Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pumpas ap muti

 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Sveikas ! Man pārsvarā pumpas īsti nemetās ne uz vaigiem , ne uz pieres . Varbūt pirms MR pāris uz piered.Bet mana problēmzona ir pumpas ap muti :((( baigi nepievērsu uzmanību , bet nu to pamanīt var ļoti. es nesaprotu kāds varētu būt iemesls ? Varbūt kādai tā ir bijis ? Pamostos un atkal sāpīgas un strutainas uzmetušās. Varbūt veselības problēmas ?
28.03.2023 13:46 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Vai smēķē?
28.03.2023 13:47 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
28.03.2023 13:50 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Iemesli var būt ļoti dažādi, būtu jāredz pumpas un jāzin uzturs, vai sejas kopšana, lai skaidri varētu ko ieteikt. Pumpas var mesties gan no pārmērīgas čipšu ēšanas, gan kārtīgas sejas nemazgāšanas vai netīras spilvendrānas. Ieteiktu piedomāt pie tīra uztura un pārbaudīt hormonus.
28.03.2023 14:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Keitucis59 @ 28.03.2023 13:46
Sveikas ! Man pārsvarā pumpas īsti nemetās ne uz vaigiem , ne uz pieres . Varbūt pirms MR pāris uz piered.Bet mana problēmzona ir pumpas ap muti :((( baigi nepievērsu uzmanību , bet nu to pamanīt var ļoti. es nesaprotu kāds varētu būt iemesls ? Varbūt kādai tā ir bijis ? Pamostos un atkal sāpīgas un strutainas uzmetušās. Varbūt veselības problēmas ?

Man tā bija ļoti ilgi, apmēram 5 gadus. Man tieši bija baltās pinnes. Izstaigāju visus dermatologus Rīgā, gāju pie ginekologa, hormonus pārbaudīju, analīzes taisīju un visi kā viena teica, ka man ir problemātiska āda un ar to jāsamierinās. Viena daktere izrakstīja krēmu - palīdzēja, bet līdz ko izgāju kursu, atkal sametās. Tad aizbraucu uz jūrmalu pie vienas dermatoloģes - attieksme superīga, stāstiju, ka gadiem ar to cīnos un viņa tāpat mani uzklausīja un teica, ka izārstēsim (jo citas kā jau minēju ieteica vienkārši ar to sadzīvot). Viņa man izrakstīja ļoti spēcīgas antibiotikas (krēma veidā), sadeva dažādus produktus un ieteica uztaisīt sejas tīrīšanu. Kopš tās vizītes man ne viena pumpa vairāk nav bijusi.
28.03.2023 14:25 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Paulaaaaaaa @ 28.03.2023 14:25

Man tā bija ļoti ilgi, apmēram 5 gadus. Man tieši bija baltās pinnes. Izstaigāju visus dermatologus Rīgā, gāju pie ginekologa, hormonus pārbaudīju, analīzes taisīju un visi kā viena teica, ka man ir problemātiska āda un ar to jāsamierinās. Viena daktere izrakstīja krēmu - palīdzēja, bet līdz ko izgāju kursu, atkal sametās. Tad aizbraucu uz jūrmalu pie vienas dermatoloģes - attieksme superīga, stāstiju, ka gadiem ar to cīnos un viņa tāpat mani uzklausīja un teica, ka izārstēsim (jo citas kā jau minēju ieteica vienkārši ar to sadzīvot). Viņa man izrakstīja ļoti spēcīgas antibiotikas (krēma veidā), sadeva dažādus produktus un ieteica uztaisīt sejas tīrīšanu. Kopš tās vizītes man ne viena pumpa vairāk nav bijusi.

☝🏻☝🏻☝🏻 šis!!! Tieši tādēļ vienmēr saku, ka nevajag sevi norakstīt pēc viena daktera vizītes. Ja nav, vai neapmierina risinājums ir jāiet pie cita speciālista, līdz problēma ir novērsta. Tiiik daudzos gadījumos, ārsts, kosmetologs, vai kāds cits speciālists pateiks nē, nevar, neizārstēsim vai nezinām, nevajag apstāties un vajag iet, meklēt kamēr atrodi īsto.
28.03.2023 14:29 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
☝🏻☝🏻☝🏻 šis!!! Tieši tādēļ vienmēr saku, ka nevajag sevi norakstīt pēc viena daktera vizītes. Ja nav, vai neapmierina risinājums ir jāiet pie cita speciālista, līdz problēma ir novērsta. Tiiik daudzos gadījumos, ārsts, kosmetologs, vai kāds cits speciālists pateiks nē, nevar, neizārstēsim vai nezinām, nevajag apstāties un vajag iet, meklēt kamēr atrodi īsto.

Varu tikai piekrist! Man ir bijušas vairākas situācijas par dažādām veselības problēmām, kad atrodi to risinājumu tikai mainot speciālistus un atrodot īsto, kas izprot un zin kā palīdzēt.
28.03.2023 15:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Paulaaaaaaa @ 28.03.2023 14:25

Man tā bija ļoti ilgi, apmēram 5 gadus. Man tieši bija baltās pinnes. Izstaigāju visus dermatologus Rīgā, gāju pie ginekologa, hormonus pārbaudīju, analīzes taisīju un visi kā viena teica, ka man ir problemātiska āda un ar to jāsamierinās. Viena daktere izrakstīja krēmu - palīdzēja, bet līdz ko izgāju kursu, atkal sametās. Tad aizbraucu uz jūrmalu pie vienas dermatoloģes - attieksme superīga, stāstiju, ka gadiem ar to cīnos un viņa tāpat mani uzklausīja un teica, ka izārstēsim (jo citas kā jau minēju ieteica vienkārši ar to sadzīvot). Viņa man izrakstīja ļoti spēcīgas antibiotikas (krēma veidā), sadeva dažādus produktus un ieteica uztaisīt sejas tīrīšanu. Kopš tās vizītes man ne viena pumpa vairāk nav bijusi.

Accutane?
28.03.2023 15:33 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
.Eksperte. @ 28.03.2023 15:33

Accutane?

Nē, triclinac
28.03.2023 16:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Man tā bija pēc kāda vīrusa. No sākuma mutes iekšpusē , kad pārdūru sametās ārpusē. Problēmu atrisināju ar dzeramo sodu. Es gan to sodu smērēju, gan dzēru 2x dienā. Kādu nedēļu. Un tā arī ātri pārgāja. Kamēr nedarīju neko, tamēr pumpas stāvēja.
28.03.2023 20:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits