Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apsaukā

 
Reitings 2
Reģ: 11.05.2023
Sveikas, nezinu pat ko īsti gribu dzirdēt, laikam jau tik sirdi izkratīt. Ar vīru pazīstami 4 gadus, kā jau mēs visi zinam tad rozā briļļu periods, attiecību pirmais, vai pirmie 2 gadi ļoti skaisti, nu vismaz mums tā bija.... Vīrs man raksturā nekad nav bijis no tiem maigākajiem, kā arī kāda dusma ir pavīdējusi iepriekš, bet viss bija normas robežās, bet tas kas notiek pēdējā gada laikā ir ārprāts. Visulaiku dusmojas un ārdās uz mani, nepaceļu vienreiz telefonu un dusmu jūra pār mani...Izdaru vai pasaku kautko ne tā un ir dusmas klāt. Vienreiz gatavoju ēst un lieku mazo pieskatīt, atkal uz mani dusmojas par to ka nevaru ātri pagatavot ēst un viņam javāc mazais, jo viņam arī ir lietas ko darīt. Vienu dienu vedot mazo pie ārsta atstāju nejauši telefonu mašīnā, 15 neatbildēti zvani, lai gan nekas ārkārtējs nebija noticis, atzvanot viņam pār mani nāca tādi vārdi un dusmu lēkmes no viņa. Ikdienā dzirdēt vārdus ka esmu stulba, slima un flegma un kas tik vēl nē vairs jau nav nekas neparasts. Viņa dēļ cenšos, uz darbu ēst taisu, mājās taisu, pa bērnu rūpējos, un skrienu kur tik vēl nē lai viņam arī būtu labi. Bet vienīgais ko esmu pelnījusi ir dusmas un agresīja, sajūta jau ka drīz fiziski arī sāks ietekmēt, vienreiz jau spērienu pa kāju dabūju. Kā vīrietis strādā, par ģimeni arī itkā rūpējās, bet nu tās dusmas un agresīja. Starp citiem cilvēkiem viņš ir tik sirsnīgs un laipns, bet pret mani..... Drīz jau laikam uz mani dusmosies arī par to ka elpoju viņam blakus
11.05.2023 11:57 |
 
Reitings 1199
Reģ: 25.01.2023
Kapēc tu paciet to?Jo vairāk tu klausisies kāda slikta esi,jo vairak tev tad iesēdisies smadzenēs .un no tā arā vairs netiksi.Ņem bērnu padusē,pasaki viņam,ka pats tāds ir ka tevi saukā un pazudi no turienes,kamēr nav pa vēlu
11.05.2023 12:08 |
 
Reitings 4069
Reģ: 14.04.2023
Kāda jēga mocīties tādās attiecībās, kurās izturas tik necienīgi ? Vai esat mēģinājuši izrunāties ? Kāda jēga no tādas dzīves ,ja partneris visu laiku kaut ko pārmet ?
11.05.2023 12:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Drausmas! Un tu paliek tāpēc, ka viņš kā vīrietis pilda savu funkciju? Uztur Tevi un bērnu?
Jau otrais šāda veida ieraksts nedēļas laikā (šis gan daaaudz trakāks).
Ej, mūc prom!! Noteikti mēģinās Tevi dabūt atpakaļ, bet pirms tam nodrošinies ar atbalstu, ģimeni, draugiem.
Tu esi vardarbīgās attiecībās!
11.05.2023 12:13 |
 
Reitings 13
Reģ: 09.05.2023
Re, man ir blakus tēma. Mans vīrs tā izpildās (OK, vairāk gan filtrē savu leksiku, lai būtu maksimāli indīgs un iedzeltu līdz kaulam, un nav fiziski vardarbīgs) savos sliktajos garastāvokļos. Tāda bija mana māte, kopija. Un tāpēc tagad eju psihoterapijā, lai sāktu šo šķetināt, jo arī izmisīgi meklēju skaidrojumus, kāpēc pret mani tā izturas, - jo reāli iemesla nav. Tā ir kaut kādas iekšējās neapmierinātības un agresijas novirzīšana uz emocionālo " miskasti", par kādu ir kļuvusi sieva, jo daudziem vīriešiem esot vēlme, lai sieva ir viņu psihoterapeits. Tas ir pilnīgi garām. Un tāpēc šeit ir darbs ar savu iekšējo ES, savas vērtības celšanu un tās apzināšanos, un reakciju (instinktīvo un apzināto) mainīšanu, vismaz pa solītim. Kad jau tas būs uztrenēts, tad varētu arī parādīties citas aktualitātes - piemēram, vai vispār vairs gribu šādās attiecībās palikt , man tādas vairs nav vajadzīgas un tmldz. (jo patlaban esmu stadijā, kad kā Tu arvien meklēju skaidrojumu, iemeslu tam, ko esmu nodarījusi, un ko varu mainīt savā uzvedībā, lai attiecības būtu labas). Tātad - arvien sevī meklēju cēloni.
11.05.2023 12:15 |
 
Reitings 4069
Reģ: 14.04.2023
Ticiet man, Jūs varat sev dzīvē atrast vīrieti ,kas Jūs novērtēs., cienīs un mīlēs! Tāda briesmīga attieksme nevar būt par normu
11.05.2023 12:17 |
 
Reitings 2
Reģ: 11.05.2023
@Kenty jā es esmu tik slikta viņa acīs, pie visiem strīdiem, visur kur vien var vainīga esmu es.... vairākas reizes esmu mēģinājusi iet prom, no sākuma skrēja pakaļ teica ka mainīsies, un es kā muļķīte tik noticu, dusma pašai uz sevi, un tad ka viņš saprata ka ar mani šitie teksti vairs neiet cauri, par visām varītēm draudēja atņemt bērnu
11.05.2023 12:21 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Vīra izvēli noteica bērnības apstākļi apvienojumā ar domāšanas kļūdām.
Sieviete30 @ 11.05.2023 12:15
Re, man ir blakus tēma. Mans vīrs tā izpildās (OK, vairāk gan filtrē savu leksiku, lai būtu maksimāli indīgs un iedzeltu līdz kaulam, un nav fiziski vardarbīgs) savos sliktajos garastāvokļos. Tāda bija mana māte, kopija. Un tāpēc tagad eju psihoterapijā, lai sāktu šo šķetināt, jo arī izmisīgi meklēju skaidrojumus, kāpēc pret mani tā izturas, - jo reāli iemesla nav. Tā ir kaut kādas iekšējās neapmierinātības un agresijas novirzīšana uz emocionālo " miskasti", par kādu ir kļuvusi sieva, jo daudziem vīriešiem esot vēlme, lai sieva ir viņu psihoterapeits. Tas ir pilnīgi garām. Un tāpēc šeit ir darbs ar savu iekšējo ES, savas vērtības celšanu un tās apzināšanos, un reakciju (instinktīvo un apzināto) mainīšanu, vismaz pa solītim. Kad jau tas būs uztrenēts, tad varētu arī parādīties citas aktualitātes - piemēram, vai vispār vairs gribu šādās attiecībās palikt , man tādas vairs nav vajadzīgas un tmldz. (jo patlaban esmu stadijā, kad kā Tu arvien meklēju skaidrojumu, iemeslu tam, ko esmu nodarījusi, un ko varu mainīt savā uzvedībā, lai attiecības būtu labas). Tātad - arvien sevī meklēju cēloni.
11.05.2023 12:27 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Pašcieņa un pašnovērtējums ir ar mīnusa zīmi. Saņem sevi rokā un veido jaunu, kvalitatīvu dzīvi.
Summera54 @ 11.05.2023 11:57
Sveikas, nezinu pat ko īsti gribu dzirdēt, laikam jau tik sirdi izkratīt. Ar vīru pazīstami 4 gadus, kā jau mēs visi zinam tad rozā briļļu periods, attiecību pirmais, vai pirmie 2 gadi ļoti skaisti, nu vismaz mums tā bija.... Vīrs man raksturā nekad nav bijis no tiem maigākajiem, kā arī kāda dusma ir pavīdējusi iepriekš, bet viss bija normas robežās, bet tas kas notiek pēdējā gada laikā ir ārprāts. Visulaiku dusmojas un ārdās uz mani, nepaceļu vienreiz telefonu un dusmu jūra pār mani...Izdaru vai pasaku kautko ne tā un ir dusmas klāt. Vienreiz gatavoju ēst un lieku mazo pieskatīt, atkal uz mani dusmojas par to ka nevaru ātri pagatavot ēst un viņam javāc mazais, jo viņam arī ir lietas ko darīt. Vienu dienu vedot mazo pie ārsta atstāju nejauši telefonu mašīnā, 15 neatbildēti zvani, lai gan nekas ārkārtējs nebija noticis, atzvanot viņam pār mani nāca tādi vārdi un dusmu lēkmes no viņa. Ikdienā dzirdēt vārdus ka esmu stulba, slima un flegma un kas tik vēl nē vairs jau nav nekas neparasts. Viņa dēļ cenšos, uz darbu ēst taisu, mājās taisu, pa bērnu rūpējos, un skrienu kur tik vēl nē lai viņam arī būtu labi. Bet vienīgais ko esmu pelnījusi ir dusmas un agresīja, sajūta jau ka drīz fiziski arī sāks ietekmēt, vienreiz jau spērienu pa kāju dabūju. Kā vīrietis strādā, par ģimeni arī itkā rūpējās, bet nu tās dusmas un agresīja. Starp citiem cilvēkiem viņš ir tik sirsnīgs un laipns, bet pret mani..... Drīz jau laikam uz mani dusmosies arī par to ka elpoju viņam blakus
11.05.2023 12:28 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pēdējā teikums - viņš ir sirsnīgs un laipns. Vai tiešām sirsnīgi un laipni cilvēki apsaukā savus tuvākos, dusmojas uz tiem par sīkumiem?
Paklausies Podcast "Pa kluso" vardarbība partnerattiecības. Domāju ka tev atvērs acis un sapratīsi ka tu centies viņu attaisnot lai gan labi apzinies ka tāda uzvedība nav pieņemam.
11.05.2023 12:30 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Nekas labs nav un nebūs. Tinies prom!
11.05.2023 12:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Summera54 @ 11.05.2023 12:21
@Kenty jā es esmu tik slikta viņa acīs, pie visiem strīdiem, visur kur vien var vainīga esmu es.... vairākas reizes esmu mēģinājusi iet prom, no sākuma skrēja pakaļ teica ka mainīsies, un es kā muļķīte tik noticu, dusma pašai uz sevi, un tad ka viņš saprata ka ar mani šitie teksti vairs neiet cauri, par visām varītēm draudēja atņemt bērnu

Saņemies un ej prom pa visam, ja Tev nav savs darbs, tad paralēli jau meklē.
Tik viegli viņš Tev bērnu neatņems un agri vai vēlu pats vispār sapratīs, ka negrib uzņemties 100% atbildību par bērnu.
11.05.2023 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 2686
Reģ: 17.03.2010
Summera54 @ 11.05.2023 11:57
Sveikas, nezinu pat ko īsti gribu dzirdēt, laikam jau tik sirdi izkratīt. Ar vīru pazīstami 4 gadus, kā jau mēs visi zinam tad rozā briļļu periods, attiecību pirmais, vai pirmie 2 gadi ļoti skaisti, nu vismaz mums tā bija.... Vīrs man raksturā nekad nav bijis no tiem maigākajiem, kā arī kāda dusma ir pavīdējusi iepriekš, bet viss bija normas robežās, bet tas kas notiek pēdējā gada laikā ir ārprāts. Visulaiku dusmojas un ārdās uz mani, nepaceļu vienreiz telefonu un dusmu jūra pār mani...Izdaru vai pasaku kautko ne tā un ir dusmas klāt. Vienreiz gatavoju ēst un lieku mazo pieskatīt, atkal uz mani dusmojas par to ka nevaru ātri pagatavot ēst un viņam javāc mazais, jo viņam arī ir lietas ko darīt. Vienu dienu vedot mazo pie ārsta atstāju nejauši telefonu mašīnā, 15 neatbildēti zvani, lai gan nekas ārkārtējs nebija noticis, atzvanot viņam pār mani nāca tādi vārdi un dusmu lēkmes no viņa. Ikdienā dzirdēt vārdus ka esmu stulba, slima un flegma un kas tik vēl nē vairs jau nav nekas neparasts. Viņa dēļ cenšos, uz darbu ēst taisu, mājās taisu, pa bērnu rūpējos, un skrienu kur tik vēl nē lai viņam arī būtu labi. Bet vienīgais ko esmu pelnījusi ir dusmas un agresīja, sajūta jau ka drīz fiziski arī sāks ietekmēt, vienreiz jau spērienu pa kāju dabūju. Kā vīrietis strādā, par ģimeni arī itkā rūpējās, bet nu tās dusmas un agresīja. Starp citiem cilvēkiem viņš ir tik sirsnīgs un laipns, bet pret mani..... Drīz jau laikam uz mani dusmosies arī par to ka elpoju viņam blakus
man arī besītu, ka neceļ telefonu sistemātiski!!!
11.05.2023 12:44 |
 
Reitings 1199
Reģ: 25.01.2023
Summera54 @ 11.05.2023 12:21
@Kenty jā es esmu tik slikta viņa acīs, pie visiem strīdiem, visur kur vien var vainīga esmu es.... vairākas reizes esmu mēģinājusi iet prom, no sākuma skrēja pakaļ teica ka mainīsies, un es kā muļķīte tik noticu, dusma pašai uz sevi, un tad ka viņš saprata ka ar mani šitie teksti vairs neiet cauri, par visām varītēm draudēja atņemt bērnu
Ja tev nav nekādu iemeslu atnemt bērnu neko viņš neatņems šitais vienmēr nostrāda ka trumpis uz sievietem.kad es gaju prom no pirmā virs.no Uk parvācos uz Lv man ari draudeja atnemt bernu.pat LV bija socus uzsūtijis.Rezultāta maksā alimentus un par bernu jau 10 gadus neintresejas un nav redzejis un saticis.nav viņiem vajadzigi tik ļoti bērni vieniem pašiem.nerausties no tā un aizej pavisam,kamer neesi palikusi,(es atvainojos par izteikumu) trula.notrulināta pasapzinā lidz nullei
11.05.2023 12:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas notiek ar vīriešiem mūsdienās, ka nespēj kontrolēt emocijas. No vienas galējībs otrā. Vieni psiho par visu, otri birdina asaru par visu. 🙄
11.05.2023 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Oeki, šeit 4 gadi kopā, mazs laiks, līdz ar to ragi un āža kāja ir izlīdusi, bēdz ko kājas nes. Viņš tā sāka uzvesties pēc bērna piedzimšanas vai jau sāka tā āža kāja līst ārā pirms?
Es vnk domāju, kā viņi tik ilgi var noslēpt visu šo, okeit, te vēl +/- ātri viss izslīda, bet nesenā diskusijā sieviete dzīvoja 10 gadus kopā un tgd sazīmējās, ka vīrs ir ragana uz slotas. Tas mani fascinē, ka var tik ilgi to masku noturēt dien dienā.
11.05.2023 13:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 11.05.2023 12:47
Kas notiek ar vīriešiem mūsdienās, ka nespēj kontrolēt emocijas. No vienas galējībs otrā. Vieni psiho par visu, otri birdina asaru par visu. ?

Nav jāmācās kontrolēt, bet gan cilvēcīgi atpazīst sajūtas un mierīgi izpaust. Tad arī atrisināsim lielu daļu no šādām problēmām.
11.05.2023 13:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Andie @ 11.05.2023 13:10
Oeki, šeit 4 gadi kopā, mazs laiks, līdz ar to ragi un āža kāja ir izlīdusi, bēdz ko kājas nes. Viņš tā sāka uzvesties pēc bērna piedzimšanas vai jau sāka tā āža kāja līst ārā pirms?
Es vnk domāju, kā viņi tik ilgi var noslēpt visu šo, okeit, te vēl +/- ātri viss izslīda, bet nesenā diskusijā sieviete dzīvoja 10 gadus kopā un tgd sazīmējās, ka vīrs ir ragana uz slotas. Tas mani fascinē, ka var tik ilgi to masku noturēt dien dienā.

domāju, ka maska vīram un klapes uz acīm sievai, tikai, lai turpinātu dzīvot ērti, tas nekas, ka psiholoģiskais terors lēnām pieaug.
11.05.2023 13:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nav jāmācās kontrolēt, bet gan cilvēcīgi atpazīst sajūtas un mierīgi izpaust.

What? Ar ko tad tas atšķirās no kontrolēšanas? Ja vīrietis paliek dusmīgs un grib izgāzt dusmas uz draudzeni / sievu, tad ir jāprot savaldīties, kas tiešaja nozīmē nozīmē - kontrolēt emocijas.
11.05.2023 13:42 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Jautājums vai tēvs ir domāts kā tikai auklīte kam šad un tad jāpieskata bērns, vai tomēr kā otrs vecāks,kam ir tieši tik pat daudz vecāka pienākumi kā mātei? Sievietēm jābeidz uzņemties visi pienākumi mājās, pat ja vīrietis pelna naudu, tāpat vīrietim ir jāņemas ar bērniem un jādara darbi mājās. Tomēr attiecībās jābūt komandai, nevis sievai kā mājkalpotājai un vīram kā tikai auklītei. Ja tu tāpat dari viena visu mājās ,tad kāda jēga no viņa? Jo neesot šajās attiecībās būs tikai pluss- Nebūs jāsaņem pārmetumi un mierīgāka dzīve.
11.05.2023 13:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 11.05.2023 13:42

What? Ar ko tad tas atšķirās no kontrolēšanas? Ja vīrietis paliek dusmīgs un grib izgāzt dusmas uz draudzeni / sievu, tad ir jāprot savaldīties, kas tiešaja nozīmē nozīmē - kontrolēt emocijas.

Ir jāatpazīst savas emocijas jau sākumā, pirms viss sliktais ir sakrājies tik daudz, ka gribas uzsprāgt un lamāt sievu.
Bija slikta diena darbā? Tad to jāatzīst, nevis jāizliekas, ka viss kārtībā.
11.05.2023 13:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits