Ilgāku laiku bez attiecībām-domas,pieredze,stāsti

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Vēlējos padiskutēt par šo tēmu.
Kad tuvojas 30 un ir daži gadi būts bez attiecībām,vai nu pēc smagas šķiršanās,vai vienkārši pēc izvēles ilgāk būt vienai.
Kā jūs sevi motivējat,iepazīstaties, baudat dzīvi, kad uznāk tā salīdzināšana ar to ka citi precās,ar bērniem,saderinās utt.
Man par to galīgi nav depresija,jo ir gana arī briesmīgas attiecības redzētas,kur krāpj un citādi nekas tur nav skaisti kā izliekas.
Varbūt kādi forši stāsti jums no savas pieredzes par iepazīšanos un neiespringšanu par sociālajām normām?
Jo ticu,ka mums daudzām ir reizēm sajūta "ak nē,es palikšu viena", kas nav taisnība, visam savs laiks.
Bet interesanti dzirdēt citu stāstus.
28.04.2023 00:25 |
 
Reitings 1433
Reģ: 19.05.2016
GhostGG @ 30.04.2023 15:39

Jā es izlaižu to vietu, jo tu neesi aizņemta, tev vienāŗši nav atbilžu uz šo jautājumu. Jo tādu tēmu nav. Tomēr, ja tu tik pārliecināti apgalvo, ka ar šīm sievietēm nav par ko runāt, tad tev nebūtu nekādu problēmu viņas uzskaitīt ;)
Kāpēc viņām būtu jāizvairās? Es viņām daru pāri? pazemoju? slikti izturos? Turu būrī un no mājas ārā nelaižu? Tiešām iesi to "ceļu" un sāksi mani kaunināt un tajā skaitā citus vīriešus, ka viņiem patīk jaunas, skaistas sievietes? Tici man, tavam vīram arī patīk tādas. Tu pilnīgi visu atrferēji to, ko teica tajā video ko es ieliku - Kāpēc gan vecākām sievietēm, kuras pat sen jau ir precējušas un kurām vispār nav nekāda sakara vairs ar "dating world", uztruac, tas ka vecāki vīrieši tiekās ar jaunākām? Atbilde ir vienkārša, tāpēc ka viņas zemapziņā ļoti labi zin, kā tā ir taisnība, ka vīriešiem patīk jaunākas un tieši šī iemesla dēļ tas viņām ir kā drauds, jo potenciāli nākotnē, tas varētu būt viņas vīrs / draugs, kurš sāktu cielēt uz jaunāku :p
Jā tu mani atkodi :((((( UN es arī esmu RESNA :(((
30.04.2023 15:42 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 30.04.2023 14:46

Kā tieši manipulēšana izpaužās? hmm čakarē? kā tieši? Ir kopā un ir laimīgs? Ka tik nav otrādāk, ka vecākās tieši čakarē, tas ir - izmanto gultai, bet attiecības nedod, hmm kā, piemēram, tavs drāzējs :D
Un ko tad tas pasaka par vīrieti? To, ka viņam dzīvē viss ir kārtībā, jo vieņam ir iespēja izvēlēties un viņš var tikties ar jaunākām? Tas ir tāpat - iedomājies, ka ir divas vienādas mašīnas, 1. ir 10km nobraukums un 2. ir 200k un abas maksā vienādi (atsevišķos gadījumos, kā mēs redzam šajā forumā, 200k maksā vēl dārgāk lol) Kā tu domā kuru lielākā daļa izvēlētos? Protams, ka to, kurai ir 10km. Vai tad viņi izvēlējās to, kurai ir 10km tāpēc, ka ar viņiem kaut kas nav kārtībā? tāpēc, ka viņi ir nepašpārliecināti? Nē tak. Tas vnk sķiet pilnīgi loģiska un pamatota izvēle. Redzi, te arī pierādās tas, ka vīriešu preferences tiek kauninātas, savukārt sieviešu celtas gaisā. Šis ir ļoti labs video, kur tiek viss smuki paskaidrots, kāpēc vecākām sievietēm nekad nav paticis, ka vīrieši tiekās ar jaunākām. https://www.youtube.com/watch?v=qF3QikpXsiY&list=LL&index=4
paga paga salīdzinát sievieti ar auto? Jaunu meiteni, bez pieredzes ir viegli manipulēt, iestāsti viņai jebko un viņa Tev ticēs, ka Tev prezervatīvs tiešām neder, tāpēc davai nelietosim, vai ka Nataša ar ko Tu slepus saraksties, patiešām ir veca draudzene un nekas vairāk. Sarakstu te var turpināt un turpināt.. bet ko jauna, 20 gadīga meitene Tev var dot, reāli? Dzīves pieredzes nav, varbūt ir inteliğenta, bet ne dzīves gudra. Iespējams, bijis mazāk seksa partneru, tas pluss, labi, smukāka, tvirtāka, bet kas tad vēl? Vai viņa Tev var būt tiešām labs atbalsts dzīvē? Vai viņa Tev paliks blakus kad saslimsi, vai aizskries pie nākamā, jo viņa jauna un viņai jūra pie ceļiem? Ja viņa ir gudra, nāks iespēja ceļot kaut kur apmaiņas programmā vai mācìties kādā super augstskolā un sēdēsi viens kā pirksts. Neaizmirsīsim arì, ka 20 gadīga vēl iespējams gribēs tusēt un iepazīt pasauli, cilvēkus un piedzīvojumus. Arī izdari secinājumus, kāpēc 20gadniecei Tevi vajag... nu nejau tāpēc ka Tu labs cilvēks, nebūsim naivi.
30.04.2023 15:44 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 30.04.2023 14:46

Kā tieši manipulēšana izpaužās? hmm čakarē? kā tieši? Ir kopā un ir laimīgs? Ka tik nav otrādāk, ka vecākās tieši čakarē, tas ir - izmanto gultai, bet attiecības nedod, hmm kā, piemēram, tavs drāzējs :D
Un ko tad tas pasaka par vīrieti? To, ka viņam dzīvē viss ir kārtībā, jo vieņam ir iespēja izvēlēties un viņš var tikties ar jaunākām? Tas ir tāpat - iedomājies, ka ir divas vienādas mašīnas, 1. ir 10km nobraukums un 2. ir 200k un abas maksā vienādi (atsevišķos gadījumos, kā mēs redzam šajā forumā, 200k maksā vēl dārgāk lol) Kā tu domā kuru lielākā daļa izvēlētos? Protams, ka to, kurai ir 10km. Vai tad viņi izvēlējās to, kurai ir 10km tāpēc, ka ar viņiem kaut kas nav kārtībā? tāpēc, ka viņi ir nepašpārliecināti? Nē tak. Tas vnk sķiet pilnīgi loģiska un pamatota izvēle. Redzi, te arī pierādās tas, ka vīriešu preferences tiek kauninātas, savukārt sieviešu celtas gaisā. Šis ir ļoti labs video, kur tiek viss smuki paskaidrots, kāpēc vecākām sievietēm nekad nav paticis, ka vīrieši tiekās ar jaunākām. https://www.youtube.com/watch?v=qF3QikpXsiY&list=LL&index=4
par manu drāzēju neuztraucies. Redzu, ka domu par viņu manu nesaprati, tāpēc paskaidrošu vēlreiz - tās ir abpusēji norunātas attiecības, kur abas puses zina uz ko parakstījušās un neko negaida. Man liekas, Tev arì vajadzētu ieviest FWB, savādāk izklausies stipri nervozs.
30.04.2023 15:47 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
GhostGG @ 30.04.2023 15:08

Nevis viņi necopē, bet viņi NEVAR nocopēt. Domā vīrieši ies un atzīs, ka gribētu jaunāku, bet vini nevar? Tas tak sit pa ego. Tas ir tāpat kā teikt, sievietēm nepatīk miljonāri, jo lielākā daļa ar tādiem nav kopā. Vai tas pierāda to, ka sievietes tādus negribētu? protams, ka nē. Vnk milonāri ir krietnā mazākumā un otrkārt, ne visas sievietes varētu dabūt sev miljonārus.
Ok. Paspēlēšu tev līdz. nosauc vismaz trīs loģiskas un pamatotas tēmas par kurām varētu runāt ar 30 gadnieci, bet nevarētu ar 20 gadnieci.

Bet attiecībās runāšana IR svarīgs faktors, vīriešiem ir svarīgi runāt. Jo vīrietis ir tikai cilvēks, diez vai es spētu savos 20 gados iedot vīrietim to padomu, to atbalstu, padalīties ar savu pieredzi kā tas ir šobrīd. Es vairāk biju ieciklējusies uz savām lietām, studijām, ballītēm utt., 30 gados man ir iegūta gan dzīves, gan profesionālā pieredze, plašs redzesloks, es esmu gan darījusi, gan redzējusi vairāk kā savos 20 un vīriešiem tas svarīgi - it īpaši, kā Tu mini, miljonāriem. Paskaties uz tām miljonāru sievietēm - vai tiešām tās viņiem blakus ir 20gadnieces un vai viņi ar saviem miljoniem nevarētu dabūt 20gadnieces? :)
30.04.2023 15:53 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
AllSaints @ 30.04.2023 15:53

Bet attiecībās runāšana IR svarīgs faktors, vīriešiem ir svarīgi runāt. Jo vīrietis ir tikai cilvēks, diez vai es spētu savos 20 gados iedot vīrietim to padomu, to atbalstu, padalīties ar savu pieredzi kā tas ir šobrīd. Es vairāk biju ieciklējusies uz savām lietām, studijām, ballītēm utt., 30 gados man ir iegūta gan dzīves, gan profesionālā pieredze, plašs redzesloks, es esmu gan darījusi, gan redzējusi vairāk kā savos 20 un vīriešiem tas svarīgi - it īpaši, kā Tu mini, miljonāriem. Paskaties uz tām miljonāru sievietēm - vai tiešām tās viņiem blakus ir 20gadnieces un vai viņi ar saviem miljoniem nevarētu dabūt 20gadnieces? :)
par miljonāriem runājot - atļaušos padalīties pieredzē. Ir divi miljonāru tipi - vieni toč meklē 20 gadīgas modeļtipa skaistules. Grib zīmēties saviem veciem puikām, ka viņš tādu var nocopēt. Tie parasti ir new rich, kam zīmēšanās, lamborgini un villa pie jūras un jahta Marbejā. Viņiem neinteresē vai dāma ir inteliğenta, galvenais smuka. Skaidrs, ka dāma šajās attiecībās ir tikai viena iemesla dēļ un tas nav veča krunkainais dupsis. Ar šādu vīrieti esmu bijusi uz pāris randiņiem, kad man bija 26. Tik seklu cilvēku neesmu nekad otrreiz dzīvē satikusi. Sarunas tikai par to, kas viņam pieder un bla bla.. tukšums. Man neinteresēja.
Otrs miljonāra variants ir old money. Viņš nāk no paaudžu bagātības. Viņam ir manieres, nezīmējas vispār, uz ielas nepateiksi, ka ir nauda vispār nemaz. Viņš meklē saturu. Viņam ir vienalga vai Tev 20 vai 45, viņš meklē uzticamu partneri, izglītotu, inteliğentu, maigu un dzìves gudru, protams, izskats lai arī būti, bet klasisks, nevis botokss un filleri un viss tas. Old money ir ļoti uzmanìgi savās izvēlēs jo ir izteikti privāti cilvēki un savā lokā kuru katru neielaiž. Reiz biju attiecìbās ar šādu. Pilnīgi cits vīrieša līmenis. Un ne obligāti naudas ziņā. Dāvanas negribēju un man nepirka, man neinteresē dior rokassomiņas. Bet tās sarunas, mìļie.. cilvēks ir apceļojis pasauli, redzējis visu, lasījis visu.. to nevar izstāstīt. Attieksme pret sievieti ir kā pret dārgumu.
Jā un var nocopēt abus. Bet no sievietes pašas kategorijas ir atkarīgs kurš tips miljonārs uz viņu attiecas. Just sayin..
30.04.2023 16:03 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
AllSaints @ 30.04.2023 15:53

Bet attiecībās runāšana IR svarīgs faktors, vīriešiem ir svarīgi runāt. Jo vīrietis ir tikai cilvēks, diez vai es spētu savos 20 gados iedot vīrietim to padomu, to atbalstu, padalīties ar savu pieredzi kā tas ir šobrīd. Es vairāk biju ieciklējusies uz savām lietām, studijām, ballītēm utt., 30 gados man ir iegūta gan dzīves, gan profesionālā pieredze, plašs redzesloks, es esmu gan darījusi, gan redzējusi vairāk kā savos 20 un vīriešiem tas svarīgi - it īpaši, kā Tu mini, miljonāriem. Paskaties uz tām miljonāru sievietēm - vai tiešām tās viņiem blakus ir 20gadnieces un vai viņi ar saviem miljoniem nevarētu dabūt 20gadnieces? :)

Labo, ja kļūdos, bet vai nesen nerakstīji, ka Tev nemaz nav vīrieša?
30.04.2023 16:04 |
 
Reitings 3934
Reģ: 10.01.2023
Elizabeteputnos @ 30.04.2023 16:03
par miljonāriem runājot - atļaušos padalīties pieredzē. Ir divi miljonāru tipi - vieni toč meklē 20 gadīgas modeļtipa skaistules. Grib zīmēties saviem veciem puikām, ka viņš tādu var nocopēt. Tie parasti ir new rich, kam zīmēšanās, lamborgini un villa pie jūras un jahta Marbejā. Viņiem neinteresē vai dāma ir inteliğenta, galvenais smuka. Skaidrs, ka dāma šajās attiecībās ir tikai viena iemesla dēļ un tas nav veča krunkainais dupsis. Ar šādu vīrieti esmu bijusi uz pāris randiņiem, kad man bija 26. Tik seklu cilvēku neesmu nekad otrreiz dzīvē satikusi. Sarunas tikai par to, kas viņam pieder un bla bla.. tukšums. Man neinteresēja.
Otrs miljonāra variants ir old money. Viņš nāk no paaudžu bagātības. Viņam ir manieres, nezīmējas vispār, uz ielas nepateiksi, ka ir nauda vispār nemaz. Viņš meklē saturu. Viņam ir vienalga vai Tev 20 vai 45, viņš meklē uzticamu partneri, izglītotu, inteliğentu, maigu un dzìves gudru, protams, izskats lai arī būti, bet klasisks, nevis botokss un filleri un viss tas. Old money ir ļoti uzmanìgi savās izvēlēs jo ir izteikti privāti cilvēki un savā lokā kuru katru neielaiž. Reiz biju attiecìbās ar šādu. Pilnīgi cits vīrieša līmenis. Un ne obligāti naudas ziņā. Dāvanas negribēju un man nepirka, man neinteresē dior rokassomiņas. Bet tās sarunas, mìļie.. cilvēks ir apceļojis pasauli, redzējis visu, lasījis visu.. to nevar izstāstīt. Attieksme pret sievieti ir kā pret dārgumu.
Jā un var nocopēt abus. Bet no sievietes pašas kategorijas ir atkarīgs kurš tips miljonārs uz viņu attiecas. Just sayin..
oh, gribu to otro, tikai bez bērniem 😁
30.04.2023 16:14 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
greece @ 30.04.2023 16:04

Labo, ja kļūdos, bet vai nesen nerakstīji, ka Tev nemaz nav vīrieša?

Jā, jau gandrīz gadu esmu bez attiecībām.
30.04.2023 16:16 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Vārdotāja @ 30.04.2023 16:14
oh, gribu to otro, tikai bez bērniem ?
bērni nebija ne vienā ne otrā situācijā. Old money ļoti piedomā pirms ar kādu saistīties bērnu līmenī
30.04.2023 16:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet attiecībās runāšana IR svarīgs faktors, vīriešiem ir svarīgi runāt. Jo vīrietis ir tikai cilvēks, diez vai es spētu savos 20 gados iedot vīrietim to padomu,

Piedod, bet ja vīrietis nevar kaut ko atrisināt un viņš prasa sievietei padomu, tad tā viņa problēma nav nopietina. Es goda vārds nevaru iedomāties, kādu padomu sieviete varētu man dot, par mani darba sfēru, pat ja sieviete būtu super erudīta. Ne viņa zin, ne viņa saprot mana darba specifiku nu neko. Tā kā visa šie aukļi kā "dzīves pieredze", "plašs redzes loks" utt ir tukša mutes virināšana. Ne tikai tas, bet arī es nekad sievietei nestāstītu savas problēmas :D Kāda jēga no tā, ja viņa, un jā, jā pat erudītākās, nevarētu viņas tāpat atrisināt
30.04.2023 16:23 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Elizabeteputnos
Ši ir tie argumenti? Nu tad jāsaka, ka tu vēl vairāk esi atrauta no realitātes nekā pašai sķiet.
Labi paķidāsim. Bez prezervatīviem attiecību sākumā es to lietu vispār nedaru. Slepus ar nevienu nesarakstos.
Tev var dot, reāli? Dzīves pieredzes nav, varbūt ir inteliğenta, bet ne dzīves gudra. Iespējams, bijis mazāk seksa partneru, tas pluss, labi, smukāka, tvirtāka, bet kas tad vēl? Vai viņa Tev var būt tiešām labs atbalsts dzīvē?

Dot var maigumu, mīļumu, nav dzīves nomocītas un atnākot mājās un redzot smaidīgu dzīvespriecīgu sievieti, man pašam smaids sejā - tākā, manurāt, loti labs atbalsts. Kā atbalsts izpaužās no vecākām sievietēm salīdzinot ar jaunākām?
Vai viņa Tev paliks blakus kad saslimsi, vai aizskries pie nākamā, jo viņa jauna un viņai jūra pie ceļiem?

Paliks. Kad saslimšu varēšu 100% atbildēt uz šo jautājumu. Kur garantija, ka vecāka paliks, ja saslimsu?
Ja viņa ir gudra, nāks iespēja ceļot kaut kur apmaiņas programmā vai mācìties kādā super augstskolā un sēdēsi viens kā pirksts.

Es nekad neveidotu nopietinas attiecības ar sievieti, kurai dzīves plānā būtu jābrauc uz citu valsti mācīties vai dzīvot. Manuprāt, tas ir pilnīgi pašaprotami. Un tici man, arī citi vīrieši PAT tiekoties ar vecāku sievieti uz neko tādu neparakstītos.
30.04.2023 16:26 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 30.04.2023 16:23

Piedod, bet ja vīrietis nevar kaut ko atrisināt un viņš prasa sievietei padomu, tad tā viņa problēma nav nopietina. Es goda vārds nevaru iedomāties, kādu padomu sieviete varētu man dot, par mani darba sfēru, pat ja sieviete būtu super erudīta. Ne viņa zin, ne viņa saprot mana darba specifiku nu neko. Tā kā visa šie aukļi kā "dzīves pieredze", "plašs redzes loks" utt ir tukša mutes virināšana. Ne tikai tas, bet arī es nekad sievietei nestāstītu savas problēmas :D Kāda jēga no tā, ja viņa, un jā, jā pat erudītākās, nevarētu viņas tāpat atrisināt
man tikai liekas, vai tu esi riktīgs seksists, kas sievietes uzskata par zemāku sugu? Ja tā, tad neuztraucies par šīm visām lietām vispār, jo normālai sievietei 21.gs seksistus nevajag.
30.04.2023 16:26 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ghost šoreiz nebūs tas, kura viedokli vajadzētu uzskatīt par vērā ņemamu. Jebkurš pieaudzis un saprātīgs cilvēks saprot, ka izvēloties daudz jaunāku meiteni par sevi, viņu izvēlas ne jaunavības vai izskata dēļ, bet gan tapēc, ka mentāli vel nenobriedusi, un pats Ghost to ļoti labi saprot, tapēc cenšas attaisnot savu darbību, tikai kam? Tāpat Ghost lieku reizi te ienāk tieši attiecību tematos paspīdēd viedokļu atšķirībai, jo teālajā dzīvē to savu meiteni ir izdresējis tā, ka viņa sēž un paklausīgi māj ar galviņu visam ko saka. Vajag emocijas, diskusijas, pretstatus, tapēc ierakstās šeit.
30.04.2023 16:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Neaizmirsīsim arì, ka 20 gadīga vēl iespējams gribēs tusēt un iepazīt pasauli, cilvēkus un piedzīvojumus.

Vot, te tu ļoti kļudies, neviens normāls vīrietis neizvēlēsies sev par draudzeni, vai topošo sievu sievieti, kura vazājas pa klubiem, ir pilns ar jaunām sievietēm, kurām tādas izklaides šķiet degradējošas un tici man, viņas ir vairāk nekā tev varētu šķist. Neviena sieviete ar kuru esmu bijis kopā, nav piekopusi šādas izklaides. Sievietes, kuras vazājas pa klubiem, nav attiecību matereāls un punkts.
Arī izdari secinājumus, kāpēc 20gadniecei Tevi vajag... nu nejau tāpēc ka Tu labs cilvēks, nebūsim naivi.

Tieši tāda paša iemesla dēl kāpēc ar mani gribētu būt vecākas? :D Es tīri labi izskatos, esmu ļoti gudrs, man dzīve ir pilnībā sakārtota, man ir diezgan lieli ienākumi.
Man liekas, Tev arì vajadzētu ieviest FWB, savādāk izklausies stipri nervozs.

Paldies, ka esi tik gādīga un uztruacies par mani. Es kādreiz piekopu FWB ar tādām kā tu, bet vēlāk sapratu, ka man tomēr labāk patīk būt attiecībās, kurām ir nākotne 🙃
30.04.2023 16:27 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 30.04.2023 16:26
Elizabeteputnos
Ši ir tie argumenti? Nu tad jāsaka, ka tu vēl vairāk esi atrauta no realitātes nekā pašai sķiet.
Labi paķidāsim. Bez prezervatīviem attiecību sākumā es to lietu vispār nedaru. Slepus ar nevienu nesarakstos.
Dot var maigumu, mīļumu, nav dzīves nomocītas un atnākot mājās un redzot smaidīgu dzīvespriecīgu sievieti, man pašam smaids sejā - tākā, manurāt, loti labs atbalsts. Kā atbalsts izpaužās no vecākām sievietēm salīdzinot ar jaunākām?
Paliks. Kad saslimšu varēšu 100% atbildēt uz šo jautājumu. Kur garantija, ka vecāka paliks, ja saslimsu?
Es nekad neveidotu nopietinas attiecības ar sievieti, kurai dzīves plānā būtu jābrauc uz citu valsti mācīties vai dzīvot. Manuprāt, tas ir pilnīgi pašaprotami. Un tici man, arī citi vīrieši PAT tiekoties ar vecāku sievieti uz neko tādu neparakstītos.
oh man, Tu esi special breed.
Tu attiecības neveidotu ar tādu, kam ir dzīves plāni, mērķi, kas kaut ko vēlas sasniegt, izdarīt dzīvē? Vienalga vai karjeras vai citos jautājumos. Viss ko varu izsecināt, ka Tu meklē seklu, jaunu mājās sēdētāju, kas smuka kā bilde un galvā akmeņi.
Nenosodu, katram savs, bet nerunā par vairākumu, jo vairākums vīriešu nav, nu nav Tava kaluma. Un labi, ka tā.
30.04.2023 16:29 |
 
Reitings 1433
Reģ: 19.05.2016
.Eksperte. @ 30.04.2023 16:26
Ghost šoreiz nebūs tas, kura viedokli vajadzētu uzskatīt par vērā ņemamu. Jebkurš pieaudzis un saprātīgs cilvēks saprot, ka izvēloties daudz jaunāku meiteni par sevi, viņu izvēlas ne jaunavības vai izskata dēļ, bet gan tapēc, ka mentāli vel nenobriedusi, un pats Ghost to ļoti labi saprot, tapēc cenšas attaisnot savu darbību, tikai kam? Tāpat Ghost lieku reizi te ienāk tieši attiecību tematos paspīdēd viedokļu atšķirībai, jo teālajā dzīvē to savu meiteni ir izdresējis tā, ka viņa sēž un paklausīgi māj ar galviņu visam ko saka. Vajag emocijas, diskusijas, pretstatus, tapēc ierakstās šeit.
Vaine... "Nē, tu neesi aizņemta!" lol ok.... Pilnīgs mēsls.
30.04.2023 16:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
man tikai liekas, vai tu esi riktīgs seksists, kas sievietes uzskata par zemāku sugu?

Kur ir seksisti komentāri? Tas ka sieviete nesaprastu mana darba specifiku un nevarētu iedot par to padomu, jo viņai šā joma būtu pilnīgi sveša? :D
30.04.2023 16:31 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Elizabeteputnos @ 30.04.2023 16:26
man tikai liekas, vai tu esi riktīgs seksists, kas sievietes uzskata par zemāku sugu? Ja tā, tad neuztraucies par šīm visām lietām vispār, jo normālai sievietei 21.gs seksistus nevajag.

Ghosta komentāri vienmēr ir kā pa vienvirziena ielu, bet manuprāt vienīgais seksisms šajā tēmā bija tavs komentārs, ka 20 gadīgas sievietes ir pārāk stulbas, lai saprastu kā iestājas grūtniecība.
30.04.2023 16:36 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
GhostGG @ 30.04.2023 16:27

Vot, te tu ļoti kļudies, neviens normāls vīrietis neizvēlēsies sev par draudzeni, vai topošo sievu sievieti, kura vazājas pa klubiem, ir pilns ar jaunām sievietēm, kurām tādas izklaides šķiet degradējošas un tici man, viņas ir vairāk nekā tev varētu šķist. Neviena sieviete ar kuru esmu bijis kopā, nav piekopusi šādas izklaides. Sievietes, kuras vazājas pa klubiem, nav attiecību matereāls un punkts.
Tieši tāda paša iemesla dēl kāpēc ar mani gribētu būt vecākas? :D Es tīri labi izskatos, esmu ļoti gudrs, man dzīve ir pilnībā sakārtota, man ir diezgan lieli ienākumi.
Paldies, ka esi tik gādīga un uztruacies par mani. Es kādreiz piekopu FWB ar tādām kā tu, bet vēlāk sapratu, ka man tomēr labāk patīk būt attiecībās, kurām ir nākotne ?
ui ui kā Tev grauž mana izvēle piekopt FWB, kamēr nevēlos attiecības. Cik reizes to pieminēsi? Varbūt Tev jāiet pie psihologa parunāt par to, kāpēc neciet sievietes, kuras ir neatkarīgas, izglītotas un pašas nosaka savu likteni, nevis precas ar pirmo, kas uzsmaida. Un.. galu galā, kāpēc Tev ir vajadzība strīdēties ar sievietēm anonīmā forumā un par katru cenu lauzties ar putām uz lūpām pierādīt savu vērtību? Viela pārdomām. No manas puses mana saruna ar Tevi ir beigusies. Pazuda respekts. Sorrī
30.04.2023 16:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
esmu ļoti gudrs

A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool.
-William Sheakspeare
30.04.2023 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)