Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vadīšanas ex Gulbenē

 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Vai kāda ir likusi B kategorijas eksāmenu Gulbenē? Padalieties ar pieredzi.
21.03.2023 20:05 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ko tieši gribi zināt? Mācījies tur vai arī domā būs vieglāk nolikt nekā Rīgā? Paņem BAVA abonementu un izbrauc virtuāli visas vietas. Tā samērā viegla pilsētā, tikai apgriešanās braukšanai pretējā virzienā ārpus apdzīvotās vietās dažiem kuri to nav darījuši var būt mulsinoša.
21.03.2023 21:21 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Rīgā jāgaida mēnesis, līdz tikšu uz eksāmenu, bet man gribas ātrāk. Zvanos uz Rīgas CSDD, prasu, vai nav kas atbrīvojies. Nekā nav, apnicis jau zvanīties.
Bet tā kā sanāk uz Gulbeni doties pie draudzenes, tad izmantošu iespēju likt Gulbenē, jo tur pieteikties sanāca ātri un man vēlamajā datumā.
Izskatīju visus Bava video, it kā nešķiet nekas traks. Braucu labi, kaut gan Rīgā ar pirmo reizi nenoliku, nepaveicās.
Vaicāju te viedokli, jo interesē jebkāda info. Saki, ka diezgan viegla pilsēta - paldies 🙂
Lielākās iekritiena vietas laikam Gulbenē ir tās, kur grūti pamanīt, ka mainās max ātruma ierobežojumi.
21.03.2023 23:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Brenda9 @ 21.03.2023 23:14
Rīgā jāgaida mēnesis, līdz tikšu uz eksāmenu, bet man gribas ātrāk. Zvanos uz Rīgas CSDD, prasu, vai nav kas atbrīvojies. Nekā nav, apnicis jau zvanīties.
Bet tā kā sanāk uz Gulbeni doties pie draudzenes, tad izmantošu iespēju likt Gulbenē, jo tur pieteikties sanāca ātri un man vēlamajā datumā.
Izskatīju visus Bava video, it kā nešķiet nekas traks. Braucu labi, kaut gan Rīgā ar pirmo reizi nenoliku, nepaveicās.
Vaicāju te viedokli, jo interesē jebkāda info. Saki, ka diezgan viegla pilsēta - paldies ?
Lielākās iekritiena vietas laikam Gulbenē ir tās, kur grūti pamanīt, ka mainās max ātruma ierobežojumi.

CSDD katru rītu ieliek papildus laikus Rīgai savā mājaslapā. Zvanīties tiešām nav jēgas, pašai refrešot un čekot sistēmu ir daudz vieglāk.
22.03.2023 00:25 |
 
Reitings 5114
Reģ: 11.08.2022
Tur, kur ir zilā māja uz stūra pie dzelceļa, braucot no autoostas puses, nestājies uzreiz pie pašas līnijas, jo braucot autobusam vai kravas mašīnai nebūs vietas. No sākuma nostājies 5 m no līnijas, nočeko autiņus un tad tuvojies līnijai. Nezinu, vai kas mainījies, bet tā man mācīja.
Uz centrālās ielas ir daudz masīnu gar malām saparkots, tur brauc uz 30 km/h, pat ja nav zīmes, jo tur nav iespējams ievērot distanci.
Vēl ir skola netālu no parka (pie vienvirziena ielas) . Tur varētu iedzīt pagalmā, bet mazticams. Galvenais neaizmirst, braucot ārā, ka tur ir vienvirziens
Tā kā netrūkst vecu kravas mašīnu un traktoru, viņu virzienrādītājiem neuzticies
Tas ir tas, ko man mācīja, šaubos, vai kas ir mainījies
Būtu veselīgi izmēģibāt leģendāro Maximas kalnu 😅 neatceros, kas tur bija īpašs bet braucot apļa virzienā (nevis no Rīgas, Svelberģa, Rēzeknes vai kapu puses) bija kaut kāds krustojums, kur no labās puses var negaidīti izbraukt mašīna
Esmu dzirdējusi, ka liek aizbraukt uz Stradiem (?) un pasaka apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Un to pasaka tieši pirms autobusa pieturas. Neļaujies kārdinājumam un tur negriezies. Brauc uz tuvāko pagalmu.
Tagad vairs nav remontu, zīmes nemainās pa stundām, jābūt ok. Vairāk neko īpašu neatceros 😅Būtībā pilsēta nav liela un nekam trakam nevajadzētu būt
22.03.2023 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Pēc tam tie, kas kārtojuši eksāmenus Gulbenēs, Alūksnēs un vēl sazin kur atbrauc uz Rīgu un
čakarē satiksmi...
22.03.2023 09:44 |
 
Reitings 5114
Reģ: 11.08.2022
gii_star @ 22.03.2023 09:44
Pēc tam tie, kas kārtojuši eksāmenus Gulbenēs, Alūksnēs un vēl sazin kur atbrauc uz Rīgu un
čakarē satiksmi...

Piekrītu, bet tajā pat laikā visi nav tik priviliģēti, lai varētu braukāt uz Rīgu 100-200km mācīties un likt tiesības
22.03.2023 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Mušpapīrs @ 22.03.2023 09:56

Piekrītu, bet tajā pat laikā visi nav tik priviliģēti, lai varētu braukāt uz Rīgu 100-200km mācīties un likt tiesības

Nē, nu ja pats dzīvo tajā pilsētā, tad loģiski, ka liek tur. Ja ikdienā dzīvo un braukā pa Rīgu, tad uzskatu, ka eksāmens arī jākārto Rīgā.
22.03.2023 09:59 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.03.2021
gii_star @ 22.03.2023 09:44
Pēc tam tie, kas kārtojuši eksāmenus Gulbenēs, Alūksnēs un vēl sazin kur atbrauc uz Rīgu un
čakarē satiksmi...

Varētu padomāt, ka rīdzinieki ir vienīgie, kas spējīgi braukt pa Rīgas ielām un visi citi neprot neko citu kā tikai braukt pa tukšu, taisnu lauku ceļu.
Kur problēma iemācīties satiksmi, ja arī cilvēks pārceļas uz Rīgu? Es noliku tiesības Rīgā un uzreiz pēc tam pārcēlos uz ārzemēm. Satiksme cita, joslu vairāk, ātrums lielāks... nu, pieradu. Tiesību nolikšana nenozīmē, ka tagad jābūt mūžu piekaltam pie pilsētas, kur tās ieguvi un visur citur tikai bojāsi gaisu.
22.03.2023 16:24 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Pēc tam tie, kas kārtojuši eksāmenus Gulbenēs, Alūksnēs un vēl sazin kur atbrauc uz Rīgu un
čakarē satiksmi...

Ak jē, kāda Tu pukstētāja. Izklausās, ka Tavuprāt visus Latvijas CSDD vajadzētu likvidēt un atstāt tikai Rīgas. 😀
Paldies, meitenes par komentāriem. Varbūt vēl kāda?
23.03.2023 06:28 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Bet meitene jau mācījās pa Rīgu braukt tikai eksāmenu liks Gulbenē😃 it kā rīdzienieki būtu tie pro braucēji 😄 tēmas autorei - veiksmi nokārtot!
23.03.2023 07:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits