Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta zālē pirmo reizi

 
Reitings 754
Reģ: 14.09.2015
Čau, visām!
Ir pienākusi arī mana kārta pirmo reizi doties uz sporta zāli. Esmu izvēlējusies LemonGym Akropolē, bet tā kā savā 30 gadus ilgajā mūžā, līdz šim nekad neesmu bijusi sporta zālē, ir nedaudz bail no nezināmā. :D Nav uztraukums par pašu treniņu kā tādu, jo esmu vienojusies par personīgo treneri, bet gan par to, kā nokļūt līdz tam brīdim, kad mēs satiekamies :D Tad nu man ir daži jautājumi Jums:
Saprotu, ka abonamentu var iegādāties internetā, bet vai papildus kkas ir jādara?
Kā es tur tikšu iekšā?
Kas jāņem līdzi (izņemot sporta drēbes un botes, un ūdeni)?
Es būtu ļoti pateicīga, ja Jūs padalītos kā vispār notiek viss process sākot no abonamenta iegādes, sporta zāles durvīm, līdz brīdim, kad sākat trenēties. :D Jo sīkāk, jo labāk.
Jau iepriekš paldies! :)
27.03.2023 15:13 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Aizej uz klubu un asistents Tevi apkalpos. Lemon gym ir tāda iespēja kā intro training, kur Tu vari pieteikties un Tev visu izstāstīs par zāli, par trenažieriem utt. Dvieli vajag un skapītim atslēdziņu. Process nav sarežģīts 😂
27.03.2023 15:41 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Līdzi jāņem arī dvielītis vai kas tamlīdzīgs, ko uzklāt uz trenažiera vai paklājiņa. Ja ņem personīgo treneri, tad nav gluži tā, ka viņi tur rotē uz vietas un gaida klientu, tas jānomenedžē e-pastā vai uzzvanot pašam Lemon Gym.
27.03.2023 16:00 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Paulaaaaaaa @ 27.03.2023 15:41
Aizej uz klubu un asistents Tevi apkalpos. Lemon gym ir tāda iespēja kā intro training, kur Tu vari pieteikties un Tev visu izstāstīs par zāli, par trenažieriem utt. Dvieli vajag un skapītim atslēdziņu. Process nav sarežģīts ?

Asistents tur ir noteiktos laikos, informācija pieejama mājas lapā.
27.03.2023 16:02 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Noteikti arī viss pēc-treniņa dušai - dvielis, dušas čībiņas. Vajag arī atslēgu skapītim - to ieteiktu nopirkt kādā saimniecības veikalā, jo uz vietas ir visai dārgas.
27.03.2023 16:24 |
 
Reitings 754
Reģ: 14.09.2015
Scandinavian @ 27.03.2023 16:00
Līdzi jāņem arī dvielītis vai kas tamlīdzīgs, ko uzklāt uz trenažiera vai paklājiņa. Ja ņem personīgo treneri, tad nav gluži tā, ka viņi tur rotē uz vietas un gaida klientu, tas jānomenedžē e-pastā vai uzzvanot pašam Lemon Gym.

Paldies par atbildi. :) Jā, ar treneri jau esam vienojušies, vienīgi, šķiet, ka viņa jau gaidīs mani pašā zālē (kur visi jau trenējas) tāpēc nedaudz satraucos par to, kā tikt līdz viņai bez visādiem strapgadījumiem, jo zinot manu tizlumu, es varētu arī kko sačakarēt :D
27.03.2023 16:35 |
 
Reitings 754
Reģ: 14.09.2015
Arabesq @ 27.03.2023 16:24
Noteikti arī viss pēc-treniņa dušai - dvielis, dušas čībiņas. Vajag arī atslēgu skapītim - to ieteiktu nopirkt kādā saimniecības veikalā, jo uz vietas ir visai dārgas.

O, par dušas čībiņām neiedomājos, paldies :)
27.03.2023 16:37 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Arabesq @ 27.03.2023 16:24
Noteikti arī viss pēc-treniņa dušai - dvielis, dušas čībiņas. Vajag arī atslēgu skapītim - to ieteiktu nopirkt kādā saimniecības veikalā, jo uz vietas ir visai dārgas.

Veikalā tās piekaramās atslēgas maksā tieši tikpat, savi 6 euro.
27.03.2023 16:39 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Da labi... viņa tur ar maisu lupatu laikam aizies, ja visus padomus ņems vērā :D Eju uz MyFitness regulāri, dvielīšus uz trenažieriem praktiski neviens neliek. Nu ļoti retos izņēmuma gadījumos kāds to izdara. Čībiņas dušā ar nekad neesmu redzējusi. Nemaz tik daudzi uz to dušu arī neiet. Es arī sāku iet tikai pēc tam, kad atklāju saunu :D Galvenais ir paņemt ūdeni, citādi atstiepsi kājas. Pārējais - sīkums.
No pārģērbtuvēm ir izeja uz sporta zāli un visdrīzāk tieši pie izejas tevi trenere arī gaidīs. Vai varbūt jau pat pie pašas ieejas (adminiem). Nelīdīs jau nu visdziļākajā kaktā paslēpes spēlēt.
27.03.2023 17:35 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Tiešām čības dušā nekad neesi redzējusi? 😂😂 Nu fuuuuj, tas, manuprāt, ir tik pretīgi - publiskā dušā bez čîbām. Visas tās grīdas, ūdens, mati. Nu FUJ 😂 Ar sušķību itin nemaz nav jālielas. Un, jā, iet uz zāli ar normālu somu, kurā ir maiņas drēbes, apavi, ūdens pudeles, dvieļi ir ļoti ok 😄
27.03.2023 18:15 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Tiešām čības dušā nekad neesi redzējusi?

Labi, būšu godīga - atceros, ka vienreiz tiešām redzēju, un tāpēc arī iekrita acīs tās čības, ka neviens tādas tur nenēsā :D Acīmredzot uz my fitness iet sušķi, un uz lemon gym - tīrīgie :D
27.03.2023 21:31 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Vai abonements tev jau ir nopirkts? Sporta zālē katrs iekļūst ar savu pirksta nospiedumu. Tad pirms tam gan jau pie administratora jāaiziet, lai visu noformētu un vispār tiktu iekšā pašā zālē.
Nopērc slēdzeni skapītim.
Atkarīgs, cik daudz ūdeni izdzer treniņa laikā, bet ja nu kas, tas uz vietas ir pieejams papildināšanai.
Dvielītis. Man patīk ņemt kaut vai līdzi, lai sviedrus noslaucītu treniņa laikā.
27.03.2023 22:44 |
 
Reitings 754
Reģ: 14.09.2015
Oriona @ 27.03.2023 22:44
Vai abonements tev jau ir nopirkts? Sporta zālē katrs iekļūst ar savu pirksta nospiedumu. Tad pirms tam gan jau pie administratora jāaiziet, lai visu noformētu un vispār tiktu iekšā pašā zālē.
Nopērc slēdzeni skapītim.
Atkarīgs, cik daudz ūdeni izdzer treniņa laikā, bet ja nu kas, tas uz vietas ir pieejams papildināšanai.
Dvielītis. Man patīk ņemt kaut vai līdzi, lai sviedrus noslaucītu treniņa laikā.

Jā, abonementu iegādājos internetā, bet saprotu, ka kādu vakaru jāaizbrauc uz turieni, administrācijas darba laikā un jānoskaidro viss klātienē un jāuztaisa tas pirkstu nospiedums, jo treniņš man ieplānots svētdienā, kad, visticamāk, administrācijā varētu arī neviens nebūt. :)
27.03.2023 23:06 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Tieši pirms Covid gāju uz Lemonu regulāri.
Ieejot iekšā Lemonā, parasti pie administratora letes, ir vārtiņi, kuri atveras pēc rādītājpirksta noskenēšanas. Tātad tev, iegādājoties abonomentu klātienē vai atnākot ātrāk pirms pirmā treniņa, ir jāpieiet pie administratores un jāpasaka, ka nāc pirmo reizi, un lai viņa reģistrē tavu pirksta nospiedumu.
Nenobaidies, ja pie vārtiņiem pirksts nenostrādā, man tā ir bijis daudz reižu nez kāpēc. Tad vienkārši administratore automātiski atver vārtiņus.
Ieejot pa vārtiem uzreiz sienas pusē meklē ģērbtuvi, sievietēm ar trīstūrīša simbolu (ar spici uz augšu, nu gluži kā uz wc durvīm). Vari arī administratorei paprasīt, kur ir ģērbtuve, bet nu domāju pati redzēsi (katrā ziņā cauri visiem trenažieriem nebūs jāiet :D) Ieej, izvēlies brīvu skapīti bez slēdzenes, uzvelc sporta tērpu, pārejās mantas atstāj skapītī. Aizslēdz ar slēdzeni. Atslēdziņu ņem pie sevis.
Zālē ieejot ar treneri norunātajā laikā pagaidi kaut kur sānā pie administratores vai ūdens aparāta, pamīņājies, paskaties apkārt, un noteikti trenere pati pienāks pie tevis. Ņem līdzi telefonu, un ja kas, uzraksti watsapp, “hei, esmu klāt, stāvu tur un tur”. Gan jau zini, kā viņa izskatās pec bildēm internetā. Trenējoties telefonu var likt uz zemes blakus trenažieriem vai tam paredzētajā vietā trenažierī, ja vēlies (piem skrejceliņā).
Lemon gym obligāti uz visiem trenažieriem ir jāklāj dvielītis, neņem baigi lielo, bet vidēja izmēra, nav vērts stiept. Noteikti ņem vēl vienu dvieli priekš slaucīšanās pēc dušas, jo ar to pašu noteikti negribēsi to darīt 😃 Ejot iekšā zālē ņem līdzi ūdens pudeli. Lemon ir ūdens automāts, bet tas darbojas, ja ir attiecīgais abonoments. Var vienk ņemt savu ūdeni.
27.03.2023 23:48 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Tālāk jau tev visu, ko un kā darīt, teiks trenere.
Pēc treniņa ej uz ģērbtuvi, savu skapīti, nekautrējies ģērbties plika, ietinies dvielī, uzvelc čībiņas, paķer dušas želeju un ja tev nepieciešams, šampūnu. Aizslēdz skapīti (jo ir kas zog). Ej nomazgāties. Dušā būs kur pakārt dvieli.
Čības, manuprāt, ir obligāti ne tikai visādu sēnīšu dēļ, bet arī tāpēc, ka ģērbtuvē cilvēki nāk ar zābakiem no ielas, grīda var būt netīra un bieži arī slidīga. Ģērbtuvē ir spoguļi, fēni, atceros, ka Lemon bija arī matu taisnotāji.
Es gan uz Lemon gāju agrāk, tagad eju uz Gym!, bet domāju, ka nekas būtiski nebūs mainījies. Nav no kā baidīties, viss tur ir uzbūvēts saprotami, un visi tāpat kā tu, tur kādreiz iet pirmo reizi :D lai izdodas jaudīgs treniņš!
27.03.2023 23:49 |
 
Reitings 754
Reģ: 14.09.2015
Brenda9 @ 27.03.2023 23:49
Tālāk jau tev visu, ko un kā darīt, teiks trenere.
Pēc treniņa ej uz ģērbtuvi, savu skapīti, nekautrējies ģērbties plika, ietinies dvielī, uzvelc čībiņas, paķer dušas želeju un ja tev nepieciešams, šampūnu. Aizslēdz skapīti (jo ir kas zog). Ej nomazgāties. Dušā būs kur pakārt dvieli.
Čības, manuprāt, ir obligāti ne tikai visādu sēnīšu dēļ, bet arī tāpēc, ka ģērbtuvē cilvēki nāk ar zābakiem no ielas, grīda var būt netīra un bieži arī slidīga. Ģērbtuvē ir spoguļi, fēni, atceros, ka Lemon bija arī matu taisnotāji.
Es gan uz Lemon gāju agrāk, tagad eju uz Gym!, bet domāju, ka nekas būtiski nebūs mainījies. Nav no kā baidīties, viss tur ir uzbūvēts saprotami, un visi tāpat kā tu, tur kādreiz iet pirmo reizi :D lai izdodas jaudīgs treniņš!

Liels Tev paldies, šis bija tieši tas, ko gribēju dzirdēt, savādāk stulba sajūta, ka 30 gadniece nezin kā strādā sporta zāles😅😅
28.03.2023 00:23 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Varu iedrošināt, ka gandrīz katrai ir tā pirmā reize zālītē, kad jūties tā kā neiederīga. Bet ātri piešaujies, kas un kā, tad jau jūties drošāk. Dažus mēnešus pēc bērna dzimšanas arī nolēmu izmēģināt un man pirmais stulbings bija, ka nezināju īsti, kā jādarbojas uz tiem trenažieriem, kur kādas ķermeņa daļas likt, kur ko spiest. 😁 Tad saņēmos un pati jautāju turpat esošiem cilvēkiem un apkalpojošam personālam.
25.06.2023 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Varu palīdzēt ar vingrojumu tehnikās izpildes apguvi utt
08.12.2023 09:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits