Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Priekšniece apēd mūsu ēdienu!!!

 
Reitings 6
Reģ: 11.03.2023
Ofisā katrs uz darbu ņem līdzi savas pusdienas, kafija, tēja katram virtuvē ir sava. to darba devējs nenodrošina. šeit nekad nav bijis kopīgs ēdiens, piemēram končas, cepumi, viss katram savs. Saku strādāt pirms mēneša.
Biju iestrādājusies kādu nedēļu, kad visiem darbā bija jāpaliek ilgāk, priekšniece par to visiem atnesa uz darbu salātiņus, izņemot man, jo nezinot vai man garšo. Nu ok vienalga. Mums tāda pusdienlaika nav. Ja atnāk kāds klients, jāpārtrauc ēst un jāiet apkalpot. Ar kolēģi pasūtījām pusdienās suši, tikko biju sākusi ēst, bet jāiet apkalpot klientu un atnākot atpakaļ biju šokā, ka priekšniece kļoksē manus sušī! Bez manas atļaujas. Biju samulsusi un teicu lai jau ēd, jo es jau paēdu. Kaut gan apēdu tikai divus gabaliņus. It kauns kaut ko priekšniecei aizrādīt. Atkal citā reizē nebija laika apēst saldo, ielieku ledusskapī. Pēc mirkļa redzu, ka iet garām priekšniece ar manu saldo. Neko nesakot apsēžās pie sava galda un ēd. Prasu kolēģiem vai tas ir normāli, viņi saka, ka tas jāpārdzīvo. Neviens nekad neko nesaka. Tāpēc ledusskapī neko neliek.
Prasīja man, kāpēc man uz galda šokolādes kaste. Teicu, ka klients sieviešu dienā uzdāvināja. Piektdien no rīta atnāku uz darba un šokolādes kaste ir atvērta, pusizēsta un pabāsta atpakaļ kur viņu biju nolikusi. Domāju, ka palika darbā ilgāk, gribējās ēst un zināja ka man ir.tā jau ir vandīšanās pa svešām lietām. Vakarā atnāk uz darbu kolēģes meita, noliek somu, nopirkto, atvērto cepumu paciņu uz galda un abas uz kādu laiciņu aiziet uz pilsētu. Es tikai redzu, ka priekšniece iet garām un iemet pa cepumam mutē. No bērna!! Paņēmu un noliku tos cepumus kolēģes atvilknē.
Viņai pašai vienmēr pusdienas līdzi, nekā netrūkst, bet jāņem ēdiens no citiem bez atļaujas. Ja zin, ka gribēs darbā našķēties, kāpēc nenopērk pati šokolādi. Negribu mūžīgi slēpt ēdienu.
12.03.2023 22:05 |
 
Reitings 6840
Reģ: 13.04.2022
Man darbā bija priekšniece, kas izrija manus sieriņus. Nometu uz galda iepakojumu ar tiem, un pateicu, lai manus neaiztiek.
12.03.2023 22:07 |
 
Reitings 3756
Reģ: 27.06.2014
Tas jautājums ir retorisks vai kā? Šeit forumā atbildes nebūs. Kāpēc vienkārši neuztaisīt mini sapulcīti un visiem šos jautājums neizrunāt?
12.03.2023 22:19 |
 
Reitings 1468
Reģ: 01.11.2022
Tiešām tā ir reāla, nevis izdomāta situācija?
Ja priekšniece tā dara, var aizkost, iesākt savu ēdienu un tad ielikt ledusskapī. Vai tad viņa ēstu apsiekalotu ēdienu. Tur jau putni galvā tādai priekšniecei.
12.03.2023 22:20 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
priekšniece par to visiem atnesa uz darbu salātiņus, izņemot man, jo nezinot vai man garšo

Kaut kā dīvaini vienu cilvēku no kolektīva ignorēt. Ja visiem nes, tad visiem.
Atkal citā reizē nebija laika apēst saldo, ielieku ledusskapī. Pēc mirkļa redzu, ka iet garām priekšniece ar manu saldo.

Kāpēc klusē un neko neaizrādi. Tās pusdienas Tu pirki par savu naudu. Tu izvēlies klusēt,sponsorēt pusdienas personai,kura saņem lielāku algu par Tevi un atlikušo dienas daļu pavadīt badā?
Viņai pašai vienmēr pusdienas līdzi, nekā netrūkst, bet jāņem ēdiens no citiem bez atļaujas. Ja zin, ka gribēs darbā našķēties, kāpēc nenopērk pati šokolādi. Negribu mūžīgi slēpt ēdienu.

Ja vienmēr ir muļķi no kuriem var paņemt, ko ēst par velti, tad kāpēc, lai viņa izvēlētos terēt savu naudu par šokolādi, ko ņemt līdzi uz darbu?
12.03.2023 22:28 |
 
Reitings 3353
Reģ: 01.03.2022
Sākumā likās, ka troļļu tēma, bet tad atcerējos, ka vienā no maniem iepriekšējiem darbiem, kur kolektīvs bija maziņš, ēdiens regulāri pazuda no ledusskapja. Man joprojām liekas amizanti, kā tiem cilvēkiem nav kauna, apēst kāda ēdienu un tad turpināt strādāt un skatīties acīs, it kā nekas nebūtu noticis. Kas notiek to cilvēku galvās? Un tad visi tik skatās viens uz otru, kurš ir tas ēdājs.
12.03.2023 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 3125
Reģ: 05.08.2013
purgens.
12.03.2023 22:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mākoņmaliņa @ 12.03.2023 22:28

Kaut kā dīvaini vienu cilvēku no kolektīva ignorēt. Ja visiem nes, tad visiem.
Kāpēc klusē un neko neaizrādi. Tās pusdienas Tu pirki par savu naudu. Tu izvēlies klusēt,sponsorēt pusdienas personai,kura saņem lielāku algu par Tevi un atlikušo dienas daļu pavadīt badā?
Ja vienmēr ir muļķi no kuriem var paņemt, ko ēst par velti, tad kāpēc, lai viņa izvēlētos terēt savu naudu par šokolādi, ko ņemt līdzi uz darbu?

👏😀
12.03.2023 22:32 |
 
Patīk
Reitings 2639
Reģ: 08.05.2022
Ok, pirmajā reizē varbūt vēl neko, bet nu tak nākamajās gan ir vienkārši skaidri un gaiši jāpasaka lai Tavu ēdienu neēd. Priekšniece nenozīmē, ka var atļauties visu.
12.03.2023 22:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tā ir 200 % nekaunība no priekšnieces. Es neklusētu, par šo man vienalga būtu, vai tā ir priekšniece vai koleģe, vai apkopēja.
Es aizrādītu, jo tikai runājot var paust savu neapmierinātību, un darīt zināmu savu attieksmi.
Savādāk tie cilvēki tēlo ka neko nezin un nesaprot, jo tas ir izdevīgi. ☹
12.03.2023 22:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3669
Reģ: 31.10.2010
Man arī vienā darba vietā bija līdzīgi. Tā arī nenoskaidrojās, kurš tas slepenais rijējs bija, bet es pusdienām ņēmu līdzi ko tādu, kam nav vajadzīgs ledusskapis.
12.03.2023 22:50 |
 
Reitings 1468
Reģ: 01.11.2022
Joku veikalos ir mušas un visādi citi kukaiņi, kas izskatās kā īsti. Salātiņos virspusē var uzlikt mušu. Bet tas var nostrādāt pāris reizes, pēc tam jau liksies aizdomīgi un, visticamāk, citreiz priekšniece taisīs vaļā kārbiņu, lai pārbaudītu, kas tā par mušu.
Aizslēdzama pusdienu kastīte noderētu.
Ja riebīgi, tad salātu trauciņā pašā apakšā ielikt īstu tarakānu. Pavems, bet nez vai vēlreiz mēģinās ēst svešu pārtiku.
12.03.2023 22:57 |
 
Reitings 4878
Reģ: 11.08.2022
yay @ 12.03.2023 22:31
purgens.

Tas noteikti ir vienīgais risinājums. Ne pirmā, ne pēdējā, kas tā dara. Pēc sarunas dažiem eksemplāriem būs spēcīga pretreakcija un paliksi vainīga pie tā, ka neļauj viņai lopsēt tavu ēdienu.
Pastāv iespēja, ka pēc tām dažas dienas nebūs, kas visu norij 😅
Vēl vari piepilināt vērmeles vai kaut ko tikpat pretīgu 😅
12.03.2023 23:01 |
 
Reitings 3448
Reģ: 10.01.2023
Globuss @ 12.03.2023 22:57
Joku veikalos ir mušas un visādi citi kukaiņi, kas izskatās kā īsti. Salātiņos virspusē var uzlikt mušu. Bet tas var nostrādāt pāris reizes, pēc tam jau liksies aizdomīgi un, visticamāk, citreiz priekšniece taisīs vaļā kārbiņu, lai pārbaudītu, kas tā par mušu.
Aizslēdzama pusdienu kastīte noderētu.
Ja riebīgi, tad salātu trauciņā pašā apakšā ielikt īstu tarakānu. Pavems, bet nez vai vēlreiz mēģinās ēst svešu pārtiku.
Instagram bija riktīgi smieklīgs video par istabas biedru, kurš zogot otra drauga tortes un ēdienu… pēdējā reizē kūkā bija prezervatīvs😄😄
12.03.2023 23:49 |
 
Reitings 1307
Reģ: 19.07.2019
yay @ 12.03.2023 22:31
purgens.

Īstenībā nav tik slikta ideja.
Ja cilvēks visu laiku zog ēdienu un viņam nepielec, ka tas nav normāli, tad atliek tikai tā. Pāris reizes paskraidīs, patīrīs iekšas, tad varbūt arī pāries vēlme zagt.
13.03.2023 00:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mušpapīrs @ 12.03.2023 23:01

Tas noteikti ir vienīgais risinājums. Ne pirmā, ne pēdējā, kas tā dara. Pēc sarunas dažiem eksemplāriem būs spēcīga pretreakcija un paliksi vainīga pie tā, ka neļauj viņai lopsēt tavu ēdienu.
Pastāv iespēja, ka pēc tām dažas dienas nebūs, kas visu norij ?
Vēl vari piepilināt vērmeles vai kaut ko tikpat pretīgu ?

Nevajag baidīties palikt zaudētāja un muļķa lomā. Vajag risināt problēmu, nevis slēpties kā strausam smiltīs.🤨
Nevajag sevi pataisīt par upuri un muļķi, deļ kautkādas augtstāk stāvošas priekšnieces.
Viņa arī ir tikai cilvēks. Kurš acīmredzot atļaujas pa daudz un pārkāpj otra cilvēka robežas. Šadus nekaunīgus cilvēkus nevajag pieciest.
Kāpēc sevi vērtēt zemāk par nekaunīgu priekšnieci?🧐Un to viņa jūt un izmanto.
13.03.2023 02:47 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Ja tava priekšniece tevi sāks apsaukāt rupjos vārdos vai saplēsīs tavas mantas, tu arī klusēsi un neko pretī neteiksi, jo viņa ir priekšniece ?? 😀🧐 savas intereses un tiesības ir jāprot aizstāvēt.
13.03.2023 03:06 |
 
Patīk
Reitings 1737
Reģ: 24.05.2019
Es droši vien būtu tādā šokā par to, ka priekšniece rij manus suši, ka sakliegtu uz viņu un tā droši vien arī būtu mana pēdējā darbadiena 😄
Es tavā vietā ar steigu meklētu citu darbu, un kad atrastu, sabarotu priekšnieci ar purgenu tā, kā maz neliktos.
13.03.2023 06:35 |
 
Reitings 1458
Reģ: 10.02.2016
yay @ 12.03.2023 22:31
purgens.

Pilnīgi piekrītu. Dažas reizes ēdienam pievienotu purgenu, tad domāju nākotnē vairs nelīstu pie citu ēdiena ledusskapī. Padomātu, ka zagt nav labi un iedzīvotos caurejā.
13.03.2023 07:49 |
 
Reitings 837
Reģ: 18.01.2023
Izklausās ļoti neticami, tiešām grūti noticēt, ka tik debili cilvēki eksistē. Uztaisi uz darbu 2 porcijas, vienu paslēp pie sevis, otrā ieliec caurejas zāles un ieliec ledusskapī. Tā pāris reizes un redzēs, cik ilgi vēl ņems Tavu ēdienu. Mans komentārs noteikti arī izklausās pārāk slimi un pārspīlēti, bet kaut kā jau jāpārmāca
13.03.2023 08:03 |
 
Reitings 10631
Reģ: 05.03.2020
nu vispirms ir skaidrā valodā jāpasaka - tas ir mans ēdiens, es par viņu samaksāju un es nevēlos ar to dalīties. ja viņa pēc tam vēl turpina to darīt, tad jau vari mēģināt visādi pārmācīt.
nebrīnos, ka viņa atļaujas šādi darīt, jo neviens viņai nav teicis, ka tā darīt nedrīkst. adekvātiem cilvēkiem tas pat nav jāsaka, bet šis laikam nav tas gadījums.
13.03.2023 08:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits