Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Manikīra speciālistes “ārstes”

 
Reitings 1206
Reģ: 16.08.2022
https://failiem.lv/u/3hjbn6ube
Dārgās sievietes!
Vakar biju Podoloģijas akadēmijas kursos par nagu un ādas iespējamajām izmaiņām, to cēloņiem.
Bija fantasiskas lektores- dermatoloģe un podoloģe. To visu dzirdot man pat apskrējās vēlme būt manikīrei, jo patiesībā tā ir tik liela atbildība un mūsu darbs var atstāt sekas uz veselību, bet tas tā..
Pati esmu manikīre un sekoju vairākām speciālistēm. Vakar, noskatoties manikīres Elīnas Kalniņas storijus, sapratu, ka šī meistare ir galīgi apmaldījusies… pēc kursa noklausīšanās piedāvā sievietēm sūtīt bildes un šī nokonsultēšot par veselības stāvokli! Tieši pretēji tam, ko teica lektores! Viņa uzdodas par ārsti, kura glābs sieviešu nagus!
Dieva dēļ, meitenes, ja Jums ir problēmas, ejiet pie ārsta vai podologa! Neriskējiet ar savu veselību!
19.03.2023 20:16 |
 
Reitings 3694
Reģ: 10.01.2023
Inesiiite @ 19.03.2023 20:16
https://failiem.lv/u/3hjbn6ube
Dārgās sievietes!
Vakar biju Podoloģijas akadēmijas kursos par nagu un ādas iespējamajām izmaiņām, to cēloņiem.
Bija fantasiskas lektores- dermatoloģe un podoloģe. To visu dzirdot man pat apskrējās vēlme būt manikīrei, jo patiesībā tā ir tik liela atbildība un mūsu darbs var atstāt sekas uz veselību, bet tas tā..
Pati esmu manikīre un sekoju vairākām speciālistēm. Vakar, noskatoties manikīres Elīnas Kalniņas storijus, sapratu, ka šī meistare ir galīgi apmaldījusies… pēc kursa noklausīšanās piedāvā sievietēm sūtīt bildes un šī nokonsultēšot par veselības stāvokli! Tieši pretēji tam, ko teica lektores! Viņa uzdodas par ārsti, kura glābs sieviešu nagus!
Dieva dēļ, meitenes, ja Jums ir problēmas, ejiet pie ārsta vai podologa! Neriskējiet ar savu veselību!
diezvai pati viņa kādai nagus atteiktu, ka būtu problēmiņas! Tas taču bizness😄
Labi, ka mana manikīre nav tik stulba.
19.03.2023 20:33 |
 
Reitings 3694
Reģ: 10.01.2023
Inesiiite @ 19.03.2023 20:16
https://failiem.lv/u/3hjbn6ube
Dārgās sievietes!
Vakar biju Podoloģijas akadēmijas kursos par nagu un ādas iespējamajām izmaiņām, to cēloņiem.
Bija fantasiskas lektores- dermatoloģe un podoloģe. To visu dzirdot man pat apskrējās vēlme būt manikīrei, jo patiesībā tā ir tik liela atbildība un mūsu darbs var atstāt sekas uz veselību, bet tas tā..
Pati esmu manikīre un sekoju vairākām speciālistēm. Vakar, noskatoties manikīres Elīnas Kalniņas storijus, sapratu, ka šī meistare ir galīgi apmaldījusies… pēc kursa noklausīšanās piedāvā sievietēm sūtīt bildes un šī nokonsultēšot par veselības stāvokli! Tieši pretēji tam, ko teica lektores! Viņa uzdodas par ārsti, kura glābs sieviešu nagus!
Dieva dēļ, meitenes, ja Jums ir problēmas, ejiet pie ārsta vai podologa! Neriskējiet ar savu veselību!
bāc, tikko apskatījos Facebook profilu un salīdzināju stories- filtru karaliene, tikai dubulzodu un zobus nevar noslēpt.
Bāc, nu kas tas ir? Kāpēc ir jālieto filtri? Akadèmijas foto vnk traģiski.
Kāds var atbildèt- KĀPĒC? Kāpēc ir jālieto filtri? Drīz neviens uz ielas neatpazīs. Ja nu vienīgi pēc zobiem.
20.03.2023 00:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits