Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ēģipte - Kaira, kur palikt?

 
Reitings 62
Reģ: 22.03.2017
Sveikas, dāmas. Jautājums tām, kuras bijušas Kairā. Plānojam ar draugu braukt Lieldienu brīvdienā, bet ne ar tūrkompāniju piedāvājumiem, bet paši. Varbūt ir kādi ieteikumi par naktsmītnes meklēšanu.Vai patiesībā jebkāds ieteikums,informācija, kura varētu būt palaista garām, vai būtu jāzina pirms braucam. Pirmā reize, protams. 😀
20.03.2023 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 13.01.2011
Man nav dzīves vietas ieteikumi. Bet varu uzrakstīt ko vispārīgu. Varbūt noderēs :) Šis viss gan bija pirms gadiem 2. Iespējams arī kaut kas ir mainījies.
Priekš pārvietošanās iesaku uber aplikāciju/ takšus. 20 min brauciens cauri pilsētais- 4€. Vispār neatmaksājas meklēt, domāt par sabiedrisko. Vienīgais, ka jāiemācas atpazīt viņu alfabēts, lai var doties pie pareizās mašīnas.
Daudzās apskates vietās ir atlaides ar ISIC karti. Pat puse no pilnās cenas.
Uzmanīgi jāseko līdzi rēķiniem restorānos. Daudz kur iesit dārgāku/ papildus pozīciju kā esi pasūtijis. Kad aizrādi tas momentāli tiek izlabots un atvainojas par to, ka “sajaukts”.
Viņi ir ļoti “draudzīgi” pret tūristiem. Runājas, grib parādīt kādus super veikalus, apskates vietas. Parunāties vari, bet neieteiktu būt ieinteresētai. Tā arī ir shēma, kā aizvest tevi uz viņu bodi un likt nopirkt sūdus ko tev noteikti nevajag 😁 Ar takšiem bija tas pats luksorā. Ļoti uzmācoši teica, ka izvedīs caur tiegu tikai paskatīties. Izkāpām ārā pusceļā beigās.
Par kaulēšanos. Man tas īsti nesanāk. Bet ļoti labi strādāja veids, ja tu izliecies neinteresēts. Tā es dabūju izcilu sfinksas statuju pie piramīdām pa 5€. 😁
Protams, nelietot krāna ūdeni pat zobu tīrīšanai.
Tas laikam viss, ko atminos. Vārdu sakot- jābūt super uzmanīgiem. Mantas pie sevis, iesaistīties ar viņiem baigi nevajag un tad viss būs labi. Tuvie austrumi nav manas mīļākās vietas kur ceļot, bet vēsture gan viņiem ir sasodīti laba diemžēl. Nākas vien doties😁
Vienīgais, ko es varētu ieteikt par dzīves vietu, jeb kā darītu es. Es ņemtu airbnb. Visas vietas kur palikām bija ļoti ok, saimnieki jauki. Bet nebūs ko ieteikt- jo mums tad bija vairāk tāds pēdējā brīža studentu variants. Ka tik gulta un duša ir.
Lai jauks ceļojums!
21.03.2023 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 13.01.2011
Atcerējos vēl divas lietas.
Ļoti ieteiktu nepievērst sev lieku uzmanību un vilkt vieglas garās bikses un t kreklus vai garās kleitas. Bez dekoltē, plikiem pleciem, plikām kājām. Tā nav kūrortpilsēta.
Un otrs. Visas lielās tūrisma grupas rīta pusē dodas uz piramīdām un tad uz vēstures muzeju. Jums ieteiktu tad darīt tieši otrādi. Cilvēki būs, bet nebūs tie lielie pūļi. + Redzēsiet saulrietā piramīdas, ja izlemsiet sagaidīt :)
21.03.2023 00:29 |
 
Reitings 62
Reģ: 22.03.2017
Paldies par komentāru. Varbūt pēc pieredzes vari pateikt kādas viņiem bija rozetes elektrībai, tādas kā mums vai jāpiemeklē pārveidotājs.?
21.03.2023 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 13.01.2011
Mežonēns @ 21.03.2023 19:00
Paldies par komentāru. Varbūt pēc pieredzes vari pateikt kādas viņiem bija rozetes elektrībai, tādas kā mums vai jāpiemeklē pārveidotājs.?

100% neatceros. Bet liekas, ka tādas kā pie mums. Atceros, ka vienā no ceļojumiem vajadzēja ar trīs dakšām- bet tad arī pirmajā veikalā kur iegājām tur uzreiz iegādājāmies, nebija problēmas nopirkt. Smadzenes nevar atcerēties kur tas bija😐
21.03.2023 19:08 |
 
Reitings 435
Reģ: 07.04.2022
Varbūt kāda nesen atbrauca un var pastāstīt par naktsmītnēm, cik ir droši?
08.07.2023 20:33 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
sinddyy @ 08.07.2023 20:33
Varbūt kāda nesen atbrauca un var pastāstīt par naktsmītnēm, cik ir droši?

Ja tik bailīga, tad ņem palielāku viesnīcu vai skaties, lai AirBnb dzīvokļa saimniece ir sieviete. Viss. Nestaigā pusplika un ignorē visus pārdot, parādīt, izteikt komplimentus gribētājus. Ēģipte nav Afganistāna, par ko stress.
08.07.2023 21:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits