Sievietes iniciatīva - randiņš

 
Reitings 1751
Reģ: 01.02.2023
Čau, dāmas (un arī kungi)!
Ko jūs sakāt par to, ka sieviete pirmā aicina uz randiņu vīrieti?
Situācija tāda - samačoju Tinderī ar vīrieti, ir forša sarakste, bet satikušies neesam vēl (attālums). Problēma ir tāda, ka it kā vēlēšanās abām pusēm ir, bet no vīrieša puses nevaru sagaidīt iniciatīvu, lai satiktos. Ņemt grožus savās rokās un piedāvāt savas idejas randiņam? Vai mest mieru - no sērijas, "ja vīrietis nevēlas satikties un neizrāda iniciatīvu, tad neesi interesanta un viņš tikai izmanto situāciju" ?
Negribu izklausīties arī izmisusi vai skriet viņam pakaļ. Kā tā neitrāli uzprasīties uz randiņu?
05.04.2023 20:01 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
IceCream @ 06.04.2023 13:04
Ja ir tāda kapeiku pi$ana un kalkulēšana vai aizbraucot uz citu pilsētu, tiks vai netiks pie seksa, vajag sava miesta meičas izvēlēties.
Neko neaicinātu. Vados pēc principa, ka ja gribēs, tad izdarīs. Nafig man tādus stumdāmus grūstāmus vajag. Tā vēlāk egle līdz Jāņiem istabā stāvēs un plauktiņš nepielikts. Es drīzāk ieslēgtu atpakaļgaitu un limitētu komunikāciju.
Oi, un nabaga princis, novēlētu visu labu, randiņam ar citu, aizvainots. Nu pats vainīgs, kāpēc jāgaida uz tādu?
Es dodu priekšroku darītājiem nevis tukšu salmu kūlējiem.

+++++
06.04.2023 13:09 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Es to ļoti labi zinu kā tas ir. Kad man bija 14,15 gadi, bija ļoti populāri tie interneta čati, un es ļoti bieži braukāju uz citām LV pilsētām uz randiņiem ar autobusu

Kā var salīdzināt tā vecuma pieredzi? Cik, tad Tev tagad ir gadi 20? 😁
Varbūt mēğina "noķert" sarakstē kaut kādu apstiprinājumu, un mājienu, ka tiks sievietei biksītēs, vismaz es tā darītu

Lai nonāktu sievietei biksītēs ar tukšām sarakstēm vien nepietiek ;)
06.04.2023 13:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 06.04.2023 12:50

Nav runa par naudu, bet gan laiku. Tas viens randiņš aizņem visu dienu. Es to ļoti labi zinu kā tas ir. Kad man bija 14,15 gadi, bija ļoti populāri tie interneta čati, un es ļoti bieži braukāju uz citām LV pilsētām uz randiņiem ar autobusu. Tajā laikā es vēl dzīvoju Liepājā. Bija gan labi randiņi, gan sūdīgi, un jāsaka, ka bija kaitinoši, ja randiņš bija neizdevies. Un ne kaitinoši, par pašu randiņu, bet gan tieši par to, ka jāmēro tagad ceļš atpakal, annoying as fuck.
Varbūt mēğina "noķert" sarakstē kaut kādu apstiprinājumu, un mājienu, ka tiks sievietei biksītēs, vismaz es tā darītu ?

nuuu, pirmajā tikšanās reizē jau diezgan minimāla iespēja "tikt biksītēs", nezinu vai tas der kā arguments braukt vai nebraukt uz pirmo randiņu :D
06.04.2023 13:48 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Aniia @ 06.04.2023 09:50
Es tomēr nesaprotu, kas tad tur īsti bija. Varbūt cilvēks šaubās par savu orientāciju?
Vai tiešām negribās tikties?
Atceros, ar vīru iepazinos 1.maijā, vienā pasākumā. Nākošajā dienā viņš man uzrakstīja, caur draugu draugiem bija uzzinājis manus kontaktus. 3. maijā satikāmies. Pēc 2 ned. viņš mani bildināja. Izklausās varbūt nenopietni, bet jau 12 gadus esam kopā.
Tā ka man ļoti grūti saprast tos vīriešus, kas stumdāmi un bīdāmi, kas negrib ne randiņus, ne kopīgi pavadīt laiku.

Es atkal nesaprotu tos, kas pēc pāris dienu / nedēļu / mēnešu pazīšanās skrien precēties un taisīt bērnus, kā var tik pofigistiski attiekties pret savu dzīvi ar tik svarīgiem lēmumiem. Ok, protams nevajag gan vilkt garumā 10 gadus, bet tad jau tikpat labi var ņemt un precēt pirmo pretīmnācēju, kas šķiet kaut cik acīm tīkams. Tavā gadījumā noveicās, bet tas ir tas pats kà laimēt loterijā.
Var jau aizbraukt arī ar autobusu. Ja ir vēlēšanās. Ja nav vēlēšanās, atrod visādus aizbildinājumus, lai to nedarītu

Varēt jau var, bet tas visticamāk būtu pirmais un pēdējais randiņš. 😀
Es viņam paziņotu, ka mani uz randiņu ir uzaicinājis cits vīrietis un, ka nebūs laika rīt čatot.

Šādi gan nedari, tad vispār pazudīs vēlme ar Tevi vēl kaut ko pasākt.
Es par to, kā te dažas jau teica, vienkārši ierosini pati, varbūt ne gluži “tiekamies 4dien 18:00 tur un tur”, bet piemēram, “varbūt nākamnedēļ varam satikties un parunāties dzīvē, ko saki?” Nedomāju, ka čalis ko sliktu padomātu, bez tam Tev tāpat nav ko zaudēt, ja nē, vismaz uzzināsi iemeslu kāpēc, vai sliktākajā variantā taps skaidrs, ka nekas nebūs, un galva vairs nebūs jālauza.
06.04.2023 14:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā var salīdzināt tā vecuma pieredzi? Cik, tad Tev tagad ir gadi 20?

Bet par to jau ir tas stāsts :D tas vēl ir trakāk esot vecākam, jo tad kad esi sīks, tev tāpat īsti nav ko darīt un "jūra līdz ceļiem" un pat tad jau tas šķita kaitinoši.
nuuu, pirmajā tikšanās reizē jau diezgan minimāla iespēja "tikt biksītēs", nezinu vai tas der kā arguments braukt vai nebraukt uz pirmo randiņu

Kā ar kuru sievieti, bet tomēr fakts paliek fakts, dzīvojot vienā pilsētā, pat ja netiec biksītēs tu neiztērēt visu dienu vienam randiņam :D
Nezinu, var jau būt, ka es uz šo situāciju skatos no sava skata punkta un es droši vien esmu slinks palicis :D Es tagad tā iedomājos, ja es būtu brīvs un es iepazītos ar sievieti, pat ja viņa būtu ļoti skaista, teiksim, no Liepājas, kas arī butu 2h-3h braucina attālumā un pat tad, ja es zinātu, ka 100% būs sekss, es diez vai mestos uz to galu. Pirmkārt, attāluma attiecības pašas par sevi jau šķiet galīgi garām un otrkārt, izčakarēt visu dienu dēļ viena kniebiena nu i nafig :D
06.04.2023 14:29 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Varbūt piedāvā satikties kaut kur starp pilsētām,lai nav jābrauc 180km,bet 90km 😀 es visticamāk pārtrauktu šo saziņu, ja jau tagad tik ilgi velk garumā,tad jau baigi nopietnās attiecības nevar sanākt, vienīgais ja pārcelsies uz viņa pilsētu.
06.04.2023 14:31 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Bet par to jau ir tas stāsts tas vēl ir trakāk esot vecākam, jo tad kad esi sīks, tev tāpat īsti nav ko darīt un "jūra līdz ceļiem" un pat tad jau tas šķita kaitinoši.

A ko Tu gaidīji no randiņa 14 gados? Kniebienu? 😅
Pieauguši cilvēki jau apmēram saprot, ko viņi viens no otra īsti grib, kad satiekas.
Domāju, ja vīrietis ir izspēlējis pareizi visas kārtis, tad arī pat beigās var tikt pirmajā randiņā arī pie kaut kā vairāk, ja abiem tas ir svarīgi.
Atceros savu agrāko laiku draudzeni, kas teica, ka savādāk nemaz attiecības neturpinātu, ja uzreiz neuzzinātu kāds ir gultā. Pie tādas tad 90% sanāk, ka visi aizskriet uz otru Lv galu.
06.04.2023 14:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
A ko Tu gaidīji no randiņa 14 gados? Kniebienu?

Nu varbūt ne seksu, bet vismaz paspaidīties :D Bet jā, sekss būtu vēl labāka nodarbe.
06.04.2023 14:43 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Es personīgi pati nepiedāvātu. Vīrietis ir un paliek vīrietis. Ja viņš tagad nevar saņemties un izlemties jā vai nē, kur tad vēl nopietnākās situācijās kā iespējama pārcelšanās, kāzas, bērni, kopdzīvi u.c. Ja gribēs, pats atbrauks un darīs visu, kas vajadzīgs. Beigās paliksi par muļķi, kas pati prasa bet šim redziet nav kaut kāda drosme vai laiks vai vēlme.
Uzskatu, ka vīrietim ir jāgrib , bet tev jābūt skaistai vismaz nu attiecību sākumā. Ja piedāvā, ok ejam, bet ja nē, tad neko
Kaut kur fb redzēju- “Kur tu esi redzējusi ka olšuna skrien pakaļ spermatoozoīdam?“😂 stulbi bet taisnîba, jāļauj sevi aplidot un iekārot nevis jāpazemojas. Vai tad pasaulē veču trukst
06.04.2023 16:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
debestinaa @ 06.04.2023 16:36
Es personīgi pati nepiedāvātu. Vīrietis ir un paliek vīrietis. Ja viņš tagad nevar saņemties un izlemties jā vai nē, kur tad vēl nopietnākās situācijās kā iespējama pārcelšanās, kāzas, bērni, kopdzīvi u.c. Ja gribēs, pats atbrauks un darīs visu, kas vajadzīgs. Beigās paliksi par muļķi, kas pati prasa bet šim redziet nav kaut kāda drosme vai laiks vai vēlme.
Uzskatu, ka vīrietim ir jāgrib , bet tev jābūt skaistai vismaz nu attiecību sākumā. Ja piedāvā, ok ejam, bet ja nē, tad neko
Kaut kur fb redzēju- “Kur tu esi redzējusi ka olšuna skrien pakaļ spermatoozoīdam?“? stulbi bet taisnîba, jāļauj sevi aplidot un iekārot nevis jāpazemojas. Vai tad pasaulē veču trukst

Es neuzskatu, ka sievietei ir kāda otrā šķira aiz vīrieša, un ka viņai tagad jāgaida, uz večiem, kuri izlems viņas vietā. Galīgi garām. Es uz visiem negaidītu. Par muļķi paliek, tas kurš sevi uzskata par tādu.
🗨Es teiktu, ka nevis olšūna skrien pakaļ, bet viņa dodas un virzās pretī viņam.😀
Vīrietis savā galvā arī kādā momentā varētu domāt, ka viņs pazemojas un lien no ādas arā sieveites priekšā,lai aplidotu viņu.. Nevis pasaulē trūkst, bet Latvijā trūkst brīvi no attiecībām utt.
06.04.2023 20:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 06.04.2023 14:29

Bet par to jau ir tas stāsts :D tas vēl ir trakāk esot vecākam, jo tad kad esi sīks, tev tāpat īsti nav ko darīt un "jūra līdz ceļiem" un pat tad jau tas šķita kaitinoši.
Kā ar kuru sievieti, bet tomēr fakts paliek fakts, dzīvojot vienā pilsētā, pat ja netiec biksītēs tu neiztērēt visu dienu vienam randiņam :D
Nezinu, var jau būt, ka es uz šo situāciju skatos no sava skata punkta un es droši vien esmu slinks palicis :D Es tagad tā iedomājos, ja es būtu brīvs un es iepazītos ar sievieti, pat ja viņa būtu ļoti skaista, teiksim, no Liepājas, kas arī butu 2h-3h braucina attālumā un pat tad, ja es zinātu, ka 100% būs sekss, es diez vai mestos uz to galu. Pirmkārt, attāluma attiecības pašas par sevi jau šķiet galīgi garām un otrkārt, izčakarēt visu dienu dēļ viena kniebiena nu i nafig :D

Tur jau tā lieta, ks nevar zināt vai tas randiņš būs veiksmīgs tev un izdevies pēc plāna. Un ja nē, tad seko izniekots laiks braucot lielu distanci turp. Un atpakaļ, iztērēta enerģija, laiks un nauda. Ja neapmierina pieredze. 😀
06.04.2023 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Uzaicini pati - tad redzēsi kādi ir nodomi. Ja sāk izvairīties, meklēt attaisnojumus, tad visticamāk nav vērts. Pašai ir tā bijis, kad aicinu satikties, (bet ne uz pirmo randiņu), un vairākkārt tiek atteikts, it kā ar pamatojumu, bet katru reizi tad sāc saskumt, dusmoties.. Un tad pieķer sevi pie domas, ka tad, kad aicina viņš, man jābūt gatavai skriet pa galvu, pa kaklu, jo redziet viņš ir izbrīvējis laiku. Un tad tas vienā brīdī tas izbeidzas, jo apnīk būt otrajai prioritātei.
07.04.2023 09:21 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.01.2023
mazaaduuda @ 07.04.2023 09:21
Uzaicini pati - tad redzēsi kādi ir nodomi. Ja sāk izvairīties, meklēt attaisnojumus, tad visticamāk nav vērts. Pašai ir tā bijis, kad aicinu satikties, (bet ne uz pirmo randiņu), un vairākkārt tiek atteikts, it kā ar pamatojumu, bet katru reizi tad sāc saskumt, dusmoties.. Un tad pieķer sevi pie domas, ka tad, kad aicina viņš, man jābūt gatavai skriet pa galvu, pa kaklu, jo redziet viņš ir izbrīvējis laiku. Un tad tas vienā brīdī tas izbeidzas, jo apnīk būt otrajai prioritātei.
Vai ne. Tikties laika nav, milzu slodze darbā un vēl nez kas, bet tomēr paspējis gan uz zāli aiziet, gan ar draugiem n-tās reizes tikties, visas jaunās filmas noskatījies. Nu tad lai iet dillēs.
07.04.2023 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Pilgrim @ 07.04.2023 09:30
Vai ne. Tikties laika nav, milzu slodze darbā un vēl nez kas, bet tomēr paspējis gan uz zāli aiziet, gan ar draugiem n-tās reizes tikties, visas jaunās filmas noskatījies. Nu tad lai iet dillēs.

Šis tieši bija mans gadījums - bija visādas citādas darbības, kurām laiku varēja atrast, bet lai satiktos - ai, man tur tas, man tur šitas, šodien esmu noguris, rīt uz darbu jāiet.. utt.. Vienreiz, otrreiz, trešoreiz tu centies saprast, pēc tam jau sāc dusmoties.. tad atkal pats uzaicina un viss it kā ir labi, un tad atkal sākas rinķa dancis.. prom no tādiem, un otrreiz neuzgrābties..
07.04.2023 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
mazaaduuda @ 07.04.2023 10:38

Šis tieši bija mans gadījums - bija visādas citādas darbības, kurām laiku varēja atrast, bet lai satiktos - ai, man tur tas, man tur šitas, šodien esmu noguris, rīt uz darbu jāiet.. utt.. Vienreiz, otrreiz, trešoreiz tu centies saprast, pēc tam jau sāc dusmoties.. tad atkal pats uzaicina un viss it kā ir labi, un tad atkal sākas rinķa dancis.. prom no tādiem, un otrreiz neuzgrābties..

Un tad vēl tie, atceltie randiņi - kad ir bijis sarunāts, bet pēkšņi ir neatliekamas darīšanas un labākajā gadījumā no rīta pasaka, ka vakarā netiksimies.. Tā jau tāda nerēķināšanās ar otru cilvēku..
07.04.2023 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Es nemaz nesāktu attircības ar vīrieti kurš dzīvotu citā pilsētā, pirmkārt neesmu tik jauna un man ir bērns, tātad pārcelšanās izslegta, pieļauju, ka ir vīrieši, kuriem ir līdzīgi. Esmu par dzīvošanu un nākšanu no vienas pilsētas, pieļauju, ka ir vīrieši, kuriem ir līdzīgi.
Sen atpakaļ es iepazinos Tinderī ar puisi, sarakstījāmies kādas 2-3 nedēļas, dzīvojām 20km attālumā viens no otra. Man šķita aizdomīgi, ka viņš mani neaicināja, bet ar viņu bija tik forši sarunāties, ka gaidīju. Un tikšanās bija skaista, visi taureņi virpuļoja, sajūtas bija abpusējas.
07.04.2023 16:48 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Skatos te šur tur piemin variantus, ka vīrietim jāaicina pirmajam un jādara viss pirmajam. Tā ir taisnība, bet ir viens BET. :D Zini kā vēsturē bija tāda lieta, ka sievietes, ejot garām puisim kas viņām interesēja, nometa savu kabatlakatiņu, lai tas puisis varētu to pacelt, pieskriet klāt un atdot. Tad sākās saruna un attiecīgi tad tika sagaidīts, ka ja puisim arī ir interese viņš aicina uz randiņu.
Nu re.
Nomet kabatlakatiņu.
Pasaki, ka gribētu aizdoties uz kādu vietu. Vai, ka kaut kur neesi bijusi, varētu aizbraukt kopā. Kaut ko uz to pusi. Vari arī pateikt, ka tev ir tāda un tāda diena brīva, kā ir viņam.
Ja viņš neveido no tā plānus vai meklē atrunas - nav tavs. Cilvēks kuram tu esi ieinteresējusi gribēs tevi satikt. Ja viņš velk to tikšanos garumā un neplāno laiku kad varētu tevi satikt, tad viņš acīm redzami vienkārši priecājas, ka viņam ir ar ko laiku pakavēt caur sms telefonā.
07.04.2023 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits