Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepieklājīga, nekorekta uzvedība

 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kas jūsuprāt ir nepieklājīga, nekorekta un nepieņema uzvedība sabiedrībā, varat minēt savus piemērus! ?
Mans piemērs, es aizeju staigāties uz parku, apseżos uz soliņa, lasu gramatu, vai ko citu, un pēkšņi piesēžās klāt cilvēks, un sāk smēķēt tur pat uz soliņa, protams, es piecēlos un aizgāju prom uzreiz, jo netaisos ostīt smirdīgus dūmus. Šis nebija vienīgais soliņš parkā, uz kura sedēt. Šadi notiek bieži 😄 Ir arī tadi cilveki, kas atnāk apsēžas blakus un sāk runāt par savām personīgajām problēmām. Neļaujot izbaudīt mierīgu atmosfēru. Kādi ir jūsu nekorektas uzvedības piemēri?
08.05.2023 15:58 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
.
08.05.2023 19:31 |
 
Reitings 951
Reģ: 25.11.2022
Skaļa runāšana kino. Tā tracina. Un vēl tā spārdīšana ar kājām pa krēslu. Man bija rūgta pieredze ar bērnu, kurš visu seansu skaļi runāja, spārdīja ar kājām manu krēslu, popkornu grauza kā nezinu ko, tāpat arī čāpstināja, un tāpat arī viņa tēvs (ar kājām nespārdīja, bet aizrautīgi runāja gan). Ar dusmīgiem skatieniem un aizrādīšanu nepietika. Tā nokaitināja un pārsteidza, ka vecākiem cilvēkiem nav nekāda respekta, ka nespēj aizrādīt savai atvasei, bet pievienojas vēl viņu izdarībām.
08.05.2023 19:34 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
piparcuca @ 08.05.2023 19:34
Skaļa runāšana kino. Tā tracina. Un vēl tā spārdīšana ar kājām pa krēslu. Man bija rūgta pieredze ar bērnu, kurš visu seansu skaļi runāja, spārdīja ar kājām manu krēslu, popkornu grauza kā nezinu ko, tāpat arī čāpstināja, un tāpat arī viņa tēvs (ar kājām nespārdīja, bet aizrautīgi runāja gan). Ar dusmīgiem skatieniem un aizrādīšanu nepietika. Tā nokaitināja un pārsteidza, ka vecākiem cilvēkiem nav nekāda respekta, ka nespēj aizrādīt savai atvasei, bet pievienojas vēl viņu izdarībām.

Ļoti labs piemērs. ☺️Man gandriz identiski ir gadijies apmeklējot kino, tikai manu krēslu spārdija jaunieši, ik pa laikam vsr just spērienus. Un tā ik pec 4-10min.biju jau uzvilkta, bet negribēju bojāt sev garastāvokli, tādēļ, fokusejos uz filmu. Vel bija gadijums, kad augstāk sedošais cillveks, man pielika savu kurpi, kāju pie pašas sejas. Uzreiz aizrādiju, lai paņem nost. 😄Kopš tās reizes, ka redzu, ka ir jau aizņemtas augšejas sedvietas, kur sež vismaz 3 cilveki, es apakšā zem. viņiem neņemu sedvietas, jo spārdišana garantēta 50% gadijumu.
Ir vel tadi, kas ir zemāk sedoši un izdomā seansa laikā, skatīties tālruni. Un tad tā gaisma traucē. Brinums, ka vel nav tadi, kas izdomā pazvanīt pa tel kādam seansa laikā. 😄
08.05.2023 19:40 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
1) cilvēki lielveikalos neievēro distanci, grūžas virsū. Es paeju solīti uz priekšu, bet šis cilvēks arī paiet uz priekšu un stutējas virsū
2) tie paši pīpmaņi. Nemitīgi ar viņiem karoju. Dzīvoju 1. stāvā. Vasarā vispār nevar vakaros logu atvērt, stāv un pīpē pie pašiem logiem. Sajūta, ka uz mana dīvāna smēķē. To pašu varu teikt par nemitīgajiem tusiņiem ceturtdienās - sestdienās. Tad gan saucu policiju.
3) satiksme Rīgā. Šodien maršruts Rīgas centrs - Teika - Rīgas centrs - Lidosta - Rīgas centrs. Sajūta, ka katrs otrais satiksmes dalībnieks ir neandertālietis. Visi viena otram pīpina, no lūpām var nolasīt krievu leksiku, strauja bremzēšana, līšana priekšā. Kāds for us lietotājs bija izdomājis visu rindu apbraukt pa pretējo joslu un nogriezt man priekšā veicot labo pagriezienu, krustojumu nosprostošana. Drausmīgi
4) teātris/koncerts. Mākslinieki nav nogājuši no skatuves, bet bars ar cilvēkiem jau ceļas kājās un skrien prom kāpjot visiem sēdošajiem pāri. Nu šo var ierindot top 1 kaitinošākajos personāžos
08.05.2023 19:45 |
 
Reitings 951
Reģ: 25.11.2022
Arahne @ 08.05.2023 19:45
1) cilvēki lielveikalos neievēro distanci, grūžas virsū. Es paeju solīti uz priekšu, bet šis cilvēks arī paiet uz priekšu un stutējas virsū
2) tie paši pīpmaņi. Nemitīgi ar viņiem karoju. Dzīvoju 1. stāvā. Vasarā vispār nevar vakaros logu atvērt, stāv un pīpē pie pašiem logiem. Sajūta, ka uz mana dīvāna smēķē. To pašu varu teikt par nemitīgajiem tusiņiem ceturtdienās - sestdienās. Tad gan saucu policiju.
3) satiksme Rīgā. Šodien maršruts Rīgas centrs - Teika - Rīgas centrs - Lidosta - Rīgas centrs. Sajūta, ka katrs otrais satiksmes dalībnieks ir neandertālietis. Visi viena otram pīpina, no lūpām var nolasīt krievu leksiku, strauja bremzēšana, līšana priekšā. Kāds for us lietotājs bija izdomājis visu rindu apbraukt pa pretējo joslu un nogriezt man priekšā veicot labo pagriezienu, krustojumu nosprostošana. Drausmīgi
4) teātris/koncerts. Mākslinieki nav nogājuši no skatuves, bet bars ar cilvēkiem jau ceļas kājās un skrien prom kāpjot visiem sēdošajiem pāri. Nu šo var ierindot top 1 kaitinošākajos personāžos

Es par Rīgas šoferiem arī šausminos. Pati pa Rīgu, ja braucu tad tikai līdz Alfai.😄Tālāk nē, jo man par traku. Arī katrs desmitais sēž telefonā, braucot pie stūres, kas tas vispār ir? Labi, apdraudi sevi, tava atbildība, bet ne jau citus.
08.05.2023 19:54 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
piparcuca @ 08.05.2023 19:54

Es par Rīgas šoferiem arī šausminos. Pati pa Rīgu, ja braucu tad tikai līdz Alfai.?Tālāk nē, jo man par traku. Arī katrs desmitais sēž telefonā, braucot pie stūres, kas tas vispār ir? Labi, apdraudi sevi, tava atbildība, bet ne jau citus.

Katrs desmitais? Es braucu katru dienu un droši varu apgalvot, ka tas ir katrs trešais.
08.05.2023 19:56 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.09.2015
Mani nepatīk, ka veikalos cilvēki rindā neietur distanci, bet spiežas virsū. Laikam domā, ka spiežoties citam virsū, rinda pienāks ātrāk. :D Tas pats ir arī ar pārtikas preču izlikšanu uz letes. Nepagaida, kad lete paies uz priekšu un parādīsies vieta, kur savu preci nolikt, bet liek virsū manai.
08.05.2023 20:01 |
 
Reitings 696
Reģ: 23.03.2020
Pie pašapkalpošanās kasēm stāv tieši aiz muguras,ļoti tuvu,tad gribas pagriezties un pajautāt vai tavā vietā maksās 😀 bieži nesanāk ar to saskarties un šķiet,ka tā dara pavecāki cilvēki.
08.05.2023 20:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4217
Reģ: 31.10.2010
Nepatīk tie, kuri staigā apkārt ar skaļruņiem rokā un dārdina mūziku. Nepatīk tie, kuri spļaudās uz visām pusēm, nekad neesmu sapratusi, kā var spļaut uz ielas. Nepatīk tie, kuri neseko līdzi savai higiēnai un man ir jāosta visi viņu ķermeņa aromāti. Nepatīk zem manis dzīvojošais kaimiņš, kurš bieži izdomā pusnaktī ieslēgt televizoru tik skaļi, ka to dzird visi. Nezinu, kā neviens viņam neko nav aizrādījis. Nepatīk neaudzināti bērni un suņi, kuriem tiek ļauts ārdīties un uzmākties, bet vecāki/saimnieki izliekas par akliem un kurliem. Nepatīk tie, kuri dodas uz teātri ar stipru klepu. Reiz kāda kundzīte kāsēja visu izrādi, tas bija murgs. Paliec taču mājās, ja esi tik slims.
08.05.2023 20:04 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.02.2023
Kaitina, kad vilcienā, kad ir brīvas vietas man blakus, cilvēks apsēžas tieši man pretim pie loga, nevis blakus. Vai tad tiešām nav neērti sēdēt un blenzt vienam uz otru?
Un jā, kaitina kad vīrieši vienkārši lūr virsū. Tajā pašā vilcienā vai autobusā. Izliekos, ka neredzu. Kad jau mērs ir pilns, tad ar dusmīgu acu skatienu paskatos pretim. Tikai tad saprot.
08.05.2023 20:19 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
Deisijaa @ 08.05.2023 20:19
Kaitina, kad vilcienā, kad ir brīvas vietas man blakus, cilvēks apsēžas tieši man pretim pie loga, nevis blakus. Vai tad tiešām nav neērti sēdēt un blenzt vienam uz otru?
Un jā, kaitina kad vīrieši vienkārši lūr virsū. Tajā pašā vilcienā vai autobusā. Izliekos, ka neredzu. Kad jau mērs ir pilns, tad ar dusmīgu acu skatienu paskatos pretim. Tikai tad saprot.

Šeit gan ir jāskatās kādā virzienā sēdi. Nereti cikvekiem ir slikti un jāsēž braukšanas virzienā ar skatu uz priekšu
08.05.2023 20:23 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.02.2023
Šeit gan ir jāskatās kādā virzienā sēdi. Nereti cikvekiem ir slikti un jāsēž braukšanas virzienā ar skatu uz priekšu

Tur jau tā lieta, ka es sēžu vienmēr ar skatu uz priekšu. Bet cilvēki nāk apsēsties tieši man pretim. (Ar skatu uz aizmiguri)
Vot šo es nesaprotu.
08.05.2023 20:29 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Man ļoti daudz kas liekas nekorekti, bet lai pateiktu vienā teikumā - ļoti nepatīk, kad cilvēki neapzinās, ka ir arī citi cilvēki pasaulē, ne viņi un viņu vajadzìbas vien. Un tas ir ar visu, sākot ar tiem, kas auto noparko nedomājot par citiem, tiem, kas sit kājas pa otra sēdekli - vispār nedomājot par otru, tie, kas skaļi runā pa telefonu sabiedriskās vietās(uz skaļruņa) un viss pārējais, kas nerespektē faktu, ka tu neesi viens šajā pasaulē un ir jāpadomā par to, kā jūtas citi tev apkārt. Tomēr to visu sakot, vienmēr cenšos atcerēties, ka citu darbības neko nepasaka par mani, bet runā skaļi par to, kas viņi ir. Tas man iemācījis ļoti daudz ko šādu ignorët. Gribi sevi prezentēt kā neaudzināta cūka sabiedrībā? Be my guest 🤭
08.05.2023 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Pati pīpēju, bet nekad uz ielas,sabiedriskā vietā,kur tuvumā cilvēki.
Vilcienā tieši labāk, ja vismaz pretī apsēžas, tomēr personīgā komforta zona lielāka. Ja apsēžas blakus,liekas:" Kas tev citur vietas nav?" Pati labprāt sēžu pie loga. Principā, arī komunikācijā kaitina runātāji,kas burtiski lien virsū.
Kaitina,ja pa telefonu runā ar skaļruni.
Kaitina,ja lien pie mana suņa. Tas nekas,ka mīļš, nav uz pieres rakstīts, ka nekož.
Kaitina padomi bērnu audzināšanā un teksti " Es savā laikā darīju tā. Manā laikā tā nedarīja."
Kaitina ,kad cilvēks strīdas par lietām,kurās neko nesaprot un tad tu saproti,ka pret stulbumu nav argumentu.
Kaitina rupji un agresīvi cilvēki.
Spļāvēji un stūros čurātāji vispār besī.
08.05.2023 20:50 |
 
Reitings 1909
Reģ: 26.12.2021
piparcuca @ 08.05.2023 19:54

Es par Rīgas šoferiem arī šausminos. Pati pa Rīgu, ja braucu tad tikai līdz Alfai.?Tālāk nē, jo man par traku. Arī katrs desmitais sēž telefonā, braucot pie stūres, kas tas vispār ir? Labi, apdraudi sevi, tava atbildība, bet ne jau citus.
Rīgā viennozīmīgi 90% cilvēku ar mašīnu nemāk braukt! Katru dienu lādējos. Nemāk ne pārkārtoties, ne uzsākt, ne paspēt nogriezties. Un korķi ir dēļ tiem muļķiem 5x lielāki nekā vajadzētu būt. Un ja vēl līst vai snieg-pasaules gals.
08.05.2023 21:16 |
 
Reitings 15448
Reģ: 29.08.2022
Pievienojos tam, ka autovadītāji Rīgā ir neciešami. It sevišķi uz pavasari, kad atsāk braukt tie, kas ziemā nebrauc (jo bail). Esmu novērojusi, ka uz ceļa ir 0 respekta, kad sieviete brauc salīdzinoši mazā mašīnā. To pat ir teikuši vīrieši, ka pārejot no džipa/minivena/lielākiem auto uz mazākiem, viņi izjūt necieņu uz ceļa.
Nesen šausmīgi aizkaitināja cilvēks, kas lidmašīnā visu laiku spēra pa krēslu. Kā arī bija sadzēries. Ja tā ņem, latvieši vispār lidmašīnās šausmīgi uzvedas. Kā tikko nodziest lampiņa par jostām, visi lec kājās tā it kā viņus kāds grasītos atstāt lidmašīnā, ja nepieleks kājās 10 sekunžu laikā.
Cilvēki, kas visur lien rindās. Un it sevišķi pie ārstiem tie, kas pasaka “man tikai viens jautājums” un kabinetā iesprūst uz 20 minūtēm.
Un pēdējā laikā esmu novērojusi, ka nespēju ciest cilvēkus, kas trokšņo, skaļi runā un kaimiņu mājās/daudzdzīvokļu ēkās/viesnīcās utt. durvis dauza. Pilnīgi gribas uzprasīt “Tev roku nav, lai durvis normāli aizvērtu?”
08.05.2023 21:25 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.05.2023
Man kaitina cilvēki, kas savu darbu dara ar mokām, pukstēšanu, nesmuki izrunājoties utt. Katru reizi uzvelkos, kad kāda ārstu māsiņa burkšķ virsū tā vietā, lai normāli atbildētu. Nesagaidu uķi puķi, bet kur ir pazudusi normāla komunikācija? Nesaprotu, ko tad tu tur dari, ja tev tā riebjas savs darbs un cilvēki? Jā, man arī ir sliktās dienas, bet tas nenozīmē, ka zvanu klientiem un viņiem kliedzu virsū. Jā, ir kāds, kuram viens un tas pats jāatkārto 100 reizes, bet tas ir darbs, jāprot savaldīties un atbildēt pieklājīgi.
Vēl man kaitina neaudzināti bērni un vecāki, kuri izliekas neko nedzirdam un neredzam. Atceros kā abi ar vīru bijām izvesti no pacietības, kad kafejnīcā viena dullā savam trīsgadniekam iedeva paspēlēties ar galda piederumiem. Visa kafejnīca klausījās mazuļa brīnišķīgo koncertu. Mūzika nebija dzirdama, kur nu vēl sarunāties.
Par pīpēšanu, vai tiešām ir tik grūti iziet laukā un to darīt, tā vietā, lai to darītu uz balkona, un liktu visiem kaimiņiem ostīt? Un nepietiek ar to vien, bieži šie cilvēki nesaprot, ka elpa pēc regulāra šāda veida aktivitātēm ir maigi sakot briesmīga un nāk runāties, neievērojot nekādu distanci. 😁
08.05.2023 22:06 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ahhhhh tik daudz kas!
Viena lieta ir cilvēki ar neaudzinātiem bērniem sabiedriskās vietās. Visur vienmēr ir bērni, kuri nesaprot, kā rīkoties nevajadzētu, bet tā nav īsti bērnu vaina - tā ir audzināšana un vecāki. Nesen bija Ķīpsalas auto istāde, mēs ar draugu arī aizgājām. Skatījāmies treilerus un tos treiler-busiņus, jo mums plāns uz nākotni varbūt tādu iegādāties un paceļot. Nu anyway. Staigājam pa tiem treileriem, pasēžam, parunājam ar puišiem, kas viņus tur pārdod, iekāpjam vienā, iekāpjam citā... Un visu to laiku pa tiem treileriem lēkā un bļaustās bērni. Takā uz atrakciju parku atnākuši. Lauž, plēš, skraida, šausmīgi spiedz, lēkā pa gultām. Viena meitene man ar durvīm pa seju ieblieza. Cits puika mani ārā nelaida.
Un šādas situācijas ļoti daudzās vietās ikdienā. Man arī ir bērns. Es zinu kādi ir bērni. Jā, gribas trakot, apkārt vēl citi bērni un cilvēki, sestdienas diena, cukura koma no izstādes končām, gribās ārdīties. Bet vecākiem ir jāsaprot, ka eksistē taču citi cilvēki. Pievaldiet tos savus bērnus. Un, ja bērns nemāk uzvesties, paliekat mājās jei bogu.
Es priecājos, ka man tā sīkā meiča degunu nesalauza. Tālu nebija.
Nākamais - kaimiņi. Man riebjas savi kaimiņi. Arī tagad kā rakstu šo, kaimiņi savā dzīvoklī man aiz sienas strīdas. Es brīnos, kā tas čalis tai meičai nav ar zupas kausu pa galvu ielicis. Un ikdienas sarunas arī ir paceltā balsī. Vai jūs abi divi esat kurli? Kāpēc paši savā mājoklī nevarat runāt normālu cilvēku decibelos? Kāpēc pat lai pajautātu ''vai kotletes ēdīsi?'' tas ir jābļauj, ja es pat blakus dzīvoklī zinu un dzirdu ka tavs vīrietis ir tev blakus.
Kad esam mājās, pieņemam taču normālu balss toni. Nevajag ar kājām dauzīt. Nevajag kliegt. Nevajag ķērkt, lai pierādītu savu viedokli. Kaimiņi arī eksistē.
Es gan jau vēl paturpināšu. Man patīk savu žulti te izlikt :D
08.05.2023 22:23 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nākamais būtu, cilvēki kas speciāli met zemē atkritumus. Pagāšgad rudenī bija pēdējā reize, kad redzēju, bet vispār ir sanācis redzēt diezgan bieži iepriekš. Cilvēks iet, apēd savu bulciņu nopirkto un maisiņu nomet turpat uz zemes un iet tālāk. Dafak? Nav miskastes tuvumā? Ieliec kabatā, mājās izmetīsi, citur misenītē izmetīsi. Bet katru reizi miskaste ir bijusi tuvāk kā 20 metru attālumā kaut kur. Un visu ko mētā cilvēki apkārt. Maķīša vai cirkuļa papīra krūzes, bulciņu maisiņus, cigarešu paciņas, čekus, pudeles, skārdenes.
08.05.2023 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Reve @ 08.05.2023 20:01
Mani nepatīk, ka veikalos cilvēki rindā neietur distanci, bet spiežas virsū. Laikam domā, ka spiežoties citam virsū, rinda pienāks ātrāk. :D Tas pats ir arī ar pārtikas preču izlikšanu uz letes. Nepagaida, kad lete paies uz priekšu un parādīsies vieta, kur savu preci nolikt, bet liek virsū manai.

Precīzi! Šis mani kaitina vairāk par visu. Nesaprotu, kā nav kauna līst virsū svešiem cilvēkiem, tāpēc taču rinda ātrāk uz priekšu neies.
08.05.2023 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)