Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Leons Rusiņš un pārējie

 
Reitings 122
Reģ: 18.04.2023
Sveikas!
Sakarā ar to visu murgu, kas noticis iepriekšējās nedēļas laikā, kur publiski nāca klajā ziņas, ka bijušais dzīvesbiedrs ir noslepkavojis savu ex. Sievieti, kura pietam tika vērsusies pirms tam policijā par vajāšanu (bez sakarīgas atbildes un nesaņemot reālu palīdzību)
Jautāšu Jums, cik Jūs ar šo rezonējat? Ko tas nozīmē par visu mūsu sistēmu kopumā? Vai ir bijis kāds gadījums, kad jums ir nācies piespiest vīrieti ar jums nekontaktēt un kā tas bija, kādi apstākļi sakrita? Man ir 3 ex., no kuriem divi ir pilnīgi sakarīgi, bet viens pēc šķiršanās (pati ierosināju) nebija ar to mierā un ilgstoši terorizēja gan ar ziņām, gan zvaniem, gan braucot uz māju. Šis beidzās man laimīgi, jo cilvēks atrada citu "intereses objektu", bet ik pa laikam vēl šermuļi noskrien pār kauliem, ja tā nebūtu sakritis, kam tad man būtu jāiet cauri.
Jums ir bijusi šāda situācija, kur bijušais neliekas mierā un ir draudi, pat dzīvībai? Lai vieglas smiltis tieši šai sievietei, bet tāpēc tieši gribēju pacelt tēmu, kas notiek... ja.
28.04.2023 16:19 |
 
Reitings 627
Reģ: 02.03.2022
Ļoti rezonē.
Varbūt ne konkrētais gadījums, bet tā kopējā bezspēcība, kad parasts cilvēks nav pasargāts, ne likumiski, ne tīri fiziski - klasesbiedrs, kas terorizē visu skolu, autists, kurš starpbrīdī uzmācas mazākām meitenēm, neārstēts šizo, kas draud uzspridzināt māju un zāles nedzer, šie konkrētie gadījumi. Tas ir drausmīgi. Šim arī l, visticamāk, ir diagnoze un kaut kā viss ir viņu pusē. Normālie cieš.
28.04.2023 16:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4303
Reģ: 31.10.2010
Man, par laimi, tā nav bijis, bet ļoti žēl, ka stalkošana netiek uztverta nopietni. Reāli, kamēr tu neesi līķis, neviens neko nedarīs. Tas ir šausmīgi.
28.04.2023 16:43 |
 
Reitings 722
Reģ: 28.01.2023
Viens no maniem bijušajiem arī nebija mierā. Izsekoja, zvanījās katru dienu, rakstīja tūkstošiem ziņas katru dienu. Bija internetā atradis augstskolas lekciju grafiku, gaidīja pēc lekcijām, ka dabuju mukt pa avārijas izeju. Histērijas, ka mīl, tad nemīl un ienīst, tad atkal mīl un grib lai atgriežos. Izsekoja pat autobusu kurā es braucu, gaidīja pie mājām, beigās kronis visam bija ar to, ka teica, ka esot ar ko šantažēt mani un sapostīs manu dzīvi.
Satikos ar viņu klātienē, pateicu, ka viss cauri un vajag attapties un likt mani mierā, biju ļoti dusmīga uz viņu par to visu, pateicu, ka iešu uz policiju un ja neliksies mierā, nāksies satikties ar dažiem kārtīgiem večiem, kas paretinās viņam zobus, jo tas bija līdz absurdam, palika jau bail. Tad man uzradās jauns draugs, sāka katru dienu teikt, ka pametīs mani viņš, ka viņam esot informācija par mums, draudēja ar suicīdu, graizījās, tad atkal ludzās uz ielas vidus uz ceļiem lai atgriežos.
Vienvārd sakot murgs, pusotru mēnesi tā katru dienu. Bet tad vienā skaistā dienā pazuda un viss. Neesam kontaktējušies trīs gadus un paldies dievam.
28.04.2023 16:44 |
 
Patīk
Reitings 1762
Reģ: 24.05.2019
Man personīgi nerezonē, par laimi, bet šī situācija šokē. Nezināji, ka viss tik slikti ar Latvijas likumdošanu šajā jomā. Ka konkrēti cilvēki lika šķēršļus Stambulas konvencijai, neizprotamu iemeslu dēļ. Un cik saprotu liek joprojām, kāpēc?
Tas, ka iestādes vaino viena otru bezdarbībā un beigās policija vainīga, atlaida jau priekšnieku. Kaut noskaidrojās, ka nav neviena likuma, pēc kura policija varētu darīt kaut ko vairāk. Būtībā visādiem psihopātiem visi ceļi Latvijā ir vaļā.
28.04.2023 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 3233
Reģ: 29.01.2009
Traki, vakar bija raksts, ka Rusiņa bijusī jau šim gāja cauri, glābusies vienīgi uz ārzemēm aizbēgot. Citēja tās viņa sūtītās sms, un es pilnīgi noteikti atceros, ka tas jau reiz bija presē iztirzāts, vai drīzāk TV, jo nevarēju internetā atrast.
Bet nu psihu laikam pasaulē papilnam, ne jau tikai Latvijā, bija arī tas Krievijā iztirzātais gadījums, ka greizsirdības lēkmē abas rokas sievai nocirta. Es nezinu pat, ko lai domā. Bijuši arī AMF topiki par vardarbību, sievietes atklāti stāsta. Briesmīgi apzināties.Tagad kaut ko par to Stambulas konvenciju bļauj. Nu ko konkrēti tas tāda Rusiņa apziņā mainīs?
28.04.2023 20:49 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
Tak' cilvēki traki ir! Kopš 2020. gada - tas ir vājprāts, kas notiek pasaulē!
Bet es vispār nebrīnos. Man jau sen viss ir skaidrs. Un kā pret tādiem cīnīties - nezinu. Laikam tiešām labāk būt vienam. 😥
28.04.2023 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 3233
Reģ: 29.01.2009
Tigeriene @ 28.04.2023 21:21
Tak' cilvēki traki ir! Kopš 2020. gada - tas ir vājprāts, kas notiek pasaulē!
Bet es vispār nebrīnos. Man jau sen viss ir skaidrs. Un kā pret tādiem cīnīties - nezinu. Laikam tiešām labāk būt vienam. ?

Nav risinājums, pāris gadus atpakaļ tepat Rīgas centrā vajātāja nošāva sievieti. Turklāt viņām vispār nebija pat kontakta, tikai iedomas teorētiski normālas otras sievietes galvā.
https://www.delfi.lv/news/national/criminal/par-kursos-iepazitas-sievietes-slepkavibu-piespriez-12-gadus-aiz-restem.d?id=53648857
28.04.2023 22:15 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
IceCream @ 28.04.2023 22:15

Nav risinājums, pāris gadus atpakaļ tepat Rīgas centrā vajātāja nošāva sievieti. Turklāt viņām vispār nebija pat kontakta, tikai iedomas teorētiski normālas otras sievietes galvā.

Nu jā. Tas arī. Reāli nekur nav droši. Patiesībā arī savās mājās. Tā kā nu vispār šausmas.
Var jau teikt, ka tāds liktenis, bet nu...
28.04.2023 22:18 |
 
Reitings 5114
Reģ: 11.08.2022
Mani vienkārši fascinē, ka visi visu esot darījuši pareizi. Policisti gandrīz kā tādi introverti kaimiņi: ,,Ai nu lai jau mīlnieki paši tiek galā". Nu wtf? Jēkabpils nav tiiiiknliela. Neticu, ka līdz policijas ausīm nebija nonācis, kur viņš uzturās. Jau otrā sieviete, kas saka, ka viņš ir psihs. Nevienam neliekas, ka vajag psihiatrisko ekspertīzi.
Man liekas, tādus var ārstēt tikai divi varianti - bariņš, kas iedos ribās un . . . kaps
Vispār man ir daaaauuudz jautājumu - ,,nu kā...?"
29.04.2023 15:04 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
“Valsts policija aizturējusi kādu vīrieti aizdomās par grūtnieces noslepkavošanu Preiļos, informēja policijā.” 2022.gada tvnet raksts. Sieviete vairākkārt bija vērsusies policijā,ka cieš no vardarbības un bail,ka tiks nogalināta. Arī kaimiņi to apliecināja. Rezultāts…
29.04.2023 15:12 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
https://www.la.lv/kapec-nosava-draudzeni. Sieviete nošāva sievieti
Pirms tam stalkoja viņu soc tīklos visur.
29.04.2023 15:17 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
https://www.la.lv/nepiepilditas-jutas-un-tris-lodes-mugura. Te re ku plašāka raksts.
5 GADUS stalkojusi soc tīklos
29.04.2023 15:18 |
 
Patīk
Reitings 1762
Reģ: 24.05.2019
IceCream @ 28.04.2023 20:49
Traki, vakar bija raksts, ka Rusiņa bijusī jau šim gāja cauri, glābusies vienīgi uz ārzemēm aizbēgot. Citēja tās viņa sūtītās sms, un es pilnīgi noteikti atceros, ka tas jau reiz bija presē iztirzāts, vai drīzāk TV, jo nevarēju internetā atrast.
Bet nu psihu laikam pasaulē papilnam, ne jau tikai Latvijā, bija arī tas Krievijā iztirzātais gadījums, ka greizsirdības lēkmē abas rokas sievai nocirta. Es nezinu pat, ko lai domā. Bijuši arī AMF topiki par vardarbību, sievietes atklāti stāsta. Briesmīgi apzināties.Tagad kaut ko par to Stambulas konvenciju bļauj. Nu ko konkrēti tas tāda Rusiņa apziņā mainīs?

Krievijā vardarbība ģimenē ir dekriminalizēta un acīmredzot, Latvijā arī, tikai neoficiāli... oficiāli kaut kāds likums par nošķiršanu un sēdināšana izolatorā dažas diennaktis ir, tikai veikala desas zagļus soda 10x bargāk, nekā vajātājus un par draudiem nogalināt vispār nekas nav.
29.04.2023 15:22 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Gan fiziskā, gan emocionālā vardarbība Latvia tiek būtībā slavēta un atbalstīta. Slepkavas pat liela. Būsim godīgi ne jau tikai ģimene notiek vardarbība, arī skolas, arī citur. Mobings, stalkošana tie kas to nemitīgi aktīvi dara jau ir ar neveselu psihi, un bīstami. Nu adekvāts cilvēks citu kurš patīk, kuru mīl, vai pretēji kad riebjas gadiem nestalkos. Sabiedrība vispār ir naida pilna.
29.04.2023 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 3233
Reģ: 29.01.2009
Motherofdragons @ 29.04.2023 15:22

Krievijā vardarbība ģimenē ir dekriminalizēta un acīmredzot, Latvijā arī, tikai neoficiāli... oficiāli kaut kāds likums par nošķiršanu un sēdināšana izolatorā dažas diennaktis ir, tikai veikala desas zagļus soda 10x bargāk, nekā vajātājus un par draudiem nogalināt vispār nekas nav.

Krievija šoreiz tika pieminēta tikai kā notikuma vieta, jo man tas stāsts vnk atausa prātā kā tāda nežēlības un slimas psihes apogeja. Tādi stāsti ir pa visu pasauli. Nezinu, vai kāds sods spēj to mainīt. Tajā pat Anglijā nupat šonedēļ lasīju divas nesaistītas ziņas kā mātes pieļāvušas, ka viņu piegulētāji nogalina viņu zīdaiņa vecuma bērnus.
.
29.04.2023 19:58 |
 
Reitings 2499
Reģ: 07.03.2022
Naivi ceru, ka tas Rusiņš izdarīja sev pakalpojumu un piebeidza sevi! Šim necilvēkam noteikti bija kaut kādi sakari policijā, jo nu savādāk es neredzu, kā tas iespējams šitā izsprukt cauri. Sievieti vajā, izsaka draudus un neviens - neko.
29.04.2023 20:15 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Es noliku baznīcā svecīti par šo sievieti.
Ļoti žēl.
Man ir bijis nelāgs atgadījums darbā.
29.04.2023 21:15 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Un ļoti slikti, tas man likās, ka viņš ir latvietis. Šitik agresīvs slepkava, kas uzrīkoja asinspirti Jēkabpilī.
Tur visu policiju vajag atlaist un ministram atkāpties!!!
29.04.2023 21:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!