Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Loceklis

 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Mani partneri bijuši gana apdāvināti, lai pirmais satiktais XS radītu neizpratni un pārsteigumu. Te nu viņš ir – ne tik liels un ne tik skaists… Jāatzīst, ka tā pamatīgi apskatīt XS nemaz nav sanācis, jo tos lepni neizvelk no biksēm un ar tiem nedižojas, iznākot no dušas. XS neredz, XS ir tikai sajūtams.
Skūpsti, glāsti, jumtu noraujošs kunilings… un tad gan mūsu poza, gan visas viņa kustības rāda, ka tagad IR SEKSS. Bet es neko nejūtu. NEKO. Galvā zibens ātrumā šaudās domas – varbūt netrāpīja? Bet tad es justu locekli ārpusē. Varbūt tā ir daļa priekšspēles? Hmmm… Viņš kustas dažādos ritmos, strauji elpo un čukst mīļus vārdus, un es saprotu – viņš IR manī. Šoks. Un vienlaikus atskārsme, ka tā nav kaklasaite, kuru pats izvēlas… locekli viņam iedevusi māte daba. Nedrīkstu pārmest, it īpaši tāpēc, ka viņš ļoti centās un savu lielu devu baudas jau esmu saņēmusi. Tāpēc es sāku piedalīties – mana elpa kļūst straujāka, manas rokas glāsta viņa muskuļaino muguru un cieši saspiež dibenu. Pārvelku plaukstu pār bicepsiem, kas viņu notur virs manis, tie sasprindzinājumā ir cieti kā dzelzs. Iejušanās lomā atnes man mazu devu baudas. Viņš beidz un bagātīgi apšļāc manu vēderu. Acīmredzot neredzamās krātuves ir pietiekami lielas, bet uz ārpusi pārsimt gramu ir ietaupīts.
03.02.2023 13:31 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Moš Tev pašai ir kā sardeli koridorā iemest? 🤔
03.02.2023 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Mušpapīrs @ 03.02.2023 14:22
Moš Tev pašai ir kā sardeli koridorā iemest? ?

+ par centību.
Par kunilingu - puisis iemācījies veidus kā sievieti citos veidos.
03.02.2023 14:50 |
 
Reitings 1953
Reģ: 16.06.2022
Šādos gadījumos anālais sekss ir labs variants. Ar lielu nekāda bauda tur nav, ja vien neesi ripas sarījusies. Arī pozas var pamainīt, lai labāk spiež uz jūtīgākiem punktiem.
03.02.2023 15:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits