Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīstināšana ar saviem vecākiem.

 
Reitings 72
Reģ: 31.03.2023
Sveicināti foruma lietotāji! Vēlos dzirdēt viedokļus, padomus, vai obligāti jāiepazīstina sava ģimene ar savu otro pusīti? Pat ja pašai ir nojausma, ka starp viņiem nekāds dižais kontakts nebūs un nav pārliecības, ka manējie kko skarbāku pateiks
Tas taču uzreiz neliecina, ka nav nopietnu nolūku? (Jo es tā neuzskatu)
08.04.2023 18:11 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Es domāju, ka nav obligāti. Tā tomēr ir tava dzīve. Ja viņiem nepatīk, nu tā ir viņu problēma. Jā, es nenoliedzu to, ka vecāki reizēm jau nojauš/saprot, vai tas cilvēks ir derīgs/labs viņu bērnam vai nē, bet ne vienmēr. Domāju, ka vecāki var arī kļūdīties. Un ja par vecākiem jau ir zināms, ka ļoti iespējams būs kaut kādas nesaprašanās, tad labāk nevajag. Es tā uzskatu.
08.04.2023 18:16 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Nē, neuzskatu to ne par ko briesmīgu, ja ar vecākiem neiepazīstina. Jā, vecāki pāra dzīvē bieži ieņem ne to mazāko lomu, bet ne jau ar vecākiem jums būvēt savu dzīvi. Ja sadzīvē viss ir ok, tad nekas briesmīgs nav, kā arī, ja tu uzskati, ka ar vecākiem nebūs tās labākās attiecības, tad nevajag. Pati esmu kopā ar savu draugu gandrīz 5 gadus, esmu pazīstama ar praktiski visiem viņa radiem un draugiem, manus radiniekus viņš nav saticis. Iemesli ir līdzīgi tavējiem. Neviens nav apvainojies un ņēmis pie sirds.
08.04.2023 18:21 |
 
Reitings 262
Reģ: 21.06.2022
Es nebūtu priecīga, ja mana otrā puse izvēlētos šādu soli. Nav jātiekas katru dienu, var pat netikties vispār, bet iepazīstināt tomēr būtu tā kā pieklājīgi.
08.04.2023 18:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Pēc 2 randiņiem, protams, nē. Bet ja attiecības izveidojas nopietnas un ilglaicīgas, tad šķiet jocīgi, ka vismaz vecāki nekad nav redzējuši un nepazīst sava bērna izvēlēto dzīves partneri. Ja precēsies, tad kāzas būs pirmā reize, kad viņi satiks znotu/vedeklu?
Ja mans partneris mani neiepazīstinātu ar savu ģimeni, man rastos iespaids, ka viņš no manis kaunās.
08.04.2023 18:44 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
Iepazīties jau vajag, lai tur vai kas. Satikties tāpat jau nāksies agrāk vai vēlāk visticamāk kādās kopīgās aktivitātēs.
08.04.2023 19:42 |
 
Reitings 72
Reģ: 31.03.2023
Minelūše @ 08.04.2023 18:44
Pēc 2 randiņiem, protams, nē. Bet ja attiecības izveidojas nopietnas un ilglaicīgas, tad šķiet jocīgi, ka vismaz vecāki nekad nav redzējuši un nepazīst sava bērna izvēlēto dzīves partneri. Ja precēsies, tad kāzas būs pirmā reize, kad viņi satiks znotu/vedeklu?
Ja mans partneris mani neiepazīstinātu ar savu ģimeni, man rastos iespaids, ka viņš no manis kaunās.

Man nav kauns, čalis normāls, mīļš. Bet es nekad speciāli kādu neesmu vedusi uz māju vai iepazīstinājusi, un baidos, ka rastos nesaprašanās, jo manējiem tāda konservatīva domāšana. Vai satiksies abas puses, tas lai paliek likteņa ziņā, es tā pie sevis domāju😅😄
08.04.2023 20:01 |
 
Reitings 262
Reģ: 21.06.2022
Telepatia66 @ 08.04.2023 20:01

Man nav kauns, čalis normāls, mīļš. Bet es nekad speciāli kādu neesmu vedusi uz māju vai iepazīstinājusi, un baidos, ka rastos nesaprašanās, jo manējiem tāda konservatīva domāšana. Vai satiksies abas puses, tas lai paliek likteņa ziņā, es tā pie sevis domāju??

Tad jau kāzas jūs neplānojat? Vai arī vecākus neaicināsi, ja jau "vai satiksies, lai paliek likteņa ziņā" 😄
08.04.2023 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Es ar sava puiša vecākiem iepazinos tikai tad, kad paliku stāvoklī, pirms tam nebija nekādas vajadzības.
08.04.2023 21:48 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Uzskatu, ka iepazīstināšana ar vecākiem ir tāds kā next step attiecību attīstībā (izņemot gadījumus, kad ar saviem vecākiem nekontaktējas vispār vai viņi dzīvo kaut kur ārzemēs, un tad nav fiziski iespējams).
Kad tiek izteikta vēlme iepazīstināt ar saviem vecākiem, tad tu saproti, ka otrs tiešām tevi uztver nopietni, redz kopīgu nākotni. Parasti apzināti otru cilvēku nerāda vecākiem tad, ja ir pagājis pārāk īss laiks (nav skaidrība par kopīgu nākotni), vai arī attiecības tiek uztvertas kā tāds romāniņš, izklaide, kas visticamāk kaut kad beigsies.
Tavā gadījumā.. bail ko par Tavu puisi teiks konservatīvie vecāki? Izklausās, ka tu nevērtē savu puisi pietiekami augstu, jo nestāvi pāri intuitīvai nojautai, ka vecāki tev ir iecerējuši kādu, kurš ir “labāks”. Kas viņam vainas? Nav pietiekami izglītots, nemāk izteikties? Stulbi joki? Nemāk smuki ēst ar galda piederumiem? Par ko tieši tu baidies?
Vienīgais, kas puisim būtu jādara, tas ir jāuzturas ar cieņu un pietāti pret taviem vecākiem, jābūt pieklājīgam. Viss. Protams, ideāli ja izveidojas abpusējas simpātijas vai pat ļoti draudzīgas attiecības, bet tas nav obligāti. Vecākiem ir jāciena tava izvēle, tāpat kā viņam jāciena tavi vecāki. Un tev jābeidz censties piepildīt savu vecāku ekspektācijas attiecībā uz tevis pašas dzīvi. Esi tak liela meitene.
Ja jau Tev šis jautājums par iepazīstināšanu ar vecākiem ir pacēlies, tātad tev tas tomēr kaut kādā ziņā ir svarīgs solis, bet kaut kas nesaprotams attur. Un ja viņiem nepatiks Tavs pusis, ko tu darīsi - šķirsies?! Varbūt vienkārši jānogaida, līdz sapratīsi, vai šis puisis ir vai nav šī riska vērts.
08.04.2023 22:20 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Man un manam draugam ir ļoti labas attiecības ar mūsu vecākiem abos virzienos. Bet mans bijušas manai mātei šausmīgi nepatika, tāpat arī drauga mammai viņa bijusī. Šie fakti ir noskaidroti 😀 , bet tāpat tas komunikācijai netraucēja. Svētkos un ciemojoties satikās, cieņu izrādīja un kašķu nebija. To, ka manai mammai nepatika mans ex, es pieņēmu kā vienkārši faktu, kas varbūt nebija super patīkams, bet pa lielam jau vienalga, jo ikdienā katrs dzīvo savu dzīvi. Normāliem vecākiem ir svarīgi, lai viņu bērns ir laimīgs, viss.
08.04.2023 22:25 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Iepazīstināt noteikti vērts, nav jau obligāti uzreiz, bet kad attiecības jau ir nopietna un ilglaicīgā posmā, jums taču noteikti nāksies pavadīt kaut kādus svētkus vai ģimenes izbraucienus kopā. Ja mani mans puisis negribētu iepazināt ar saviem vecākiem, es padomātu, ka viņam ir neērti no manis vai nav nopietni nodomi attiecība uz mani. To reāli, kaut kā neērti varu iznākt, ka iepazīstas tikai kāzas.
Priekšnojautas ,mēdz melot, varbūt var reāli iznākt, ka tavs puisis iepatīkas un viss ir kārtībā. Varbūt tavas priekšnojautas tev saka, ka vēl nav vērts un ir jāapgaida, kad būs iekšējā pārliecība, ka var iepazīstināt.
Jebkurā ziņa, ja tavi vecāki ir adekvāti un tevis mīloši, tad viņi cienīs un pieņems tavu izvēli.♥
09.04.2023 21:16 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kādreiz es iepazīstināšanu ar vecākiem uzskatīju par lielu lietu, tagad nu jau vairs nē.
Ja attiecības ir nopietnas, tad jāiepazīstina itkā būtu. Galu galā tomēr vecāki, agri vai vēlu satiks tavu otro pusi. Būtu gan diezgan stulbi, ja tēvs savu jauno znotu, kam atdod meitu par sievu, satiktu tikai kāzās.
Mans tagadējais draugs manu ģimeni vēl saticis nav, bet es neplānoju no tā lielu pasākumu taisīt. Man tāpat ģimene pa visiem pasaules stūriem izkaisīta, netaisīšu jau koncerttūri.
Man šķiet, jo vecāks paliec, jo tā iepazīstināšana ar vecākiem tāda maznozīmīgāka liekas. Pirmkārt, jau pats pieaudzis cilvēks, pats zini kas tev der vai neder, ko tur vecāki vairs var teikt. Otrkārt, nesanāk vairs ar vecākiem tik daudz laika pavadīt, lai tam būtu baigā nozīme.
Līdz 20 gadu vecumam, tā šķiet liela lieta, jo ar vecākiem dzīve vēl diezgan cieši saistīta, plus tajā vecumā ar visādiem cilvēkiem sanāk kopā saiet, vecāku viedoklis citreiz pat noderīgs.
09.04.2023 21:20 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Un par tiem nopietnajiem nolūkiem runājot...
Es atceros laikus kad domāju, ka, ja čalis mani iepazīstina ar saviem vecākiem, tad viņam ir nopietni nolūki uz mani.
Please :D
Pēc tam fiksi un ātri sapratu, ka tā galīgi nav. :D
Tieši tāpat apgrieztā situācijā. Arī ja neiepazīstina (vai tu neiepazīstini) tas neko neizsaka. Viss. Ģimenes situācijas ir dažādas, cilvēki ir dažādi. Ja tu nevēlies speciāli braukt un iepazīstināt tādēļ, ka domā, ka nebūs viņiem kontakts un var būt kāds stulbāks komentārs, es domāju, ka tas ir okey. Ja teiksim tev ar vecākiem būtu super kontakts, ikdienā tiktos un vispār pavadītu ļoti daudz laiku kopā un tad tu neiepazīstinātu ar savu draugu, tad gan būtu aizdomīgi, kādēļ tu viņu speciāli slēp. Bet ja tā nav, tad nav ko lieki galvassāpes radīt. Gan jau satiksies, ja būs lemts.
09.04.2023 21:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 31.03.2023
mazaskudra @ 09.04.2023 21:27
Un par tiem nopietnajiem nolūkiem runājot...
Es atceros laikus kad domāju, ka, ja čalis mani iepazīstina ar saviem vecākiem, tad viņam ir nopietni nolūki uz mani.
Please :D
Pēc tam fiksi un ātri sapratu, ka tā galīgi nav. :D
Tieši tāpat apgrieztā situācijā. Arī ja neiepazīstina (vai tu neiepazīstini) tas neko neizsaka. Viss. Ģimenes situācijas ir dažādas, cilvēki ir dažādi. Ja tu nevēlies speciāli braukt un iepazīstināt tādēļ, ka domā, ka nebūs viņiem kontakts un var būt kāds stulbāks komentārs, es domāju, ka tas ir okey. Ja teiksim tev ar vecākiem būtu super kontakts, ikdienā tiktos un vispār pavadītu ļoti daudz laiku kopā un tad tu neiepazīstinātu ar savu draugu, tad gan būtu aizdomīgi, kādēļ tu viņu speciāli slēp. Bet ja tā nav, tad nav ko lieki galvassāpes radīt. Gan jau satiksies, ja būs lemts.

Manējie bieži vien ikdienā ir nervozi un reiz par manu draudzeni, ko vispār pat dzīvē nebija satikuši, jau izteica galīgi ko aplamu. Nevaru izdomāt tādu konkrētu iemeslu tai neiepazīstināšanai, vnk pēc izjūtām jūtu, ka vēl nē.
09.04.2023 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Gluži ne pēc pirmajiem randiņiem, bet kad abiem liekas, ka vajag, tad arī iepazīstina. Nav viena pareizā recepte.
10.04.2023 00:39 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.04.2023
Nu kaut kā dabīgi sanāca,bija mamucim dzimšanas diena,māsa manu boyfriendu bija satikusi,vecāki zināja ka kāds ir un ieradāmies kopā.bet godīgi pati nezinu cik mums tas ir nopietni, kopā nedzīvojam,bet mums ir regulārs sekss un vienkārši labi kopā būt ,bet vai viņš ir īstais,nezinu
10.04.2023 16:32 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nekas nav obligāts, gribi iepazīstini, negribi neiepazīstini.
10.04.2023 18:28 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Nu man personīgi liekas dīvaini ka neiepazīstina ar vecākiem . Nav taču viņiem uzreiz jābūt labākajās attiecības ar tavu draugu , bet nu zināt vismaz vajadzētu.
10.04.2023 19:15 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.08.2022
Atkarīgs no situācijas. Ja mans draugs izvēlētos mani nepiepazīstināt ar saviem vecākiem, jo viņam pašam ir vēss kontakts ar viņiem, man tas liktos normāli. Savukārt, ja viņam ir ciešs un regulārs kontakts ar saviem vecākiem un negrib mani iepazīstināt tikai tāpēc vien, ka neizveidotos labs kontakts - es būtu nedaudz aizvainota. Gribētu kaut vai lai iepazīstina 1x pieklājības pēc, nav jau obligāti jābūt kā labākajiem draugiem.
10.04.2023 20:23 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.10.2022
Manuprāt, pietiek ar to ka esi informejusi, ka esi attiecībās ar kādu. ❤️
Vienmer jau var parādīt bildi telefonā. Nav dzīvē jāsatiekas.😀
Ja es vestu rādīt “tikai savu īsto” gadiem ejot, es pat ar savu vīru vecākus nebūtu iepazīstinajusi, jo, vienmer jau liekas ka “īstais” tik nāks.😃🫣
11.04.2023 01:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits