Anālais

 
Reitings 59
Reģ: 09.05.2022
Kāda ir jūsu pieredze ar anālo seksu,mans pagaidām līgavainis(jūnijā peecamies),piedāvā pamēģināt,bet man ir bail ka sāpēs!
04.04.2023 09:53 |
 
Reitings 1969
Reģ: 22.02.2023
Aldis15 @ 05.04.2023 01:22
Man būtu grūti ar tādu GF kurai nepatīk anālais.
Teica Aldis,kura vienīgais sex ir paša labo roku.
05.04.2023 08:43 |
 
Reitings 271
Reģ: 28.06.2013
Hulu @ 05.04.2023 07:59

Tad kur tai nepatikai pret homoseksuāļiem ir pamats? Mēs visi esam cilvēki, neatkarīgi no dzimuma, un spējām izjust mīļas jūtas arī pret mammu, tēti, draudzeni (parastu draudzeni) utt. Vienīgais, kas šiem cilvēkiem atšķiras, ir viņu seksuālā dzīve.
Un, atvainojos, ānuss visiem cilvēkiem ir viens. Tas, kas atšķir bioloģiski sievieti no vīrieša šīs diskusijas kontekstā, ir vagīna un loceklis.
Līdz ar to homofobi (tieši tie, kas izsakās, ka geji stumda otram kakas u.tml. aizvainojumus), kas piekopj anālo seksu ar sievieti, MANUPRĀT, tiešām slēpj kaut kādā ziņā savu iekāri pret vīrieti, jo ānuss sievietēm un vīrietim pilda vienu un to pašu funkciju.
Tas gan nav tik primitīvi (uzreiz nosaukt par geju), jo šajā seksuālajā spektrā ir ļoti daudz toņu, bet doma ir tajā, ka cilvēks, kas atvērts šādiem eksperimentiem seksā ar sievietēm, būs atvērts arī citās dzīves jomās, t.sk. neseksuālās. Ja tā nav, tad kaut kas ar viņu nav kārtībā. Jo tieši saprast homoseksuāļu attiecības, nedomājot par viņu gultas lietām, ir daudz vieglāk, ja visi cilvēki tiek uztverti kā līdzvērtīgi.
P.S. Neesmu LGBT+.

ja mēs atmetam seksu, tad, priekš manis, skatīties, kā divi vīrieši bučojas - ir nepatīkami, lai neteiktu vairāk. Savukārt, ja bučojas v+s, tad man tas ir patīkami un īstenībā arī s+s ir patīkami.
Lūpas taču visiem ir vienādas ... Tātad kaut kāds trigeris nostrādā.
05.04.2023 09:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Līga151 @ 05.04.2023 09:53

ja mēs atmetam seksu, tad, priekš manis, skatīties, kā divi vīrieši bučojas - ir nepatīkami, lai neteiktu vairāk. Savukārt, ja bučojas v+s, tad man tas ir patīkami un īstenībā arī s+s ir patīkami.
Lūpas taču visiem ir vienādas ... Tātad kaut kāds trigeris nostrādā.

Jau no bērnības ieprogrammēts, ka divi vīrieši ir fuj, bet divas sievietes hot, tieši tik vienkārši.
05.04.2023 09:59 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Hulu tik ļoti iekarsusi un tā ārdās šajā diskusijă, un izgāž savu emocionālo bagāžu un savas pagātnes traumas, ka varētu padomāt, ka šai butt plugs iesprūdis dibenā 😁 kāds vispār šai diskusijai sakars ar to, ka kāds kādu spiež nodarboties ar anālo seksu? 🙄 un tie komentāri par homoseksuāļiem un gejiem vispār pilnīgs čau. Jebko, ko tu dari ar pretējo dzimumu, tu pat pēc definīcijas nevari būt homo. Tad jau varētu arī teikt, ja vīrietim patīk ieķerties, vai uzšaut, seksa laikā, vai ikdienā ar roku sievietei dibenā, tad tas vinu padara par geju, jo dibens tak abiem dzimumiem vienāds. Nu vnk wtf
05.04.2023 10:01 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Lula @ 05.04.2023 09:59

Jau no bērnības ieprogrammēts, ka divi vīrieši ir fuj, bet divas sievietes hot, tieši tik vienkārši.

Paga ko?
Man, piemēram, bērnībā neviens par gejiem un lezbietēm neko nestāstīja. Esmu dzimusi 1992. Gadā. Un pat tīņu gados mums savā starpā nebija tādu tēmu.
Bija gadījumi, kad tusiņos pabučojās sava dzimuma draugi un tur es pirmo reizi ieraudzīju kā puiši bučojas. Reakcija man bija vairāk uz fuj pusi, bet ne tāpēc, ka man kāds to būtu ieprogrammējis :D
Vienkārši neliekas nekas uzbudinošs.
05.04.2023 10:06 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
Ja jūs vēlaties domāt, ka jūsu ānuss pilda citādākas funkcijas kā vīrieša ānuss - cilvēka fizioloģija šajā daļā ir vienāda, bet lai nu tā būtu. :D :D
Jebkuram var būt savas preferences attiecībā uz to, uz ko ir patīkami vai uzbudinoši skatīties. Es tikai ceru, ka nepatika neiet līdzi kopā ar aizvainojošiem komentāriem pret to, kas jums nepatīk, jo objektīvi jums nav tiesības pārmest kādam to, kas jums nepatīk.
Es arī domāju, ka tas (ja kāds aizvaino par orientāciju citu) ir audzināšanas, vides un izglītotības faktors.
Un tieši par šo ir mans komentārs, ka ir cilvēki, kuri piekopj šādu divkosīgu attieksmi, ka aizvaino citus par to, ko dara paši (anālais sekss un komentāri, ka homoseksuāļi to dara un tas ir pretdabiski), vai kas daļēji pašiem patīk (s+s).
Ghost pēc būtības neatbildēšu, vispār nesaprotu, kādā saistībā vīrietis izsakās par to, kā sieviete jūtas seksā vai, piemēram, ir redzēti šādu vīriešu uzskati par sieviešu orālo kontracepciju, mēnešreizēm, abortiem, epidurālo anestēziju utt. Tu fiziski neesi sieviete un nevari runāt no sievietes skatu punkta par šādiem jautājumiem.
Vienīgais piebildīšu, ka ir tiešs sakars maniem komentāriem attiecībā konkrēti uz anālo seksu ar šo tēmu, jo gan diskusijas autorei nav savas vēlmes, gan šeit citos komentāros ir skaidras norādes, ka baudas nav, bet, ja vīrietim vajag, tad var to darīt. Un tēma par vardarbību attiecībās, t.sk. seksuālo, pašlaik sabiedrībā ir ļoti aktuāla.
Tas, ka par homoseksuāļiem uc ir offtopiks piekrītu, bet ne es to sāku, tikai papildinu citu komentārus.
05.04.2023 10:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TuunEs @ 05.04.2023 10:06

Paga ko?
Man, piemēram, bērnībā neviens par gejiem un lezbietēm neko nestāstīja. Esmu dzimusi 1992. Gadā. Un pat tīņu gados mums savā starpā nebija tādu tēmu.
Bija gadījumi, kad tusiņos pabučojās sava dzimuma draugi un tur es pirmo reizi ieraudzīju kā puiši bučojas. Reakcija man bija vairāk uz fuj pusi, bet ne tāpēc, ka man kāds to būtu ieprogrammējis :D
Vienkārši neliekas nekas uzbudinošs.

Taču filmas, seriāli, ne jau ikdienišķas tīņu sarunas. Loģiski, ka post-padomju 90to bērni par tādām tēmām nerunāja. Tīņu komēdijās regulāri bija kaut kādas epizodes, kur meitenes seksīgi bučojas.
05.04.2023 10:28 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
Lula @ 05.04.2023 10:28

Taču filmas, seriāli, ne jau ikdienišķas tīņu sarunas. Loģiski, ka post-padomju 90to bērni par tādām tēmām nerunāja. Tīņu komēdijās regulāri bija kaut kādas epizodes, kur meitenes seksīgi bučojas.

Manuprāt, sliktā attieksme pret homoseksuāļiem attiecas uz daudz vecākiem cilvēkiem (un tur to var ļoti labi saprast, kāpēc cilvēks tā domā un nav elastīgs domāt citādāk, arī citos jautājumos), nevis tiem, kas dzimuši 90tajos. Es 90tajos dzimušos cilvēkus uzskatu par jauniem cilvēkiem, viņu pusaudžu gadi bija 2000.gados. Tie jau galīgi nebija nekādi PSRS laiki, kur jebkāda seksa "nebija". Tā kā šādu jaunu cilvēku slikto izturēšanos pret LGBT+ uzskatu par viņu neizglītotību jau pieaugušā vecumā, jo informācija par visu bija brīvi pieejama jau ļoti ātri viņu jaunībā.
Cita lieta, ka joprojām arī 2023.gadā ir vides, kas kaut kādu iemeslu pēc audzina/uzskata (piem, reliģiozie cilvēki, kas dzīvo pēc baznīcas uzskatiem). Bet viņiem arī sekss pirms kāzām būtu grēks, tā ka diez vai tas ir par šīs diskusijas dalībniekiem.
Jā, jā, atkal offtopiks.
05.04.2023 10:49 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Lula @ 05.04.2023 10:28

Taču filmas, seriāli, ne jau ikdienišķas tīņu sarunas. Loģiski, ka post-padomju 90to bērni par tādām tēmām nerunāja. Tīņu komēdijās regulāri bija kaut kādas epizodes, kur meitenes seksīgi bučojas.

Postpadomju laikos :D tas ka piedzimu 92. gadā nenozīmē, ka uzreiz biju tīnis. Tīņu gadi sākās 2005-2006. gads. Internets jau visiem bija pieejams. Un tur neviens par gejiem arī nerakstīja cik tas ir fuj :D ja runā par tīņu seriāliem arī ja godīgi nekas nenāk prātā. Tieši tagad to visur sprauž pa labi un pa kreisi.
Te ir runa par to, kas otram liekas uzbudinoši un šeit nekāds tīņu seriāls vai otra pateikties neietekmēs manas seksuālās fantāzijas.
05.04.2023 10:51 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Hulu @ 05.04.2023 10:49

Manuprāt, sliktā attieksme pret homoseksuāļiem attiecas uz daudz vecākiem cilvēkiem (un tur to var ļoti labi saprast, kāpēc cilvēks tā domā un nav elastīgs domāt citādāk, arī citos jautājumos), nevis tiem, kas dzimuši 90tajos. Es 90tajos dzimušos cilvēkus uzskatu par jauniem cilvēkiem, viņu pusaudžu gadi bija 2000.gados. Tie jau galīgi nebija nekādi PSRS laiki, kur jebkāda seksa "nebija". Tā kā šādu jaunu cilvēku slikto izturēšanos pret LGBT+ uzskatu par viņu neizglītotību jau pieaugušā vecumā, jo informācija par visu bija brīvi pieejama jau ļoti ātri viņu jaunībā.
Cita lieta, ka joprojām arī 2023.gadā ir vides, kas kaut kādu iemeslu pēc audzina/uzskata (piem, reliģiozie cilvēki, kas dzīvo pēc baznīcas uzskatiem). Bet viņiem arī sekss pirms kāzām būtu grēks, tā ka diez vai tas ir par šīs diskusijas dalībniekiem.
Jā, jā, atkal offtopiks.

++
Tieši tā mums tajos laikos vispār bija vienalga, pat es teiktu neitrāli. Nebija nekāda kultivēšana ka divas meitenes tas is seksīgi, bet divi puiši ir fuj.
05.04.2023 10:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Hulu @ 05.04.2023 10:49

Manuprāt, sliktā attieksme pret homoseksuāļiem attiecas uz daudz vecākiem cilvēkiem (un tur to var ļoti labi saprast, kāpēc cilvēks tā domā un nav elastīgs domāt citādāk, arī citos jautājumos), nevis tiem, kas dzimuši 90tajos. Es 90tajos dzimušos cilvēkus uzskatu par jauniem cilvēkiem, viņu pusaudžu gadi bija 2000.gados. Tie jau galīgi nebija nekādi PSRS laiki, kur jebkāda seksa "nebija". Tā kā šādu jaunu cilvēku slikto izturēšanos pret LGBT+ uzskatu par viņu neizglītotību jau pieaugušā vecumā, jo informācija par visu bija brīvi pieejama jau ļoti ātri viņu jaunībā.
Cita lieta, ka joprojām arī 2023.gadā ir vides, kas kaut kādu iemeslu pēc audzina/uzskata (piem, reliģiozie cilvēki, kas dzīvo pēc baznīcas uzskatiem). Bet viņiem arī sekss pirms kāzām būtu grēks, tā ka diez vai tas ir par šīs diskusijas dalībniekiem.
Jā, jā, atkal offtopiks.

Tā bija pēc padomju audzināšana. Par visu pārējo pilnībā piekrītu, bet ne par to šobrīd diskutēju.
05.04.2023 10:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TuunEs @ 05.04.2023 10:51

Postpadomju laikos :D tas ka piedzimu 92. gadā nenozīmē, ka uzreiz biju tīnis. Tīņu gadi sākās 2005-2006. gads. Internets jau visiem bija pieejams. Un tur neviens par gejiem arī nerakstīja cik tas ir fuj :D ja runā par tīņu seriāliem arī ja godīgi nekas nenāk prātā. Tieši tagad to visur sprauž pa labi un pa kreisi.
Te ir runa par to, kas otram liekas uzbudinoši un šeit nekāds tīņu seriāls vai otra pateikties neietekmēs manas seksuālās fantāzijas.

Jā, un tu biji tīnis ar padomju laika vecākiem, kas par šīm tēmām nerunāja.
Interesanti, ka par filmām nekas nenāk prātā, es gan atceros jociņus, ka būt gejam ir pretīgi, bet divas meitenes, kas ballītē bučojas ir super hot. Nav jau teikts, ka tas ir noteicošais, bet domāju, ka viens no iemesliem gan.
Vēl arī fakts, ka sievietes ķermenis ir formīgs, patīkams, vīrieši tomēr tādi kantaināki un spalvaināki. 😁
05.04.2023 11:01 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Lula @ 05.04.2023 11:01

Jā, un tu biji tīnis ar padomju laika vecākiem, kas par šīm tēmām nerunāja.
Interesanti, ka par filmām nekas nenāk prātā, es gan atceros jociņus, ka būt gejam ir pretīgi, bet divas meitenes, kas ballītē bučojas ir super hot. Nav jau teikts, ka tas ir noteicošais, bet domāju, ka viens no iemesliem gan.
Vēl arī fakts, ka sievietes ķermenis ir formīgs, patīkams, vīrieši tomēr tādi kantaināki un spalvaināki. ?

Bet kā Tu zini kā visās ģimenēs runāja un kādi katram bija vecāki?
Vai tad pēc Tavām domām vecāku teiktais vai tieši otrādāk neteikties var ietekmēt to kā cilvēks skatīsies uz divām sievietēm vai diviem vīriešiem?
Tad šeit Tavs uzrakstītais citāts
Jau no bērnības ieprogrammēts, ka divi vīrieši ir fuj, bet divas sievietes hot, tieši tik vienkārši
galīgi nesaskan ar tagadējiem vārdiem.
Tad pastāsti kādā veidā to bērnībā ieprogrammē? Tikai seriāli? A ja bērns neskatījās seriālus? :D
05.04.2023 11:14 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Interesanti, ka par filmām nekas nenāk prātā,

Mums toreiz bija ne līdz filmām. Visu laiku pavadījām ārā, draugi, spēles, tālāk jau paaugoties tusiņi, puiši, festivāli.
Ehh tie tik bija laiki :D :)
05.04.2023 11:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TuunEs @ 05.04.2023 11:14

Bet kā Tu zini kā visās ģimenēs runāja un kādi katram bija vecāki?
Vai tad pēc Tavām domām vecāku teiktais vai tieši otrādāk neteikties var ietekmēt to kā cilvēks skatīsies uz divām sievietēm vai diviem vīriešiem?
Tad šeit Tavs uzrakstītais citāts galīgi nesaskan ar tagadējiem vārdiem.
Tad pastāsti kādā veidā to bērnībā ieprogrammē? Tikai seriāli? A ja bērns neskatījās seriālus? :D

Es runāju par filmām, reklāmām, medijiem, Tu pati sāki runāt par savu dzimšanas gadu, vecākiem un audzināšanu.
Protams, ka seksualitāte nerodas tikai no sarunām mājās vai no filmu skatīšanās, bet kaut kādus uzskatus par to, kas ir pieņemami un, kas nav noteikti var ietekmēt.
05.04.2023 11:18 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Tu pati sāki runāt par savu dzimšanas gadu, vecākiem un audzināšanu.

Jā, jo pateici ka tas tiek ieprogrammēts bērnībā.
05.04.2023 11:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TuunEs @ 05.04.2023 11:22

Jā, jo pateici ka tas tiek ieprogrammēts bērnībā.

Jā, bērnībā/tīņa gados, kad arī bija pieejami masu mediji, nevis tikai sarunas ar sencīšiem. :D
Klau, man apnika, jauku dieniņu Tev 😁
05.04.2023 11:24 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Lula @ 05.04.2023 11:24

Jā, bērnībā/tīņa gados, kad arī bija pieejami masu mediji, nevis tikai sarunas ar sencīšiem. :D
Klau, man apnika, jauku dieniņu Tev ?

Nu tak man bērnībā un tīņu gados arī bija pieejami masu mediji 😅
Jā Tev arī jauku dieniņu un līdz nākošajai diskusijai ☺️
05.04.2023 11:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TuunEs @ 05.04.2023 11:29

Nu tak man bērnībā un tīņu gados arī bija pieejami masu mediji ?
Jā Tev arī jauku dieniņu un līdz nākošajai diskusijai ☺️

Paldies, novērtēju, ka varam laipni visu noslēgt ar to, ka mums viedokļi vienkārši nesaskan. Laba diena forumā! 😁
05.04.2023 11:31 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.05.2022
Esat aizrunàjušis rinķí apkārt,bet nolēma ka piekritíšu,svétdiena bús mums diviem vien un tad lai notiek
07.04.2023 16:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)