Dīvainības, neizskaidrojamas lietas, mistika.

 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Šodien redzu vairākus TikTok video par ezoteriku, mistiskām lietām, Matrix un visu pārējo. Tad nu iedomājos uztaisīt diskusiju par to . Kādas ir jūsu pieredzes ar tiešām neizskaidrojamām situācijām? Varbūt miega paralīzes, kāds mistisks notikums vai zīmīgs sapnis? 🫣
12.02.2023 16:01 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
TimeToDream @ 12.02.2023 22:03
Atcerējos vēl. Gulēju, bija jau dziļa nakts (ap 04.00 no rīta), pēkšņi strauji pamodos no kaut kāda trokšņa un sajutu, ka ļoti smaržo pēc naftalīna vai kaut kā tamlīdzīga, kas ir pensionāru raksturīgais aromāts. Bija tāda sajūta, ka kāds vecs cilvēks stāvētu cieši blakus. Uz brīdi pārņēma šausmu sajūta, bet nomierinājos un aizmigu atkal. No rīta nospriedu, ka tie ir prāta māņi, jo no kurienes šai smaržai pēkšņi uzrasties dzīvoklī, kur nav nekādu mantu, kas smaržotu tā un mēs tur dzīvojam jau vairākus gadus.
Vai kādai ir gadījies līdzīgi, ka jūti smaržu, kuras avota nav klāt?

JĀAAA! mana puiša vectēvs nomira kovidlaikā, tieši tajā vasarā, pirmajā, kad atlaida visus ierobežojumus. Es netiku uz bērēm jo man bija jāstrādā, bet viņš aizlidoja atpakaļ uz latviju.
Naktī pirms vectēva bērēm, pamodos no ļoti cieša miega jo kautkas smirdēja pēc tāda kā naftalīna un mazliet pēc tikko nodzēstas sveces. Izskatījās ka gultas galā kāds stāv. sākumā man likās ka tā ir ēna, bet guļamistabas žalūzijas vienmēr bija ciet un arī nebija nekādi objekti kas varētu tādā formā dot iespaidu ka tur kāds stāv. Es tiešām biju pilnīgi stīva, no aukstuma un bailēm. Atceros ka tas bija caurspīdīgs, likās tiešām ka puiša vectēvs vienkārši gultas galā stāv un skatās uz mani. Es biju 100% pamodusies un tā pārbijusies ka rakstīju puisim un viņš man divos naktī atbildēja. brīnums ka nepadomāja ka es kuku. bet tas tēls nepazuda no gultas galam līdz 4 rītā kad sāka saule aust.
pat tagad rakstot zosene uzmetās.
16.02.2023 16:31 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Nekad nekas mistisks, neizskaidrojams nav atgadījies, bet palasot Jūsu stāstiņus, par dažiem šermuļi pārskrien.
15.02.2023 13:17 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv
o jā tur jabūt stipram vejam lai šitā pašupotu,tik ilgi.Kaķi un putni sašķoba šūpoles,vismaz laukos un šopoles tik stabili nešupojās,ka kāds noleca
15.02.2023 12:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 15.02.2023 08:35

Tas ka tev gar logu nebija vēja pūsma nenozīmē ka nebija vēja brāzma gar tām šūpolēm. Otras nekustas jo var redzēt ka tas ir nevis parastais dēlītis, kuras ir vieglas bet gan cita veida smagākas. Iespējams tās otras nav kārtīgi ieeļļotas un tiek mazāk lietotās tāpēc nav tik viegli iekustināmas.
Cilvēkiem jau patīk domāt ka pastāv spoki un visādas parādības, jo tad dzīve ir interesanta.
Tik pat labi man laukos arī ir spoks šūpolēs, jo tās bieži šūpojas pašas, bet izrādās nē ka tas ir sīlis kurš regulāri uzlec uz šūpolēm lai mēģinātu apēst kaut ko, un lidojot prom diezgan spēcīgi iešūpo. Un šūpoles turpina kustēties pēc metranoma principā jo tā grope kur iekārta ķēde ir kārtīgi nodeldēta.

nevar saprast, man izskatās pārāk vienmērīga tā šūpošanās, lai būtu vējš. Liekas, ka vējā nebūtu tik ritmiski :D
15.02.2023 10:27 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Jau trešo reizi 2 nedēļu laikā es pamostos naktī no ņaudieniem. Mums ir kaķis, bet mūsu minka blakus čuč mierīgi un miegā šnākuļo, un es atpazītu sava kaķa ņaudešanu. Tas varbūt ir sapnis, bet liekas kad pamostos dzirdu vēl. Un kad jau pēc laika atmostos liekas kas te notiek, jo nu kā tas var būt. Saprastu vienreiz gļuku norautu vai sapņo redzētu nevis tik bieži😀. Kaut kā neiet viss kopā😀. Mans vīrs vēl šorīt aizbrauca komandējumā uz vairak kā mēnesi, mēnesis caura miega stabīli būs)))
15.02.2023 08:48 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

Tas ka tev gar logu nebija vēja pūsma nenozīmē ka nebija vēja brāzma gar tām šūpolēm. Otras nekustas jo var redzēt ka tas ir nevis parastais dēlītis, kuras ir vieglas bet gan cita veida smagākas. Iespējams tās otras nav kārtīgi ieeļļotas un tiek mazāk lietotās tāpēc nav tik viegli iekustināmas.
Cilvēkiem jau patīk domāt ka pastāv spoki un visādas parādības, jo tad dzīve ir interesanta.
Tik pat labi man laukos arī ir spoks šūpolēs, jo tās bieži šūpojas pašas, bet izrādās nē ka tas ir sīlis kurš regulāri uzlec uz šūpolēm lai mēģinātu apēst kaut ko, un lidojot prom diezgan spēcīgi iešūpo. Un šūpoles turpina kustēties pēc metranoma principā jo tā grope kur iekārta ķēde ir kārtīgi nodeldēta.
15.02.2023 08:35 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

pat ar slikto kvalitāti, man neizskatās pēc vēja. Izskatās,ka kāds atsperas pret zemi visu laiku, jo vienmērīga šūpošanās tā nav. Kaķis arī nē - tad atspēriens būtu tikai kad uzlec, un neviens kaķis neies tik daudzas reizes tā ritmiski lēkāt. Interesanti katrā ziņā. Bet tā, kā tādām lietām ticu, ej nu sazin kurš to dara..
Bet bailīgi, manuprāt, tas nav. Lai kas tas būtu, tas necenšas nevienam darīt pāri.
15.02.2023 02:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

Parādīju šo video savam vīram. Viņš kā skeptiķis uzreiz teica, ka vējš. Es uz viņu paskatījos, un viņš saka, nu ko tu gribi, lai es pasaku, ka tur kāds dēmons sēž?😃
15.02.2023 00:43 |
 
Reitings 79
Reģ: 31.10.2022
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

Paldies, tiešām neomulīgi. Pirmā racionālā doma - vai nevar būt, ka kaķis bija uzlēcis? Vai varbūt vējš, jo tās 2 šūpoles nav vienādas un tās, kuras šūpojās izskatās vieglās...
15.02.2023 00:26 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv
Skatoties tiešām paliek neomolīgi😁 vai tu sagaidīji brīdi kad apstājas?
15.02.2023 00:19 |
 
Reitings 105
Reģ: 08.08.2022
TimeToDream @ 14.02.2023 22:58

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv

Baisi. Izskatās arī, ka šūpoles kustās it kā kāds sēdētu virsū nevis būtu tikai iekustinātas.
14.02.2023 23:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
kapuchino5 @ 12.02.2023 23:51

Mani iespaidoja, šausmas... tev ir vēl saglabāts video, varbūt vari nošērot?

Protams, mēģināju uzlabot kvalitāti, jo, filmējot tumsā, tā bija ne visai laba. Diemžēl nenofilmēju ilgāk, jo likās, ka nebūs nekas īpašs, tāpēc tikai neliels fragments, turklāt, kamēr es ar savu lēno aizdedzi iedomājos, ka vajag nofilmēt, pagāja normāls laiciņš.
https://failiem.lv/u/rswzs9jqv
14.02.2023 22:58 |
 
Reitings 79
Reģ: 31.10.2022
TimeToDream @ 12.02.2023 16:23
Zem dzīvokļa logiem atrodas stāvvieta un blakus ir bērnu rotaļu laukums, kur ir slidkalniņš, šūpoles utt. Pagājušajā vasarā jūlija vakarā stāvēju pie loga, bija jau apmēram 23:00, tāpēc jau bija tumšs, bet tomēr kā jau vasarā salīdzinoši gaišs, dega laternas un pagalms bija diezgan apgaismots. Skatījos laukā pa logu, elpoju svaigu gaisu, tad novērsos uz pāris minūtēm un, kad pienācu atpakaļ, redzēju, kā šūpojas šūpoles. Tā kā jau bija vēls, bērni visi bija mājās, cilvēki arī nestaigāja, nevienu nemanīju, bet šūpoles šūpojās diezgan enerģiski, kā tad, kad bērns būtu pašūpojies, tikko nolecis un aizskrējis prom. Vēja arī nebija un otras šūpoles, kuras bija turpat blakus, bija pilnīgi nekustīgas. Labi, nodomāju, ka gan jau kāds cilvēks bija pienācis un iekustinājis šūpoles, kamēr biju novērsusies. Bet interesantākais bija tas, ka tās turpināja kustēties vismaz minūtes 10-15, kaut gan vēroju to pa logu un neviena nebija pagalmā. Ja iekustini kādu priekšmetu, tad tas pēc pāris minūtēm pārstāj kustēties. Tad gan palika nedaudz neomulīgi. Vēl nofilmēju to.

Mani iespaidoja, šausmas... tev ir vēl saglabāts video, varbūt vari nošērot?
12.02.2023 23:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Atcerējos vēl. Gulēju, bija jau dziļa nakts (ap 04.00 no rīta), pēkšņi strauji pamodos no kaut kāda trokšņa un sajutu, ka ļoti smaržo pēc naftalīna vai kaut kā tamlīdzīga, kas ir pensionāru raksturīgais aromāts. Bija tāda sajūta, ka kāds vecs cilvēks stāvētu cieši blakus. Uz brīdi pārņēma šausmu sajūta, bet nomierinājos un aizmigu atkal. No rīta nospriedu, ka tie ir prāta māņi, jo no kurienes šai smaržai pēkšņi uzrasties dzīvoklī, kur nav nekādu mantu, kas smaržotu tā un mēs tur dzīvojam jau vairākus gadus.
Vai kādai ir gadījies līdzīgi, ka jūti smaržu, kuras avota nav klāt?
12.02.2023 22:03 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
Lesleey @ 12.02.2023 21:07

Cik interesanti un zīmīgi notikumi.
Par otro Tavu gadījumu varu teikt vienu, esmu bieži domājusi par reinkarnāciju un to cik ātri tā notiek, pēc stāstiem un visa dzirdētā ir saprotams, ka cilvēks atdzimst pēc vairākiem desmitiem gadu un šis ko Tu dzirdēji atgadījumā ar Tavu suni liek par to aizdomāties vēlreiz. ?

Agrāk nebiju daudz domājusi par reinkarnāciju, bet tās sajūtas, kuras tā kā man parādīja, bija šausmīgas. Negribētu vēlreiz kaut ko tādu piedzīvot
12.02.2023 21:24 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Mušpapīrs @ 12.02.2023 20:58
Divas nedēļas pirms savas nāves kaimiņiene atnāca pie manis sapnī un pastāstīja, kā nomirs un lai nekādā gadījumā neeju uz viņas bērēm, jo tas viņai traucēs pilnvērtīgi doties mūžībā
Otrs creepy gadījums bija -staidzināju suni, kurš bija slims ar vēzi. Viņš visu laiku bija bezspēcīgs un pēkšņi sāka skriet pa mežu. Bija ļoti grūti viņu panākt un izmisumā nodomāju: ,,Kur tu mani ved? Kas notiek?". Pēkšņi man pāri pārskrēja ledains aukstums. Suns apstājās un cieši ieskatījās man acīs. Tad viss palika melns. Nākamais, ko dzirdēju: ,,Gribu izbaudīt šo visu, jo pēc tam būs ļoti ilgi jāgaida sava kārta.". Suns pēkšņi bija kļuvis mierīgs.
Esmu diezgan droša, ka tā nav nekāda mistika - esmu traka. Bet jā ... dīvaini, ka kaut kas tāds ir bijis

Cik interesanti un zīmīgi notikumi.
Par otro Tavu gadījumu varu teikt vienu, esmu bieži domājusi par reinkarnāciju un to cik ātri tā notiek, pēc stāstiem un visa dzirdētā ir saprotams, ka cilvēks atdzimst pēc vairākiem desmitiem gadu un šis ko Tu dzirdēji atgadījumā ar Tavu suni liek par to aizdomāties vēlreiz. 🫣
12.02.2023 21:07 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
Divas nedēļas pirms savas nāves kaimiņiene atnāca pie manis sapnī un pastāstīja, kā nomirs un lai nekādā gadījumā neeju uz viņas bērēm, jo tas viņai traucēs pilnvērtīgi doties mūžībā
Otrs creepy gadījums bija -staidzināju suni, kurš bija slims ar vēzi. Viņš visu laiku bija bezspēcīgs un pēkšņi sāka skriet pa mežu. Bija ļoti grūti viņu panākt un izmisumā nodomāju: ,,Kur tu mani ved? Kas notiek?". Pēkšņi man pāri pārskrēja ledains aukstums. Suns apstājās un cieši ieskatījās man acīs. Tad viss palika melns. Nākamais, ko dzirdēju: ,,Gribu izbaudīt šo visu, jo pēc tam būs ļoti ilgi jāgaida sava kārta.". Suns pēkšņi bija kļuvis mierīgs.
Esmu diezgan droša, ka tā nav nekāda mistika - esmu traka. Bet jā ... dīvaini, ka kaut kas tāds ir bijis
12.02.2023 20:58 |
 
Reitings 1258
Reģ: 25.01.2023
Lielaaka mistika, kur pazud zeķes velas masinā😁bet nopietni ielieku pāri, izņemu vienu.kā tas var būt.kur vinas paliek.🙄No 4 pāriem vismaz viens paliek bez pāra
12.02.2023 20:03 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Bet reāli, kur tās lietas paliek? Tās kuras pazūd? Vai ir kāds reāls izskaidrojums? 🫣😁
12.02.2023 19:30 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Lesleey @ 12.02.2023 18:33

Uj man visi video jau aizgājuši, nesaglabāju tos un arī nesekoju kādam konkrētam kontam, bet tikko uzmetās šāds video. Jo vairāk tādus skatos, jo vairāk rādās. ??
https://failiem.lv/down.php?i=n27fctr7c

Ceru rādīs normāli, jo 2 min + garš. 🤔
12.02.2023 18:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits