Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No dekrēta un bezdarbniekiem

 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Sveikas, manai māsai beigsies dekrēts nākammēnes un viņa atpakaļ darbā neatgriezīsies.
Viņai esot teikušas mammas , ka jāiet uz bezdarbniekiem.
Kāda zin kā viņi aprēķina pabalstu no dekrēta naudas ?
Viņai dekrēts nedaudz pāri 400€ , vīrs ļoti laba pelna un bērnudārzs ir tikai septembrī
12.03.2023 16:36 |
 
Reitings 350
Reģ: 03.08.2022
Man liekas no algas rēķinās. Vienīgais bezdarbniekos būs visu laiku jāimitē darba meklēšana.
12.03.2023 16:44 |
 
Reitings 489
Reģ: 28.01.2023
Nesanāks sedet majās un neko nedarīt.
Visu laiku jāiet uz tām konsultācijām un ja 2x neaizej, uzreiz atnāk lēmums, ka statuss zaudēts.
Taka ja gribi dabūt naudu, tad rekinies ar to, ka bus jaiet uz bezdarbniekiem un kadu dienu bus ari jasak stradat vismaz 1 dienu, lai imitētu to ka mekle darbu.
13.03.2023 09:00 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Taisnība te meitenēm. Bezdarbniekos visu laiku jāimitē tā darba meklēšana. Un jāatskaitās. Es arī vienu brīdi gribēju uz bezdarbniekiem pasēdēt. Pēc pāris nedēļām nospļāvos un atteicos, jo nevarēju izturēt.
Tā mēneša nauda nebija tā vērta, lai man mana bezdarbnieku meiča zvanītos visu laiku un prasītu cik cv es šodien aizsūtīju. Un deva man cilvēku nr uz kuriem zvanīt, jo viņi paņems un viņiem darbiniekus vajag jau šodien.
Saprotama lieta, protams, jo bezdarbnieki nav lai varētu mierīgi bez darba sēdēt un naudu saņemt. Un ja tā gribās darīt, ironiski, bet ir darbiņš jāieliek. :D
13.03.2023 09:10 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Par pabalstu aprēķinu var sazināties ar VSAA,tur paskaidros ko un kā rēķina.
Es aizgāju uz bezdarbniekiem pēc bērna kopšanas atvaļinājuma,bet tas bija pirms 15g un vairs neatceros kā man rēķināja.
13.03.2023 10:06 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Aij nu ko jūs pārspīlējat 😁
Es esmu sēdējusi uz berdarbniekiem, man neviens katru dienu vai nedēļu nezvanīja.
Vienreiz mēnesi aizej uz vietas iedod anketu un ieraksti uzņēmumus kuros esi sūtījis CV , es tur no galvas ātri izdomāju. Viņi pat to info nepārbauda 😁
Varbūt tas kurā pilsētā , bet nu man noteikti nav tā bijis kā jūs te rakstāt.
Un arī pat ja neierodies tad arī visu info vari nosūtīt e-pasta savam aģentam 😁
13.03.2023 19:41 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Ja aiziet uzreiz pēc dekrēta, tad rēķinās no algas,kura bija pirms dekrēta. Tur bija mēnesis laikam laiks. Citādi naudas ziņā sanāk ļoti maz. Man vispār nekur nebija jāsūta CV. Atklāti pateicu, ka esmu pēc dekrēta ar mazu bērnu līdz dārziņam. Viņa pati iekopēja numurus, uz kuriem ķipa zvanīju. Vēl teica, ka lai nestresoju viņai daudz tādas kā es. Nu ja nepatrāpās tāda sakarīga, tad jau var teikt, ka mazs bērns mājās un vari strādāt ceturtdaļslodzes darbu, kurā var regulāri slimot un algai jābūt tādai, kas nosedz aukli. Vai darbu, kur var ņemt līdzi bērnu. Mazums tāds atrodas, tad kaut ko nofeilot. 😀 man šķiet, ka tai manai bija apnicis šitas teātris un baigi neiespringa.
13.03.2023 19:57 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Reya @ 13.03.2023 19:41
Aij nu ko jūs pārspīlējat ?
Es esmu sēdējusi uz berdarbniekiem, man neviens katru dienu vai nedēļu nezvanīja.
Vienreiz mēnesi aizej uz vietas iedod anketu un ieraksti uzņēmumus kuros esi sūtījis CV , es tur no galvas ātri izdomāju. Viņi pat to info nepārbauda ?
Varbūt tas kurā pilsētā , bet nu man noteikti nav tā bijis kā jūs te rakstāt.
Un arī pat ja neierodies tad arī visu info vari nosūtīt e-pasta savam aģentam ?

Piekrītu. Nekas traks tas nav.
13.03.2023 21:41 |
 
Reitings 332
Reģ: 10.03.2022
Reya @ 12.03.2023 16:36
Sveikas, manai māsai beigsies dekrēts nākammēnes un viņa atpakaļ darbā neatgriezīsies.
Viņai esot teikušas mammas , ka jāiet uz bezdarbniekiem.
Kāda zin kā viņi aprēķina pabalstu no dekrēta naudas ?
Viņai dekrēts nedaudz pāri 400€ , vīrs ļoti laba pelna un bērnudārzs ir tikai septembrī
Bezdarniekus aprēķina no algas kas bija pirms dodoties dekrētā un arī no kopējā darbastāža.Precīzi neatminos cik procenti attiecīgi no gadiem.
Kā te jau rakstīja,sakumā sazvana,tad vienojas par klāttienes tikšanos,vēlāk tikšanās ik pa 2 mēneši,nu to laikā pāris CV kkur nosūtīt,varbūt uz kādām pārrunām aiziet.
Kas te teica,ka zvanās visu laiku,nu nezinu man šobrīd bezdarbniekos 5mēnesis,zvanīja 1x pašā sākumā.
13.03.2023 22:04 |
 
Reitings 1297
Reģ: 06.10.2022
Nav tik traki. Ja bezdarbniekos pasaka ka bērnam nav b/d, tqd viņi tā nepiesienās. Zinu mammas, kas tā arī pateica un viss bija ok.
14.03.2023 10:52 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.03.2021
debestinaa @ 13.03.2023 09:00
Nesanāks sedet majās un neko nedarīt.
Visu laiku jāiet uz tām konsultācijām un ja 2x neaizej, uzreiz atnāk lēmums, ka statuss zaudēts.
Taka ja gribi dabūt naudu, tad rekinies ar to, ka bus jaiet uz bezdarbniekiem un kadu dienu bus ari jasak stradat vismaz 1 dienu, lai imitētu to ka mekle darbu.

Tagad uz bezdarbnieku konsultācijām jāiet labi, ja ik pēc 4 mēnešiem, tā kā sēdēt mājās un neko nedarīt sanāk pat ļoti labi
14.03.2023 12:26 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Vīrs ļoti labi pelna. Vai mammai arī negribas atgriezties sociālajā vidē un pelnīt? 😊 Var mazo laist mājdārziņā, privātajā. Ja rinda pienāk tikai septembrī, tad pašvaldība līdzfinansē. No bezdarbniekiem tur nekas nebūs, ja tagad pat māmiņnauda bija ap 400€. Bezdarbniekos ir mainijusies kārtība. Ja uz papīra bija 1000€, tad iestājoties bezdarbniekos būs pirmajā mēnesī 500€ un tad ar katru mēnesi samazināsies.
15.03.2023 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits