Ilgāku laiku bez attiecībām-domas,pieredze,stāsti

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Vēlējos padiskutēt par šo tēmu.
Kad tuvojas 30 un ir daži gadi būts bez attiecībām,vai nu pēc smagas šķiršanās,vai vienkārši pēc izvēles ilgāk būt vienai.
Kā jūs sevi motivējat,iepazīstaties, baudat dzīvi, kad uznāk tā salīdzināšana ar to ka citi precās,ar bērniem,saderinās utt.
Man par to galīgi nav depresija,jo ir gana arī briesmīgas attiecības redzētas,kur krāpj un citādi nekas tur nav skaisti kā izliekas.
Varbūt kādi forši stāsti jums no savas pieredzes par iepazīšanos un neiespringšanu par sociālajām normām?
Jo ticu,ka mums daudzām ir reizēm sajūta "ak nē,es palikšu viena", kas nav taisnība, visam savs laiks.
Bet interesanti dzirdēt citu stāstus.
28.04.2023 00:25 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Pilgrim @ 28.04.2023 20:42
Tas ir labs variants,bet kā Tev izdodas neiemīlēties tajā foršajā vīrietī?
Un kā sadzīvot ar to,ka viņam uzrodas pastāvīga draudzene?
īstenībā grūti pateikt, kāpēc neiemīlos. Viňš ir super, bet, ir viņam lietas, kas man ir dealbreaker priekš attiecībām. Piemēram, katru otro nogali iet uz bāru ar draugiem, bet nu tā, ka nevar kājās nostāvēt. Man tas nav pieņemami un liekas nepievilcīgi. Arì tas, ka nekādas iedomu pilis neceļu sev galvā un nepieļauju, ka es kaut ko no viņa sāku ta kā gaidīt. Man nav nekādu expectations. Kamēr abi esam šajā savdabīgajā draudzībā, es to reiz pātraucu uz pāris mēnešiem, jo satiku kādu, kas likās potenciāls long-term, tad sapratu ka nē, atkal pie FWB. Tad tas notika no viņa puses. Arī uz pāris mēnešiem pārtraucām. Īstenībā riktīgi ērti, bet mums ir 100% atklātība vienam pret otru, nav nosodījuma, nav nekādu expectations un viens otra brīvību pilnībā respektējam. Iemīlēšanās nav sanākusi, šo daram jau labu laiciņu.. tā mana pieredze.
28.04.2023 22:07 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elizabeteputnos @ 28.04.2023 22:07
īstenībā grūti pateikt, kāpēc neiemīlos. Viňš ir super, bet, ir viņam lietas, kas man ir dealbreaker priekš attiecībām. Piemēram, katru otro nogali iet uz bāru ar draugiem, bet nu tā, ka nevar kājās nostāvēt. Man tas nav pieņemami un liekas nepievilcīgi. Arì tas, ka nekādas iedomu pilis neceļu sev galvā un nepieļauju, ka es kaut ko no viņa sāku ta kā gaidīt. Man nav nekādu expectations. Kamēr abi esam šajā savdabīgajā draudzībā, es to reiz pātraucu uz pāris mēnešiem, jo satiku kādu, kas likās potenciāls long-term, tad sapratu ka nē, atkal pie FWB. Tad tas notika no viņa puses. Arī uz pāris mēnešiem pārtraucām. Īstenībā riktīgi ērti, bet mums ir 100% atklātība vienam pret otru, nav nosodījuma, nav nekādu expectations un viens otra brīvību pilnībā respektējam. Iemīlēšanās nav sanākusi, šo daram jau labu laiciņu.. tā mana pieredze.

Forši, good for you! 🙌
28.04.2023 23:54 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Man tagad ir 23 un man nav bijušu nekādu attiecību ne nopietnu, ne nenopietnu.
Varbūt, brīžiem uznāk škrobe, ka citiem ir attiecības, bet diezgan ātri saprotu, ka salīdzināt sevi ar citiem ir diezgan muļķīgi, jo katram ir savs unikālais dzīves ceļš. Biju piereģistrējusies Tinder un Badoo, bet ātri izdzēsos, jo patrāpījās vieni dzīvi idioti.
Attiecības būs konflikti un problēmas tas diemžēl ir jāsaprot.
Es patiesība baigi neiespringstu un nepārdzīvoju par to vai man ir attiecības vai nav.
Varētu pat teikt, ka ļoti cilvēki bieži izvēlas toksiskas un cieš viņas, tikai dēļ tā, ka baidās palikt vieni. Es, tad tajā gadījuma, labāk pieņemu likteni un dzīvoju viena.
Vienai man protams negribās palikt un nav arī mērķa, lai vai , ka, bet tomēr cilvēkam ir vajadzīgs cilvēks.
Līdz ar to protams mēģināšu ar kādu izveidot attiecības, bet ja neiznāks , tad paņemšu sev trusīti. 😀
29.04.2023 01:20 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
sakuraszarins @ 29.04.2023 01:20
Man tagad ir 23 un man nav bijušu nekādu attiecību ne nopietnu, ne nenopietnu.
Varbūt, brīžiem uznāk škrobe, ka citiem ir attiecības, bet diezgan ātri saprotu, ka salīdzināt sevi ar citiem ir diezgan muļķīgi, jo katram ir savs unikālais dzīves ceļš. Biju piereģistrējusies Tinder un Badoo, bet ātri izdzēsos, jo patrāpījās vieni dzīvi idioti.
Attiecības būs konflikti un problēmas tas diemžēl ir jāsaprot.
Es patiesība baigi neiespringstu un nepārdzīvoju par to vai man ir attiecības vai nav.
Varētu pat teikt, ka ļoti cilvēki bieži izvēlas toksiskas un cieš viņas, tikai dēļ tā, ka baidās palikt vieni. Es, tad tajā gadījuma, labāk pieņemu likteni un dzīvoju viena.
Vienai man protams negribās palikt un nav arī mērķa, lai vai , ka, bet tomēr cilvēkam ir vajadzīgs cilvēks.
Līdz ar to protams mēģināšu ar kādu izveidot attiecības, bet ja neiznāks , tad paņemšu sev trusīti. ?

Eu. Tev tā, kā man. Reāli. 😀
Njā. Nu ir tādi cilvēki, ko darīt? Katram jau savs liktenis. Kā dzīvē saliksies, tā būs.
Man draudzenei arī tieši tāpat (gadu jaunāka). Nu tādi cilvēki - kā ir, tā ir.
Protams, es jau nesaku, ka tagad speciāli jānolemj, ka jādzīvo vienai un nekad nekas nebūs. Protams, nē. Bet gribas ticēt tam, ka ja uz to iespringst, tad arī nav labi, jo to kaut kā no malas cilvēki jūtot.
Nē, nu es jau arī tāpat uzskatu, ka labāk tad vienai, nekā ar kaut kādu idiotu, sitēju vai alkoholiķi.
29.04.2023 02:58 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Es laikam esmu no tām sievietēm, kuras negrib un neizbauda būt vienas. Uzskatu, ka this world was made for two. Neciešu vakarus vienai un neciešu mosties viena. Kad manējais reizi gadā aizbrauc prom uz nedēļu, man tik ļoti nekas vairs nepatīk :D
Attiecības nekad nav traucējušas sevis iepazīšanai, izaugsmei. Tieši otrādi, mīļotais cilvēks dzīvei piešķir krāsas, un ir interesanti pa dzīves līkločiem un pakāpieniem doties roku rokā.
Un nepiekritīšu, ka attiecības ir problēmas, ārēji skaists, bet iekšā sapuvis ābols, drāmas un kašķi utt. Protams, veselīgās attiecībās netrūkst arī pa kādai domstarpībai un strīdam, bet tas jau viss pāriet. Jā, neiztikt arī bez kompromisiem, sava ego nolikšanas malā.
Tomēr Latvijā netrūkst rūpīgu un gādīgu vīriešu, kuri patiešām vēlas mīlēt un būt mīlēti, un arī visas sievietes nav zāģi un drāma queens.
Man dzīvē ir bijušas vairākas attiecības, bet tikai tagad varu teikt, ka beidzot esmu satikusi savu īsto. Vienlaikus es nenožēloju nevienas no iepriekšējām attiecībām, visi posmi manā dzīvē ir bijuši vērtīgi, savā ziņā skaisti, atmiņu vērti. Pat ja attiecības vienā brīdi nonākušas līdz strupceļam.
Katrai sievietei ir citādāk, bet galvenais ticēt mīlestībai, būt atvērtai dzīvei, būt sevis mīlošai, tad jau viss atnāks. ❤️
29.04.2023 10:17 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Pēc visa,kas manā attiecību jomā ir noticis,liekas,ka vairs nespēšu tik ļoti - mīlēt/iemīlēt, arī domu par bērniem jau esmu atmetusi. Tagad visa mana dzīve ir par un ap karjeru, izaugsmi, labsajūtu, veselību. Meditēju, cenšos strādāt ar sevi. Protams,ka ik pa laikam, jo īpaši kaut kādos pasākumos ir mazliet neērta sajūta - tuvu 30, bet esmu bez kavaliera, tomēr mūsdienās tādu cilvēku ir daudz. Nevēlos ar kādu būt tikai principa pēc - tas cilvēks arī ir ar jūtām un izmantot otru tikai tāpēc,ka vajag attiecības ir neētiski un man - nepieņemami, jo beigās tas nesniegs vēlāmo rezultātu un veidos tikai liekus konfliktus un strīdus. Man patīk dzīve bez strīdiem, mierā un klusumā,tāpēc esmu pieņēmusi situāciju kāda tā ir, taču tas nenozīmē,ka nav momenti, kad ir ļoti skumji. Mana motivācija ir mierīga,bez konfliktu dzīve, man tas ir ļoti iepaticies un varbūt pat par daudz. Diemžēl, arī attiecību modeļi mainās, vismaz man ir sajūta, ka casual attiecības tagad ir norma, cilvēki par maz risina,meklē kompromisus,jo vieglāk ir šķirties un atrast "ko labāku",tāpēc arī ticamība izveidot ko saturīgu un ilgu man vairs nav. Iespējams,ka smagi kļūdos, bet tas ir no manas pieredzes un novērojumiem.
29.04.2023 10:49 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Hermia @ 29.04.2023 10:49
Pēc visa,kas manā attiecību jomā ir noticis,liekas,ka vairs nespēšu tik ļoti - mīlēt/iemīlēt, arī domu par bērniem jau esmu atmetusi. Tagad visa mana dzīve ir par un ap karjeru, izaugsmi, labsajūtu, veselību. Meditēju, cenšos strādāt ar sevi. Protams,ka ik pa laikam, jo īpaši kaut kādos pasākumos ir mazliet neērta sajūta - tuvu 30, bet esmu bez kavaliera, tomēr mūsdienās tādu cilvēku ir daudz. Nevēlos ar kādu būt tikai principa pēc - tas cilvēks arī ir ar jūtām un izmantot otru tikai tāpēc,ka vajag attiecības ir neētiski un man - nepieņemami, jo beigās tas nesniegs vēlāmo rezultātu un veidos tikai liekus konfliktus un strīdus. Man patīk dzīve bez strīdiem, mierā un klusumā,tāpēc esmu pieņēmusi situāciju kāda tā ir, taču tas nenozīmē,ka nav momenti, kad ir ļoti skumji. Mana motivācija ir mierīga,bez konfliktu dzīve, man tas ir ļoti iepaticies un varbūt pat par daudz. Diemžēl, arī attiecību modeļi mainās, vismaz man ir sajūta, ka casual attiecības tagad ir norma, cilvēki par maz risina,meklē kompromisus,jo vieglāk ir šķirties un atrast "ko labāku",tāpēc arī ticamība izveidot ko saturīgu un ilgu man vairs nav. Iespējams,ka smagi kļūdos, bet tas ir no manas pieredzes un novērojumiem.

29.04.2023 10:58 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Brenda9 @ 29.04.2023 10:17
Es laikam esmu no tām sievietēm, kuras negrib un neizbauda būt vienas. Uzskatu, ka this world was made for two. Neciešu vakarus vienai un neciešu mosties viena. Kad manējais reizi gadā aizbrauc prom uz nedēļu, man tik ļoti nekas vairs nepatīk :D
Attiecības nekad nav traucējušas sevis iepazīšanai, izaugsmei. Tieši otrādi, mīļotais cilvēks dzīvei piešķir krāsas, un ir interesanti pa dzīves līkločiem un pakāpieniem doties roku rokā.
Un nepiekritīšu, ka attiecības ir problēmas, ārēji skaists, bet iekšā sapuvis ābols, drāmas un kašķi utt. Protams, veselīgās attiecībās netrūkst arī pa kādai domstarpībai un strīdam, bet tas jau viss pāriet. Jā, neiztikt arī bez kompromisiem, sava ego nolikšanas malā.
Tomēr Latvijā netrūkst rūpīgu un gādīgu vīriešu, kuri patiešām vēlas mīlēt un būt mīlēti, un arī visas sievietes nav zāģi un drāma queens.
Man dzīvē ir bijušas vairākas attiecības, bet tikai tagad varu teikt, ka beidzot esmu satikusi savu īsto. Vienlaikus es nenožēloju nevienas no iepriekšējām attiecībām, visi posmi manā dzīvē ir bijuši vērtīgi, savā ziņā skaisti, atmiņu vērti. Pat ja attiecības vienā brīdi nonākušas līdz strupceļam.
Katrai sievietei ir citādāk, bet galvenais ticēt mīlestībai, būt atvērtai dzīvei, būt sevis mīlošai, tad jau viss atnāks. ❤️

Šeit atslēgas vards ir negribēt. Principā ja cilvēks negrib, tad viņš ari nespēj baudīt un priecāties.
29.04.2023 11:01 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Šeit atslēgas vards ir negribēt. Principā ja cilvēks negrib, tad viņš ari nespēj baudīt un priecāties.

Paldies :D Drīzāk es vienkārši sevi esmu labi iepazinusi, un zinu, ko man vajag un ko es vēlos, lai justos patiesi laimīga. Ne visas sievietes jūt gandarījumu apziņā: “es esmu tik pašpietiekama; man divatā ar sevi pašu ir tik interesanti; es visu varu pati bez vīrieša” utt.
Ir tādas sievietes, kā es, kurām patīk dzīvot mazajā skaistajā attiecību burbulī ar otro pusīti, un tas ir tikpat normāli, kā būt pašpietiekamai vientuļniecei, kurai nopietnas attiecības ir tikai opcija.
29.04.2023 11:55 |
 
Reitings 386
Reģ: 29.03.2021
Pilgrim @ 28.04.2023 19:31
Un ko jūs darat,kad sagribās seksu?Nu tā,ka ļoti un palīglīdzekļi apnikuši.
Ārzemju filmās jau vienkārši-skaista meitene aiziet uz bāru,satiek tikpat skaistu puisi,pārguļ un visas lietas.
Vai friši 60gadnieki,samiedzās ar acīm,padejo un no rīta cep viens otram omleti.
Bet dzīvē,Latvijā?Aiziet uz Ezīti,norīt vienatnē burgeri un vilkties mājās??

Man nekad nav vienkārši gribējies seksu. Lai to gribētu, man ir jābūt reālām jūtām pret vīrieti. Ja jūtu nav, man pretī var stāvēt seksīgākais vīrietis pasaulē un man pat no domas par pieskaršanos viņam paliks pretīgi. Līdz ar to, nekad nav bijusi reize, kad es savus palīglīdzekļus būtu gatava iemainīt pret dzīvu vīrieti :D
29.04.2023 12:16 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
Hermia @ 29.04.2023 10:49
Pēc visa,kas manā attiecību jomā ir noticis,liekas,ka vairs nespēšu tik ļoti - mīlēt/iemīlēt, arī domu par bērniem jau esmu atmetusi. Tagad visa mana dzīve ir par un ap karjeru, izaugsmi, labsajūtu, veselību. Meditēju, cenšos strādāt ar sevi. Protams,ka ik pa laikam, jo īpaši kaut kādos pasākumos ir mazliet neērta sajūta - tuvu 30, bet esmu bez kavaliera, tomēr mūsdienās tādu cilvēku ir daudz. Nevēlos ar kādu būt tikai principa pēc - tas cilvēks arī ir ar jūtām un izmantot otru tikai tāpēc,ka vajag attiecības ir neētiski un man - nepieņemami, jo beigās tas nesniegs vēlāmo rezultātu un veidos tikai liekus konfliktus un strīdus. Man patīk dzīve bez strīdiem, mierā un klusumā,tāpēc esmu pieņēmusi situāciju kāda tā ir, taču tas nenozīmē,ka nav momenti, kad ir ļoti skumji. Mana motivācija ir mierīga,bez konfliktu dzīve, man tas ir ļoti iepaticies un varbūt pat par daudz. Diemžēl, arī attiecību modeļi mainās, vismaz man ir sajūta, ka casual attiecības tagad ir norma, cilvēki par maz risina,meklē kompromisus,jo vieglāk ir šķirties un atrast "ko labāku",tāpēc arī ticamība izveidot ko saturīgu un ilgu man vairs nav. Iespējams,ka smagi kļūdos, bet tas ir no manas pieredzes un novērojumiem.

Man ar' tā liekas. Mīlestība mūža garumā arī vienu partneri (ok, maksimums ar otru, šķiršanās gadījumā - visādi jau var būt) - tas vairs nav aktuāli. Tagad cilvēki piekopj vai nu ne pārāk nopietnu (attiecību) dzīvesveidu vai arī izvēlas vispār būt vieni. (Un no tā visa izriet arī pamatīgs dzimstības sarukums.) Kā jau diskusijā par bērnu esamību/neesamību teicu, nenosodu cilvēkus, kuriem nav kādu iemeslu dēļ - negrib vai nevar. Tāpat ir pārapdzīvotība pasaulē.
29.04.2023 14:05 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tigeriene @ 29.04.2023 14:05

Man ar' tā liekas. Mīlestība mūža garumā arī vienu partneri (ok, maksimums ar otru, šķiršanās gadījumā - visādi jau var būt) - tas vairs nav aktuāli. Tagad cilvēki piekopj vai nu ne pārāk nopietnu (attiecību) dzīvesveidu vai arī izvēlas vispār būt vieni. (Un no tā visa izriet arī pamatīgs dzimstības sarukums.) Kā jau diskusijā par bērnu esamību/neesamību teicu, nenosodu cilvēkus, kuriem nav kādu iemeslu dēļ - negrib vai nevar. Tāpat ir pārapdzīvotība pasaulē.
jāsaka, ka pārapdzīvotība ir tikai uz mirkli. Sabiedrības lielākā daļa - baby boomers šobrīd ir ap 70 gadu vecumā, kas nākamajos 30 gados, saprotams, kritīsies un ļoti pēkšņi büs krahs, jo dzimstība ir vēsturē zemākā gandrīz visur attīstītajās valstīs. Šobrīd nepietiek strādājošo, kas var atbalstīt vecos cilvēkus ar pensijām un pārējo, tāpēc aug nodokļi un pārējais. Kad baby boomers paaudze aizies, nebüs pietiekoši cilvēku, lai apsaimniekotu visu to, ko baby boomers paaudze ir radījusi, jo dzimstība ir tik salīdzinoši zema, vienkārši nepietiks cilvēku. Tā ir pasaules tendence. Kad vienā intervijā Īlonam Maskam jautāja kas ir lielākais drauds cilvēcei - viņš pateica zemā dzimstība, un nevis citplanētieši vai Artificial Intelligence.
Tas tomēr nenozīmē, ka tagad visiem, kas nevēlas bērnus ir jādzemdē, domāju, ka cilvēce vienkārši reformēsies.
29.04.2023 15:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Hermia @ 29.04.2023 10:49
Pēc visa,kas manā attiecību jomā ir noticis,liekas,ka vairs nespēšu tik ļoti - mīlēt/iemīlēt, arī domu par bērniem jau esmu atmetusi. Tagad visa mana dzīve ir par un ap karjeru, izaugsmi, labsajūtu, veselību. Meditēju, cenšos strādāt ar sevi. Protams,ka ik pa laikam, jo īpaši kaut kādos pasākumos ir mazliet neērta sajūta - tuvu 30, bet esmu bez kavaliera, tomēr mūsdienās tādu cilvēku ir daudz. Nevēlos ar kādu būt tikai principa pēc - tas cilvēks arī ir ar jūtām un izmantot otru tikai tāpēc,ka vajag attiecības ir neētiski un man - nepieņemami, jo beigās tas nesniegs vēlāmo rezultātu un veidos tikai liekus konfliktus un strīdus. Man patīk dzīve bez strīdiem, mierā un klusumā,tāpēc esmu pieņēmusi situāciju kāda tā ir, taču tas nenozīmē,ka nav momenti, kad ir ļoti skumji. Mana motivācija ir mierīga,bez konfliktu dzīve, man tas ir ļoti iepaticies un varbūt pat par daudz. Diemžēl, arī attiecību modeļi mainās, vismaz man ir sajūta, ka casual attiecības tagad ir norma, cilvēki par maz risina,meklē kompromisus,jo vieglāk ir šķirties un atrast "ko labāku",tāpēc arī ticamība izveidot ko saturīgu un ilgu man vairs nav. Iespējams,ka smagi kļūdos, bet tas ir no manas pieredzes un novērojumiem.

Es kad sāku lasīt, tad likās, ka to raksta kāda 45 - 50 gadus veca sieviete. Izlasiju "tuvu 30" un sasmējos. Tāda tumša redze uz dzīvi, lai gan visa vel priekšā.
29.04.2023 15:48 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
Elizabeteputnos @ 29.04.2023 15:00
jāsaka, ka pārapdzīvotība ir tikai uz mirkli. Sabiedrības lielākā daļa - baby boomers šobrīd ir ap 70 gadu vecumā, kas nākamajos 30 gados, saprotams, kritīsies un ļoti pēkšņi büs krahs, jo dzimstība ir vēsturē zemākā gandrīz visur attīstītajās valstīs. Šobrīd nepietiek strādājošo, kas var atbalstīt vecos cilvēkus ar pensijām un pārējo, tāpēc aug nodokļi un pārējais. Kad baby boomers paaudze aizies, nebüs pietiekoši cilvēku, lai apsaimniekotu visu to, ko baby boomers paaudze ir radījusi, jo dzimstība ir tik salīdzinoši zema, vienkārši nepietiks cilvēku. Tā ir pasaules tendence. Kad vienā intervijā Īlonam Maskam jautāja kas ir lielākais drauds cilvēcei - viņš pateica zemā dzimstība, un nevis citplanētieši vai Artificial Intelligence.
Tas tomēr nenozīmē, ka tagad visiem, kas nevēlas bērnus ir jādzemdē, domāju, ka cilvēce vienkārši reformēsies.

Nu var būt. Tad jau redzēsim, kāda pasaule būs, piemēram, 2050. gadā.
29.04.2023 15:57 |
 
Reitings 228
Reģ: 22.01.2020
Esmu bez attiecībām nu jau trešo gadu. Īstenībā man ļoti patīk tā brīvības sajūta, nav neviena, kas ieliktu kaut kādas savas modifikācijas manā dzīvē. Tinderī arī pabūts, bet kā jau te citas minēja, sarunas tur ir ļoti švakas, dabūt vīrieti satikties īstajā dzīvē gluži vai neiespējami. Sapratu, ka tinderis ir bezjēdzīga laika kavēšana. Bet ja tā godīgi, man īsti nav citur kur iepazīties. Darbs no mājām, nekur netusēju, pavadu laiku lielākoties pie dabas. Ok, vēl sporta zālē ir šādi tādi simpātiski vīrieši, bet ej nu izdomā, kā uzsākt sarunu, lai nebūtu creepy.😀 Tā jau tīri ok vienai. Reizēm gan gribas ar kādu padalīties dzīves piedzīvojumos, pārdzīvojumos un gluži vienkārši parūpēties. Būt attiecībās tikai attiecību pēc, nē, paldies. Man arī vajag sajust, ka ar vīrieti sakrīt vērtības, vēlmes, daļa hobiju, nu - kā tautā saka, gribas, lai ir kaut kas kopīgs. Jo ja tā nav, tad vai nu es vai viņš nespējam just viens otram līdzi, atbalstīt un saprast, kas vienam vai otram ir svarīgs. Fwb es atbalstu, pašai sanāca būt 7 gadus ar konkrētu cilvēku tāda tipa attiecībās. Protams, ka on&off, kad vai nu es vai viņš sagāja ar kādu kopā nopietnākiem nolūkiem. Diemžēl man arī lai gan tuvojas 27, ir sajūta, ka normālu vīrieti sev neatradīšu. Varbūt jāmaina orientācija 😀
29.04.2023 16:43 |
 
Reitings 5356
Reģ: 10.01.2023
KleraMarta @ 29.04.2023 16:43
Esmu bez attiecībām nu jau trešo gadu. Īstenībā man ļoti patīk tā brīvības sajūta, nav neviena, kas ieliktu kaut kādas savas modifikācijas manā dzīvē. Tinderī arī pabūts, bet kā jau te citas minēja, sarunas tur ir ļoti švakas, dabūt vīrieti satikties īstajā dzīvē gluži vai neiespējami. Sapratu, ka tinderis ir bezjēdzīga laika kavēšana. Bet ja tā godīgi, man īsti nav citur kur iepazīties. Darbs no mājām, nekur netusēju, pavadu laiku lielākoties pie dabas. Ok, vēl sporta zālē ir šādi tādi simpātiski vīrieši, bet ej nu izdomā, kā uzsākt sarunu, lai nebūtu creepy.? Tā jau tīri ok vienai. Reizēm gan gribas ar kādu padalīties dzīves piedzīvojumos, pārdzīvojumos un gluži vienkārši parūpēties. Būt attiecībās tikai attiecību pēc, nē, paldies. Man arī vajag sajust, ka ar vīrieti sakrīt vērtības, vēlmes, daļa hobiju, nu - kā tautā saka, gribas, lai ir kaut kas kopīgs. Jo ja tā nav, tad vai nu es vai viņš nespējam just viens otram līdzi, atbalstīt un saprast, kas vienam vai otram ir svarīgs. Fwb es atbalstu, pašai sanāca būt 7 gadus ar konkrētu cilvēku tāda tipa attiecībās. Protams, ka on&off, kad vai nu es vai viņš sagāja ar kādu kopā nopietnākiem nolūkiem. Diemžēl man arī lai gan tuvojas 27, ir sajūta, ka normālu vīrieti sev neatradīšu. Varbūt jāmaina orientācija ?
ko nozīmē dabūt satikties- gandrīz neiespējami? Turpina čatot ar Tevi un negrib tikties? Vai kā?
27 gadi- no stress, varbūt nav īstais brīdis:) tikmēr izmanto laiku sev
29.04.2023 17:07 |
 
Reitings 768
Reģ: 31.01.2023
Vārdotāja @ 29.04.2023 17:07
ko nozīmē dabūt satikties- gandrīz neiespējami? Turpina čatot ar Tevi un negrib tikties? Vai kā?
27 gadi- no stress, varbūt nav īstais brīdis:) tikmēr izmanto laiku sev
Jā,tas tagad tāds trends.Māsa čato ar vienu vīrieti pusotru gadu,tā arī nav tikušies 😁
29.04.2023 17:29 |
 
Reitings 228
Reģ: 22.01.2020
Vārdotāja @ 29.04.2023 17:07
ko nozīmē dabūt satikties- gandrīz neiespējami? Turpina čatot ar Tevi un negrib tikties? Vai kā?
27 gadi- no stress, varbūt nav īstais brīdis:) tikmēr izmanto laiku sev
Tas izpaužas tā, ka es piedāvāju satikties, bet vīrietim ir mūžīgi daudz šķēršļu tam, bieži ir attaisnojums “nav laika”, “daudz darbu”, “šobrīd tāds dzīves posms”. Ilgi analizēju, vai tie ir attaisnojumi tamdēļ, ka viņiem nesimpatizēju vai pazuda interese, sapratu, ka man nekādas vainas nav. Vienkārši aprunājoties ar dažiem dzekiem, radās secinājums, ka tinderis ir vienkārši laika kavēklis: “pasvaipot un viss”, ka tomēr to visu aiznest līdz reālajai dzīvei gluži intereses nav. Nu tad vēl ir tādi indivīdi, kuri svaipo mani pa labi, aiziet sarunas arī par tikšanos, bet viss atduras pret to, ka viens dzīvo Rīgà, otrs citā Latvijas malā un ka tomēr nav jēga tikties, par cik nekas nesanāktu attaluma dēļ. Lieki piebilst, ka dzīvesvietu norādīju profilā, bet to jau neviens nelasa, jo galvenais mērķis tur vīrietim ir “pasvaipot”.
29.04.2023 17:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas izpaužas tā, ka es piedāvāju satikties, bet vīrietim ir mūžīgi daudz šķēršļu tam, bieži ir attaisnojums “nav laika”, “daudz darbu”, “šobrīd tāds dzīves posms”. Ilgi analizēju, vai tie ir attaisnojumi tamdēļ, ka viņiem nesimpatizēju vai pazuda interese, sapratu, ka man nekādas vainas nav.

hmm ļoti "attapīgi" :D
29.04.2023 17:43 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
KleraMarta @ 29.04.2023 17:33
Tas izpaužas tā, ka es piedāvāju satikties, bet vīrietim ir mūžīgi daudz šķēršļu tam, bieži ir attaisnojums “nav laika”, “daudz darbu”, “šobrīd tāds dzīves posms”. Ilgi analizēju, vai tie ir attaisnojumi tamdēļ, ka viņiem nesimpatizēju vai pazuda interese, sapratu, ka man nekādas vainas nav. Vienkārši aprunājoties ar dažiem dzekiem, radās secinājums, ka tinderis ir vienkārši laika kavēklis: “pasvaipot un viss”, ka tomēr to visu aiznest līdz reālajai dzīvei gluži intereses nav. Nu tad vēl ir tādi indivīdi, kuri svaipo mani pa labi, aiziet sarunas arī par tikšanos, bet viss atduras pret to, ka viens dzīvo Rīgà, otrs citā Latvijas malā un ka tomēr nav jēga tikties, par cik nekas nesanāktu attaluma dēļ. Lieki piebilst, ka dzīvesvietu norādīju profilā, bet to jau neviens nelasa, jo galvenais mērķis tur vīrietim ir “pasvaipot”.

Šis gan dīvaini - man aktuāla ir Rīga un vīrieši jau pēc pāris ziņām jautā numuru, aicina uzreiz tikties, drīzāk es esmu tā, kas visu laiku pazūd. Un nav bijis tāds variants, ka būtu kādas darīšanas vai darbs utt., manuprāt, šis nozīmē tikai to, ka vīrietis nav ieinteresēts Tevī, piedod. Jo vīrieši ir darītāji, it īpaši iekarošanas fāzē.
29.04.2023 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits