Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Exel kursi- ko ieteiksiet?

 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Ļoti pietrūkst exel zināšanu, lai kaut cik konkurētu darba tirgū. Iemetot google, pirmais,ko izmet, ir Buts, bet tur Ms Teamā daļa laika, ko es īsti negribu.Vēl piedāvā šo excelknowhow.com,atsauksmes pašā lapā jau ļoti labas, bet cik objektīvi tās var vērtēt pakalpojuma sniedzēja lapā.
Varbūt kāda var ko ieteikt?
23.01.2023 19:34 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Ja ar angļu val. nav īpaši problēmu, piereģistrējies udemy.com un akcijas dienās (tādas tur ir katru nedēļu) iegādājies ap 15 eur excel kursu, kuru varēsi iet cauri kad vien pašai būs ērtāk. Ja regulāri skatīsies un darīsi pati līdzi, iemācīsies ļoti ātri un ar niecīgām izmaksām nekā tas būs, ja ņemsi klātienes kursus, kur tāpat lielāko daļu laika atsēdēsi, bet samaksāsi vairākus simtus.
23.01.2023 21:18 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Arjan @ 23.01.2023 21:18
Ja ar angļu val. nav īpaši problēmu, piereģistrējies udemy.com un akcijas dienās (tādas tur ir katru nedēļu) iegādājies ap 15 eur excel kursu, kuru varēsi iet cauri kad vien pašai būs ērtāk. Ja regulāri skatīsies un darīsi pati līdzi, iemācīsies ļoti ātri un ar niecīgām izmaksām nekā tas būs, ja ņemsi klātienes kursus, kur tāpat lielāko daļu laika atsēdēsi, bet samaksāsi vairākus simtus.

Paldies! Paskatijos, ko tur piedāvā, noteikti iegādāšos!
23.01.2023 22:28 |
 
Reitings 272
Reģ: 12.09.2022
Paseko arī macibaspieaugusajiem.lv , tur pašai jāsedz 10% izmaksas un dažādi excel līmeņi. Bet nu jāskatās arī kādā mācību iestādē ir apmācības, lai atbilst programmai. Es excel gāju MC Alfa bija kvalitatīvi.
24.01.2023 11:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Exseļa dēļ nav tak jāiet uz kursiem un nauda jātērē, ieej Youtube, tur ir vairāku stundu video par Excel no A līdz Z.
Kaut vai šis https://www.youtube.com/watch?v=TpOIGij43AA
24.01.2023 14:28 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ja vien nav nepieciešamas pamata zināšanas datorpratībā, klātienes kursi itin nemaz nav nepieciešami.
Ja ir ierakstītas lekcijas un kaut kam netiki līdzi, ir forši attīt un paskatīties vēlreiz, tāpat arī pēc gadiem vari atvērt ierakstus un pāriet pāri kādai tēmai. Ja būsi tiešsaistē un kaut kam netiki līdzi, ir jāaptur visa grupa un jājautā vai var atkārtot darbību. Ja mācies attālināti, iesaku gan labāk divus datorus vai arī telefonā skaties video un datorā dari līdzi.
Ja ar angļu valodu nav problēmas, labākie "kursi" ir YouTube. Lai gan esmu datorikas skolotāja, bieži vien dažādas darbības aizmirstas, tad vienkārši ierakstu Google vai Youtube ko man vajag un izlec ļoti daudz pamācības/video. Mācoties kursos lielu daļu no lietām darījām tikai treniņa nolūkos, ko tagad nemaz neizmantoju vai arī pēc pierakstiem neko nesaprotu un tāpat jāskatās YouTube video. No manas pieredzes, pasniedzējs vienu uzdevumu rāda priekšā, mēs darām līdzi, otro uzdevumu izdara paši un ar pasniedzēju salīdzina.
Ko ieteiktu es? Ja datorprasmes kā tādas ir labas, ieteiktu riskēt, pieteikties darbā, kurā tas ir nepieciešams. Gan jau sagataves Excel datnēm no citiem mēnešiem/projektiem būs un ja kaut ko vajag, Googlēt. No sākuma ies ilgāk, bet ja to darīsi diendienā, ātri piešausies. Katrā ziņā studiju laikā mācījos trakās formulas, iespējas, taču dzīvē visos darbos jāizmanto elementārākās aprēķināšanas.
24.01.2023 16:11 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Bezmaksas YouTube tutorial ☺
Kaut vai lauztā indiešu angļu valodā
24.01.2023 16:27 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Elisa_M, datorprasmes ir labas kopumā, visu mūžu darbs pie datora, taču, ja sludinājumā prasība ļoti labas exel prasmes, tad liekas, ka tomēr melošu, ja teikšu jā, man tādas ir.
Grūti saprast, ko tieši man vajag, vienkārši lielāku praksi.
Paldies par ieteikumiem!
24.01.2023 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits