Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūrnieku, tālbraucēju ģimenes

 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Vai kādai ir pieredze attiecībā ar šiem profesiju pārstāvjiem? Kādi ir plusi un mīnusi? Kā ar bērnu audzināšanu?
24.05.2023 19:54 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Vajag stiprus nervus. Ļoti stiprus. 😅
24.05.2023 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Satikos kādu periodu ar puisi, kurš strādāja uz kuģa, jūrnieks. Īpaši forši nebija, cilvēks prom 6 mēnešus, tad uz mēnesi atbrauc un atkal prom. Ja nevajag vīrieti blakus, tad ideāls varinats. Pašam vīrietim savs darbs patika, redzēja pasauli, pabija dažādās valstīs, par algu nesūdzējās, bet vai ar tādu vērts veidot ģimeni, kurš visu laiku ir prom, bauda citas valstis, kamēr tu viena sēdi mājās ar bērnu, un viss ir uz taviem pleciem? Piedevām, vīrieši ir un paliek vīrieši, iztikt pusgadu bez intīmām attiecībām diez vai kurš katrs prot. Manējais stāstīja, ka, tad kad kuģis piestāj kādā valstī, tad iet meklēt meitenes. Nezinu, vai manējais gāja ko meklēt, bet viņam, diemžēl, tur lejā nekas nestrādāja. Ne otro un ne desmito reizi. Kāds faktors bija pie vainas, nezinu.
24.05.2023 20:20 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
- Daudz krāpšanas gadījumi (no abām pusēm).
- Ja neesi no tām, kam patīk būt vienai, būs grūti.
- Mājas ar visu faktiski jātiek vienai galā.
+ Ģimenes budžeta pienesums no vīra puses salīdzinoši liels.
+ Ja vīrieša maks Tavā vērtību skalā ir augstāks par paša vīrieša esamību, ideāls variants.
24.05.2023 20:24 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Man vīrietis brauc komandējumos 1 -mēneši.
Mīnuss, kas man traucē, darba specifikas dēļ, nezinu īsti precīzi kad būs mājās, kad brauks prom, viss aptuveni, bet tas nozīmē, ka grūti plānot ceļojumus, koncertus, teātrus, kur biletes gribētos, vajadzētu pirkt laicīgi, viss pēdējā brīdī. Vīrieša roka ikdienas darbos pietrūkst, tad jāgaida kad būs mājās.
Ar pārējo ir jāsadzīvo un jāpierod, protams, pietrūks, skumsi, būs grūti,būsi viena. Ļoti liela nozīme ir savstarpējai uzticībai, bez tās būs ļoti grūti. Ja tev ir piepildīta ikdiena, arī hobiji, tad ir vieglāk un ātrāk pajiet laiks gaidot mīļoto. Man sākums bija smags- domāju vai man to vajaga, vai es tā gribu dzīvot, vai esmu gatava viņa prombūtnei. Atbildēju uz šiem jautājumiem, sapratu, ka mīlu cilvēku un esmu gatava tam. Bet te jāmin, ka ilgākais laiks ko ir bijis prom, tie ir tie 3meneši,un tie man ir bijuši grūti. Es nespēju iedomaties, ja būtu prom 6 mēnešus, tur vajaga trīskāršu izturību. Man tie 3 mēneši ir max slieksnis.
No plusiem, nav rutīna attiecības, tā atbraukšana mājās ir kā mazie svētki, gribas randiņotiies, čubināties, runāties, viss tā kā attiecību sākumā, nu tā forši. Neapnīk viens otram. Protams vīrieša alga, manam patīk mani lutināt, izbaudu, ļaujos.
Par bērniem nevarēšu komentēt.
24.05.2023 20:24 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Vēl mīnuss, tiek palaisti garām svētki, vai pasākumi kuros es ļoti vēlētos būt kopā ar draugu, bet nākas iet, svinēt vienai kopā ar pārējiem draugiem vai ģimeni
24.05.2023 20:39 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Pieredze ar jūrniekiem tikai slikta. Jā, pelna labi, bet nav tā vērts,lai visi mājas darbi būtu uz pašas pleciem un savu vīrieti satiktu pāris mēnešus gadā. Plus, jūrnieki ir tie vīrieši, kas izmanto ekskorta pakalpojumus. Protams, ir arī izņēmumi ,bet lielais vairums tomēr laiku kavē ar citām sievietēm, kamēr būsi pati mājās un viņu gaidīsi.
24.05.2023 20:48 |
 
Reitings 8254
Reģ: 06.07.2022
Kaut kur lasīju, ka pat visuzticīgākais vīrietis tāds var būt tikai 3 mēnešus. Pat dročījot katru dienu pēc trim mēnešiem viņam sievietes vagīna ir dzīvības/nāves jautājums. (Tas ir par vīriešiem, kuriem ir dabiski normāls libido, ne paaugstināts, ne pazemināts.)
24.05.2023 21:12 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Laboju, 1 līdz 3 mēneši.
Man vīrietis brauc komandējumos 1 -mēneši.
24.05.2023 21:27 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.05.2023
Visādi briesmu stāsti ir dzirdēti, tāpēc es nebūtu mierā, ja vīrs strādātu uz pasažieru kuģiem, kur pilns ar sievietēm, tāpat nebūtu laimīga par nenormāli gariem kontraktiem. Visforšāk ir gāzes, naftas pārvadājuma kuģi, offshore. Uz tiem pārsvarā strādā tikai vīrieši un pat ja pa kādai sievietei gadās, tad tā ir tāda par kuru nebūtu jāuztraucas. 😁 Bet es domāju, ja vīrietis ir brunču mednieks, tad pat uz vientuļas salas atradīs veidu kā krāpt. Un ja attiecībās viss ir labi, abi esiet radoši, tad krāpšana nebūs prātā nevienam no jums.
Bet šajai profesijai ir arī citi mīnusi. Vīra prombūtne var var sakrist ar bērnu slimošanām, traumām, neplānotiem mājas remontdarbiem, ķibelēm utt. un ar visu ir jātiek galā vienai.
Protams, ir arī plusi. Grūtāk apnikt viens otram, katra atkal satikšanās kā rozā briļļu periods, esot mājās var daudz vairāk iesaistīties mājas darbos nekā standarta darba darītājs, pievilcīgākas algas.
24.05.2023 22:42 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Liels visām paldies par labām atbildēm. Ir ko te apdomāt.
24.05.2023 23:01 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Ja, sieviete ir iemīlejusies, vai ir liela milestība, mazi bērni mājās, tad, būs ļoti grūti. Ja mav milestības abu starpā, dzīvo pieraduma pēc, tad nav grūti šķirties uz tiem vairākiem mēn..
Domāju, ka ne visi jūrnieki, tērējās ar savu naudu ļoti priekš sievas, ģimenes, tā kā es to neskaitītu kā baigo plusu.
Ja, nepatīk konstanti katru dienu būt kopā ar savu vīru, tad ideāls variants, lai atpūstos viens no otra un attiecībām.
25.05.2023 01:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
iztikt pusgadu bez intīmām attiecībām diez vai kurš katrs prot.

Pusgads jau ir neiespējamā misija, ja vīrietis ir pieradis regulāri pie intimām attiec.
Citiem ir grūti mēnesi /divus izturēt.kur nu vēl 6 mēn.
Starp citu, šis nav tikai jūrniekiem, tālbraucējiem, bet arī sportistiem,.. Jābūt ilgi prom no mājam.
Es personīgi, neveidotu attiecības ar šādu cilvēku, kurš noteikti, ja pat ne klātienē krāps, bet virtuāli čatosies un zvanīsies, meklēsies apkārt.
25.05.2023 01:18 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Viens ir būt tādās attiecībās tagad..cerēties, precēties, radīt bērnus..man bija kolēģe, kura strādāja prieka pēc, jo vīrs bija jūrā un viņa negribēja sēdēt mājās. Bērni jau lieli, mazbērni bija. Viss bija forši, kad tikko atgriezās no reisiem, bet kad jau bija kāds periods pagājis, tad kolēģe teica, ka viņa nespēj izturēt, ka viņš ir mājās. Reāli traucēja. Tik ļoti bija pieradusi, ka viņš ir prom, ka ar šausmās gaidīja pensijas laiku.
25.05.2023 08:51 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Pazīstama sieviete bija precējusies ar jūrnieku, bija divi bērni. No malas viss likās jauki un ērti, vīram laba alga, nu klasiskais jūrnieku ģimeņu stāsts. Beigās vecis sāka aizrauties ar azartspēlēm, un kā pazuda finansiālais bonuss, laikam arī sievai sāka atvērties acis un vīram sāka besīt zāģēšana. No vīra puses nāca gaismā ilggadēja krāpšana pa labi un pa kreisi, kā arī atzīšanas, ka jau sen no sievas ir atsvešinājies. Man liekas, ka viņam beigās nemaz nebija interesanti braukt mājās un spēlēt laimīgo ģimeni. Izšķīrās un sievietei bija milzīgs pārdzīvojums.
Laimīgos stāstus esmu dzirdējusi tikai ko jaunām sievietēm, kas uzsāk šāda tipa attiecības - ar rozā brillēm un lielu cerību, ka nebūs tā kā citiem. Man tomēr liekas, ka patiešām laimīgu ģimenes dzīvi nevar izveidot ar cilvēku, kas ilgstoši ir prom. Protams, kā veidojas dubultā dzīve.
Domāju, ka krāpšana ir 99% gadījumu, jo sievietei nav absolūti nekādu iespēju to uzzināt. Ja sievietei ir princips "ko es nezinu, tas mani neuztrauc", tad droši vien var mierīgi dzīvot ar jūrnieku.
25.05.2023 20:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Izklausās diezgan nedaudzsološi... 😦 Ja vēl uz mēnesi, tad es arī parakstītos, bet uz 3-6 tagad ļoti pat šaubos. Būs jāpārrunā sīkāk.
27.05.2023 00:14 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Man būtu arī bail, ka kādā brīdī ar vīru nenotiek kāda nelaime, jo profesija nav tik vienkārša.
27.05.2023 00:25 |
 
Reitings 1899
Reģ: 22.02.2023
lietotaaja @ 24.05.2023 22:42
Visādi briesmu stāsti ir dzirdēti, tāpēc es nebūtu mierā, ja vīrs strādātu uz pasažieru kuģiem, kur pilns ar sievietēm, tāpat nebūtu laimīga par nenormāli gariem kontraktiem. Visforšāk ir gāzes, naftas pārvadājuma kuģi, offshore. Uz tiem pārsvarā strādā tikai vīrieši un pat ja pa kādai sievietei gadās, tad tā ir tāda par kuru nebūtu jāuztraucas. ? Bet es domāju, ja vīrietis ir brunču mednieks, tad pat uz vientuļas salas atradīs veidu kā krāpt. Un ja attiecībās viss ir labi, abi esiet radoši, tad krāpšana nebūs prātā nevienam no jums.
Bet šajai profesijai ir arī citi mīnusi. Vīra prombūtne var var sakrist ar bērnu slimošanām, traumām, neplānotiem mājas remontdarbiem, ķibelēm utt. un ar visu ir jātiek galā vienai.
Protams, ir arī plusi. Grūtāk apnikt viens otram, katra atkal satikšanās kā rozā briļļu periods, esot mājās var daudz vairāk iesaistīties mājas darbos nekā standarta darba darītājs, pievilcīgākas algas.
Muļķības. Arī uz refrižeratoru kuģiem strādā sievietes. Turklāt, nokāpjot jebkurā krastā izvēle ir katrai gaumei 😁
27.05.2023 09:32 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Man arī šī tēma paliek aktuāla
12.06.2023 10:33 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tas ir liels, milzīgs, gigantisks 🚩🚩🚩 for me.
12.06.2023 12:27 |
 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Pieredze slikta.
Narkotikas,alkohols,krāpšana.
Nervi pilnībā dēļ tā sabeigti,labi ka esmu no tā prom.
Krāpj arī nākamo,ar visu ka ir bērns.
Dzer un lieto.
Pelna ļoti labi,bet tas arī viss.
Varbūt ir sievietes kurām tikai to vajag,lai šiki var dzīvot,bet jāsamierinās ar visu pārējo.
12.06.2023 18:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits