Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazāk simpātiska draudzene

 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Sveikas!
Man ir laba draudzene, kura nav attiecībās, bet ļoti vēlētos. Nesen runājām ar viņu par tēmu “kur iepazīties ar vīriešiem, izņemot tinderi” un diemžēl visi manis piedāvātie varianti par kaut kādiem hobijiem vai aktivitātēm viņai nepatika. Tad es ieminējos, ka mums vajag biežāk ar viņu doties ārpus mājām uz kādu bāru vai pasākumiem, uz ko saņēmu atbildi “būsim godīgas - tāpat vienmēr puiši pievērš uzmanību tev, jo esi simpātiskāka”. Tas no viņas puses nebija domāts negatīvi vai pārmetoši, bet es sāku aizdomāties.. Kā man rīkoties šajā situācijā? Gribu, lai draudzene ir laimīga, viņa pati ļoti gribētu attiecības, bet es nezinu, kā palīdzēt. No sarunas sapratu, ka it kā no visiem variantiem, kur iepazīties, doties ar draudzeni kaut kur izklaidēties būtu labākais variants, bet traucējoši ir tas, ka es esmu simpātiskāka. Draudzene īsti nelieto kosmētiku, bet man patīk skaisti uzkrāsoties, biju piedāvājusi, ka es varētu nekrāsoties, bet viņa teica, ka tas nepalīdzēs. Vēl vēlos pieminēt, ka mums abām ir ļoti maz citu draugu.
Lūdzu, nepārprotiet, es neesmu iedomīga vai kā citādi, bet vizuāli mēs esam ļoti atšķirīgi tipi un tiešām ir tā, ka ja kāds pie mums nāk iepazīties, tad tas ir pie manis, lai gan man ir attiecības un iepazīšanās mani neinteresē.
01.04.2023 10:14 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Varbūt nebūs tā atbilde, ko gaidīji, bet man šķiet, ka staigājot pa bāriem un klubiem savu vienīgo un īsto viņa jebkurā gadījumā neatradīs, jo tur džeki parasti meklē tikai izklaidi. Var jau gadīties visādi un paveikties, protams.
Izklausās, ka draudzenei ir grūtības ar pašpārliecinātību, iespējams, ka arī tas atgrūž potenciālos kavalierus. Varbūt viņai jāpameklē kāds jauns hobijs, jāiesaistās kaut kādos “pulciņos”, kur attīstīt sevi un kur pie reizes var iepazīties ar jauniem cilvēkiem? Man ir zināms stāsts, kur sieva ar vīru iepazinās, piemēram, sporta klubā. 😄
Jebkurā gadījumā, man šķiet, ka vienkārši tāda precinieku meklešana pa bāriem parasti nenoved ne pie kāda rezultāta, tikai vilšanās. Es viņas vietā koncentrētos uz sevi, rūpētos par sevi un strādātu pie saviem kompleksiem, un tad arī noteikti laika gaitā tas īstais uzradīsies
01.04.2023 11:25 |
 
Reitings 2321
Reģ: 20.09.2022
bāros un klubos ir it tādi, kas mīl iet uz šādām vietām un tad, kad būs ar tādu kopā, tad bieži viņš lavīsies prom, lai tusētos un dzertu ar daugiem, necels klausuli un no rīta pārnāks piedzēries
01.04.2023 11:41 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Varbūt viņai jāpameklē kāds jauns hobijs, jāiesaistās kaut kādos “pulciņos”, kur attīstīt sevi un kur pie reizes var iepazīties ar jauniem cilvēkiem?

Es jau biju ieteikusi šādu variantu, bet viņai nepatika. Piedāvāju dažādus pulciņu variantus, neviens nebija labs 😀
Ar bāru nebiju uzreiz domājusi kaut kādas trakas ballītes klubos, tās mums pašām nepatīk un piekrītu, ka tur diez vai būs kāds nopietns kandidāts. Drīzāk varbūt kādi standup šovi bāros vai galda spēļu vakari, kaut kas uz to pusi.
01.04.2023 11:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Draudzenei jāstrādā pie pašpārliecinātības, vai vienreiz jāpamēģina sapucēties un uzkrāsoties, tad var paskatīties, kas notiks. Neko nemainot jau nekas nemainīsies. :)
01.04.2023 11:57 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
vienreiz jāpamēģina sapucēties un uzkrāsoties, tad var paskatīties, kas notiks.

Pretarguments - “Es ikdienā nekrāsojos, tāpēc nebūtu godīgi sakrāsoties, lai piesaistītu vīriešu uzmanību, ja galu galā tas, ko viņš dabū, ir sieviete, kas ikdienā nekrāsojas. Tāds catfish vien sanāk.”
01.04.2023 12:03 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.03.2023
Vienīgais, ko es varu iedomāties, kur tev kā labai draudzenei būtu jāpielāgojas - ja ejat uz tām vietām, kur potenciāli varētu iepazīties, bet tu esi izaicinoši apģērbusies un uzkrājusies. Tas nav pārmetums kāda stilam, bet loģiski, ka, ja kāda būs izlikusi apskatei visas ķermeņa aprises un labumus, praktiski jebkurš, jo īpaši izklaides vietā, sākumā ievēros šo sievieti, pat ja vēlāk parunājot sapratīs, ka nekā kopīga tur nav. Vizuāli uzreiz tas pievērš uzmanību.
Ja tā nav, ka esi šādā veidā vīriešiem izaicinoša, tad nedomāju, ka tev būtu kaut kā īpaši sevi jāpazemina un jāpiedāvā varianti, ka vari nekrāsoties vai tml. Varbūt drīzāk vari piedāvāt, ka vari viņu uzkrāsot, ja viņa to vēlas.
Tai meitenei jātiek galā ar pašvērtējumu, par šo ieminies viņai, ja vēl neesat par to runājušas.
Tu kā laba draudzene esi izdarījusi visu - piedāvājusi variantus, kur iet, devusi padomus utt. Tu nevari viņas vietā izdarīt visu un tev nav sevi par to jāšausta.
Stand up šovi, prāta spēles utt.izklausās ļoti labi!
01.04.2023 12:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lucida @ 01.04.2023 12:03

Pretarguments - “Es ikdienā nekrāsojos, tāpēc nebūtu godīgi sakrāsoties, lai piesaistītu vīriešu uzmanību, ja galu galā tas, ko viņš dabū, ir sieviete, kas ikdienā nekrāsojas. Tāds catfish vien sanāk.”

Muļķības, tad jau visi varētu staigāt apkārt pidžammā/treniņtērpā, jo tādi taču esam mājās.
Katrā ziņā izklausās, ka daudz Tu viņai šeit nevari palīdzēt, pašai ir jātiek galā ar saviem putniem.
01.04.2023 12:20 |
 
Reitings 512
Reģ: 28.01.2023
Man liekas stulbi tagad nekrāsoties un neģerbties skaisti tikai tāpēc, lai draudzene atrastu sev draugu. Pasaulē ir miljoniem sieviešu, kas izskatās labi, un ko darīs tad, kad viņa atradīs draugu, bet apkārt ir skaistas sievietes?
Kur problēma uzkrāsoties, apģerbties labi? Dažreiz ne jau apģērbs un grims padara sievietes skaistas vīriešu acîs, bet gan pašpārliecināta, drosmīga skaista sieviete ar enerģiju.
Iesaki viņai uzkrāsoties, padomāt par savu ārējo tēlu, savu gaitu, stāju, matiem, tīriem apaviem, nagiem, tai skaitā par tīriem zobiem, mitrinātām lūpām un daudz citām niansēm, kas koptēlu padara koptu.
Ja tu izskatîsies “sliktāk” uz viņas fona, kāda cita pie bāra izskatîsies labāk un tās ir galējības.
01.04.2023 12:39 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man agrāk bija labākā draudzene, kura bija skaistāka, atraktīvāka, līdz ar to vairāk piesaistīja vīriešu uzmanību. Viņai patika koķetēt, būt uzmanības centrā, lai gan pati bija attiecībās. Es arī centos izskatīties labi, bet uz viņas fona pati sevi mēdzu norakstīt. Laika gaitā sapratu to, ka puišiem arī gaumes ir atšķirīgas, acīm redzot piektdienu vakaros klubiņos nav meklējama viņas auditorija.
Visbiežāk uzmanību ir pievērsuši čaļi, kuri uz klubiņu arī atnākuši divatā, tad arī jūt, ka vienam vairāk patīk viena, otram otra. Iesaku pamainīt lokācijas. Nevienā brīdī nevajag norakstīt. Mani uz visu sportisko, skaisto meiteņu fona pamanīja tizlojamies volejbola laukumā.
Tas, ko Tu vari palīdzēt, manuprāt, ir piedāvāt vienkārši pavadīt laiku daudzveidīgi, ar izskata mainīšanu nevajag aizrauties. Manā skatījumā liels pluss ir tas, ka pati spēj piesaistīt uzmanību, Tavi kontakti, līdz ar to lielāka iespēja iepazīties arī draudzenei. Varbūt čalis no sākuma grib iepazīties ar Tevi, bet laika gaitā saprot, ka ar draudzeni ir vairāk kopīga. Galvenais šajā visā ir neapvainoties vienai uz otru.
01.04.2023 13:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man ir laba draudzene, kura nav attiecībās, bet ļoti vēlētos. Nesen runājām ar viņu par tēmu “kur iepazīties ar vīriešiem, izņemot tinderi” un diemžēl visi manis piedāvātie varianti par kaut kādiem hobijiem vai aktivitātēm viņai nepatika. Tad es ieminējos, ka mums vajag biežāk ar viņu doties ārpus mājām uz kādu bāru vai pasākumiem, uz ko saņēmu atbildi “būsim godīgas - tāpat vienmēr puiši pievērš uzmanību tev, jo esi simpātiskāka”. Tas no viņas puses nebija domāts negatīvi vai pārmetoši, bet es sāku aizdomāties.. Kā man rīkoties šajā situācijā? Gribu, lai draudzene ir laimīga, viņa pati ļoti gribētu attiecības, bet es nezinu, kā palīdzēt.

Nekā nerīkoties. tev nav jājutas vainīgai par to, ka esi smukāka nekā tava draudzene. Turklāt, kā var redzēt, tavai draudzenei tevis piedāvātie varianti nebija gana labi, no savas puses tu pareizi rīkojies un mēģināji palīdzēt draudzenei. Te 100% ir klasiskais variants - draudzene grib to, ko nevar dabūt, tas ir - tādus vīriešus kā viņa grbētu, tādiem vīriešiem viņa neinteresē. Te pat nav runa par to, ka viņa nevar atrast vīrieti, viņa var, bet ne tādus, kādus viņa ir iedomājusies. ;)
01.04.2023 13:46 |
 
Patīk
Reitings 12222
Reģ: 27.01.2021
Es tikai gribētu zināt, vai "simpātiskajai" draudzenei kaut drusciņ pacēlās ego pēc šīs diskusijas izveidošanas.
01.04.2023 13:51 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Gribētos lai tā draudzene nesāk likt meikapu lai paliek dabīga. Atradis kādu patiesi feinu puisi. Lai paliek atšķirīga, lai velk kleitas, lai ir citāda nekā visi.
01.04.2023 14:03 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.03.2021
Nitaris @ 01.04.2023 11:41
bāros un klubos ir it tādi, kas mīl iet uz šādām vietām un tad, kad būs ar tādu kopā, tad bieži viņš lavīsies prom, lai tusētos un dzertu ar daugiem, necels klausuli un no rīta pārnāks piedzēries

Tā nu gan nav. Tad jau to pašu var teikt par meitenēm bāros - visas tusētājas un alkoholiķes, lai gan patiesībā viņas 1x pāris mēnešos atnāk iedzert aliņu ar sen neredzētu draudzeni.
Man ir vairākas paziņas, kas ir iepazinušās bāros, tagad precējušies, ar bērniem. Nevienā gadījumā vīrietis nav bijis tusētājs, bet tajā dienā vienkārši gadījās kāds pasākums vai drauga dzimšanas diena, tāpēc arī atradās klubā/bārā
01.04.2023 14:10 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Lucida @ 01.04.2023 12:03

Pretarguments - “Es ikdienā nekrāsojos, tāpēc nebūtu godīgi sakrāsoties, lai piesaistītu vīriešu uzmanību, ja galu galā tas, ko viņš dabū, ir sieviete, kas ikdienā nekrāsojas. Tāds catfish vien sanāk.”

Nē nu vispār prātīgs arguments.
Ja viņa negrib nekur iet un neko darīt, tad atliek tikai tinderis.
01.04.2023 14:19 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Diskusija izklausās dīvaini no vairākiem aspektiem. Iesaku mazāk palīdzēt cilvēkiem, kuri negrib, lai viņiem palīdz, it sevišķi personīgu problēmu risināšanā.
01.04.2023 14:22 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Ā, pag :D Baznīcā taču var iepazīties. Tur tieši meitenes bez kosmētikas ir topā.
01.04.2023 14:30 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
greece @ 01.04.2023 14:30
Ā, pag :D Baznīcā taču var iepazīties. Tur tieši meitenes bez kosmētikas ir topā.
tur Didra ar Nauri iepazinās. Un viņam patīk uzkrāsotas dāmas. Kāda tam visam ir rezultāts ir redzams pēc Didrihsones.
01.04.2023 14:36 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Kalnos @ 01.04.2023 14:36
tur Didra ar Nauri iepazinās. Un viņam patīk uzkrāsotas dāmas. Kāda tam visam ir rezultāts ir redzams pēc Didrihsones.

Cik par Didrihsoniem zinu, viņiem topā tās Amerikāņu šovbiznesa stila baznīcas, kas ir cita lieta.
01.04.2023 14:39 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
greece @ 01.04.2023 14:39

Cik par Didrihsoniem zinu, viņiem topā tās Amerikāņu šovbiznesa stila baznīcas, kas ir cita lieta.
man kā ateistei tik i bijis. Grib uzrāsotu, tad lūpas, krūtis piepumpēt , tad lai tievē, tad vēl nez ko. Bet tādu dabīgu kāda ir mīlēt negribēs. Nu kam to vajag?
01.04.2023 14:55 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
"Mazāk simpātiska draudzene." Pēc šiem vārdiem ir skaidrs, ka autore, paceļ savu pašvērtējumu uz draudzenes rēķina.😀
Bet, ja tā nopietni, tad, ka augstāk tika minēts ir jāstrādā ar savu pašvērtējumu un koptēlu un ir kaut, kas jāmaina sevī, jāturpina aktīvi iesaistīties sociālajā dzīve un meklēt iespējas iepazīties, savādāk princis uz baltā zirga neparadīsies.
Šajā, gadījuma, tu, ka draudzene, devi viņai visus nepieciešamos padomus un palīdzību, tu neesi spējīga izmanīt citu cilvēku, ja viņš pats to nav spējīgs izdarīt.
01.04.2023 15:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits