Dzīve bez bērniem

 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Mana māsīca (37 gadi) nevēlas un nekad nav vēlējusies dzemdēt bērnu. Viņai ir labi bez bērniem. Un frāzes "kas Tev vecumdienās pasniegs ūdens glāzi, ko Tu atstāsi pēc sevis" utt. viņai vienaldzīgas. Būsim reāli, bērni ne vienmēr palīdz vecākiem vecumdienās, tāpēc dzemdēt bērnus, lai būtu kas palīdz vecumdienās ir muļķīgi. Es pati vēlos bērnus, bet nekad neesmu viņu nosodījusi par šādu izvēli, lai gan citi radinieki viņu ēd nost. Kādas ir jūsu domas par dzīvi bez bērniem?
26.04.2023 17:06 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Yoshi @ 19.05.2023 18:45

Es nevienu nesaucu glābt valsti, tikai atgādinu, ka ērtības pie kā daudzi ir pieraduši nāk tieši no minētās valsts, kas kā pareizi norādījāt ir viens liels uzņēmums.
Kas attiecas uz pāris "čiepām kas negrib bērnus" - paskatoties demogrāfijas datus izskatās, ka to "čiepu" ir stipri vairāk nekā varētu likties.
Par aizbraukšanu - garantiju protams nav, bet nav arī tā, ka pārējā Eiropa necīnītos ar šīm problēmām. Attiecīgi aizbraukt kur? Apkopt novecojošos zviedrus?
Mans galvenais mērķis ir šo diskusiju ievirzīt mazliet plašākā mērogā un norādīt kur tas bērns iederās plašākā bildē, jo kā kaut kur tepat lasīju ka "attīstītajā pasaulē bērns ir dārgs hobijs". Nav jau melots par to dārgo hobiju, bet tas tā, kamēr mēs te visi esam jauni un smuki, jo kā teica viens krievu ekonomists :"vienā brīdī tas bērns var kļūt par labāko investīciju".

Bet tā labā investīcija-bērns var kļūt par invalīdu un ko tad? Nesaku ka tā notiek ar visiem, bet kas saka tavs bērns vecumdienās palīdzēs un atmaksāsies? Varbūt nodzērsies un apzags tavu dzīvokli, lai dabūtu naudu un beigās būs sabiedrībai slogs.
Visas tautas kādreiz izmirs, vietā nāks kādi citi. Spiests uz sieviešu sirdsapziņu, ka iznīcinām tautu un nebūs kas maksā nodokļus ir stulbi.
19.05.2023 19:20 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vispār atceros, ka no Latvijas politiķiem kaut kad arī bija izskanējusi tāda frāze, ka sievietēm jādzemdē, jo valstij vajag nodokļu maksātājus. Tas vien jau parāda, cik tālu sabiedrība ir aizgājusi. Nevar nopirkt dzimstību caur pensiju, preču un pakalpojumu solījumiem. Ja cilvēki vairs negrib bērnus, tad neko daudz no viņiem vairs neizdīksi.
19.05.2023 19:49 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Vispār atceros, ka no Latvijas politiķiem kaut kad arī bija izskanējusi tāda frāze, ka sievietēm jādzemdē, jo valstij vajag nodokļu maksātājus

Absurds,dzemdēt dēļ politiķiem un lai būtu jauns nodokļu maksātājs. 😅Protams, viņi jau visur saskata savus ieguvumus. Izdevīgumu nepalaidīs garām.
19.05.2023 20:29 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Bet tā labā investīcija-bērns var kļūt par invalīdu un ko tad? Nesaku ka tā notiek ar visiem, bet kas saka tavs bērns vecumdienās palīdzēs un atmaksāsies? Varbūt nodzērsies un apzags tavu dzīvokli, lai dabūtu naudu un beigās būs sabiedrībai slogs

Risks nodzerties ir daudz lielāks nekā palikt par invalīdu, bet ir maxa iespēja jā. 👍Sabiedrības slogs varētu būt tapat kā daudzi dzērāji..
19.05.2023 20:33 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
LV šobrīd nekas mani nemotivē taisīt bērnus, nekāda finansiāla izdevīguma un pilnīga neziņa par nākotni, nav nejausmas kas notiks pēc 5 gadiem kur nu vēl tālāk...
Tādā ziņā viens no retajiem plusiem Padomju savienībai, es esmu tā laika bērns, tad bija sūdīgi (ar šī brīža acīm), bet vismaz stabili un nākotne bija prognozējama. Tajā laikā bija norma precēties agros 20 gados un ap to laiku arī taisīt bērnus. Es piedzimu tieši tādā scenārijā un man tuvākie brālēni/māsīcas tā pat.
19.05.2023 20:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.05.2023
Arjan @ 19.05.2023 18:59

Glābt gluži nesauci, bet tas “pamudinājums aizdomāties” ir ar tādu pārmetošu zemtekstu, ka redz dēļ jums valstij ies slikti. Čiepas ir daudz, bet tās pāris ir tās, ko, iespējams, vēl varētu pamudināt viņu domas mainīt, bet kā secinājām, tas neko neglābs.
Krievu ekonomistu var oponēt, var būt, un var arī nebūt. Ne velti Latvija ir pilna ar pensionāriem, kuriem to “ūdens glāzi” tomēr neviens nepienes, un tie bērni nav nemaz tuvumā vai arī esi tiem tikai kā liels apgrūtinājums. Bērni ir jārada, ja ir vēlme, un esi gatavs nesavtīgi tajos ieguldīties, nevis jārada kā savs vai valsts biznesa plāns.

Pamudinājums aizdomāties ir par rezerves plānu pašam sev, lai nav pēc gadiem 20 jākliedz ka valsts neko nedarīja. Paskatieties kā pārējā pasaulē ir panesusies valsts vainošana pašu pilsoņu izvēlēs. Rekur nesen Japānā sākuši spriest par pensionēšanās vecuma pacelšanu uz 70 gadiem vai arī Francijas pensiju protesti. Tauta protams šokā, bet nav tā, ka paši vien nav vainīgi. Ja gribēja dzīvot esošajā sistēmā bija vajadzīgi tie bērni, pretējā gadījumā bija jāmaina sistēma. Tauta izlēma cerēt ka bērnus uztaisīs kāds cits un nemainīt sistēmu. Un mēs šobrīd bez pāris gadiem esam tur pat - vai nu pašiem jākļūst neatkarīgākiem no valsts vai ar steigu jāzīmē augšā bērni.
Par tiem pensionāriem bez glāzes ūdens - tā ir vēl viena problēma ko gribēju pacelt. Viss ko teicu par jauno nodokļu maksātāju nozīmi varbūt ir pareizi ekonomikas teorijā, tajā pašā laikā mums jau gadu desmitiem ir nopietnas problēmas ar ģimeņu uzbūvi kā tādu. Jau kopš padomju laikiem mums ir vieni no augstākajiem laulību šķiršanu rādītājiem pasaulē, kas norāda, ka arī pārējām ģimenēm visticamāk ir problēmas. Ja ģimenē jau paaudzēm valda sabojāts attiecību modelis, tad ir skaidrs, ka vienā brīdī kāda no nākošajām paaudzēm atteiksies to modeli turpināt, visbiežāk tos bērnus nemaz neradot un protams atstājot arī vecākus bez tās glāzes ūdens. Un bieži vien šādās situācijās tam jaunajam cilvēkam īsti neko nevar pārmest par šādu izvēli.
19.05.2023 21:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.05.2023
Aldis15 @ 19.05.2023 20:58
LV šobrīd nekas mani nemotivē taisīt bērnus, nekāda finansiāla izdevīguma un pilnīga neziņa par nākotni, nav nejausmas kas notiks pēc 5 gadiem kur nu vēl tālāk...
Tādā ziņā viens no retajiem plusiem Padomju savienībai, es esmu tā laika bērns, tad bija sūdīgi (ar šī brīža acīm), bet vismaz stabili un nākotne bija prognozējama. Tajā laikā bija norma precēties agros 20 gados un ap to laiku arī taisīt bērnus. Es piedzimu tieši tādā scenārijā un man tuvākie brālēni/māsīcas tā pat.

Padomju savienībai bija vēl viens liels pluss, ko es šobrīd vairs neredzu - bērni auga bariņos, citu radinieku vai kaimiņu pieskatīti. Šāds palašinātas ģimenes modelis tomēr mazināja finansiālo un psiholoģisko slogu bērnu audzināšanā, un par bērniem varēja domāt jau stipri agrāk. Mūsdienās šāds modelis jau ir samērā liels retums - bērni un viņu vecāki pa lielam turās savos burbuļos, attiecīgi arī ekonomiskās un psiholoģiskās prasības pret vecākiem jau ir augstākas.
19.05.2023 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 13.02.2009
Man ir bērni. Mīlu viņus bezgalīgi, bet lai teiktu, ka dzīves jēga..? Kaut kā egoistiski patiesībā. Kad piedzimst bērni, tad mainās vertības un tādu beznosacījuma mīlestību nekad neesmu jutusi, bet radīt un audzināt bērnus, lai viņi man vecumdienās pienestu ūdeni.. wtf. Cilvēkam pašam jānodrošina savas vecumdienas, nav jākļūst par nastu citiem.
Mātes loma nenoliedzami ir piepildījums, bet tikpat daudz es gribu un cenšos realizēt, un piepildīt sevi arī citās jomās. Ja cilvēks negrib bērnus, tad nevajag. Un arī tas ir pilnīgi normāli, man prātā neienāktu kādam pārmest par šo. Brīva izvēle
19.05.2023 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Bērnu radīšana jāizsver starp gribu/negribu, varu/nevaru atļauties bērnu/-s. Bērni nav lēts prieks,īpaši, ja grib viņam nodrošināt visu nepieciešamo. 90tajos tomēr tās vajadzības bija stipri pieticīgākas. Ņemot vērā valsts atbalstu ,kas tomēr sākumā sasaistās ar vecāku ienākumu un dzīves līmeni, paļauties uz pabalstiem ir diezgan bezatbildīgi. Nedomāju,ka māte ražotāja ar 5+ bērniem lūdzot ziedojumus visam sākot ar ēdienu un pamperiem,beidzot ar apģērbu vecākajiem ir demogrāfijas celšanas paraugs. Par bērnu tomēr ir atbildīgi vecāki un ,ja nespēj bērnu uzturēt,tad varbūt tomēr nevajag.
Skolotāju,ārstu trūkums arī turpmāk nemazināsies,jo diemžēl arī tajā sistēmā cilvēki noveco. Vecie aiziet,vietā nav kas nāk. Un nebūs.
Palasīju komentārus. Diezgan skarbi viss nākotnē izskatās šajā jautājumā.
19.05.2023 23:47 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Tik debilam sievietem, kas te sarakstījušas komentārus tik tiešām nevajag bērnus. Nevajag!
20.05.2023 03:48 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Yoshi @ 19.05.2023 21:37

Padomju savienībai bija vēl viens liels pluss, ko es šobrīd vairs neredzu - bērni auga bariņos, citu radinieku vai kaimiņu pieskatīti. Šāds palašinātas ģimenes modelis tomēr mazināja finansiālo un psiholoģisko slogu bērnu audzināšanā, un par bērniem varēja domāt jau stipri agrāk. Mūsdienās šāds modelis jau ir samērā liels retums - bērni un viņu vecāki pa lielam turās savos burbuļos, attiecīgi arī ekonomiskās un psiholoģiskās prasības pret vecākiem jau ir augstākas.

Tas taču nebija nekāds plus. Tā bija bērnu uzgrūšana kādam citam, jo vecajiem jāstrādā vai jānodzeras un nav laika pavadīt to kopā ar bērniem. Tas ir ļoti labi ka tagad vecāki saprot ka tas ir viņu bērns, nevis kāda cita, veidot saikni un audzina pa savam nevis kā vecmammai liekas pareizi. Tu teiksim gribētu pieskatīt radinieku vai kaimiņu bērnus?
20.05.2023 06:00 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.05.2023
YaeMiko @ 20.05.2023 06:00

Tas taču nebija nekāds plus. Tā bija bērnu uzgrūšana kādam citam, jo vecajiem jāstrādā vai jānodzeras un nav laika pavadīt to kopā ar bērniem. Tas ir ļoti labi ka tagad vecāki saprot ka tas ir viņu bērns, nevis kāda cita, veidot saikni un audzina pa savam nevis kā vecmammai liekas pareizi. Tu teiksim gribētu pieskatīt radinieku vai kaimiņu bērnus?

Sabiedrības modelis kad kopiena audzina gan savus gan citu vecāku bērnus principā ir veca kā pasaule. Vieni vecāki iet darbā kopienas labā, citi pieskata bērnus, tad varbūt pamainās savā starpā. Tik tālu modelis nav nepareizs, bērni socializējas ar dažādu paaudžu cilvēkiem, saprot savu vietu kopienā, utt. Cits jautājums, ka tajos pašos PSRS laikos to vietējā līmeņa kopienu - ciemu, pilsētiņu, sāka nomainīt lielā valsts ar dažādiem saviem mehānismiem - kolhoziem, rūpnīcām, utt., kā rezultātā bērnus dažus bērnus audzināja vēl vecā kopienas sistēma, dažus valsts, skolas, rūpnīcas un kolhoza izskatā, dažus abas sistēmas reizē.
Valsts sistēmā vecāku uzdevums jau bija vairs tikai bija strādāt, valsts jau nodarbojās ar audzināšanu un ja vecāki izdomāja, ka ar valsti bērnu audzināšanai pietiek, tad pārējā laikā jau varēja nodarboties ar alkoholismu.
Es savā iepriekšējā komentārā vairāk biju domājis veco sistēmu vai abu sistēmu kombināciju, valsts sistēma ir tupiks ja pats par sevi, kaut gan mums paliela daļa vecāku cer uz tās atgriešanos. Protams šobrīd mēs sabiedrībā saskaramies ar šo sistēmu galveno trūkumu - ja atbalsta sistēma izbeidzas, tad vecāki bieži vien īsti nezin ko darīt ar tiem bērniem, jo paši ir auguši sistēmā, kur bija kāds ar ko pakonsultēties vai palūgt palīdzību. Labi ja ir kādi pieredzējušāki draugi vai radinieki, bet praktiski mūsdienu vecāki varētu būt pirmie, kas savus bērnus audzina bez tādas stingras atbalsta sistēmas.
20.05.2023 08:22 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
YaeMiko @ 19.05.2023 17:57

Nu jā, bet tu to redzēji vai arī piedzīvoji? Tā ir cita lieta kad tevi apvemj un kad tu nedabū gulēt. Piedzīvot ir kas cits. Kad man 16 gados bija jāaukle (jābaro, jāmazgā, jāmidzina utt) mazais brālis, jo mammai pēcdzemdību depresija un patēvs ir Latvijas armijas misijā Irākā, tad viss priecīga nebiju. Laikam tas arī izdzēsa manu pēdējo vēlmi būt par māti kādreiz.
Edit: es protams necenšos tevi atturēt no bērniem vai apšaubīt ko saki.

Es domāju, ka reti kura 16 gados ar prieku pieskata pamperos kakājošus bērnus. Pati pieskatiju mazākos siblingus, arī tiku tajā godā gan pamperus mainīt, gan barot, gan mācīties kopā. Cilvēki pieaug, nobriest, mainas skatijums un lietām un dzīvi. Piemēram es pirms 3 gadiem vel teicu, ka man ir laiks un nav kur skriet. Tagad es priecātos, ja pieteiktos mazais.
Es jau nevaru izbaudīt kaut ko, kā man nav. Visi iziet tam periodam cauri, visi dodas uz priekšu.
Bet ja sirdī tiešām nav vēlme pēc bērna, ne tapēc, ka padsmit gados nepatika pamperu mainīt, bet gan jo vienkārši varbūt pat nedaudz viņi riebjas, tad arī neko nesaku, ne visām sievietēm ir sevi jāatražo.
20.05.2023 08:39 |
 
Reitings 1559
Reģ: 06.10.2022
Aldis15 @ 19.05.2023 20:58
LV šobrīd nekas mani nemotivē taisīt bērnus, nekāda finansiāla izdevīguma un pilnīga neziņa par nākotni, nav nejausmas kas notiks pēc 5 gadiem kur nu vēl tālāk...
Tādā ziņā viens no retajiem plusiem Padomju savienībai, es esmu tā laika bērns, tad bija sūdīgi (ar šī brīža acīm), bet vismaz stabili un nākotne bija prognozējama. Tajā laikā bija norma precēties agros 20 gados un ap to laiku arī taisīt bērnus. Es piedzimu tieši tādā scenārijā un man tuvākie brālēni/māsīcas tā pat.

Tikai 80% vecāki ir izšķušies jo BIJA jāprecās, jo daraisīja bērnus un nebija tādas izsargāšanās metodes. Bērni dzima nevis tàpēc, ka gribējās, bet tāpēc, ka sanāca. Lielākā daļa tā laika bērnu ir UPSSS un aborti kà tādi bija reti. Šodien ir dažādas izsargāšanās metodes, mazāks spiediens precēties jo redz sanāca bērns. Un ja nu sanāk un tiešām negribās ir izvēles iespēja. Ja tajā laikā būtu bijusi tik liela izvēles iespēja tad nebūtu tik daudz to bērnu.
20.05.2023 11:46 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lola12345 @ 20.05.2023 11:46

Tikai 80% vecāki ir izšķušies jo BIJA jāprecās, jo daraisīja bērnus un nebija tādas izsargāšanās metodes. Bērni dzima nevis tàpēc, ka gribējās, bet tāpēc, ka sanāca. Lielākā daļa tā laika bērnu ir UPSSS un aborti kà tādi bija reti. Šodien ir dažādas izsargāšanās metodes, mazāks spiediens precēties jo redz sanāca bērns. Un ja nu sanāk un tiešām negribās ir izvēles iespēja. Ja tajā laikā būtu bijusi tik liela izvēles iespēja tad nebūtu tik daudz to bērnu.

Nu nezinu par tiem abortiem. Ja paskatās Krievijas statistiku https://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/ab-russia.html tad pēdējos 20 gados abortu daudzums ir tieši samazinājies. PSRS jau šajā ziņā bija ļoti ''progresīva''. Latvijā tas pats https://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/ab-latvia.html Drīzāk tas ir saistīts ar konformismu - ko kaimiņi domās, ja esi neprecēta, vai precēta un bez bērniem? Bet tāpat arī konformisms spēlē lomu tagad, pretējā virzienā. Ko kaimiņi domās, ja 24 gados kļūsi par māti, nedod dievs vairākiem, un turklāt vēl arī par mājsaimnieci, kamēr bērni aug? Šajā forumā regulāri var lasīt - tukšpaure bez ambīcijām, kurai dzīvē lielākais sasniegums ir izspiest bērnu. Kura tad grib, lai par viņu šādi domā?
21.05.2023 11:21 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.05.2023
greece @ 21.05.2023 11:21

Nu nezinu par tiem abortiem. Ja paskatās Krievijas statistiku https://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/ab-russia.html tad pēdējos 20 gados abortu daudzums ir tieši samazinājies. PSRS jau šajā ziņā bija ļoti ''progresīva''. Latvijā tas pats https://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/ab-latvia.html Drīzāk tas ir saistīts ar konformismu - ko kaimiņi domās, ja esi neprecēta, vai precēta un bez bērniem? Bet tāpat arī konformisms spēlē lomu tagad, pretējā virzienā. Ko kaimiņi domās, ja 24 gados kļūsi par māti, nedod dievs vairākiem, un turklāt vēl arī par mājsaimnieci, kamēr bērni aug? Šajā forumā regulāri var lasīt - tukšpaure bez ambīcijām, kurai dzīvē lielākais sasniegums ir izspiest bērnu. Kura tad grib, lai par viņu šādi domā?

Nebiju par to tā aizdomājies, bet principā tā saucamajiem "kaimiņiem" -gan reālajiem gan sociālajos tīklos - principā neder ne variants kad sieviete pievēršas bērnu audzināšanai ne arī variants, ka sieviete izvēlas karjeru. Vienā gadījumā būs teksti :"paskat kā guļ tikai mājās un neko nedara, vīrs dienu nakti strādā", kamēr otrā gadījumā ir teksti no sērijas:"paskat kādi karjeristi, darbs, darbs, būtu labāk par bērniem domājuši". Kas ir pats interesantākais vislielākās nosodītājas ir pašas sievietes, jo vīrieši lielākoties cenšās nejaukties šādās tēmās, pat runājot ar citiem vīriešiem.
21.05.2023 12:44 |
 
Reitings 879
Reģ: 23.04.2014
Manas domas par dzīvi bez bērniem ir pozitīvas. Tikpat pozitīvas, cik agrāk bija par bērniem, auklējot draugu mazos. No sirds gribēju, bet faktiski viss mainās, kad bērni ir ar tevi 24/7 un kā te teica, tas ir savādāk, kad aizej mājās izgulēt nepārtraukto miegu 😄
Skatos uz brīviem cilvēkiem ar baltu aci šobrīd. Kā man pietrūkst neplānoti izrauties vai tieši plānoti izrauties kaut kur ar vīru! Vienmēr visu nosaka bērni. Nems un saslims nelaikā, piemēram. Tevi izpumpē morāli, pretī atmetot drupačas. Es nezinu, vai ir tā vērts, vai tās pāris sekundes “mīlu tevi mammīt” ir mūžīgās laika menedžēšanas, miega trūkuma, nervu šūnu un mūžīgo virsstundu un tērinu vērtas. Pārāk daudz tiek izsūkts no manis.
Tajā pašā laikā ir super laimīgas mammas, kuras priecājas par bērniem uz visiem 100% un tu nekad nevari zināt, kā būs ar tevi.
21.05.2023 23:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Standby @ 21.05.2023 23:19
Manas domas par dzīvi bez bērniem ir pozitīvas. Tikpat pozitīvas, cik agrāk bija par bērniem, auklējot draugu mazos. No sirds gribēju, bet faktiski viss mainās, kad bērni ir ar tevi 24/7 un kā te teica, tas ir savādāk, kad aizej mājās izgulēt nepārtraukto miegu ?
Skatos uz brīviem cilvēkiem ar baltu aci šobrīd. Kā man pietrūkst neplānoti izrauties vai tieši plānoti izrauties kaut kur ar vīru! Vienmēr visu nosaka bērni. Nems un saslims nelaikā, piemēram. Tevi izpumpē morāli, pretī atmetot drupačas. Es nezinu, vai ir tā vērts, vai tās pāris sekundes “mīlu tevi mammīt” ir mūžīgās laika menedžēšanas, miega trūkuma, nervu šūnu un mūžīgo virsstundu un tērinu vērtas. Pārāk daudz tiek izsūkts no manis.
Tajā pašā laikā ir super laimīgas mammas, kuras priecājas par bērniem uz visiem 100% un tu nekad nevari zināt, kā būs ar tevi.

Piekrītu komentāram! Līdzīgi ari es uzskatu. Izklausas, ka jums ir 2-3 bērni. 🙂
21.05.2023 23:32 |
 
Reitings 879
Reģ: 23.04.2014
Beverly Hilza @ 21.05.2023 23:32

Piekrītu komentāram! Līdzīgi ari es uzskatu. Izklausas, ka jums ir 2-3 bērni. ?

Ir divi, jā, tas nav daudz, lai čīkstētu. Bet nav runa par daudzumu.
Un daudzi te piemin, ka bēbīšis kaut kas ir, cik tie mīli utt. Viņi izaug!! Neuzķeraties! 😁 Viņiem būs arī 13, un 16!
22.05.2023 20:26 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es drīzāk nesaprotu tās, kuras dzemdē vairāk par vienu, un tad taurē, cik grūti un cik smagi. Neviens vecāks vel nav nācis klajā ar paziņojumu "ahhh, piedzima man bērns un tagad guļu daudz labāk, naudas ir vairāk un laiks atliku likām". Tā taču ir lieta, ar ko rēķinās, ja bērns ir radies apdomīgā vecumā.
22.05.2023 20:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)