Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karmas mācība

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Vai kādai ir gadījies sastapt karmas partneri? Esmu lasījusi par to, un domāju, ka laikam jau tāds mums dzīvē katrai ir bijis , vai pastāv. Drīzāk tās ir tādas attiecības no kurām ir jāapgūst kāda mācība. Lasot par to vairāk mani samulsināja tas, ka pat pastāv iespēja, ka viena no mācībām ar karmisko partneri var būt tāda, ka tā iemāca pat mīlēt tā pa īstam, bet tas partneris ir tikai laika mirklis un sāpes. Liekas dīvaini, ka ikdienā ir tik daudz sagadīšanās un nejaušības, ka pat dažreiz liekas, ka dzīve ir viena liela karma. Piemēram, mans gadījums, biju ar puisi , bet nekas nesanāca uzskatu dēļ, bet bija visādas zīmes un tās sajūtas it kā mēs pazītu viens otru jau agrāk. Tādas deja vu. Es daudz mācījos no tām attiecībām, bet viņš no tām neko. Sanāca tā, ka vispār nesapratu , vai bija laiks mums šķirties, vai nē, bet dzīve lika aiziet katram savu ceļu, pietam ļoti skarbā veidā, kā filmās , vai pat daudz skumīgāk. Dīvainā kārtā pēc gada mūsu ceļi atkal šķērsojās. Neizskaidrojami. Proti, neesam kopā, bet sanāk ikdienā bieži redzēties, tur neko nevar mainīt, un abiem peld tā sāpe pa vidu. Nesaprotu vai tā ir nejaušība, vai dzīves spēle, vai karma atgriežās, vai kas neizdarīts. Kā jūs domātu pēc tādas situācijas?
10.01.2023 00:35 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Es paļaujos uz likteni. Nemēģinātu tur izdarīt kaut kādus secinājumus, kāpēc tā. Tavā vietā es vienkārši turpinātu dzīvot un skatītos, kas notiks. Ja būs lemts - ļoti iespējams atkal satuvināsieties.
10.01.2023 01:54 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Intresanta diskusija. ☺
10.01.2023 01:55 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Neko nedomātu,turpinātu dzīvot tālāk savu dzīvi.
Man arī ir gadījies pēkšņi satikt bijušo,pēkšņi un katru dienu pēc 5g,bet neutvēru to,kā kādu zīmi.
10.01.2023 07:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man iesēdies atmiņā uzskats, ka esam kopā ar kādu cilvēku tik ilgi, kamēr mums no viņa/viņas ir ko mācīties. Tas pats attiecas gan uz mīlestībām, gan draudzībām. Ja pieslēdzu loģiku, kā man ir parādījušās vai izčibējušas draudzības, tad liekas, ka tieši tā tas arī darbojas.
10.01.2023 11:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Par karmas partneriem nemācēšu teikt, bet karmai kā tādai es gan ticu. Vairākas reizes dzīvē ir pierādījīes, viss kaut kādā mērā nāk atpakļ. Patiesībā tas ir vienīgais no visiem šiem mombo džobo, kuriem es ticu.
10.01.2023 11:20 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Es neteiktu , ka tās vērtības mācījos no viņa kā cilvēka. Dzīve man lika tās lietas apgūt citādākos ceļos caur viņu. Bija sajūta, ka ir lemts. Toties notika tā, ka vairs nevarējām nekādīgi būt kopā. Tā ir tā lielā sāpe. Tas kas nostājās starp mums, bija tik ļoti neizskaidrojams un viss sākās ar vienu cilvēku un aizgāja ķēdīte ar citiem cilvēkiem, kas visu sagrāva, to es sauktu par karmu, bieži ir sajūta, ka tam cilvēkam tiešām pat nebija izvēle, ar viņu tas notika neapzinoties un pārējais apkārt iznīka un arī mūsu ilgu gadu būvētās attiecības , gandrīz pat aprecējāmies. Ko tādu pirmo reizi esmu novērojusi, cik nu starp pazīstamajiem, tad tiešām nesaprotu, kāpēc tā tas varēja notikt.
10.01.2023 12:13 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Varbūt tā nav zīme, bet vienkārši Latvija maza valsts?
10.01.2023 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Grūti patekt.
Es domāju, ka var gadīties, ka satiec to bijušo ar kuru pirms 5 gadi biji kopā un izšķiries jo..., bet tagad esat izauguši, mainījušies, jo cilvēks ar dzīves pieredzi mainās kā uzskatos, tā attiekamē pret daudz ko. Nereti šķiras jo atšķiras uzskati, attieksme, uzvedība bet cilvēks mainās, kļūst viedāks, uztver daudz ko mierīgāk kā tas ir jaunībā.
Man ir nācies satikt bijušos, nekādas jūtas nav uzplaukušas ne pret vienu, tas nozīmē, ka tas ir noslēdzies, sāpe izbeigusies un viss.
10.01.2023 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Es zinu gadījumus kad pēc daudziem gadiem 2 cilvēki atkal satiekas un izveido attiecības, bet šo gadu laikā ir gan pusēm bērni, gan liela dzīves pieredze, tātad vajadzēja izšķirties. Bet tie ir ļoti reti gadījumi, pamatā aizmirst un viss nobeidzās un negribas pat to cilvēku redzēt, un ja redzi priecājies, ka nekas nesanāca, man tā ir praktiski ar visiem bijušajiem, viņi vairs nav tādi kādi vīrieši man patiktu, absolūti nekas no tā, jo es esmu mainījusies, labs mierinājums, ka tikai uz labu, bet viņiem viss sliktāk, gan vizuālais skats, gan dzīves ceļi. Piemeram, viens ir pilnigs vientuļnieks, nupat jau pavecs vientuļnieks bez bērniem, jo bija 10 gadus vecāks, es uz viņa fona esmu jauna dāma labākajos gados, cits pilnīgi nekāds, nošļucis, viens ir gan veiksmīgs bet arī vizuālais vairs nav nekāda, šķiet tikai viens tāda ļoti simpātisks, bet arī tikamies tikai 1 mēnesi, tatad nekas tur nebija.
10.01.2023 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Tagad apskatījos vel vienu, toreiz dikti patika, sāpināja mani, tagad bildēs vecs nošņurcis krabis. Vhe
10.01.2023 13:02 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Ir tāda tūlītēja karma arī. Vairākas reizes esmu jutusi. Kad es izdarīju vai pateicu otram ,ko sliktu. Tad neilgi pēc tā piemēram itkā nejauši sāpīgi atsituu roku vai kāju untml kkas notika. Parasti ikdienā to nejūt. Jo vairāk kko sliktu darīs ,jo tas sliktais var nākt atpakaļ.
Par tiem karmas partneriem arī nezinu. Jo diezvai visiem arī būs vienādi dzīvē.
Es piemēram ticu vispār dvēseles liesmai. Ka ir viena dvēsele ,bet divi cilvēki. Un būtībā tas otrs cilvēks esi tu.
Iespējams ,ja ir tā sāpe un ,ka jūti ka nav kaut kas. Tad arī droši vien nav atrisinātas jūsu attiecības līdz galam.
10.01.2023 16:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Chikitita @ 10.01.2023 12:58
Es zinu gadījumus kad pēc daudziem gadiem 2 cilvēki atkal satiekas un izveido attiecības, bet šo gadu laikā ir gan pusēm bērni, gan liela dzīves pieredze, tātad vajadzēja izšķirties. Bet tie ir ļoti reti gadījumi, pamatā aizmirst un viss nobeidzās un negribas pat to cilvēku redzēt, un ja redzi priecājies, ka nekas nesanāca, man tā ir praktiski ar visiem bijušajiem, viņi vairs nav tādi kādi vīrieši man patiktu, absolūti nekas no tā, jo es esmu mainījusies, labs mierinājums, ka tikai uz labu, bet viņiem viss sliktāk, gan vizuālais skats, gan dzīves ceļi. Piemeram, viens ir pilnigs vientuļnieks, nupat jau pavecs vientuļnieks bez bērniem, jo bija 10 gadus vecāks, es uz viņa fona esmu jauna dāma labākajos gados, cits pilnīgi nekāds, nošļucis, viens ir gan veiksmīgs bet arī vizuālais vairs nav nekāda, šķiet tikai viens tāda ļoti simpātisks, bet arī tikamies tikai 1 mēnesi, tatad nekas tur nebija.

Vientuļnieks vel nav nekas briesmigs,vot ja viņš butu nodzeries, speletu kazino, pazaudetu dzivokli, tusetu ar narkomaniem, tad varetu apdirst cilveku.😒 Daudzi ir vientuļnieki un ?🥱 Tas vel neliecina ka cilvēks ir mazvērtīgāks, nekā to pakaļas, kas ir ikdienā ar cilvēkiem. 😑🤨
Nu protams, ka tikai, pati esi labāka uz citu fona, salidzinot tevi ar labākajiem, veismigakajiem, utt tu būtu ari nošļukusi pa dzīvi.😁☺
Ne nu protams, ja salidizna sevi tikai ar sliktakajiem variantiem - , tad vari spīdēt ka zvaigzne.. 😀
P. S- Aizmirsi sevi salidzinat vēl ar narkomĀniem, zagļiem, bomžiem ,ubagiem un invalidiem.. Tad varētu pateikt, ka esi top sieviete. Latvijas🙃
10.01.2023 17:20 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Vecās tantes māca, nekad nesaki nekad. Jeb ko tu tagad pārmet citiem, to pati darīsi vēlāk. Karma
10.01.2023 17:26 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Wordrobe666 @ 10.01.2023 17:20

Vientuļnieks vel nav nekas briesmigs,vot ja viņš butu nodzeries, speletu kazino, pazaudetu dzivokli, tusetu ar narkomaniem, tad varetu apdirst cilveku.? Daudzi ir vientuļnieki un ?? Tas vel neliecina ka cilvēks ir mazvērtīgāks, nekā to pakaļas, kas ir ikdienā ar cilvēkiem. ??
Nu protams, ka tikai, pati esi labāka uz citu fona, salidzinot tevi ar labākajiem, veismigakajiem, utt tu būtu ari nošļukusi pa dzīvi.?☺
Ne nu protams, ja salidizna sevi tikai ar sliktakajiem variantiem - , tad vari spīdēt ka zvaigzne.. ?
P. S- Aizmirsi sevi salidzinat vēl ar narkomĀniem, zagļiem, bomžiem ,ubagiem un invalidiem.. Tad varētu pateikt, ka esi top sieviete. Latvijas?

Es pati pazīstu cilvēku kurš ir vientuļnieks, bet tas nenozīmē, ka viņs ir kāda patoloģija latvijas.
Cilvēkam, nav neviena drauga, ne regulåra kontaktēšanas ar paziņam, kolēğiem,. Toties cilveks nedzer, nepīpē, un ir pilnīgi adekvāts. Protams. Citi. Viņu uztver par jocīgu, bet tas nenozīmē, ka biņs būtu sliktāks tikai savādāks no pārējiem.
Vientuļnieki, kam ir adekvāta rīcība ir normāli.
Ja tas cilveks saktu aizdomigi uzvesties, tad vareru spriest par viņu kā par ko dīvainu.
10.01.2023 17:36 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
LoveLife00 @ 10.01.2023 16:55
Ir tāda tūlītēja karma arī. Vairākas reizes esmu jutusi. Kad es izdarīju vai pateicu otram ,ko sliktu. Tad neilgi pēc tā piemēram itkā nejauši sāpīgi atsituu roku vai kāju untml kkas notika. Parasti ikdienā to nejūt. Jo vairāk kko sliktu darīs ,jo tas sliktais var nākt atpakaļ.
Par tiem karmas partneriem arī nezinu. Jo diezvai visiem arī būs vienādi dzīvē.
Es piemēram ticu vispār dvēseles liesmai. Ka ir viena dvēsele ,bet divi cilvēki. Un būtībā tas otrs cilvēks esi tu.
Iespējams ,ja ir tā sāpe un ,ka jūti ka nav kaut kas. Tad arī droši vien nav atrisinātas jūsu attiecības līdz galam.
Es pati nezinu ko domāt. Pietam šajā situācijā, kura atkal mūs saveda kopā, pavisam nejauši lika mums izrunāties par mūsu notikumiem un arī iedvesa skaidrību ko darījām nepareizi. Ir pagājis tikai gads kopš izšķīrāmies. Manuprāt, tas nav pārāk ilgs laiks un pa vidu tam laika periodam sanāca ikdienā tikties, jo viens tas pats darbs iekrita abiem un atkal saveda kopā. Sākumā nerunājām ilgi, bet tad viņš sāka runāt ar mani, un tā tikai vārds pa vārdam. Viņš pat lika atcerēties tos laikus , kad tikko sākām tikties. Tas mani sāka šādi purināt, man likās, ka tā sāpe bija aizgājusi, bet pēc tām sarunām es sapratu, ka laikam tikai sev to ieskaidroju. Es zinu, ka mums noteikti nekas nesanāktu, jo neko vairs nevar salāpīt, nodarījums mums abiem bija ļoti milzīgs no citu cilvēku puses, un tas mūs salauza. Man pat aizprojām liekas, ka mūsu pati pirmā tikšanās bija liktenīga, mēs satikāmies vietā, kur pat nebija plānots satikties. Tajā momentā paši atradām viens otru, ieraudzījām un apstulbām no tām sajūtām , lai gan bija cita vieta norunāta, un tajā dienā mums bija jāsatiekās. Bija vēl visādas zīmes ļoti neparastas. Nesaprotu kāpēc , tad tā dzīve saveda , izveidoja tik spēcīgu savienību un lai vēlāk tikai atņemtu un atstātu lielu neziņu un satricinājumu.
10.01.2023 17:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Chikitita @ 10.01.2023 13:02
Tagad apskatījos vel vienu, toreiz dikti patika, sāpināja mani, tagad bildēs vecs nošņurcis krabis. Vhe

Lidz ko sāpina sievieti, ta parveršas par neglitu krabi. Ka tik apdirst, kādu no tiem,kas tevi atraidījuši, laba taktika ne.? 😑😬
✔️Šī tēma netika veidota ar nolūku šeit❗
1.apdirst bijušos, partnerus pēc dzīvesstila, arejā paskata, utt.
2.salidzināt sevi uz sliktako fonā, lai pati klūtu labaka.
Padoms- ej izveido tēmu, kur apdirst cilvēkus, un partnerus pec izkata.
10.01.2023 17:44 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
TOPS @ 10.01.2023 17:26
Vecās tantes māca, nekad nesaki nekad. Jeb ko tu tagad pārmet citiem, to pati darīsi vēlāk. Karma
Tā ir taisnība. Esmu lasījusi arī par to, ka karma arī var nākt līdzi no iepriekšējās dzīves , vai no senajiem seņčiem , vai kā to pareizi pateikt. To laikam nevar pārbaudīt, bet ticu, ka dzīvē katram ir savs uzdevums un tikai caur karmu to , var izcīnīt, tā nasta ir jau no pašiem sākumiem dota, lai mainītu sevi tam īstajam uzdevumam, un pat
kļūdas spētu salasīt mazās uzvaras līdz lielajai.
10.01.2023 17:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Skaists karmas piemērs. Zāmuele, dabūja vīru miljonāru, lielījās, tad uzmeta to baņķieri un tika pie ir kā bagāta vīra amerikāņa. A pēc laika izrādījās ka jaunais vīrs ir melis un ubags, parādos līdz ausīm. Diez kur tagad pazudusi ka klusums.
10.01.2023 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Es tik padalījos, nevajag uztvert asi.
Gads riņķī nav ilgs periods! Ja jau abiem jūtas virmo, kāpēc turēties tam pretī? Vai tiešam ir abu iekseju iemeslu dēļ tā šķiršanās?
10.01.2023 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Skaista ir tā mīlestība, un jo īpaši, ja tā uzvirmo pēc kāda laika kad jau izšķīrāties, tātad īpaša.
10.01.2023 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits