Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puiša pagātne

 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
Čau, dāmas! Man un puisim, kurš man simpatizē ir nedaudz pāri 20. Mēs iepazināmies instagramā, satikāmies, 2 randiņi ir bijuši. Tā jau viņš ir patīkams, laba humorizjūta, gan atbrauca man pakaļ, gan paēdot samaksāja par mums abiem. Nu viss kā vajag. Viņš instagramā seko gandrīz 1000cilvēkiem un 80% no tiem cilvēkiem ir visādi latviešu meiteņu dupši😂 Nu meitenes, kuras regulāri publicē savus labumus. Es uz joka viņam pateicu "Tu nu gan daudz dupšiem seko"
Un viņš atbildēja "Ja godīgi, es kādu gadu atpakaļ katru nedēļu tusējos pa klubiem ar meitenēm, tāpēc daudzām sekoju, bet tagad es vairs tā nedaru". Bet mani nedaudz uztrauc... ja nu tomēr viņš to dara joprojām? Zinu, ka varbūt izklausās stulbi, bet man bail aplauzties. Jo kā viņš ieliek jaunu bildi, tā tur ir visādu meiteņu komentāri, nu viņš uz tiem komentāriem nav sniedzis atbildes, bet seko tām meitenēm. Un kad es viņa fb bildei uzspiedu reakciju sirsniņu, tad viņš tā dīvaini pateica "iespējams pēc tās sirsniņas Tev centīsies piesekot dažas meitenes"
19.01.2023 18:47 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Domāju, ka sākumā neuztver to visu tik nopietni, ne attiecības ne instagramu. Pašā sākumā tās mazās greizsirdības neizskatās forši, pēc diviem randiņiem jūs abi, teorētiski, vēl esat brīvi cilvēki un varat izskatīt arī citas opcijas. Līdz nav norunāts, ka esat "kopā", manuprāt, Instagram dibeni ir atļauti. :D
19.01.2023 18:58 |
 
Reitings 401
Reģ: 09.08.2022
Nu es neturpinātu, jo tas so to pasaka par personību.
19.01.2023 19:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Parādi viņam savējo dibenu, varbūt uz citiem vairs neskatīsies :D
Bet ja tā nopietni, tad neiespringsti uz ko viņš skatās instegramā, vai kam seko. Ja sāk rakstīt komentārus pie tiem dibeniem, vai sarakstīties ar to īpašniecēm, tad gan tas ir red flag.
19.01.2023 19:10 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Man viens šitāds bija 8(?) gadus atpakaļ. Protams distance spēlēja savu, bet teica ka esot uztaisījis vienai bērnu, un vēlāk izrādās ka tomēr neesot. Kamēr mēs čatojām, tikmēr bija ielicis bildi whatsapp kur ir ar savu jauno draudzeni 😂. Varbūt izklausīsies vecmodīgi bet nepatīk man cilvēki kuri ar acīm izģērbj katru otru dzimumu kas nāk pretī 🫢
19.01.2023 19:14 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Shamza @ 19.01.2023 19:14
Man viens šitāds bija 8(?) gadus atpakaļ. Protams distance spēlēja savu, bet teica ka esot uztaisījis vienai bērnu, un vēlāk izrādās ka tomēr neesot. Kamēr mēs čatojām, tikmēr bija ielicis bildi whatsapp kur ir ar savu jauno draudzeni ?. Varbūt izklausīsies vecmodīgi bet nepatīk man cilvēki kuri ar acīm izģērbj katru otru dzimumu kas nāk pretī ?

Es vispār uzskatu, ka vīriešiem nevajag IG, ja nu vienīgi darba vajadzībām vai ir sportists utt. Un Tev salikt like bildēm, tas arī viss 😄
19.01.2023 19:16 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
GhostGG @ 19.01.2023 19:10
Parādi viņam savējo dibenu, varbūt uz citiem vairs neskatīsies :D
Bet ja tā nopietni, tad neiespringsti uz ko viņš skatās instegramā, vai kam seko. Ja sāk rakstīt komentārus pie tiem dibeniem, vai sarakstīties ar to īpašniecēm, tad gan tas ir red flag.

Nuu esmu sportiste, man ir labs dibens arī, bet man nav nevienas bildes instagramā kā dupšu meitenēm, jo man neveikli būtu tāpēc, ka man instagramā seko brāļi un pat mammai ar tēti ir instagrams, bet neko sliktu nedomāju par meitenēm, kuras publicē savus dupšus. Vienkārši bišku dīvaini liekas, ka puiši saka "Man nepatīk meitenes, kuras izrāda par daudz savu ķermeni internetā", bet paši seko tikai puskailām meitenēm😂
19.01.2023 19:22 |
 
Patīk
Reitings 2750
Reģ: 08.05.2022
Iespringt pašā sākumā nevajadzētu, greizsirdību arī izrādīt nevajag, BEEET nu šitādus čalīšus zinu. Ja seko tādiem profiliem un vēl pie tam, ja 80% kam viņš seko sastāv no atkailinātām bildēm, tad būsim reāli, kad jūs sāksiet nopietnas attiecības, jā, viņš atsekos lielakajai daļai, jo zinās, ka Tev tas nav patīkami , bet tā pat viņš visur citur tos uzlūkos, Facebook, TikTok, tai pašā Instagram explore vai uz ielas. Ir tādi vīrieši kuri visur redz tikai un vienīgi dibenus, krūtis, pat ja meitene ir blakām, un kā jau te minēja, bez maz vai izģērbj katru pretim nācēju, bet varbūt es kļūdos un šis gadījums nav tas, jo visi vīrieši nav vienādi. Lai gan tas jau ir vīriešu instinktos un ir tikai normāli, ja vīrietim patīk skaisti augumi, bet normas robežās protams. 🙂
19.01.2023 19:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 19.01.2023 19:06
Nu es neturpinātu, jo tas so to pasaka par personību.

nu, džekam ir nedaudz pāri 20, tas ir laiks, kad skatīties uz smukām meičām instagramā un citur :D
Esot ilgākās attiecībās gan var kārtīgāk padomāt par šo visu, bet sākumā, manurpāt - have fun un tad jau redzēs.
Vienīgi, ja izrādītos, ka tur notiek arī kaut kādas sarunas, tad gan vairs nav labi.
19.01.2023 19:24 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
2 randiņi un jau uzvedas it kā precēties taisītos. Kamēr neesat vienojušies, ka esat pāris un jums ir attiecības, kāda Tev daļa, cik dibeniem viņš seko vai komentē un kas viņam komentē. Un kāpēc lai viņas nekomentētu? Viņam ir kopbilde ar Tevi un uzrakstu, ka esi viņa draudzene? Nav. Tātad viņas var komentēt uz velna paraušanu.
19.01.2023 19:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vienkārši bišku dīvaini liekas, ka puiši saka "Man nepatīk meitenes, kuras izrāda par daudz savu ķermeni internetā", bet paši seko tikai puskailām meitenēm

Nu, ja viņš tev tā ir teics, tad viņš mānās. Bet jā, ka jau te teica, viņam ir 20g. Tas ir normāli tajā vecumā. Pārējais jau atkarīgs no tevis, vai tev tas ir pieņemami, vai nē.
19.01.2023 19:28 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
Lorra @ 19.01.2023 19:23
Iespringt pašā sākumā nevajadzētu, greizsirdību arī izrādīt nevajag, BEEET nu šitādus čalīšus zinu. Ja seko tādiem profiliem un vēl pie tam, ja 80% kam viņš seko sastāv no atkailinātām bildēm, tad būsim reāli, kad jūs sāksiet nopietnas attiecības, jā, viņš atsekos lielakajai daļai, jo zinās, ka Tev tas nav patīkami , bet tā pat viņš visur citur tos uzlūkos, Facebook, TikTok, tai pašā Instagram explore vai uz ielas. Ir tādi vīrieši kuri visur redz tikai un vienīgi dibenus, krūtis, pat ja meitene ir blakām, un kā jau te minēja, bez maz vai izģērbj katru pretim nācēju, bet varbūt es kļūdos un šis gadījums nav tas, jo visi vīrieši nav vienādi. Lai gan tas jau ir vīriešu instinktos un ir tikai normāli, ja vīrietim patīk skaisti augumi, bet normas robežās protams. ?

Greizsirdības scēnas neesmu taisījusi. Tikai uz joka paprasīju viņam par tiem dibeniem un pasmējos. 😁 Un vēl viņam ir kaudze ar storijiem ar visādām meitenēm, par to es neko nejautāju, bet viņš pats pateica, ka tās ir labas draudzenes no klubu laikiem. 😁
19.01.2023 19:28 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
Miuce @ 19.01.2023 19:28
2 randiņi un jau uzvedas it kā precēties taisītos. Kamēr neesat vienojušies, ka esat pāris un jums ir attiecības, kāda Tev daļa, cik dibeniem viņš seko vai komentē un kas viņam komentē. Un kāpēc lai viņas nekomentētu? Viņam ir kopbilde ar Tevi un uzrakstu, ka esi viņa draudzene? Nav. Tātad viņas var komentēt uz velna paraušanu.

Paldies par komentāru, bet es neesmu tā uzvedusies. Es neesmu viņam taisījusi scēnas vai aizliegusi sekot meitenēm. Jūs pārpratāt. 😁
19.01.2023 19:30 |
 
Patīk
Reitings 2084
Reģ: 22.05.2019
Man tāds IG saturs būtu red flag.
Neielaistos ar vīrieti,kuram ir tiik daudz draudzeņu,tas jau kko pasaka par viņu.
19.01.2023 20:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un vēl viņam ir kaudze ar storijiem ar visādām meitenēm, par to es neko nejautāju, bet viņš pats pateica, ka tās ir labas draudzenes no klubu laikiem.

Šis gan ir pilnīgs čau. Vīriešiem tāpat vien nav parastas "draudzenes", tāpat ari sievietēm.
19.01.2023 20:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man tas būtu red flag. Un pat veseli divi vai pat trīs tādi. Tas, kam cilvēks seko un ko šēro ļoti pasaka par cilvēka personību. Tas ir tas, ko tu ikdienā uzņem savā prātā jo telefons visiem ir pie rokas un mūsdienās teju visi lielāko daļu brīvā laika pavada sociālajos portālos. Ko es varu domāt par vīrieti (nezinu vai var tā saukt cilvēku mazliet pāri 20), ja izejot no augstāk minētā viņš katru dienu sev galvā uzņem plikas dirsas?
19.01.2023 20:19 |
 
Reitings 5199
Reģ: 10.01.2023
Agateeeee @ 19.01.2023 18:47
Čau, dāmas! Man un puisim, kurš man simpatizē ir nedaudz pāri 20. Mēs iepazināmies instagramā, satikāmies, 2 randiņi ir bijuši. Tā jau viņš ir patīkams, laba humorizjūta, gan atbrauca man pakaļ, gan paēdot samaksāja par mums abiem. Nu viss kā vajag. Viņš instagramā seko gandrīz 1000cilvēkiem un 80% no tiem cilvēkiem ir visādi latviešu meiteņu dupši? Nu meitenes, kuras regulāri publicē savus labumus. Es uz joka viņam pateicu "Tu nu gan daudz dupšiem seko"
Un viņš atbildēja "Ja godīgi, es kādu gadu atpakaļ katru nedēļu tusējos pa klubiem ar meitenēm, tāpēc daudzām sekoju, bet tagad es vairs tā nedaru". Bet mani nedaudz uztrauc... ja nu tomēr viņš to dara joprojām? Zinu, ka varbūt izklausās stulbi, bet man bail aplauzties. Jo kā viņš ieliek jaunu bildi, tā tur ir visādu meiteņu komentāri, nu viņš uz tiem komentāriem nav sniedzis atbildes, bet seko tām meitenēm. Un kad es viņa fb bildei uzspiedu reakciju sirsniņu, tad viņš tā dīvaini pateica "iespējams pēc tās sirsniņas Tev centīsies piesekot dažas meitenes"
kā sauc? Labprāt paskatītos😂 Tinder nav?
19.01.2023 20:25 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Neatbalstu tos uzbraucienus meitenei "ko Tu ņemies it kā precējušies būtu" utt. Meitene šeit vienkārši izteicās, ka negrib aplauzties, kad viņi kļūs tuvāki, nevis ka viņa puisim taisītu scēnu par to, ka viņš skatās dibenus. Bieži vien tieši pirms attiecību red flagi ir paši galvenie, kuriem jāpievērš uzmanība, jo bieži vien tas negatīvais, kam nepievērsi uzmanību sākumā ir vēlāk šķiršanās iemesls.
19.01.2023 20:29 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Ja sekotu pāris puskailām meitenēm, tad nu ok. Bet, ja kā Tu saki, ka 80% ir tikai puskailas meitenes, tad viņam galvā tikai izvirtības.
19.01.2023 20:30 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Un tuva daudzība starp vīriešiem un sievietēm pastāv bērnībā nejau pieaugušo dzīvē. Manuprāt.
19.01.2023 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Ir cilvēki, kuri tādi ir un būs "pa dzīvi". Arī attiecībās, laulībās, ar diviem bērniem. Ir tādi, kuri izdzīvo konkrēto posmu, uzrodas draudzene, dibeniem atseko un aizmirst. Nedomāju, ka pēc 2 randiņiem varētu jau noteikt diagnozi 🤭
19.01.2023 20:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)