Filleri lūpās

 
Reitings 248
Reģ: 20.01.2022
Vēlos doties lūpās ievadīt filleri. Kā Jums šķiet, vai 0.5 ml būtu pietiekami priekš 1 reizes?
11.03.2023 08:17 |
 
Reitings 3899
Reģ: 19.09.2016
Par tām pīļlūpām...Nu nav iespējams ar 1 ml dabūt tādas. Tur meitenes jau ir krietni pārspīlējušas ar vairāk ml... Un tad rodas mīti. Ja ieliek 0,5-1ml, tad būs skaisti izceltas lūpas un viss.
21.04.2023 15:12 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Es taisīju pie Dr. Kiras.
Man no dabas ir pilnīgi parastas lūpas, nevarētu teikt, ka ļoti plānas, bet arī ne pufīgas. Lūpu kaktiņi nedaudz uz leju, apakšlūpa varbūt nedaudz plānāka, nekā standartā.
Tā kā arī ļoti baidījos no pīļu lūpām, aizgāju iešpricēt 0,5 ml. Dr. Kira pēc visām papīru parakstīšanām sāka stāstīt, kādi fillleri pieejami un uzreiz ieteica sākt ar 1ml, jo meitenes, kuras taisa 0,55 ml, pēc neilga laika vairs neredz efektu un nožēlo, ka nav pirmoreiz likušas tos 1ml. Es tomēr teicu - ne, ne, es gribu mazāko devu :D Kad sākām procesu, viņa vaicāja, ko es tieši gribētu uzlabot, es teicu, ka pacelt varbūt kaut kā uz augšu lūpu kaktiņus, bet viņa ieteica tomēr vairāk koncentrēties uz apakšlūpas piepildīšanu, jo preparāta deva ir diezgan maza, lai ar to varētu to un to izdarīt. Es piekritu, teicu, lai dur pēc saviem ieskatiem.
Pēc procedūras lūpas bija uzpampušas, kas ir normāli, tad pirmās divas nedēļas varēja vizuāli pateikt, ka tur ir nedaudz kaut kas darīts (bet to arī pateica tikai tās draudzenes, kuras jau zināja, un mans pusis, kurš pamanīja, lai gan neteicu). Es reāli iemīlējos tajā rezultātā, lūpas bija tik pufīgi smukas. Kad pagāja 2 mēneši, manas lūpas kļuva pilnīgi basic, nu nevar neko redzēt neviens. Bet es tajā pašā laikā, salīdzinot, ar savām vecajām bildēm, tomēr redzu, ka ir neliela atšķirība. Bet nu nav tas hot lūpiņu skats, kāds bija sākumā. Tāpēc jā, ieteiktu likt 1 ml, kas nav nekas pāspīlēts (kad noiet pampums pēc 2 dienām), bet tomēr ir jēgpilni ilgtermiņā. Tagad man tiešām šķiet, ka pīļlūpas no 1 ml nav iespējams iegūt.
Vai sāpēja? Man personīgi jā, diezgan.
P.S. Taisīju pagājušā gada jūnijā. Šogad jūnijā iešu atkal, šoreiz 1 ml. Cenas ziņā 1 ml nav uz pusi dārgāks.
21.04.2023 18:40 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Varbūt kāda kura jau ir taisījusi, zina pastāstīt atšķirību starp tiem filleriem? Piemēram, pie Kiras cenas starpība 1ml atšķirīgiem filleriem ir 60€. Lētākais 200€, dārgākais 260 (1ml, divi atšķirīgi fillero nosaukumi). Ir vērts piemaksāt vai ir ok ar to lētāko?
21.04.2023 19:19 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Vai Jums dāmas nepatīk plānās vafeles? Kam tie filleri :(
21.04.2023 19:31 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Esmu taisījusi 3 reizes un visas 3 reizes pa 1ml, noteikti pirmajā reizē liec 1ml, 0,55ml nav vērts, pampums noies un nekas nebūs palicis, 1ml nav tik liels apjoms, lai kaut kas Tev kardināli mainītos. Kas attiecas uz cenu - visas reizes Juvederm, jo tas ir labākais, bet izrunā ar meistaru, kādu efektu vēlies un Tev paskaidros atšķirību starp preparātiem.
21.04.2023 19:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits