Jeļena Karadžana, kara_dzhana

 
Reitings 25
Reģ: 23.05.2023
Nolēmu beidzot izveidot atsveišķu diskusiju mūsu šovu zvaigznei, kura iemantojusi daudzas fanes un vēl vairāk heiteres.
Tieši šīs pašas “fanes”, noķer katru portālu ziņu un atbild uz katru negatīvo komentāru, burtiski identiskā rokrakstā, kā mūsu foruma lietotājas.
Tām, kas nezina, ka šāda, desmitiem kontu veidošana, nav nesens māsu Olsenu niķis, var šķist, ka notiek netaisnība un peaugušām sievietēm nav nekā labāka ko darīt, kā putām uz lūpām aizstāvēt vienu vienīgo, izredzēto sievieti.
Ietekmeļu diskusija ir pārtapusi par un ap personu, zem kuras bildēm ir 100/300 like un labi ja 5/10 komentāri- variet vien iedomāties, cik kaislīgiem jābūt faniem, lai uz saviem pleciem iznestu aizstāvību visur, kur vien var un ne pirmo gadu, bet kopš Jeļena iemācījās internetu.
Ja jūs esiet īstenas fanes, šī ir jūsu vieta izpausties. Ja heiterēm būs luste, nāks uz šejieni. Neviens rupji jūs neapstādina, jo pat ja ir vairāk nekā 4 meitenes, kas slēpjās zem 15 profiliem- parādiet ar reāliem profiliem, KUR jūs lielās fanes esiet? IG un FB zem postiem tik daudz like, kā man ar 700 sekotājiem.
Nekas pret viņu man nav, bet jābūt baigajam cirvim, lai šo fanošanos uztvertu nopietni.
23.05.2023 16:05 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
P.S. Vēl arī atklāšu, man ir draudzene, kas kopē Karadžanu praktiski it visā, bet pati neseko viņai. Uz manu jautājumu, kāpēc viņa tā dara, viņa teica, ka tad pati Karadžana viņu var pieķert špikošanā, ja viņa tur paspīdēs sekotāju vidū.
23.05.2023 22:28 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ivy Blanks @ 23.05.2023 22:28
P.S. Vēl arī atklāšu, man ir draudzene, kas kopē Karadžanu praktiski it visā, bet pati neseko viņai. Uz manu jautājumu, kāpēc viņa tā dara, viņa teica, ka tad pati Karadžana viņu var pieķert špikošanā, ja viņa tur paspīdēs sekotāju vidū.
Nu un, ja piekers? Kada starpiba un ko tas maina?
23.05.2023 22:33 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Daudzas no jums iet pretrunās :D par vienu influenceri jūs gānaties, kā tas dzīvo, ēd un ko mugurā velk, bet Karadžanu aiztikt nevarot, esot jāpieņem, ka viņai tāds burbulis. Kāpēc?
Parādiet, kuras vēl tā publicē katru dzelteno skrebelējumu par sevi? Neviena! Jo Jeļena pati raujās nokļūt šajos forumos, delfu rakstos, kur viņu komentāros apsmej. Viņai patīk, ka par viņu runā, pat ja tas nav nekas labs.
Saprastu, ja viņa tiešām būtu ar kaut ko izcēlusies dzīvē, bet tie ir tikai pāris sūdīgas kvalitātes realitātes šovi, neveselīgas attiecības ar ēdienu, dzīvošana izfantazētā pasaulē un nevīžīgs izskats.
Jā! Es viņas izskatu saucu par nevīžīgu. Māja izkasīta ar zobu birstīti, bet kleitas mūžīgi izskatās saburzītas un 7x par lielu, mati papūruši, skropstas ir nevis uzkrāsotas, bet salipušas 8 zirnekļu kājiņās, bez lainera arī izskatās daudz labāk, jo ja nemāk, tad nemāk.
Esmu apskatījusi vairākus profilus, kur dāmas dzīvo rozā burbulī, tikai Jeļenai cauri spiežās tāds bezstils.
Nekas personīgs pret Karadžanu, viņa man besī tik pat ļoti cik daudzi citi wanna be influenceri.
Un lūdzu nejauciet mani ar jelgavas Elīnu. Nav drausmīgāka aizvainojuma pasaulē, kā piedēvēt to pilnīgi slimo veceni.
23.05.2023 23:12 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Enazenaz @ 23.05.2023 23:12
Daudzas no jums iet pretrunās :D par vienu influenceri jūs gānaties, kā tas dzīvo, ēd un ko mugurā velk, bet Karadžanu aiztikt nevarot, esot jāpieņem, ka viņai tāds burbulis. Kāpēc?
Parādiet, kuras vēl tā publicē katru dzelteno skrebelējumu par sevi? Neviena! Jo Jeļena pati raujās nokļūt šajos forumos, delfu rakstos, kur viņu komentāros apsmej. Viņai patīk, ka par viņu runā, pat ja tas nav nekas labs.
Saprastu, ja viņa tiešām būtu ar kaut ko izcēlusies dzīvē, bet tie ir tikai pāris sūdīgas kvalitātes realitātes šovi, neveselīgas attiecības ar ēdienu, dzīvošana izfantazētā pasaulē un nevīžīgs izskats.
Jā! Es viņas izskatu saucu par nevīžīgu. Māja izkasīta ar zobu birstīti, bet kleitas mūžīgi izskatās saburzītas un 7x par lielu, mati papūruši, skropstas ir nevis uzkrāsotas, bet salipušas 8 zirnekļu kājiņās, bez lainera arī izskatās daudz labāk, jo ja nemāk, tad nemāk.
Esmu apskatījusi vairākus profilus, kur dāmas dzīvo rozā burbulī, tikai Jeļenai cauri spiežās tāds bezstils.
Nekas personīgs pret Karadžanu, viņa man besī tik pat ļoti cik daudzi citi wanna be influenceri.
Un lūdzu nejauciet mani ar jelgavas Elīnu. Nav drausmīgāka aizvainojuma pasaulē, kā piedēvēt to pilnīgi slimo veceni.
par Jelenu 100% taisnība!
23.05.2023 23:45 |
 
Reitings 4122
Reģ: 01.03.2022
Nekas personīgs pret Karadžanu, viņa man besī tik pat ļoti cik daudzi citi wanna be influenceri.

Šis!
Bet štrunts ar to Instagram, visi mēģina uzburt kaut kādu FAKE pasaku, lai tikai izlūgtos sadarbības un visas procedūriņas un dāvaniņas.
Lūk paskatieties TikToka wanna be slavenības, lūk tur dažu labu ieraugot var ar sirdi aiziet.
Cik daudzām tur pāris zobu mutē trūkst, mājās fonā bardaks un sēž LIVE 24h diennaktī ar netīriem, speķainiem matiem, lūk tur ir ko parunāt.
23.05.2023 23:48 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
HARDLUXURY - Laikam spiedz no laimes un plaukšķina ar rociņām. Ka par viņas galveno favorītu ir izveidota diskusija. 😂
23.05.2023 23:57 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
sakuraszarins @ 23.05.2023 23:57
HARDLUXURY - Laikam spiedz no laimes un plaukšķina ar rociņām. Ka par viņas galveno favorītu ir izveidota diskusija. ?
hardluxury vispār na čilje 😀😀🤭
23.05.2023 23:59 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
SantaClub @ 23.05.2023 18:24
Runājot par Karadžanu - viņa bloķē visus, kuri skatās viņas storijus, bet neseko. Liekas mazliet slimi tā sēdēt un izsekot visiem līdzi.

Viņai ir daudz brīva laika un slima galva. Tāpēc ari te viņai ir entie profili, kur pati ar putām uz lūpām un tulznām uz pirkstiem spaida mīnusiņus ik vienam komentāram par viņu. Tak paskatāties video no šovu laikiem vai viņas profilus no face.lv laikiem. Apņirgties var!
#richlifestyle, #luxurylifestyle, #vistamatumarinādē
24.05.2023 00:05 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Minelūše @ 23.05.2023 18:29

Es Karadžanai baigi nesekoju, bet no Iečeko Slavenību raidījuma uzzināju, ka pa viņas soc.tīkliem ņemās viņas vīrs. Palika tāda nepatīkama sajūta, izklausās pēc kontrolējošas uzvedības. Es katrā ziņā nebūtu mierā, ka mans vīrs šiverē pa manu IG un uz savu galvu dzēš visus un visu, kas viņam nepatīk.

Tas Čurkas, parasti taču ir greizsirdīgi un ļoti kontrolējoši pret savām otrajām pusītēm.
24.05.2023 00:13 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
sakuraszarins @ 24.05.2023 00:13

Tas Čurkas, parasti taču ir greizsirdīgi un ļoti kontrolējoši pret savām otrajām pusītēm.

Vai tiešām ir jāizmanto tādi vārdi kā čurkas?
24.05.2023 00:22 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
wiwa @ 24.05.2023 00:22

Vai tiešām ir jāizmanto tādi vārdi kā čurkas?

Oj ņemagu 😂 atlien uz diskusiju, kas nav domāta Tev un turpina tik aizstāvēt sevi un savu vīru. Ļenka, ej gulēt!
24.05.2023 00:25 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Scandinavian @ 23.05.2023 19:33

Nu nez, tas, ko viņa stāstīja tajā sērijā un arī atbildot uz IG kaut kādiem jautājumiem, neradīja iespaidu, ka attiecības ir veselīgas.
Tas, ka viņa izstājās no šova "Saimnieks meklē sievu", nenozīmē, ka viņa laicīgi aizietu no neveselīgām attiecībām, jo nu tak ir piepildījies kaut kāds turku seriāla sapnis, tikai pašai par daudz ko jāmaksā un ar filtriem jāidealizē vīra izskats (bet īstenībā - bojāts priekšzobs un sastrādātās rokas).

Protams, vardarbīgas attiecības, no kurām grūti iziet, var piedzīvot jebkurš, tādas var būt grūti atpazīt utt.
Es Jeļenu nepazīstu personīgi, bet man liekas, ka viņa nebūtu attiecībās, kas viņu neapmierinātu, jo izskatījās, ka gana labi ilgi dzīvoja bez attiecībām un tā kā nav pieļāvusi kļūdu ar pārcelšanos ar mazu bērnu uz Turciju, viņai ir darbs un atbalsta komanda un spētu ar visu tikt galā.
Es zinu attiecību modeļus, kuri nestrādātu man, bet citiem strādā. Nezinot visas detaļas par viņu dzīvi, man viņas attiecības pagaidām asociējas ar tādām, kas man nederētu, bet nevis ar vardarbīgām. Būtu jāzina daudz vairāk, lai spriestu, kā tur ir.
Vīrs vizuāli ir smuks. Tuvplānā zobus, rokas utt neskatu, bet, ja tur kas ir slikts, zobus var salabot. Jauns izskatās, nezinu, cik gadi, bet ir jau vīrieši, kas arī lielos gados izskatās jauni.
24.05.2023 00:34 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Arahne @ 24.05.2023 00:25

Oj ņemagu ? atlien uz diskusiju, kas nav domāta Tev un turpina tik aizstāvēt sevi un savu vīru. Ļenka, ej gulēt!

Man liekas, tev jāizguļas. Kādas diskusijas publiskā forumā, kas nav domātas man?
Tu domā, ka es esmu Jeļena? Tad varbūt jāaiziet arī pie nervu ārsta, kas palīdzēs noņemt uzmācīgās domas, ka katrs profils, kur pasaka ko labu par Jeļenu, ir viņa.
Čurka ir neglīts (diskriminējošs) apzīmējums citas ādas krāsas cilvēkiem. Mūsdienu pasaulē nav vietas šādiem apvainojumiem.
24.05.2023 00:37 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Arahne @ 24.05.2023 00:05

Viņai ir daudz brīva laika un slima galva. Tāpēc ari te viņai ir entie profili, kur pati ar putām uz lūpām un tulznām uz pirkstiem spaida mīnusiņus ik vienam komentāram par viņu. Tak paskatāties video no šovu laikiem vai viņas profilus no face.lv laikiem. Apņirgties var!
#richlifestyle, #luxurylifestyle, #vistamatumarinādē
+. Ikdienā nekur neiet, ne uz restūžiem, ne kaut kur brauc, vizinās, ne draugi realajā dzīvē, ne šoppings.. nekā
24.05.2023 09:35 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
HARDLUXURY @ 24.05.2023 09:35
+. Ikdienā nekur neiet, ne uz restūžiem, ne kaut kur brauc, vizinās, ne draugi realajā dzīvē, ne šoppings.. nekā
tas arī padara garlaicīgu un par ko var par viņu tā cepties es nesaprotu😅😅😅
24.05.2023 09:49 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
HARDLUXURY @ 24.05.2023 09:35
+. Ikdienā nekur neiet, ne uz restūžiem, ne kaut kur brauc, vizinās, ne draugi realajā dzīvē, ne šoppings.. nekā

Šīs lietas noteikti nepazemina viņas vērtību.
Tu, Elīna, ko tieši dari? Pastāsti mums savas dienas grafiku? Jo lai kāda būtu Kara, viņai ir cienījams darbs un viņa audzina meitu. Kas ir Tev? Fake šmotkas, dzīvoklis, kas ne tuvu nav ekskluzīvs, vīrs arī prom un ir parasts rabotņiks
24.05.2023 10:30 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Enazenaz @ 24.05.2023 10:30

Šīs lietas noteikti nepazemina viņas vērtību.
Tu, Elīna, ko tieši dari? Pastāsti mums savas dienas grafiku? Jo lai kāda būtu Kara, viņai ir cienījams darbs un viņa audzina meitu. Kas ir Tev? Fake šmotkas, dzīvoklis, kas ne tuvu nav ekskluzīvs, vīrs arī prom un ir parasts rabotņiks
karadžanai vīrs ir neparasts rabotniks?😘😀 un biežāk mājās?😀. Beidz fantazēt un atslābsti beibe 😀😀😀😘
24.05.2023 10:32 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
HARDLUXURY @ 24.05.2023 10:32
karadžanai vīrs ir neparasts rabotniks??? un biežāk mājās??. Beidz fantazēt un atslābsti beibe ????
bet vispār cepuri tev nost, visi zin,kas tu esi, bet netaisi citus profilus, sēdi savā un turpini savu nostāju. 😅 es laikam tā nevarētu, man te patīk pagudroties,bet anonīmi😅😅😅
24.05.2023 10:50 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Omg, atkal jauna tēma par Karadžanu! Nesaprotu, priekš kam vajadzēja trešo tēmu taisīt, jau iepriekšējās divas tepat bija un neturējās ilgi. Veltīgi pūlējies Saule17.
Visas jūs te galīgā pretrunā nonākat. Visgarlaicīgākā ietekmele, bet jums visām ir ko pateikt 😁 Ietekmeļu diskusijā tēmas par Benčiku un Brāli, kurai pat 2k sekotāju nav, nopietni? Viņas ir tās lielās ietekmeles, kuras var tikai apspriest tajā diskusijā?😁 Tādā gadījumā tā diskusija drīz nomirs, jo, nu par kaut kādām nepazīstamām būtnēm man noteikti nav interesanti lasīt, un es to tēmu drīz vairs neapmeklēšu. Lai nu kā, bet Karadžanu noteikti varētu nosaukt par slavenāku par, piemēram, Vucēnu vai Dzenīti, neskatoties uz lielajiem sekotāju pulkiem, ņemot vērā ntos raidījumus vai rakstus.
24.05.2023 10:59 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nākamais, par ko man ir sašutums te palasot, ir par viņas vīra apspriešanu. Nopietni, "čurka"? Tā, kura to rakstīja, pašai kauns nav? Man paliek kauns, kādā neattīstītā zemē mēs dzīvojam. Tur, kur tumsnējos jau sen pieņem un adaptē, neizceļot ādas krāsu, Latvijā vēl kāds pamanās izteikt par to komentārus... tādā gadījumā nav brīnums, ka mēs esam tur, kur esam. Un piekritīšu kādai, kas te rakstīja par izskatīgo vīru. Mēs neviens neesam ideāls, katram ir savi mīnusiņi. Bet, objektīvi novērtējot, Karadžanas vīrs ir pat izskatīgāks par manējo, kuram ir vēderiņš un vēl dažas nepilnības izskatā. Bet vai tāpēc kāds ir tiesīgs apsaukāt?
Jā, un visbeidzot, pieliekot punktu, manam sacerējumam, Jeļenai te nav neviena konta, lai arī kā jūs te katrai piedēvējat viņu vai viņas māsu. Lielu daļu informācijas viņa saņem no manis, un gan jau ir vēl kādas tādas, kā es, kas viņai uzraksta un painformē. Cilvēks, kas pat savus storijus izvieto 1 naktī, šaubos, ka te nāktu diendienā un smeltos jūsu negatīvismu, lai bojātu sev dienu. Man viss.
24.05.2023 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)