Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par astroloģiju

 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Sveiki, ir kāds astrologs, kas vienkārši vai nu par simbolisku samaksu var pateikt periodu kuru labāk izvēlēties svarīgai lietai? Jo nav vajadzības tur kaut ko izklāstīt vai analizēt.
Vai arī vispār pakonsultēties par planētām nedaudz? Jo man nevajag verdiktu, palasīju pati un radās daži jautājumi, kaut arī kaut kā neticās man tas viss.
16.03.2023 14:49 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Es nevarēšu ieteikt, bet domāju, ka tādu netrūkst un ir daudz. Pašai nav bijusi pieredze. Te jau atkal jāzina no kurienes esi, lai var ieteikt tuvāko astrologu.
16.03.2023 16:07 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Man liekas, ka tagad katrs kas iziet kursus, negrib pat pušplēsta vārda teikt vai palīdzēt, tas ir drausmīgi, un tēlo the best of the best astrologu. Bet vienkārši parunāties, vai uzskata, ka labāk tajos datumos jā vai nē. Un loģiski izskaidrot, kāpēc tieši tā planēta atbilst tam un tam. Varbūt ir kāds topošs astrologs šeit, kam vēl nav cenu zīme uzkāpusi :D. Es saprotu, ja grib cilvēks veidot natālo karti un aprakstu, bet vienkārši parunāt par planētām tas jau neliek skatīt horoskopu un programmā spiest datus lai redzētu planētu izvietojumu:D
16.03.2023 16:20 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Nu nez. Man pietiek ar "Citādās pasaules" izlasīšanu. 😂 Bet arī ne katru reizi/visu laiku. Tikai tad, ja patiešām kaut kas nopietns. Bet nu es zinu, ka tur tas viss jāuztver ir 50/50.
17.03.2023 17:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits