Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cigaretes

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Kā jūms ar vienreizlietojamām elektroniskajām cigaretēm iet? Man vienīgai ir tā, ka nogurums reiz 10 parādās un sirds klauves tādas,ka liekas, ka nepamodīšos...
Smēķēšana laikam nav man. Ehh.
08.01.2023 00:14 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Meitene. teksts @ 08.01.2023 00:14[/quote
Ļoti iespējams, ka tev ir veģetatīvā distonija, sākusies vieglā formātā, un cigaretes to tikai pasliktina.bija paziņa, kas slimoja ar šo, lidzko atmeta pa pavisam smēķešanu, tā visi simptomi pazuda. Padoms-iesaku atmest smēķēšanu! 🙃
08.01.2023 04:53 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Meitene. @ 08.01.2023 00:14
Kā jūms ar vienreizlietojamām elektroniskajām cigaretēm iet? Man vienīgai ir tā, ka nogurums reiz 10 parādās un sirds klauves tādas,ka liekas, ka nepamodīšos...
Smēķēšana laikam nav man. Ehh.

Dodies pie ārsta uz konsultāciju,lai saprastu kas ir par iemeslu sliktai pašsajūtai un atmet smēķēšanu.
08.01.2023 08:26 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Man no parastajām cigaretēm parasti ir enerģijas pieplūdums un daudz vieglāk koncentrēties. Pamēģināju Salt. Nu nereāāaaaals nogurums. Nesaprotu, kas par draņķiem tur iekšā, ka tik ļoti atšķiras efekts
08.01.2023 11:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nesaprotu, kā vispār cilvēki var zelēt tā elektroniskās cigaretes. Ar parastajām tu vismaz zini, kas tur ir iekša, bet ar tām elektroniskajām kaut kāda mendeļejeva tabula. Protams, labāk jau nepīpēt vispār.
08.01.2023 11:46 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Parastās cigaretes 3 gadus nesmēķēju. Kaut kad ļoti,ļoti reti,kādā ballītē. Tagad pamēģināju šos brīnumus un jā, kaut kas tur nav.... Un liekas,ka vēl briesmīgāks par parastu cīgu.
Liekas,ka par daudz jau šis ir aizgājis un bizness iet uz Urrā.
08.01.2023 12:00 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2021
10 gadus smēķēju parastās - nekādu problēmu.
Tad neregulāri sāku pīpēt saltus - šad tad parādījās elpas trūkums uz īsu brīdi. Nepievērsu uzmanību. Tad beidzu pīpēt saltus, jo apnika visas garšas. Pēc gada nolēmu atmest cigaretes un pāriet tikai uz elektriskajām/saltiem. Pēc 2 nedēļām, kur ikdienā pīpēju saltus, man sākās konstants elpas trūkums - vienkārši sēdēju gultā ar telefonu rokā, ja nu pēkšņi jāsauc ātrie, jo likās, ka katra elpa būs pēdējā. Nākamajā dienā viss atkal pa lielam bija ok, uzpīpēju tikai iqosu. Aiznākamajā atkal uzpīpēju saltu un pēc darba braucu uz slimnīcu, jo elpot normāli nebija iespējams. Tur man pateica, ka man viss ir ok - nekādas astmas, covid u.c. Pateica, ka veģetatīvā distonija un izrakstija tabletes. Jā, man ir VD, bet nekad nav bijusi šādā formā, pie tam posmā, kad man dzīvē vispār nav nekāda stresa.
Pēc tam mājās sēdēju tiktokā un laikam liktenis - man izlēca video par to, kā elektriskās cigaretes ietekmē elpošanu - daudz ātrāk un smagāk nekā parastās cigaretes. Uzreiz izmetu savus saltus miskastē un sākot ar nākamo dienu atkal normāli elpoju. Tagad jau 6 mēnešus neesmu nevienu saltu pīpējusi un ar elpošanu viss ok. Šad tad uzpīpēju parastās vai iqosu un nekādas problēmas tas nerada
08.01.2023 13:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 08.01.2023 11:46
Nesaprotu, kā vispār cilvēki var zelēt tā elektroniskās cigaretes. Ar parastajām tu vismaz zini, kas tur ir iekša, bet ar tām elektroniskajām kaut kāda mendeļejeva tabula. Protams, labāk jau nepīpēt vispār.

Tāpēc, ka saldas garšiņas. Neesmu nekad bijusi smēķētāja, bet šos šad tad pagaršoju.
Toties visu to flomasteru izpīpēt es pat par naudu nevarētu. 😀
08.01.2023 15:54 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Stefania @ 08.01.2023 13:17
10 gadus smēķēju parastās - nekādu problēmu.
Tad neregulāri sāku pīpēt saltus - šad tad parādījās elpas trūkums uz īsu brīdi. Nepievērsu uzmanību. Tad beidzu pīpēt saltus, jo apnika visas garšas. Pēc gada nolēmu atmest cigaretes un pāriet tikai uz elektriskajām/saltiem. Pēc 2 nedēļām, kur ikdienā pīpēju saltus, man sākās konstants elpas trūkums - vienkārši sēdēju gultā ar telefonu rokā, ja nu pēkšņi jāsauc ātrie, jo likās, ka katra elpa būs pēdējā. Nākamajā dienā viss atkal pa lielam bija ok, uzpīpēju tikai iqosu. Aiznākamajā atkal uzpīpēju saltu un pēc darba braucu uz slimnīcu, jo elpot normāli nebija iespējams. Tur man pateica, ka man viss ir ok - nekādas astmas, covid u.c. Pateica, ka veģetatīvā distonija un izrakstija tabletes. Jā, man ir VD, bet nekad nav bijusi šādā formā, pie tam posmā, kad man dzīvē vispār nav nekāda stresa.
Pēc tam mājās sēdēju tiktokā un laikam liktenis - man izlēca video par to, kā elektriskās cigaretes ietekmē elpošanu - daudz ātrāk un smagāk nekā parastās cigaretes. Uzreiz izmetu savus saltus miskastē un sākot ar nākamo dienu atkal normāli elpoju. Tagad jau 6 mēnešus neesmu nevienu saltu pīpējusi un ar elpošanu viss ok. Šad tad uzpīpēju parastās vai iqosu un nekādas problēmas tas nerada

10 gadus pīpēt, un nebaidīties, ka pēc laika piemetīsies plaušu vēzis, kuru nevar agrīnā stadījā konstatēt, ir apbrīnojami.
08.01.2023 16:31 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Atzīšu, patīk saltiņveidīgie. Īpaši, ja iedzerts , tad tas dod papildus reibumu, bet neesmu atkarīga. Pēdējo izsmēķēju 1.janvārī, vēl joprojām neesmu nopirkusi jaunu. Gan jau drīz pirkšu :D , bet man nav tā, ka nevaru bez tā dzīvot, vienkārši reizēm gribas apreibināties un man kā cilvēkam, kas parastās cigaretes nav smēķējis, tas labi dod galvā un ja ievelku par daudz - ir riebums kādu laiku. Laikam tāpēc nav atkarība. Pluss arī tas, ka tie verķi padārgi. 2-3 reizes mēnesī nopirkt vēl tā, bet katru dienu lai pirktu - nē.
08.01.2023 17:44 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Meitenex @ 08.01.2023 17:44
Atzīšu, patīk saltiņveidīgie. Īpaši, ja iedzerts , tad tas dod papildus reibumu, bet neesmu atkarīga. Pēdējo izsmēķēju 1.janvārī, vēl joprojām neesmu nopirkusi jaunu. Gan jau drīz pirkšu :D , bet man nav tā, ka nevaru bez tā dzīvot, vienkārši reizēm gribas apreibināties un man kā cilvēkam, kas parastās cigaretes nav smēķējis, tas labi dod galvā un ja ievelku par daudz - ir riebums kādu laiku. Laikam tāpēc nav atkarība. Pluss arī tas, ka tie verķi padārgi. 2-3 reizes mēnesī nopirkt vēl tā, bet katru dienu lai pirktu - nē.

+ apziņa, ka slikti veselībai. Tad nav vēlmes pirkt. Un tev neiesaku, ja jau slikti. Atmetīsi, ja gribēsi
08.01.2023 17:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
ienkārši reizēm gribas apreibināties un man kā cilvēkam, kas parastās cigaretes nav smēķējis, tas labi dod galvā un ja ievelku par daudz - ir riebums kādu laiku.

Draudziņ, ja šis ir tas iemesls kāpēc tu "velc" saltus. nevis tāpēc, ka tev organisms prasa nikotīnu, tad tev ir daudz nopietnākas problēmas, nekā tev pašai varētu šķist
08.01.2023 17:51 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Meitenex teksts @ 08.01.2023 17:44[/quote
Viens no dzives merkiem ir apreibinaties, nu ja nejut laimi dzivojot, tad jau tā laikam ir jadara.😀
08.01.2023 18:52 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Meitenex @ 08.01.2023 17:45

+ apziņa, ka slikti veselībai. Tad nav vēlmes pirkt. Un tev neiesaku, ja jau slikti. Atmetīsi, ja gribēsi

Kas nu kuram. Svarigaks nauda vai veseliba.
08.01.2023 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits