Jeļena Karadžana, kara_dzhana

 
Reitings 25
Reģ: 23.05.2023
Nolēmu beidzot izveidot atsveišķu diskusiju mūsu šovu zvaigznei, kura iemantojusi daudzas fanes un vēl vairāk heiteres.
Tieši šīs pašas “fanes”, noķer katru portālu ziņu un atbild uz katru negatīvo komentāru, burtiski identiskā rokrakstā, kā mūsu foruma lietotājas.
Tām, kas nezina, ka šāda, desmitiem kontu veidošana, nav nesens māsu Olsenu niķis, var šķist, ka notiek netaisnība un peaugušām sievietēm nav nekā labāka ko darīt, kā putām uz lūpām aizstāvēt vienu vienīgo, izredzēto sievieti.
Ietekmeļu diskusija ir pārtapusi par un ap personu, zem kuras bildēm ir 100/300 like un labi ja 5/10 komentāri- variet vien iedomāties, cik kaislīgiem jābūt faniem, lai uz saviem pleciem iznestu aizstāvību visur, kur vien var un ne pirmo gadu, bet kopš Jeļena iemācījās internetu.
Ja jūs esiet īstenas fanes, šī ir jūsu vieta izpausties. Ja heiterēm būs luste, nāks uz šejieni. Neviens rupji jūs neapstādina, jo pat ja ir vairāk nekā 4 meitenes, kas slēpjās zem 15 profiliem- parādiet ar reāliem profiliem, KUR jūs lielās fanes esiet? IG un FB zem postiem tik daudz like, kā man ar 700 sekotājiem.
Nekas pret viņu man nav, bet jābūt baigajam cirvim, lai šo fanošanos uztvertu nopietni.
23.05.2023 16:05 |
 
Reitings 783
Reģ: 03.11.2022
Bāc,neko nesaprotu… jūs viena otru pazīstat?plēšaties tīri personiski jau… Kas ir hardluxury? 🤷‍♀️
26.05.2023 09:58 |
 
Reitings 8166
Reģ: 13.04.2022
Vecajai Bārbijai šodien storiji par to kā viņa kļuva par tik iedvesmojošu personību.
Meanwhile V.V.Freiberga un citas tiešām iedvesmojošas dāmas nervozi pīpē stūrītī
26.05.2023 10:27 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
amoreamore @ 26.05.2023 10:27
Vecajai Bārbijai šodien storiji par to kā viņa kļuva par tik iedvesmojošu personību.
Meanwhile V.V.Freiberga un citas tiešām iedvesmojošas dāmas nervozi pīpē stūrītī
o bozje, lai ko tådu vēl teiktu un ierunātu 😀 parasti jau cilvēki paši tādas lietas pamana un saka😀. Šī iedevesmo tieši tādas pašas tikai un vienīgi!
26.05.2023 10:30 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
amoreamore @ 26.05.2023 10:27
Vecajai Bārbijai šodien storiji par to kā viņa kļuva par tik iedvesmojošu personību.
Meanwhile V.V.Freiberga un citas tiešām iedvesmojošas dāmas nervozi pīpē stūrītī

Viņai slēgts profils. Negribu tai durai piesekot. Idiote 😀😀😀😀
26.05.2023 10:33 |
 
Reitings 8166
Reģ: 13.04.2022
Arahne @ 26.05.2023 10:33

Viņai slēgts profils. Negribu tai durai piesekot. Idiote ????

Ļucu
https://failiem.lv/u/j8e873dpe
26.05.2023 10:35 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Interesanti,ka Karadžana par iedvesmas avotu kljuva tieši pēc manas fotsesijas 😀. Pati apmākta ar mani un kādam kaut ko tagad pierādīt mėgina 😀 bet cik nenovērtētam cilvēkam jābūt, lai liktu savas bildes Un rakstītu kā ir “izsitusies “ kam kaut ko pierādīt? Ja kādam vajag , tie to paši redz un saprot.
26.05.2023 10:39 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
amoreamore @ 26.05.2023 10:35

Ļucu
https://failiem.lv/u/j8e873dpe

Ak Dies 😀😀😀😀 sen nebiju tik gardi izsmējusies😀😀 iedvesmas avots 😂😂
26.05.2023 10:41 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
amoreamore @ 26.05.2023 10:35

Ļucu
https://failiem.lv/u/j8e873dpe

Opā, nezināju, ka viņa jaunībā izskatījas pēc goblina.😀
26.05.2023 10:55 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Atceros, ka šī cēlā būtne savos IG storijos visai nesmuki izteicās par Didrihsoni Elīnu Un vinjas gērbšanās stilu! Nu? @enzenz vai kā Tevi tur , nu tagad man Tev jautajums- vai Jelena pati ir labāka gan gaumē, gan izskatā par Didrihsoni? Domāju, ka stabili ne!
26.05.2023 13:28 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
HARDLUXURY @ 26.05.2023 13:28
Atceros, ka šī cēlā būtne savos IG storijos visai nesmuki izteicās par Didrihsoni Elīnu Un vinjas gērbšanās stilu! Nu? @enzenz vai kā Tevi tur , nu tagad man Tev jautajums- vai Jelena pati ir labāka gan gaumē, gan izskatā par Didrihsoni? Domāju, ka stabili ne!
paturpināšu fanēm, kuras te gatavas mani nodirst vajag vai nevajg 😀😀
- Tas nav korekti! Ja esi sabiedrībā atpazīstama persona , kā sevi dēvē , piedalies šovos uc, tad tu automātiski esi PUBLISKA PERSONA. Un ir dikti neētiski šādi izteikties savā profilā, kuru skatās ap 7000 cilvēku par kādu, kā tas tika darīts pret Didrihsoni! Var tev nepatikt vina, bet nu tas diezgan banāli apspriest un “apdirst” vinas izsaktu savos anonīmajos jautājumos. Kā arī jautājumi par mani ( ar manu ex uzvārdu) un atbildes uz tiem? Nu ko?? Nopietni, kad man to parādija es šokā biju, ka influencere, slavenība 3 lapu garumā komentē MANI un manu personību🤭🤭 tas jau ir vairāk kā jokaini😀domāju, ka acīgākās Jelenas sekotājas to pamanīja, ka miss rich rich slavenība komentē No name meiteni no instagrama, kuru “nepazīst”😀😀😀🤭
26.05.2023 13:46 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
HARDLUXURY @ 26.05.2023 13:28
Atceros, ka šī cēlā būtne savos IG storijos visai nesmuki izteicās par Didrihsoni Elīnu Un vinjas gērbšanās stilu! Nu? @enzenz vai kā Tevi tur , nu tagad man Tev jautajums- vai Jelena pati ir labāka gan gaumē, gan izskatā par Didrihsoni? Domāju, ka stabili ne!

Hello? Tu esi redzējusi Dirstgribsoni? Ja Tev nav argumentu, tad nav, nevajag te ķerties pie pēdējiem salmiņiem. Arī “wannabe influenceriem” var būt viedoklis par kādu citu, tā pat kā Tev. Ar ko Tavi mēsli atšķiras no citu? Vairāk smird? Tas jau paliek nožēlojami. Ja Tev nav kur likt agresiju, neuzbrūc cilvēkiem, kuri mierīgi dzīvo savā čaulā, pilnīgi nevienam netraucējot, ir gana daudz citu “influenceru”(diemžēl), kuriem tiešām būtu iemesls piesieties. Tai pašai Elīnai mahinācijas lielākas par pasaules augstākajiem kalniem, ej viņai uzdirs, vai tai pašai Agritai bērni kā mežoņi izlaisti, ej viņu pamācīt, vai Kiviči nodzerās bērnu priekšā, ko tur netaisi skandālus, Amuna diedelē naudu, ej viņam pārmet, utt.
HARDLUXURY Ko tu šai uzēdies? Reāli - skaidri un gaiši - pasaki man, ko Viņa Tev personīgi nodarījusi, kāpēc traucē Tev dzīvot?
26.05.2023 13:47 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Dalia @ 26.05.2023 13:47

Hello? Tu esi redzējusi Dirstgribsoni? Ja Tev nav argumentu, tad nav, nevajag te ķerties pie pēdējiem salmiņiem. Arī “wannabe influenceriem” var būt viedoklis par kādu citu, tā pat kā Tev. Ar ko Tavi mēsli atšķiras no citu? Vairāk smird? Tas jau paliek nožēlojami. Ja Tev nav kur likt agresiju, neuzbrūc cilvēkiem, kuri mierīgi dzīvo savā čaulā, pilnīgi nevienam netraucējot, ir gana daudz citu “influenceru”(diemžēl), kuriem tiešām būtu iemesls piesieties. Tai pašai Elīnai mahinācijas lielākas par pasaules augstākajiem kalniem, ej viņai uzdirs, vai tai pašai Agritai bērni kā mežoņi izlaisti, ej viņu pamācīt, vai Kiviči nodzerās bērnu priekšā, ko tur netaisi skandālus, Amuna diedelē naudu, ej viņam pārmet, utt.
viņa tak slima ir, te viņa ir tā, kura grib Karadžanas dzīvi izskatās. Seko katram viņas solin, kur tik slima būtne
26.05.2023 14:02 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
HARDLUXURY @ 26.05.2023 13:46
paturpināšu fanēm, kuras te gatavas mani nodirst vajag vai nevajg ??
- Tas nav korekti! Ja esi sabiedrībā atpazīstama persona , kā sevi dēvē , piedalies šovos uc, tad tu automātiski esi PUBLISKA PERSONA. Un ir dikti neētiski šādi izteikties savā profilā, kuru skatās ap 7000 cilvēku par kādu, kā tas tika darīts pret Didrihsoni! Var tev nepatikt vina, bet nu tas diezgan banāli apspriest un “apdirst” vinas izsaktu savos anonīmajos jautājumos. Kā arī jautājumi par mani ( ar manu ex uzvārdu) un atbildes uz tiem? Nu ko?? Nopietni, kad man to parādija es šokā biju, ka influencere, slavenība 3 lapu garumā komentē MANI un manu personību?? tas jau ir vairāk kā jokaini?domāju, ka acīgākās Jelenas sekotājas to pamanīja, ka miss rich rich slavenība komentē No name meiteni no instagrama, kuru “nepazīst”????

Jāāā... atceros tos story. Rēcu pilnā balsī par tevi Elīnīt, kā tu uz K. rēķina gribēji paspīdēt ar savu vārdu. Domāju, ka beigās visiem palika skaidrs, ka tu pati par sevi uzdevi tos jautājumus viņai, slimā😁 Tevi jau visi uzskata šeit par slimu, aizdomājies.
26.05.2023 14:20 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ivy Blanks @ 26.05.2023 14:20

Jāāā... atceros tos story. Rēcu pilnā balsī par tevi Elīnīt, kā tu uz K. rēķina gribēji paspīdēt ar savu vārdu. Domāju, ka beigās visiem palika skaidrs, ka tu pati par sevi uzdevi tos jautājumus viņai, slimā? Tevi jau visi uzskata šeit par slimu, aizdomājies.
tikai slimie un garlaicīgie tā domā 😘
26.05.2023 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits