Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prakses atskaite grāmatvedībā

 
Reitings 6
Reģ: 10.05.2023
Sveiki, nepieciešama palīdzība prakses atskaite grāmatvedībā nepilnu 2 nedēļu laikā, it kā domas ir, ko varētu rakstīt bet līdz tam tāpat neesmu nonākusi - galvenie punkti ir uzņēmuma apraksts, darītie darbi prakses laikā un secinājumi.
Ieskatījos atlants.lv, bet tur pieejamas pārsvarā tikai augstskolas prakses atskaites, man nepieciešama pavisam neliela saistībā ar to, ap 8 lpp.
Varbūt kāda var palīdzēt vai ir, kas nodarbojas ar to un par samaksu to izdarītu.
10.05.2023 15:02 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
Tu nezini, ko tu prakses laikā darīji? Nevar svešs cilvēks zināt ko tu darīji tur. Un kaut ko izfantazēt arī ir pilnīgs stulbums. Kāds sakars izdomāt kaut ko, kas nav bijis?
10.05.2023 16:38 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.05.2023
Es loģiski zinu, ko esmu darījusi, jo priekš tam ir prakses programma, bet to īsti visu zini nepārrakstīsi prakses atskaitē, ne? Par katru punktu ir, kas jāapraksta vai jāpaskaidro un šie pienākumi grāmatvedībā kopumā ir vienādi un šos pienākumus veic katra grāmatvede, takā cilvēks, kas to ir rakstījis vai nodarbojas ar to ikdienā zin ko tas nozīmē un tā noteikti nav nekāda izfantazēšana vai izdomāšana kaut ko savu, nelieku jau jaunu profesiju vai pienākumus izdomāt! 😁
Un nemeklēju palīdzību, jo esmu pa slinku to izdarīt vai nezinu ko rakstīt, vienkārši laika trūkums.😜
11.05.2023 14:20 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
luize53 @ 11.05.2023 14:20
Es loģiski zinu, ko esmu darījusi, jo priekš tam ir prakses programma, bet to īsti visu zini nepārrakstīsi prakses atskaitē, ne? Par katru punktu ir, kas jāapraksta vai jāpaskaidro un šie pienākumi grāmatvedībā kopumā ir vienādi un šos pienākumus veic katra grāmatvede, takā cilvēks, kas to ir rakstījis vai nodarbojas ar to ikdienā zin ko tas nozīmē un tā noteikti nav nekāda izfantazēšana vai izdomāšana kaut ko savu, nelieku jau jaunu profesiju vai pienākumus izdomāt! ?
Un nemeklēju palīdzību, jo esmu pa slinku to izdarīt vai nezinu ko rakstīt, vienkārši laika trūkums.?

Nu tad veiksmi atrast kādu, kurš palīdzēs 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
11.05.2023 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits