Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sports, sporta zāle - pirmā reize

 
Reitings 7
Reģ: 27.01.2017
Sveikas.
Vēlos apmeklēt sporta zāli, jeb laikam vairāk kādu sieviešu fitnesa klubu.
Bet kā lai saprotu, vai vispār varu iet, jo mājas mēģinot kautko pavingrot pēc aplikācijas , nākamā dienā, ja neskaita nenormālās muskuļu sāpes, kaa itkā skaitās normāli , man stipri sāp mugura-tieši lejasdaļa 😵‍💫 tā, ka ne pieliekties ne salocīties. Tas takā arī ir normāli, vai man jāiet pie specializēta ārsta noskaidrot vai varu vispār iet uz zālēm? Muguras traumas nav bijušas, vienīgi pirms sešiem gadiem sastaipījos smagumus un tad sāpēja tik traģiski, ka ne pagulēt, ne pasēdēt ne pastāvēt. Vajadzēja špricēt pret sāpēm
31.01.2023 20:22 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Ieteiktu aiziet pie neirologa, ja nepieciešams, tad uz MR, lai apskatītos sīkāk, kaut gan varbūt pietiek ar DT. Noteikti būs nepieciešama ārstnieciskā vingrošana kopā ar fizioterapeitu.
Man bija daudz trakāk - gan zāles, gan sistēmas, gan blokādes, ja kādai nepieciešams, varu padalīties ar neirologa kontaktiem.
31.01.2023 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Iesaku privāto treneri uz pāris reizēm. Labs treneris ievāks info par tevi, veselības problēmām. Parādīs, pastāstīs ko un kā jādara, lai nenodarītu pāri sev un mugurai. Labāk ir ieguldīties trenerim, un darīt visu pareizi, nekā pēc tam ārstēt traumas. Iespējams, ka esi izvēlējusies sev nepiemērotus vingrojumus, vai ar pārāk lielu slodzi.
31.01.2023 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 1349
Reģ: 13.02.2009
Es ieteiktu sākumā aiziet pie fizioterapeita, kas ieteiks pareizos vingrinājumus un ja nepieciešams, ieteiks doties pie ārsta. Ja ne, tad vingrinājumi un kāda masāža var būt pietiekami.
Mājās trenējoties var sanākt, ka vingrinājumi netiek izpildīti tehniski pareizi, nepareizas slodzes un tādēļ sāp.
31.01.2023 20:50 |
 
Reitings 44812
Reģ: 30.01.2023
AllSaints @ 31.01.2023 20:25
Ieteiktu aiziet pie neirologa, ja nepieciešams, tad uz MR, lai apskatītos sīkāk, kaut gan varbūt pietiek ar DT. Noteikti būs nepieciešama ārstnieciskā vingrošana kopā ar fizioterapeitu.
Man bija daudz trakāk - gan zāles, gan sistēmas, gan blokādes, ja kādai nepieciešams, varu padalīties ar neirologa kontaktiem.
Pietiks ar Datortomogrāfiju. Noteikti no sākuma pie ārsta! Pārbaudi veselību un tad zināsi kāds vispar sporta veids tev piemērots. Man nesen mugura tika operēta 🙁
31.01.2023 20:52 |
 
Reitings 44812
Reģ: 30.01.2023
ladybirdOO7 @ 31.01.2023 20:22
Sveikas.
Vēlos apmeklēt sporta zāli, jeb laikam vairāk kādu sieviešu fitnesa klubu.
Bet kā lai saprotu, vai vispār varu iet, jo mājas mēģinot kautko pavingrot pēc aplikācijas , nākamā dienā, ja neskaita nenormālās muskuļu sāpes, kaa itkā skaitās normāli , man stipri sāp mugura-tieši lejasdaļa ?‍? tā, ka ne pieliekties ne salocīties. Tas takā arī ir normāli, vai man jāiet pie specializēta ārsta noskaidrot vai varu vispār iet uz zālēm? Muguras traumas nav bijušas, vienīgi pirms sešiem gadiem sastaipījos smagumus un tad sāpēja tik traģiski, ka ne pagulēt, ne pasēdēt ne pastāvēt. Vajadzēja špricēt pret sāpēm
Nesot smagumus,stumjot/pārvietojot smagakas mēbeles(arī veļasmašīnu)vari ļoti viegli dabūt diska truci.
31.01.2023 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Varu palīdzēt iesākumam ar vingrojumu aopguvi utt
08.12.2023 09:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!