Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krūšu teipi

 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2023
Čau, meitenes! 🙂
Esmu noskatījusi ļoti skaistu kleitu ballei 💃 ar lielu dekoltē 😏
Šī kleita jāvelk bez krūštura, bet manas draudzenes pēc zīdīšanas vairs nestāv tik pārliecinoši 😀
Esmu izdomājusi, ka varētu pamēģināt krūšu teipus, bet pirms tam noteikti gribu dzirdēt kādu pieredzi, vai kāda ir mēģinājusi? Vai visu vakaru notur vietā arī dancājot? 🙂
02.01.2023 21:06 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Uz ziemassvētku ballīti man bija kleita ar kailu muguru. Un jā, krūtis biju salīmējusi ar miesas krāsas teipu. Viss super! Salīmēju cik “augstu” gribēju 😄 un arī dejas izturēja. Tikai ņem vērā, ka krūšu rajonā ir plāna āda. Un, ka ar vienu strēmeli nepietiks, lai noturētos vietā, vajadzēs pāris horizontālas un vertikālas. Pinterestā atradu vienu foršu pamācības video. Bet tā, visā visumā viss ļoti labi sagāja! 🤩👍
02.01.2023 22:19 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2023
Paldies, ka padalījies 😊
Tu izmantoji parasto teipu, vai speciālo krūtīm? 🤔
NavNebusNekad @ 02.01.2023 22:19
Uz ziemassvētku ballīti man bija kleita ar kailu muguru. Un jā, krūtis biju salīmējusi ar miesas krāsas teipu. Viss super! Salīmēju cik “augstu” gribēju ? un arī dejas izturēja. Tikai ņem vērā, ka krūšu rajonā ir plāna āda. Un, ka ar vienu strēmeli nepietiks, lai noturētos vietā, vajadzēs pāris horizontālas un vertikālas. Pinterestā atradu vienu foršu pamācības video. Bet tā, visā visumā viss ļoti labi sagāja! ??
03.01.2023 13:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tas nesāp? Plēst nost nav baigi traki? 😄
04.01.2023 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits