Vai jūs tā varat?

 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Pēdējā laikā jūtos bišķiņ izdegusi, dzīve skrējienā, vai nu darbs vai nu visādas aktīvas atpūtas, plus visu laiku ir cilvēki apkārt, kolēģi, draugi, tai skaitā mīļotais vīrietis, kurš vienmēr ir mājās, jo strādā no mājām.
Vakar jutu, ka vēlos brīvdienu pavadīt vienkārši neko nedarot un pabūt ar sevi. Manējais aizbrauca uz dzimto pilsētu palīdzēt mammai, bet es izvēlējos palikt mājās un visu dienu pavadīt gultā. Skatos seriālus, pasūtīju ēdienu, skrollēju telefonu. Tā arī šī diena būs pavadīta. Principā no gultas baigi neizkāpu. Pašai ir mazliet jocīga sajūta, jo ārā tik skaists laiks, un nogulēt visu dienu gultā, it kā būtu slima, man nav pierasti. Šķiet, ka izniekoju laiku, dienu, bet tajā pašā laikā kolosāli restartējos, atpūtos.
Interesē, kā ir jums, vai jūs varat ik pa laikam visu brīvdienu pavadīt līdzīgi, vai jums tā skaitās izniekota diena?
20.05.2023 21:44 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Man liekas, ka tas ir tikai normāli. Agrāk vai vēlāk katrs cilvēks var izdegt vāveres ritenī.
Vienu gadu ap Ziemassvētkiem bija sesija universitātē pluss vēl darbs gan pa darbadienām, gan brīvdienām. Uz janvāra beigām sapratu, ka atpūtu neesmu redzējus kā savas ausis. Beigās biju diezgan pārgurusi un nelaimīga.
Tagad ik pa laikam ir tādas dienas, kad neko nedaru. Varu paskatīties TV, pasēdēt telefonā, pie datora, kaut ko pagatavot. Tagad, kad siltāks laiks, dārzā var pasauļoties 😁
Tas, manuprāt, nav nekas slikts. Ir, kas var visu laiku “močīt” un tāpat ir cilvēki, kam vajag pauzīti. Tas ir normāli.
22.05.2023 07:48 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
Laikam īsti nevaru tā, man gribas vismaz brīdi iziet ārā, pilnīgi visu dienu dzīvoties pa istabu, ja vēl pavasaris vai vasara šķiet izniekots laiks. Seriāli un grāmatas tiek patērēti, ja ekstra slikti laikapstākļi vai pēc ārā pavadītas dienas, kad jau vakars un nav plānā vairs kur iet.
22.05.2023 08:36 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
Bet, protams, ja šādas nekā nedarīšanas dienas liek justies labāk, tādas jāievieš un nav citiem par to daļas. Mani personīgi uzlādē tikai daba, bet zinu cilvēkus, kuri laimīgi atnāk pirmdienā uz darbu pēc divām pie filmām pavadītām brīvdienām .
22.05.2023 08:46 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.03.2023
Man šādas dienas ir vajadzīgas, citādāk nevaru. Ir bijis, ka esmu konstantā skrējienā, stresā, katru dienu kaut kas jādara, maz guļu. No tādas rutīnas ilgtermiņā man imunitāte pazeminās. Ir arī tā, ka jūtos slikti, par to, ka neko nedaru, bet tad atgādinu sev, ka tas nav nekas slikts, ir jāatpūšās. Ja galīgi nevar paciest tādas dienas, var iziet ārā pastaigā vai ar riteni izbraukt, kaut ko garšīgu uztaisīt
22.05.2023 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits