Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taro atsauksmes

 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Mēģināju meklēt tematu, bet neatradu. Visos vai nu piedāvā vai nu meklē pakalpojumu. Tad nu es gribu zināt jūsu atsauksmes par taro kārtīm. Jeb kuru pieredzi labprāt uzklausītu.
Man gribas,lai man izliek,bet bail,no kā bail nezinu😅
25.04.2023 23:46 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Vidusskolā es pati sev esmu nopirku taro kārtis, izliku un mēģināju zīlēt.
Ļoti grūti būs atrast labu, zinošu speciālistu šajā nodarbē, kas varētu izlikt un paskaidrojoši visu izstāstīt, a to tev piestāstīs pilnas ausis un pateiks tikai ko gribi dzirdēt.
Bet vispār, ieteiktu nenodarboties ar tādām muļķībām.
26.04.2023 00:07 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Paldies,bet es vairāk gribētu tomēr dzirdēt atsauksmes par to kā ir gājis, slikti vai labi, gan to gan to gribētos dzirdēt. :) pati sev netaisos likt,tāpēc tāds jautājums!
26.04.2023 08:59 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Taro bija mana nodarbošanās kādreiz, man arī lika. Bija interesanti, pat reizēm likās, ka pārāk labi izlika, jo izklausījās viss tik rožaini..
26.04.2023 09:39 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Pati esmu likusi, un daudz kas piepildījās. Pat lietas, par kurām likās - nu nevar būt... Tāpēc tagad atturos izlikt kārtis, jo pašai dažreiz ir bail ieraudzīt ko sliktu. Jā, tas tomēr var neapzināti noskaņot. Bieži arī ir labāk kaut ko atstāt paslēptu.
Bet esmu arī ievērojusi, ka ja uzdodu jautājumu, pati jau iekšēji zinu, ka kaut kas nav kārtībā, ka kaut kam ir jābūt citādi. Intuīcija darbojas arī bez kārtīm, bet cilvēkiem vienmēr prasās, lai viņiem acu priekšā izliek atbildi.
26.04.2023 15:54 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.04.2023
Pati lieku taro kopš bērnības. Un mācījos vairākus gadus vēlāk pie skolotājas. Tagad pati sev īpaši nelieku, bet man ir laba taroloģe, ar kuru konsultējos un parasti diezgan precīzi. Šobrīd abas veidojam īpašu sieviešu taro maģijas grupu, kur iepazīstināsim dāmas ar taro un simbolu pasauli praktiskā veidā, lai katra pati sev var būt sava "zīlniece". Īstenībā tas ir tālu no standarta zīlēšanām utt. Tā ir sistēma, kas palīdz savienoties ar savu zemapziņu, kur arī tās atbildes slēpjas. Vienkārši jāmācās salikt savu iekšējo pasauli kopā ar taro piedāvāto simbolu pasauli, kas ir kā atslēgas.
26.04.2023 16:43 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.04.2023
SALOMEJA @ 26.04.2023 15:54
Pati esmu likusi, un daudz kas piepildījās. Pat lietas, par kurām likās - nu nevar būt... Tāpēc tagad atturos izlikt kārtis, jo pašai dažreiz ir bail ieraudzīt ko sliktu. Jā, tas tomēr var neapzināti noskaņot. Bieži arī ir labāk kaut ko atstāt paslēptu.
Bet esmu arī ievērojusi, ka ja uzdodu jautājumu, pati jau iekšēji zinu, ka kaut kas nav kārtībā, ka kaut kam ir jābūt citādi. Intuīcija darbojas arī bez kārtīm, bet cilvēkiem vienmēr prasās, lai viņiem acu priekšā izliek atbildi.
Taro ļoti bieži ir vairāk uz negatīvo vai neitrālo pusi, nevis uz rožaino. Tas saistīts ar to,ka dzīvē ir daudz nenoteiktības un pat ļoti labas iespējas mēs paši sev mēdzam sačakarēt. Pamatā - bailes no neizdošanās, neticība saviem spēkiem, spītība, ja redzam acīmredzamas zīmes, kas norāda - eu, nav labi, bet vairāk gribas ticēt pretējam. Piemēram, klasika - nu nevar būt, ka tas brūtgāns mani nemīl! Jāprasa taro , lai tomēr pasaka, ka mīl:) Bet fakts vien, ka ļoti bail,ka nemīl.,varētu arī to nozīmēt:))
26.04.2023 16:45 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Piemēram, klasika - nu nevar būt, ka tas brūtgāns mani nemīl! Jāprasa taro , lai tomēr pasaka, ka mīl Bet fakts vien, ka ļoti bail,ka nemīl.,varētu arī to nozīmēt)

Jā, šim es pilnīgi piekrītu! Kad esmu laimīga un uzticos sev, savām mīļotajam, kad nav krīzes situācijās - rokas pēc Taro nemaz nesniedzas.
Līdz ko ir šaubas, neticība, uztraukums, tad gribās, lai kāds no malas pasaka, kā tad īsti ir. Bet stāsts ir par to, ka zemapziņā patiesību var nojaust, piemēram, ka puisis tevi nemaz tik ļoti nemīl. Un tad pēc mēnešiem viņa āža kājas sāk līst ārā. Un tur pie vainas nav sliktas Taro kārtis, bet gan tas, ka puisis ir neīstais un pati jau nojauti, ka tā būs. Lielākoties jautājumus neuzdod no laimes pārpilnības, tie nāk no šaubām un bailēm.
26.04.2023 23:34 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Taisnība vien jums ir, bet te drīzām jautājums man ir nevis par puisi vai mīl,bet vispār dzīvē tāds stulbs periods pienācis,kad es nezinu kur,ko,kā,kāpēc un tas ir iemesls kāpēc gribas ķerties pie kāda taro licēja, jo pazīstams, kad pajautāšu vai vari- viņš izliks. Es nezinu, esmu šobrīd ļoti uz 50/50,nezinu kam ticēt,kam neticēt un ko darīt un ko nedarīt, jūs mana pēdējā cerība🤣
27.04.2023 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 8803
Reģ: 15.03.2012
Vai Tu gribi par to parunāt? 🙈 Kopistiski mēs te pavisam noteikti pie kāda rezultāta nonāksim
27.04.2023 00:41 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Krizdole @ 27.04.2023 00:41
Vai Tu gribi par to parunāt? ? Kopistiski mēs te pavisam noteikti pie kāda rezultāta nonāksim
ļoti gribētu,ja godīgi! 😅 man patīk šī anonīmā atmosfēra,ka neviens nezin ne mani ne manas problēmas. Vienīgi te tiiiik daudzi ar uzdirsieniem nāk,ka bail jau to sirdi kratīt, tāpēc nonācu pie secinājuma par taro kārtīm un uzjautāt jums viedokli🤣
27.04.2023 00:45 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.04.2023
Bail, ka pateiks to, ko jau tāpat zini vai nojaut, bet ļoti negribas neko darīt vai labot. Tiklīdz deklarē problēmu, tā jāsāk risināt. Varbūt ir ērti būt šādā stāvoklī?
27.04.2023 18:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Pirms pāris gadiem esmu likusi taro pie paziņas, viņa uzreiz sajuta vai noteica manas bailes, par to ko iekšēji baidijos un kārtis apstiprināja to informāciju, bet nedaudz citādā veidā.
Es baidijos, ka kautkass ir noticis,bet kārtis parādija tā itkā tas būtu jau noticis.. 😀
28.04.2023 02:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.02.2024
Советую прекрасного таролога Даяну, все расклады сбывались. Очень приятная и внимательная девушка. Писала на whatsapp +37128801224
26.02.2024 13:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits