Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tetovējums uz sāna

 
Reitings 29
Reģ: 02.03.2023
Esmu nobriedusi tetovējumam. Taču gribu nelielu un tā lai citiem nav redzams. Doma tādu taisīt uz sāna. Gribas zināt vai kādam ir tetovējums tajā vietā. Un cik tas ir sāpīgi?
07.03.2023 10:34 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
uz ribām vai tieši kur uz sāna?
par sāpēm varu teikt tā - ja uz ribām, tad diezgan nepatīkami, ja vietā kur ir "taukumiņš", nebūs tik traki. patiesībā, viss ir ļoti atkarīgs no tieši tava sāpju sliekšņa.
draudzīgs ieteikums - neej mēnešreižu laikā, tad sāp vairāk. :D nu, vismaz man
07.03.2023 10:39 |
 
Reitings 29
Reģ: 02.03.2023
amoreamore @ 07.03.2023 10:39
uz ribām vai tieši kur uz sāna?
par sāpēm varu teikt tā - ja uz ribām, tad diezgan nepatīkami, ja vietā kur ir "taukumiņš", nebūs tik traki. patiesībā, viss ir ļoti atkarīgs no tieši tava sāpju sliekšņa.
draudzīgs ieteikums - neej mēnešreižu laikā, tad sāp vairāk. :D nu, vismaz man

Jā nevis uz ribām bet zemāk. Paldies par ieteikumu par MR,par to nebiju aizdomājusies.
07.03.2023 10:51 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Viss ir ļoti individuāli, bet ja tieši uz ribām un esi tieva meitene tad tur sāp ļoti. Vēl jau atkarīgs no tā cik daudz detaļu vai vienkāršas līnijas, ēnojums utt, jo tas viss ir papildus laiks un nepatīkamas sajūtas.
07.03.2023 10:54 |
 
Reitings 509
Reģ: 28.01.2023
amoreamore @ 07.03.2023 10:39
uz ribām vai tieši kur uz sāna?
par sāpēm varu teikt tā - ja uz ribām, tad diezgan nepatīkami, ja vietā kur ir "taukumiņš", nebūs tik traki. patiesībā, viss ir ļoti atkarīgs no tieši tava sāpju sliekšņa.
draudzīgs ieteikums - neej mēnešreižu laikā, tad sāp vairāk. :D nu, vismaz man
es arī gribētu taisît. Kādas vispār ir sajūtas, sāpes, kņudināšana? Vai ti vispār var saukt par sāpēm vai vienkārši nepatīkamu sajūtu?😂
Esmu saskatījusies yt video un kad parāda to tuvplānu izskatas auch😂
07.03.2023 10:55 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
debestinaa @ 07.03.2023 10:55
es arī gribētu taisît. Kādas vispār ir sajūtas, sāpes, kņudināšana? Vai ti vispār var saukt par sāpēm vai vienkārši nepatīkamu sajūtu??
Esmu saskatījusies yt video un kad parāda to tuvplānu izskatas auch?

nu, es tās pat nesauktu par sāpēm. bet atkal - tas ir man. man patīk tā sajūta, itkā tevi drusku skrāpētu :D
man ir tetovējumi uz rokām, kājām, muguras, vēdera :D sāpēja man tikai uz kājas vienā vietā, tā, ka līdz asarām, bet man tad bija MR, un arī mans meistars pēkšņās sāpes un raudāšanu sasaistīja ar MR
07.03.2023 10:59 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
debestinaa @ 07.03.2023 10:55
es arī gribētu taisît. Kādas vispār ir sajūtas, sāpes, kņudināšana? Vai ti vispār var saukt par sāpēm vai vienkārši nepatīkamu sajūtu??
Esmu saskatījusies yt video un kad parāda to tuvplānu izskatas auch?

Kā kuram un kā kurā vietā. Parastais line work ir tāda sajūta ka skrāpē ar adatu, bet kad liek balto krāsu un ēno tad ļoti sāp un sajūta ir kā ar nazi grieztu. Uz kājas dibenā rajonā sāpēja ļoti un gribēju jau teikt ka nevaru, bet saspiedu spilvenu ciešāk sāku elpošanas vingrinājumus un pēdējās 30 min izturēju.
07.03.2023 11:35 |
 
Reitings 2
Reģ: 13.06.2022
Man ir uz sāna diez gan liels tetovējums , nu tā , ka sanāk arī uz ribu daļas. 😄 Man personīgi nesāpēja (kaut arī man ribas diez gan izspiežas un nav tauciņu 😄). Parasti jau saka, ja tetovējums ir tur kur atrodas kāds kauls tad ļoti sāp, bet nu tas ir ļoti individuāli , jo manā gadījumā tā nebija.Ir vairāki tetovējumi un neviens nav sāpējis , bet iespējams , ka man ir diez gan augsts sāpju slieksnis vienkārši. Parasti kad kāds jautā vai sāp kad taisa tetovējumu, tad atbildu , ka man personīgi uzacu korekcija liekas daudz sāpīgāka. 🤷🏻‍♀️😄
07.03.2023 11:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits