Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sociālais darbinieks

 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Labvakr.
Vasarā beigšu studijas-bakalaura grāda pedagoģijā, bet šobrīd šaubos par savu izvēli,vai gribu strādāt skolā.
Domāju, ka rudeni varetu turpinat studijas,lai klutu pat socialo darbinieku.
Kur macities? Cik ilgi jastude?
Varbūt šeit ir,kada sociala darbiniece un varetu uzrakstit darba "+" un "-"?
27.03.2023 22:09 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Nevienu nenosodu par izvēlēm, bet sociālais darbinieks ir psiholoģiski smaga profesija. Esi pārliecināta, ka varēsi "pavilkt" (ne jau pašas studijas, bet darbu pēc tam)?
27.03.2023 22:18 |
 
Reitings 200
Reģ: 09.06.2015
Tigeriene @ 27.03.2023 22:18
Nevienu nenosodu par izvēlēm, bet sociālais darbinieks ir psiholoģiski smaga profesija. Esi pārliecināta, ka varēsi "pavilkt" (ne jau pašas studijas, bet darbu pēc tam)?

Es nezinu. Pec butibas esmu sociala tipa cilveks, pieļauju domu, ka varetu dot cilvekiem daudz vsirak, ka amata pienakums prasa, taču tas varetu draudet ar izdegsanu vai darba nesanu uz majam...
27.03.2023 23:36 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Tigeriene @ 27.03.2023 22:18
Nevienu nenosodu par izvēlēm, bet sociālais darbinieks ir psiholoģiski smaga profesija. Esi pārliecināta, ka varēsi "pavilkt" (ne jau pašas studijas, bet darbu pēc tam)?
pilnībā Tev piekrītu. Darbs pašvaldībās vai krīzes centros- tas ir pirmais, kas nāk prātā.
Bet cepums Tev par drosmi.
Domāju, ka tas ir sirds darbs, tāpat kā kļūt par ārstu vai skolotāju.
28.03.2023 10:59 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Diezgan pesimistisks darbs. 2 piemēri.
Sociālais darbinieks strādā ar uzraugāmiem cietumniekiem, piemēram. Tas nozīmē, ka tev būs jāiet uz kādu blusainu ūķi, pie tetovēta izbijušā cietumnieka un jāizspiež no viņa vēlme iet uz darbu un tml. Viņam viss pohui. A tev atskaites jānodod.
Pie alkānu ģimenēm jāskaidrojas kapēc bērniem nav ziemas zābaki. A tie tev bļauj pretī vnk, ka viņiem po..ui, tas nav viņu pienākums lai valsts pērk zābakus.
Pozitīvi? Man liekas, ka Maximā pie kases ir lielāka optimisma deva.
28.03.2023 14:16 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.03.2023
Esmu studējusi Sociālās labklājības bakalauros, tādēļ varu padalīties ar nepieciešamo informāciju par studijām, izglītības iestādēm, praksi u.c.
Kā jau meitenes augstāk minēja, šis darbs ir "smags" un patiesi tā ir sava veida misija, jo šajā amatā lielu naudu nenopelnīsi. Pati šīs studijas pārtraucu, bet ne dēļ tā, ka būtu grūti - radušos apstākļu dēļ mainīju virzienu.
Vēlos minēt arī to, ka šis darbs nav tikai darbs ar cietumniekiem vai nelabvēlīgām ģimenēm, kas viennozīmīgi ir ļoti depresīvi un nedroši. Tas ir darbs arī sociālās aprūpes centros, kur pati esmu izgājusi praksi, bērnu un jauniešu centros un pat BKUS.
Jebkādu jautājumu gadījumā droši vērsies pie manis.
29.03.2023 09:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits