Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis atstumj citu cilvēku klātbūtnē

 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
Kad esam divatā viss ir super - pievēršam viens otram uzmanību un sastādam kompāniju, bet līdz ko uzrodas citi ģimenes locekļi, radi vai draugi rodas sajūta, ka esmu atstāta novārtā - mani īsti neievēro, necenšas nekur iesaistīt, manu viedokli arī diži neuzklausa, pat nesarunājas ar mani. Protams, saprotu, ka neesmu nekāds pasaules centrs, bet šķiet dīvaini, ka divatā esam tik tuvi, bet citu klātbūtnē es viņam neesmu nekas. Kā piemēru varu minēt pastaigu gar jūru ar viņa ģimeni. Visi bariņā iet un sarunājas, kamēr es velkos aizmugurē viena pati. Mani neiesaista sarunās, runā tikai par lietām, ko viņi saprot. Es pat varētu iet uz otru pusi, un to neviens nepamanītu.😄Bet varbūt tas ir normāli? Vienkārši ir tādi cilvēku tipi un viss?
08.04.2023 13:36 |
 
Reitings 685
Reģ: 23.03.2020
Pārāk daudz problēmu ar tavu draugu un viņa ģimeni.
Pateiksim,ka tas ir normāli un dzīvosi tālāk? Ja ir tapis šis ieraksts,tad Tev tas nešķiet pieņemami,jau otrais red flag par viņu, māte,kura aprunā un saka nejaucības un pats vēl nepievērš Tev uzmanību. Iespējams esat pārāk atšķirīgi un nezinu vai vērts turpināt attiecības.
08.04.2023 13:52 |
 
Reitings 2640
Reģ: 29.05.2022
Tas nav normāli! Pat ja iet barīņā un runā par savām lietām,draugs var paņemt pie rokas .Mūc no tāda,jo ātrāk jo labāk! Pagriezies un ej uz citu pusi!Ja mīl,tad sapratīs savu kļūdu un labos,ja ne tad pat nepamanīs ka esi aizgājusi.
08.04.2023 13:52 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kāpēc nepagriezies um negāji uz otru pusi? Lai taču tuse tajā radu barā.
08.04.2023 13:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Esi pati par šo runājusi ar vīrieti?
08.04.2023 14:15 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Nē, tas nav normāli.
08.04.2023 15:37 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Es saprotu, par ko tu runā, man arī tāda pati pieredze ir bijusi.līdzko uzrodas citi cilvēki - draugi, ģimene, radi, tā uzreiz pārslēdzās uz viņu problēmām un klausās tikai ko viņi muld.Zinu jā, tas ir kaitinoši, bet dažreiz tur neko darīt nevar, kā izvairīties no saskarsmes. 👍Ja tevi, tas tik ļoti sāpina vai traucē, tad iesaku tajos brīžos nodarboties ar savām lietām.. Piemērs, ja viņi dodas uz veikalu pastiagāties, tad nevajag obligāti vienmėr skriet līdzi baram uz veikalu. Paliec mājās paklausies mūziku,vai ko citu padari. Vai ja viņi atnāk ciemiņi uz māju, tad aizej tu arā pastaigāties.😀
Ja, jūs kā pāris parasti un lielākoties pavadat laiku divatā un tad pēkšņi uzrodas draugi, radi un ģimene, tad manuprāt, tas ir normāli, ka viņš vairāk uzmanības pievērš viņiem, jo mazāk kontaktējas citos laikos..bet, ja viņš tevi klaji un acīmredzami ignorē, kas izpaužas, tā ka tu prasi viņam jautājumus, un pat tad viņš tevi nedzird un nered, tad ir daudz savādāk.🙂 Tad iespējams tiešām, tu neesi viņam svarīga, jeb iespējams arī, ka viņš vnk nemāk sadalīt uzmanību starp vairākiem cilvēkiem.Un tad ir jaklausas teksts - es sevi nevaru saplēst uz pusēm, un tādēļ, izvēlas visu uzmanību koncentrēt uz citiem. 👍
08.04.2023 16:05 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
.Eksperte. @ 08.04.2023 14:15
Esi pati par šo runājusi ar vīrieti?

++
Ir jārunā ar savu vīrieti,kā tu gribētu un kā tev patīk utml.lietas. Jo,ja neesi teikusi par savām sajūtām,otrs nevar zināt,kā tu jūties.
08.04.2023 16:32 |
 
Reitings 3651
Reģ: 10.01.2023
piparcuca @ 08.04.2023 13:36
Kad esam divatā viss ir super - pievēršam viens otram uzmanību un sastādam kompāniju, bet līdz ko uzrodas citi ģimenes locekļi, radi vai draugi rodas sajūta, ka esmu atstāta novārtā - mani īsti neievēro, necenšas nekur iesaistīt, manu viedokli arī diži neuzklausa, pat nesarunājas ar mani. Protams, saprotu, ka neesmu nekāds pasaules centrs, bet šķiet dīvaini, ka divatā esam tik tuvi, bet citu klātbūtnē es viņam neesmu nekas. Kā piemēru varu minēt pastaigu gar jūru ar viņa ģimeni. Visi bariņā iet un sarunājas, kamēr es velkos aizmugurē viena pati. Mani neiesaista sarunās, runā tikai par lietām, ko viņi saprot. Es pat varētu iet uz otru pusi, un to neviens nepamanītu.?Bet varbūt tas ir normāli? Vienkārši ir tādi cilvēku tipi un viss?
nu te būtu jautājums- cik ilgi esat kopā? Ja ilgi, tad ignoranci uztvertu kā atstumšanu un nepieņemšanu.
Ir gadījies, kad pati ar savējiem runāju par tēmām, cilvēkiem, kas otrai pusei sveši, bet ne jau iet pa gabalu.. ja man ir otrs svarīgs- iesaistu, pastāstu, paskaidroju..
Neizklausās ok
08.04.2023 23:18 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Ļoti bērnišķīga attieksme. Varbūt puisis nav pietiekami pārliecināts par sevi un kautrējas citu klātbūtnē izrādīt savu pieķeršanos pret tevi. Viņam, iespējams, šķiet, ka tā nav vīrišķības pazīme, būt maigam un pretimnākošam pret tevi, kad citi (paši tuvākie / ģimene to redz). Viņš nesaprot, kā atbilstoši izturēties, tāpēc vienkārši izvēlas izturēties “nekā”. Izrunā ar viņu šo lietu, pastāsti, ka Tevi tas uztrauc.
Kā savā starpā izturas viņa vecāki (vai izrāda pieķeršanos, veido acu kontaktu, acīmredzami ieklausās viens otrā?)
Vēl ir variants, ka tu viņa vecākiem nepatīc, un puisim nav mugurkaula, tāpēc viņš neapzināti pielāgojas vecāku emocijām, atstumjot tevi. Kas, protams, nav normāli. Kā viņa ģimene pret tevi izturas, cenšas iesaistīt, pieņemt?
Vai tā notiek katru reizi, kad esi ar viņa ģimeni, vai tikai pāris reizes? Iespējams, tu uztvēri visu pārāk saasināti, un no malas tā situācija vai situācijas nemaz nebija tik trakas. Viņš vienkārši uz brīdi pret tevi kļuva neuzmanīgs, jo aizmirsās, iekarsa kopīgās, interesantās sarunās ar cilvēkiem, ar kuriem ir kopīgas atmiņas un pieredze.
Noteikti izrunā ar viņu šo tematu. Pajautā, ko viņš domā par to, kā tu jūties / vai viņš tur redz problēmu / kā viņš justos, ja šajās situācijās būtu tavā vietā.
09.04.2023 00:23 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Esmu tā draudzene, kas tā dara 😔
Pirmkārt, tas sanāk neapzināti, tāpēc tas ir jāpaskaidro, vajadzības gadījumā arī vairākas reizes
Otrkārt, tas parasti notiek, esot kopā ar cilvēkiem, kuriem kaut kādu iemeslu dēļ nevēlos izrādīt attiecības. Tad sanāk, ka iebraucu otrā grāvī
Varu pateikt, ka tas diezvai mainīsies un Tev pašai jāsaprot, vai ar to taisies sadzīvot
09.04.2023 01:21 |
 
Reitings 3651
Reģ: 10.01.2023
Mušpapīrs @ 09.04.2023 01:21
Esmu tā draudzene, kas tā dara ?
Pirmkārt, tas sanāk neapzināti, tāpēc tas ir jāpaskaidro, vajadzības gadījumā arī vairākas reizes
Otrkārt, tas parasti notiek, esot kopā ar cilvēkiem, kuriem kaut kādu iemeslu dēļ nevēlos izrādīt attiecības. Tad sanāk, ka iebraucu otrā grāvī
Varu pateikt, ka tas diezvai mainīsies un Tev pašai jāsaprot, vai ar to taisies sadzīvot
un kāpēc tad nevēlies izrādīt, a?
09.04.2023 10:24 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Forumā tev diemžēl neviens atbildi nevarēs sniegt, jo nepazīstam ne tevi, ne tavu draugu, ne zinam, kādas jums ir attiecības. Tāpēc vienīgais veids, kā šo risināt, ir izrunāties. Pat ja mēs pateiktu, ka tas ir normāli, bet tevi tas tapat satrauktu/neapmierinātu, tas tāpat bojātu jūsu attiecības, tāpēc par to, kā jūties, vienkārši ir jāpastāta draugam.
09.04.2023 11:08 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Piekritīšu, lielākai daļa, ko šeit uzrakstīja meitenes, tas viss ir obligāti jāizrunā jo , varbūt reāli iznāk, ka partnerim liekās, ka viss ir kārtība, bet tevī iekšā tomēr plosa šī neatrisināta problēma.
Varbūt arī var iznākt, ka jūs neesat baigi saderīgi raksturos un dzīves uztverē.
Varbūt, tu pietiekami neiesaisties sarunā līdz ar to tevi neviens nepamana.
Varbūt, viss ir kartība un tu vienkārši pūt no mušas ziloni.
Varbūt, tu viņiem neesi svarīga, un viņi tevi speciāli nepamana, līdz ar to nav ko uzkavēties varbūt tiešām iet prom, nav ko, tad citus apgrūtināt ar savu klātbūtni, jo tā ir necieņa pret sevi.
Jo cilvēki, kas nesaprot tavu klusumu, diez vai sapratīs tavus vārdus.(Iznāca diez, gan poētiski😀).
Jebkurā ziņa, pats galvenais šo visu ir izrunāt kopā ar partneri un meklēt kompromisu.
09.04.2023 21:52 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Dāmai nav jāizdabā un jāpakārto savs dzīves ritms Edipa kompleksa māktam indivīdam. Ko gan tā meitene viñā - savas mātes memłakā - atrada? 🙄
Beverly Hilza @ 08.04.2023 16:05
Es saprotu, par ko tu runā, man arī tāda pati pieredze ir bijusi.līdzko uzrodas citi cilvēki - draugi, ģimene, radi, tā uzreiz pārslēdzās uz viņu problēmām un klausās tikai ko viņi muld.Zinu jā, tas ir kaitinoši, bet dažreiz tur neko darīt nevar, kā izvairīties no saskarsmes. ?Ja tevi, tas tik ļoti sāpina vai traucē, tad iesaku tajos brīžos nodarboties ar savām lietām.. Piemērs, ja viņi dodas uz veikalu pastiagāties, tad nevajag obligāti vienmėr skriet līdzi baram uz veikalu. Paliec mājās paklausies mūziku,vai ko citu padari. Vai ja viņi atnāk ciemiņi uz māju, tad aizej tu arā pastaigāties.?
Ja, jūs kā pāris parasti un lielākoties pavadat laiku divatā un tad pēkšņi uzrodas draugi, radi un ģimene, tad manuprāt, tas ir normāli, ka viņš vairāk uzmanības pievērš viņiem, jo mazāk kontaktējas citos laikos..bet, ja viņš tevi klaji un acīmredzami ignorē, kas izpaužas, tā ka tu prasi viņam jautājumus, un pat tad viņš tevi nedzird un nered, tad ir daudz savādāk.? Tad iespējams tiešām, tu neesi viņam svarīga, jeb iespējams arī, ka viņš vnk nemāk sadalīt uzmanību starp vairākiem cilvēkiem.Un tad ir jaklausas teksts - es sevi nevaru saplēst uz pusēm, un tādēļ, izvēlas visu uzmanību koncentrēt uz citiem. ?
10.04.2023 00:24 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Artūrs77 @ 10.04.2023 00:24
Dāmai nav jāizdabā un jāpakārto savs dzīves ritms Edipa kompleksa māktam indivīdam. Ko gan tā meitene viñā - savas mātes memłakā - atrada? ?

Nav jaizdabā, bet nav arī jaskrien govīm līdzi aiz pakaļas. Un nav visur jāiet līdzi, jāvelkas aiz muguras. Ja cilvēkam, nav par ko runāt ar viņa radiem un cilvēks pats arī neirosina tēmas, tad kāda jēga iesaistīties citu muldēšanā!? Pieklājības pēc? 😀
Ja, man nav par ko runāt ar drauga radiem un ģimeni,un es jūtos slikti viņu klātbūtnē sabiedrībā, tad es nemaz neeju viņiem līdzi vai ciemos. Elementāri. Un tad nevajadzēs sūdzēties, ka kautkass nav noticis pa prātam.
10.04.2023 04:23 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Vārdotāja @ 09.04.2023 10:24
un kāpēc tad nevēlies izrādīt, a?

Grūti teikt par ko man vairāk trūkst pārliecības - par sevi vai attiecībām
10.04.2023 12:07 |
 
Reitings 284
Reģ: 26.10.2022
Es domāju, tev vins jāpamet!
Ja nav - tad nav.😑
Ar tevi mājās samierinās, izejot sabiedrībā gan jau meklē kādu citu, un tava klātbūtne traucē.😀
Šķiries!
11.04.2023 01:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits