Mīla kemperī

 
Reitings 2046
Reģ: 10.09.2021
Davai taisam atsevišķu diskusiju par šo. Kā jums patīk?
Patīk, ka šī sezona ir interesanta, attiecības un tā.
Tā Iluta ir reāli liels red flag, ikdiena ar tādu attiecībās varētu būt sarežģīta.
Kristers fui, pabučojās ar Kristu un uzreiz skrien pie kaut kādas Elīzas kopā 😁 bet vispār liekas, ka viņi tur visi regulāri pārāk iedzēruši ir. Ir interesanti pasekot līdzi…
02.03.2023 19:52 |
 
Reitings 2304
Reģ: 20.09.2022
nē nu jā @ 20.04.2023 22:45

Nu Dāvids jau pats sen ir parādījis, ka ir alkoholiķis, tas, ka Jana beidzot nosauca lietas īstajos vārdos, nav viņa pazemošana ??‍♀️

pareizi. Viņš pat vēl nav ticis līdz tam, ka atzīst savu problēmu! Tā kā viņam vēl tāls ceļš ejams. Neviena normāla sieviete to necietīs, ja vien pati nav dzērāja.
21.04.2023 09:27 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Es paokšķērējos, jo man interesanti uzzināt vai Jana & Dāvids! Mans favorīta pāris! ♥
Dāvida Tiktok atradu video 2022 gada novembrī, kur viņš gāja uz noslēpumaino randiņu. Ja viņš būtu kopā ar Janu, tad jau šis Randevū novembrī nebūtu!
Tās tādas manas mazās stalkošanas spējas :)
21.04.2023 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 836
Reģ: 17.12.2010
Mjā, redz kā viss pamainījās pēkšņi, tik labi viņiem viss bija un tagad Jana braukšot prom. Bet jā, var saprast, alkohols ir baigais posts.
Ričards arī sabojāja par sevi priekšstatu, kā viņš lidostā ņēmās ar to, ka viņam matu laku atņēma. Nu nopietni? Pats nezina, ka šķidrumus nevar vest rokas bagāžā, bet vainīga lidosta. Viņš tur vairs nekad nelidošot 😂
21.04.2023 11:35 |
 
Reitings 3081
Reģ: 29.12.2022
Neskatījos. Kāds var pateikt kopsavilkumu lielajai mīlai,kas Janai ar Dāvidu? Cik sapratu nekā🤣 nu bet tas tak skaidrs bija. Šovā jāuztaisa viens super iemīlējies pāris, viņus uztaisīja nu riktīgi samīlējušos, variants Alisei ar to čali,ka pēc šova beigām saprata,ka labi ir vienam bez otra te nederētu, vajadzēja kaut ko riktīgāku un atrada- Dāvids alkoholiķis🤣 neaizstāvu,bet ar viņa profesiju, viņš vēl labi turās :)
21.04.2023 17:02 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Dāvida un Janas strīds izskatījās tik reāls, bet jāatceras, ka šis tomēr ir realitātes šovs ar producentiem, tāpēc nav nekādas 100 % garantijas, ka tas nebija kaut nedaudz iestudēts.
Labs moments bija, kad Jana bruka virsū Dāvidam, ka viņš dzer no visiem visvairāk, bet šis pretargumentēja, ka tā neesot, jo “a kā tad Raivis?!” 😀 Pričom tur Raivis, ne jau ar viņu Jana ir pārī.
Nesapratu, kāpēc Dāvidam vajadzēja visu skatītāju priekšā Janai stāstīt par savu kriminālo pagātni, piebilstot, ka viņam ir grūti to darīt, jo iepriekš nav tā atklājies. Kāpēc viņš nevarēja Janai to pateikt intīmā brīdī, aizkadrā? Savā ziņā viņš Janu nostādīja neērtā situācijā.
Dāvids teica, ka kriminālās lietas ir pagātne, bet tik un tā joprojām komunicējot ar draugiem no kriminālām aprindām. Varbūt arī ar viņiem pazūd uz 3 dienām un dzerstās, lieto kaut ko. Diezgan traki. Un par tām divām nedēļām, kuras plāno nodzert… skaidrs, ka cilvēkam ir problēmas. Ja vajag atpūtu no atpūtas un pēc ilgstošas dzeršanas sapņo par ilgstošu dzeršanu, tas nav nopietns vīrietis. Viņš vēl Janu izmēdīja, ka viņa pēc šova taisās atgriezties savā ikdienas rutīnā, it kā tas būtu kas nosodāms. Es Janas vietā arī justos izmisusi un pievilta. It kā satiec princi, iemīlies, bet tad pēkšņi saproti, ka viss ir galīgā paka*ā, un nekas labs tur arī nebūs.
Par Raivi, nu rēcīgs tipāžs, bet fui, ka problēmas ar higiēnu, vairākas dienas nemazgājas un smird pa gabalu. Linda baigā aktrise, nenoticēju viņai.
21.04.2023 17:08 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Agresīvs alkāns ar kriminālu pagātni un 7 klašu izglītību 🥰🥰 Sapņu princis īstajai dzīvei ārpus šova!
21.04.2023 17:44 |
 
Reitings 3081
Reģ: 29.12.2022
Arabesq @ 21.04.2023 17:44
Agresīvs alkāns ar kriminālu pagātni un 7 klašu izglītību ?? Sapņu princis īstajai dzīvei ārpus šova!
bet smuks un to nevar noliegt. Citām neko vairak nemaz nevajag🤣🤣🤣
21.04.2023 17:50 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 21.04.2023 17:50
bet smuks un to nevar noliegt. Citām neko vairak nemaz nevajag???

Un kā vēl var noliegt 😂 seja jau nodzerta, kas tieši tur ir smuks? Gaumes lieta, protams, bet nu nav nekāds siržu lauzējs, manuprāt 😂
21.04.2023 20:10 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Brenda9 @ 21.04.2023 17:08
Dāvida un Janas strīds izskatījās tik reāls, bet jāatceras, ka šis tomēr ir realitātes šovs ar producentiem, tāpēc nav nekādas 100 % garantijas, ka tas nebija kaut nedaudz iestudēts.
Labs moments bija, kad Jana bruka virsū Dāvidam, ka viņš dzer no visiem visvairāk, bet šis pretargumentēja, ka tā neesot, jo “a kā tad Raivis?!” ? Pričom tur Raivis, ne jau ar viņu Jana ir pārī.
Nesapratu, kāpēc Dāvidam vajadzēja visu skatītāju priekšā Janai stāstīt par savu kriminālo pagātni, piebilstot, ka viņam ir grūti to darīt, jo iepriekš nav tā atklājies. Kāpēc viņš nevarēja Janai to pateikt intīmā brīdī, aizkadrā? Savā ziņā viņš Janu nostādīja neērtā situācijā.
Dāvids teica, ka kriminālās lietas ir pagātne, bet tik un tā joprojām komunicējot ar draugiem no kriminālām aprindām. Varbūt arī ar viņiem pazūd uz 3 dienām un dzerstās, lieto kaut ko. Diezgan traki. Un par tām divām nedēļām, kuras plāno nodzert… skaidrs, ka cilvēkam ir problēmas. Ja vajag atpūtu no atpūtas un pēc ilgstošas dzeršanas sapņo par ilgstošu dzeršanu, tas nav nopietns vīrietis. Viņš vēl Janu izmēdīja, ka viņa pēc šova taisās atgriezties savā ikdienas rutīnā, it kā tas būtu kas nosodāms. Es Janas vietā arī justos izmisusi un pievilta. It kā satiec princi, iemīlies, bet tad pēkšņi saproti, ka viss ir galīgā paka*ā, un nekas labs tur arī nebūs.
Par Raivi, nu rēcīgs tipāžs, bet fui, ka problēmas ar higiēnu, vairākas dienas nemazgājas un smird pa gabalu. Linda baigā aktrise, nenoticēju viņai.

Man arī šķita aizdomīgs tas komentārs, ka vēl joprojām komunicē ar cilvēkiem no savas “kriminālās pagātnes”. Man liekas, ja tiešām būtu tik ļoti mainījies, tad visu to dzīves posmu, ieskaitot cilvēkus no tā, nogrieztu kā ar nazi. Neticu, ka visi tie cilvēki ir mainījušies. Saprotams, ka viņam noteikti dzīve nav bijusi viegla, un vēl joprojām ar to cīnās, slīcinot problēmas alkoholā, bet kā jau iepriekš vairākas reizes minēts, liels red flag ir tas, ka viņš pat negrib atzīt, ka viņam ir atkarība un uzreiz kļūst agresīvs, kad kāds norāda uz to, ka viņš pārāk daudz dzer. Neredzu nekādu nākotni viņiem, ja viņš neatzīs problēmu un necentīsies ar to tikt galā, jo jau redzams, ka Dāvida pārmērīgais alkohola patēriņš jau tagad traucē viņu attiecībām. Novēlu viņam kārtīgi paskatīties spogulī un saprast, ka ar savu “rockstar” dzīvesveidu viņš nekur tālu netiks.
21.04.2023 20:20 |
 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
sakiet, vai mīla kemperī var skatīties kaut kur online, ja nav tet? internetā redzu tikai klipus / izgriezumus no epizodes
21.04.2023 21:31 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
pirmā pazīme ka ir alkoholisma pazīme ir noliegšana...viņš pats nesaskata ka būtu dzeršanas problēma.Tas tiktok gājiens liekas pilnīgs mačo gājiens- nodirš sievieti lai izskatītos varenāks
22.04.2023 10:14 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
... bet pēc Janas IG spriežot - uz Krētu tāpat aizlidoja, kaut šodienas sērijā brauca prom

Nav pa nekādiem IG jāmeklējas, tak pēc pašu dalībnieku fona tajos video, kur viņi sniedz komentārus, vienmēr viss ir skaidrs - kurš tika izbalsots utt. Jana ar Dāvidu pēc strīda pēkšņi komentārus sniedza no villas, kur Ketija ar Ričardu. Galīgi nekādu intrigu nesaglabā, es šitā vienmēr sapratu, kurš sērijas beigās brauks mājās 😀
22.04.2023 13:03 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Man par Dāvidu domas izmanījās pēc tā kad man izleca video kur viņš stāsta par pieredzi Āfrikā - viņam likās smieklīgi, ka vietējie džihādisti atbrauc un izvaro visas ciema sievietes..
23.04.2023 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Ai, baiga jau atklāšanās Dāvidam. Iegooglejot vinu uzreiz izmetas raksti par krāpniecību, ta, ka domaju, ka tas ar tik tads sova elements.
23.04.2023 10:44 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Nu, kā jums šīsdienas aizkadru sērija? 😃 Man pret to Dāvidu vēl vairāk pazuda simpātijas. Nezinu, vai viņš pietēlo to “bad boy” tēlu vai tiešām dunduks😂 Loģiski, ka nevienai normālai sievietei nepatiks TIK bieža tusēšana un dzeršana. A viņš tajā video zvanā sevi bez maz vai par upuri pataisīja🤦‍♀️
24.04.2023 19:03 |
 
Reitings 2046
Reģ: 10.09.2021
Es gaidu pārējās sērijas, jo nedomāju, ka Jana pati ir dieva dota dāvana. Dāvidam ir arī daudz citu labu īpašību, alko patēriņš par daudz - piekrītu. Ne par velti viņam tas aizvainoja, tātad ir par daudz. Bet ja Jana vēl par youtubi utt sāka mācīt ko viņš darīs, tad Dāvida pusi saprotu. Un nav viņš agresīvs, alkoholiķis ok, bet kurā vietā agresīvs? Tajā sērijā Ričardu forši aizstāvēja un kontrolēti, tur nebija agresija kuru nekontrolēja.
Tagad man arī iekrita acīs pati Jana, slinka viņa ir, domā ar smukumu izbraukt cauri. Un es atvainojos, bet nebūs viņai sugar daddy ar augstāko izglītību utt.. viņu pašu arī reti kurš pieņems, ne visi ir tik brīvi uzskatos par erotiskām fotosesijām utt.
Man vairāk nolasījās, ka Jana sabijās pēc Dāvida pagātnes, tāpēc vakarā bija kašķis par alko patēriņu.
24.04.2023 20:13 |
 
Reitings 2696
Reģ: 30.01.2023
Valdet @ 24.04.2023 20:13
Es gaidu pārējās sērijas, jo nedomāju, ka Jana pati ir dieva dota dāvana. Dāvidam ir arī daudz citu labu īpašību, alko patēriņš par daudz - piekrītu. Ne par velti viņam tas aizvainoja, tātad ir par daudz. Bet ja Jana vēl par youtubi utt sāka mācīt ko viņš darīs, tad Dāvida pusi saprotu. Un nav viņš agresīvs, alkoholiķis ok, bet kurā vietā agresīvs? Tajā sērijā Ričardu forši aizstāvēja un kontrolēti, tur nebija agresija kuru nekontrolēja.
Tagad man arī iekrita acīs pati Jana, slinka viņa ir, domā ar smukumu izbraukt cauri. Un es atvainojos, bet nebūs viņai sugar daddy ar augstāko izglītību utt.. viņu pašu arī reti kurš pieņems, ne visi ir tik brīvi uzskatos par erotiskām fotosesijām utt.
Man vairāk nolasījās, ka Jana sabijās pēc Dāvida pagātnes, tāpēc vakarā bija kašķis par alko patēriņu.

Par to alko jau pāris sērijas atpakaļ bija arī, un tas vienkārši ir samilzis.
Tas jau ir diezgan skumji, ka pat vienu dienu nevar bez savas ninnītes, pat apsolot kameru priekšā. Pēc tam apvainojoties kā mazai meitenei, ka tajā pat dienā pieļurbājies ir…
24.04.2023 20:33 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Arabesq @ 21.04.2023 17:44
Agresīvs alkāns ar kriminālu pagātni un 7 klašu izglītību ?? Sapņu princis īstajai dzīvei ārpus šova!

Ne vīrietis a sapnis kaut kāds.😀
24.04.2023 23:06 |
 
Reitings 2046
Reģ: 10.09.2021
Jaunā tuvplāna sèrija jau iznākusi, redz kā Janai ar Dāvidu.
Bet es nevaru tos cringe momentus starp Ričardu un Ketiju par to pirmo nakti, nu vājprāts 😁 labāk klusińām to izdarīt un miers, nevis šitādu teātri taisīt 😁😁😁
26.04.2023 12:34 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Valdet @ 26.04.2023 12:34
Jaunā tuvplāna sèrija jau iznākusi, redz kā Janai ar Dāvidu.
Bet es nevaru tos cringe momentus starp Ričardu un Ketiju par to pirmo nakti, nu vājprāts ? labāk klusińām to izdarīt un miers, nevis šitādu teātri taisīt ???

Omg,omg, kas tur notika??? Kāds teātris? :O
Gribas zināt! :D
26.04.2023 12:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits