Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ATKARĪGS.

 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
- Nesen mans vīrs atzinās ka nu jau 10 gadus ir atkarīgs no azartspēlēm. Kopā esam 2 gadus ir mazs bērns. Viņa vecāki par ko šādu zināja, jau 8 gadus atpakaļ, tikai ne azartspēļu atkarību, bet gan ātro kredītu. Visiem zvērēja ka strādājot ārzemēs visu ir atmaksājis, bet še Tev! Neskatoties uz atkarību ir vēl tūkstošiem eiro parāds ātrajiem kredītiem! Esmu izmisumā. Es nezinu ko darīt, kas tālāk notiks.. viena ar mazo nepavilkšu visus maksājumus, esmu spiesta iet dzīvot ar viņa vecākiem lai viņš samaksātu parādus, jo esmu vēl kopšanas atvaļinājumā, un es negribu savu bērnu pakļaut nabadzības riskam. Lai gan to tikko izdarīja mans vīrs, es tāpat atradu veidu kā dabūt vēl naudas, pārdevu savas mantas.. viņš atzīst ka bijis atkarīgs, bet man izskstas ka viņš nesaprot cik tas viss nopietni.. ko man darīt, kā man būt? Nevēlos lai ciešs mans bērns!
26.12.2022 23:46 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
https://registrs.iaui.gov.lv/
Un nākamais solis ir izārstēt atkarību pie psihologa vai psihoterapeita. Azartspēļu atkarība ir slimība, gluži tāpat kā alkoholisms.
Ja parādi virs 5000€, var ierosināt fiziskas personas maksātnespēju, taču tas viss pasākums nav bezmaksas.
27.12.2022 00:16 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
Good girl @ 26.12.2022 23:46
- Nesen mans vīrs atzinās ka nu jau 10 gadus ir atkarīgs no azartspēlēm. Kopā esam 2 gadus ir mazs bērns. Viņa vecāki par ko šādu zināja, jau 8 gadus atpakaļ, tikai ne azartspēļu atkarību, bet gan ātro kredītu. Visiem zvērēja ka strādājot ārzemēs visu ir atmaksājis, bet še Tev! Neskatoties uz atkarību ir vēl tūkstošiem eiro parāds ātrajiem kredītiem! Esmu izmisumā. Es nezinu ko darīt, kas tālāk notiks.. viena ar mazo nepavilkšu visus maksājumus, esmu spiesta iet dzīvot ar viņa vecākiem lai viņš samaksātu parādus, jo esmu vēl kopšanas atvaļinājumā, un es negribu savu bērnu pakļaut nabadzības riskam. Lai gan to tikko izdarīja mans vīrs, es tāpat atradu veidu kā dabūt vēl naudas, pārdevu savas mantas.. viņš atzīst ka bijis atkarīgs, bet man izskstas ka viņš nesaprot cik tas viss nopietni.. ko man darīt, kā man būt? Nevēlos lai ciešs mans bērns!
Vīrietim pašam ir jāsaprot un jāarstē šī atkarība,ja nē tad nekas labs nebūs.
Man bija šāds kadrs pazīstams,sākumā neko es tik gadā reizi kādus 20LS iemetu.Pēc kāda laika,pazaudē maku,aizņemas naudu no paziņām nepaiet 2 mēneši maks nozagts,atkal jāizņemās nauda,Un šādi uz riņķi,rezultātā visi maksājumi uz maniem pleciem,viss ko varēja ieķīlāt atradās lombardos,protams izpikt nevarēja,ātrie krīti visi pēc kārtas paņemti,es vēl kā muļķīte,lai spētu samaksāt maksājumus arī uz sava vārda kredītus paņēmu.
Tā nu kūlos,mocījos ilgi,līdz pati nesapratu kad esmu bedrē.Ar šo cilvēku attiecības un kontakta nav jau kā 4 gadi,esmu izkārpijusies,bet zinu ka viņš vēl joprojām dzīvo veco dzīvi,ar parādiem,atkarībā,meliem,krāpniecībām,utt.
Iesaku izrunāties vai vēlas dzīvot tādu pašu dzīvi,ja nē tad mudīgi meklēt palīdzību un ārstēties.Jeb arī upurē savu un mazā dzīvi,jo atbalsta Jums no šāda cilvēka stipri šaubos kad būs.Gan finansiāli,gan morāli būsiet viena,kas visu uz saviem pleciem vilks.
27.12.2022 00:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es lasu citas tavas diskusijas un man tevis žēl. Tas tavs vecis nav vecis bet kaut kāda staigājoša problēma
27.12.2022 00:32 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Bēdz. No šādas atkarības nevar tikt vaļā. Ar viltu iedzīs tevi lielos sūdos, ka pati to sapratīsi tikai tad, kad būs jau par vēlu. Te ne ārstēšanās, ne sektas nepalīdzēs.
27.12.2022 00:42 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Vai vīrs pats grib tikt vaļā no atkarības?
Vispirms pašam ir jāgrib tikt galā ar atkarību un tas nav viegls process un ne vienmēr pilnībā no tā atbrīvojas, diemžēl.
Ja parādi pārsniedz 5000 eur,tad ieteiktu uzsākt maksātnespējas procesu un pamazām parādus atmaksās.
27.12.2022 08:01 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Es personīgi pēc šādas atzīšanās prasītu pieeju viņa bankas kontam un vietai kur nu ir redzams tas parāds, jo pilnīgi vairs neuzticētos cilvēka vārdiem par naudu. Tev ir jāredz, ka viņš dara to, ko stāsta, ka dara. Un ne kaut kādos skrīnšotos, kur vari salikt kādus vien ciparus gribi, bet kontā - ir pārskaitījums parāda atmaksai, nav pārskaitījumi azartspēlēm, netiek izskaitīta mistiska skaidra nauda u.tml. Varbūt brutāli, bet neredzu nevienu iemeslu, kāpēc tev būtu jātic kaut kam, ko viņš saka.
Kāpēc viņš atzinās, ka ir tādas problēmas?
27.12.2022 09:52 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Man jautājums vai ikdienà nemanīji, ka ir atkariba no azartspēlēm? Biju attiecibas kur cilvēks ikdiena pavadīja laiku pie datora pēc darba un visas brīvdienas, spēlēja pokeru. Man jau tad likās aizdomīgi , bet viņš tikai attaisnojās ka atpūšas. Bet laikam jau sie cilvēki māk to noslēpt, ka ir atkarīgi.
27.12.2022 14:49 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Kāda velna pēc pārdevi savas mantas un devi viņam naudu? Ja 10 gadu laikā nav ticis vaļā no šīs atkarības, tad diez vai Tu pēkšņi spēsi viņam palīdzēt Tev nav sava ģimene pie kuras iet dzīvot?
27.12.2022 16:36 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
pradacandy @ 27.12.2022 16:36
Kāda velna pēc pārdevi savas mantas un devi viņam naudu? Ja 10 gadu laikā nav ticis vaļā no šīs atkarības, tad diez vai Tu pēkšņi spēsi viņam palīdzēt Tev nav sava ģimene pie kuras iet dzīvot?
Piekrītu. Tinies prom cik àtri vien iespèjams, pretèjà gadījumà nemanísi, kà jau esi kłuvusi par līdzatkarígo..
27.12.2022 17:38 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
Mia6 @ 27.12.2022 14:49
Man jautājums vai ikdienà nemanīji, ka ir atkariba no azartspēlēm? Biju attiecibas kur cilvēks ikdiena pavadīja laiku pie datora pēc darba un visas brīvdienas, spēlēja pokeru. Man jau tad likās aizdomīgi , bet viņš tikai attaisnojās ka atpūšas. Bet laikam jau sie cilvēki māk to noslēpt, ka ir atkarīgi.
Ir dažādi cilvēki,kā jau iepriekšējā savā komentārā rakstīju.Man bijušais itkā spēlēja bet 1x gadā,mājās netika nekas spēlēts.
ievēroju tik tad ka sāka regulāri pazust maki,regulāri apzagts,utt.Tikmēr jau dzīvojām kopā pat nezinu,šķiet gadus 5. Un tiešām neko nemanīju,sāku pievērst uzmanību kad kārtējo reizi bija "apzagts vai hvz pazudējis maku".Visu vilku uz saviem pleciem,nesaprot kā kļuvu līdzatkarīga,jo centos meklēt risinājumus,palīdzēt,uzņemties visu uz sevis.
Un tad kad man citi no malas sāka interesēties,kas notiek jo parādi ko viņš man nezinot bija aizņēmies(no maniem radiem,draugiem)pēc kārtējā solijuma atdot,nāca man gaismā.
Tad nu runājām,izrunājām,atmaksās visus parādus,visus kredītu,labosies,vairs neies spēlēt,bet tas viss bija uz mēnesi,maximums 2,un tad viss no jauna,līdz sapratu ka 10x sola,bet nekas nemainās,tad vnk izliku no dzīvokļa.
Jā tas tik viegli nebija,vēlāk gan draudi,gan novērošana,gan meklēšana,utt.
Nav viegli ar šādiem tipiem,viņi ir slideni,lieliski māk apvārdot,manipulēt,kamēt pats esi jau līdzatkarīgs.man šajā visā ir daudz ar ko padalīties.Bet teksts tad būs kādu 3lpp garumā😁
27.12.2022 18:47 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
Mia6 @ 27.12.2022 14:49
Man jautājums vai ikdienà nemanīji, ka ir atkariba no azartspēlēm? Biju attiecibas kur cilvēks ikdiena pavadīja laiku pie datora pēc darba un visas brīvdienas, spēlēja pokeru. Man jau tad likās aizdomīgi , bet viņš tikai attaisnojās ka atpūšas. Bet laikam jau sie cilvēki māk to noslēpt, ka ir atkarīgi.
Ir dažādi cilvēki,kā jau iepriekšējā savā komentārā rakstīju.Man bijušais itkā spēlēja bet 1x gadā,mājās netika nekas spēlēts.
ievēroju tik tad ka sāka regulāri pazust maki,regulāri apzagts,utt.Tikmēr jau dzīvojām kopā pat nezinu,šķiet gadus 5. Un tiešām neko nemanīju,sāku pievērst uzmanību kad kārtējo reizi bija "apzagts vai hvz pazudējis maku".Visu vilku uz saviem pleciem,nesaprot kā kļuvu līdzatkarīga,jo centos meklēt risinājumus,palīdzēt,uzņemties visu uz sevis.
Un tad kad man citi no malas sāka interesēties,kas notiek jo parādi ko viņš man nezinot bija aizņēmies(no maniem radiem,draugiem)pēc kārtējā solijuma atdot,nāca man gaismā.
Tad nu runājām,izrunājām,atmaksās visus parādus,visus kredītu,labosies,vairs neies spēlēt,bet tas viss bija uz mēnesi,maximums 2,un tad viss no jauna,līdz sapratu ka 10x sola,bet nekas nemainās,tad vnk izliku no dzīvokļa.
Jā tas tik viegli nebija,vēlāk gan draudi,gan novērošana,gan meklēšana,utt.
Nav viegli ar šādiem tipiem,viņi ir slideni,lieliski māk apvārdot,manipulēt,kamēt pats esi jau līdzatkarīgs.man šajā visā ir daudz ar ko padalīties.Bet teksts tad būs kādu 3lpp garumā😁
27.12.2022 18:48 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Paldies visām par atbildēm! Gribu dažas lietas paskaidrot. Es nepārdevu savas mantas lai viņam dotu naudu, bet gan lai man būtu rezerves nauda un kaut kāda drošības sajūta, ka man nauda ir, jo man kā mammai ir panika, ja man nebūtu galīgi nekādas naudas, jo man ir jāuztur bērns! No tā vins nav dabūjis ne centa. Ir uzlicis sev pašaizliegumu, lai nespēlētu azartspēles, to izdarīja manā klātbūtnē. Bet tāpat es jūtu dusmas uz viņu. Es neko nezinādama, sūtīju viņam pat pusi no sava pabalsta lai vins atver bērnam krājkontu, domāju ka viņš kā ģimenes galva to uzņemsies un vēl arī pats no savas naudas tur ko ieliks, bet tās naudas jau sen vairs nav.. tā kā mazais piedzima citā valstī, mums bija ļoti labs piedzimšanas pabalsts, vispār nekas nav, viņš to visu KATRU dienu ir nospēlējis. Vins visu darija caur telefonu, caur datoru neko. Es nekad nelīdu viņa telefonā, neko nedarīju tur, jo taču uzticējos!! Bet viss tagad ir pagaisis. Uz darbu viņš iet, visu naudu ko nopelna atdod man bet tāpat es jūtu dusmas, ka man viss ir jāmaina dēļ viņa un ka vins visu laiku man melojis.. plus vēl velkas līdzi tie viņa kredīti kas nav ņemti tikai LV, bet valstî kurā vins vēl strādāja.. es nevienai šo visu nekad nenovēlētu..
27.12.2022 20:53 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Good girl @ 27.12.2022 20:53
Paldies visām par atbildēm! Gribu dažas lietas paskaidrot. Es nepārdevu savas mantas lai viņam dotu naudu, bet gan lai man būtu rezerves nauda un kaut kāda drošības sajūta, ka man nauda ir, jo man kā mammai ir panika, ja man nebūtu galīgi nekādas naudas, jo man ir jāuztur bērns! No tā vins nav dabūjis ne centa. Ir uzlicis sev pašaizliegumu, lai nespēlētu azartspēles, to izdarīja manā klātbūtnē. Bet tāpat es jūtu dusmas uz viņu. Es neko nezinādama, sūtīju viņam pat pusi no sava pabalsta lai vins atver bērnam krājkontu, domāju ka viņš kā ģimenes galva to uzņemsies un vēl arī pats no savas naudas tur ko ieliks, bet tās naudas jau sen vairs nav.. tā kā mazais piedzima citā valstī, mums bija ļoti labs piedzimšanas pabalsts, vispār nekas nav, viņš to visu KATRU dienu ir nospēlējis. Vins visu darija caur telefonu, caur datoru neko. Es nekad nelīdu viņa telefonā, neko nedarīju tur, jo taču uzticējos!! Bet viss tagad ir pagaisis. Uz darbu viņš iet, visu naudu ko nopelna atdod man bet tāpat es jūtu dusmas, ka man viss ir jāmaina dēļ viņa un ka vins visu laiku man melojis.. plus vēl velkas līdzi tie viņa kredīti kas nav ņemti tikai LV, bet valstî kurā vins vēl strādāja.. es nevienai šo visu nekad nenovēlētu..

Cik dumjai ir jabut, lai kādu azartspēļu teviņu atzītu par ģimenes galvu, un noteicēju, nu tur točna nav jadraudzejas ar galvu. 😀Un tadam vel naudu skaitit! Ko tad pati nevareji atvert krajkontu savam bernam? Intelekta trukst! Attistiba aizgajusi uz atpakaļu..
Vecene ir zem tupeles diženajai ğimenes galvai ! Arprats, tas ir sevi tii zemu nostadit!
28.12.2022 03:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ko darit autorei?
Meklē nakamo atkarigo (alkohola/azatspeļu)
Un uztaisi vel bernu, un problemas atrsisināsies! 😀
28.12.2022 03:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Good girl @ 27.12.2022 20:53
Paldies visām par atbildēm! Gribu dažas lietas paskaidrot. Es nepārdevu savas mantas lai viņam dotu naudu, bet gan lai man būtu rezerves nauda un kaut kāda drošības sajūta, ka man nauda ir, jo man kā mammai ir panika, ja man nebūtu galīgi nekādas naudas, jo man ir jāuztur bērns! No tā vins nav dabūjis ne centa. Ir uzlicis sev pašaizliegumu, lai nespēlētu azartspēles, to izdarīja manā klātbūtnē. Bet tāpat es jūtu dusmas uz viņu. Es neko nezinādama, sūtīju viņam pat pusi no sava pabalsta lai vins atver bērnam krājkontu, domāju ka viņš kā ģimenes galva to uzņemsies un vēl arī pats no savas naudas tur ko ieliks, bet tās naudas jau sen vairs nav.. tā kā mazais piedzima citā valstī, mums bija ļoti labs piedzimšanas pabalsts, vispār nekas nav, viņš to visu KATRU dienu ir nospēlējis. Vins visu darija caur telefonu, caur datoru neko. Es nekad nelīdu viņa telefonā, neko nedarīju tur, jo taču uzticējos!! Bet viss tagad ir pagaisis. Uz darbu viņš iet, visu naudu ko nopelna atdod man bet tāpat es jūtu dusmas, ka man viss ir jāmaina dēļ viņa un ka vins visu laiku man melojis.. plus vēl velkas līdzi tie viņa kredīti kas nav ņemti tikai LV, bet valstî kurā vins vēl strādāja.. es nevienai šo visu nekad nenovēlētu..

Es ļoti nopietni apsvērtu, vai tev ir nepieciešamas turpmākas attiecības. Uzticēties tu viņam vairs nevarēsi, ja notriecis bērna naudu, tas nozīmē, ka tā geimošana ir daudz svarīgāka par paša bērnu. Šķiršanās gadijumā iesaku alimentus prasīt likumiskā ceļā, var gadīties, ka arī tad tas bērns nebūs prioritāte, bet vismaz varēsi piedzīt to naudu.
28.12.2022 06:03 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Wordrobe666 @ 28.12.2022 03:13

Cik dumjai ir jabut, lai kādu azartspēļu teviņu atzītu par ģimenes galvu, un noteicēju, nu tur točna nav jadraudzejas ar galvu. ?Un tadam vel naudu skaitit! Ko tad pati nevareji atvert krajkontu savam bernam? Intelekta trukst! Attistiba aizgajusi uz atpakaļu..
Vecene ir zem tupeles diženajai ğimenes galvai ! Arprats, tas ir sevi tii zemu nostadit!
ja Tu gudrā galva izlasītu visu un mācētu vispār lasīt, tad Tu saprastu, ka es NEZINĀJU ka viņš ir atkarīgs! Un neviens nevienam nav un nebija zem tupeles! Pāris aprecās un ir kopā, ir bērns tas nozīmē ka nevar būt kopīgs ģimenes budžets kurā katra no pusēm iegulda naudu bērnam?! Pēc kara visi gudri ir! Gribētu redzēt Tavu seju, ja Tu ko tādu uzzinātu no savējā.. aa vispār jāsāk domat vai Tev vispār kāds ir pēc Taviem komentāriem, ne tikai šajā sadaļā.
28.12.2022 08:33 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Good girl @ 27.12.2022 20:53
Paldies visām par atbildēm! Gribu dažas lietas paskaidrot. Es nepārdevu savas mantas lai viņam dotu naudu, bet gan lai man būtu rezerves nauda un kaut kāda drošības sajūta, ka man nauda ir, jo man kā mammai ir panika, ja man nebūtu galīgi nekādas naudas, jo man ir jāuztur bērns! No tā vins nav dabūjis ne centa. Ir uzlicis sev pašaizliegumu, lai nespēlētu azartspēles, to izdarīja manā klātbūtnē. Bet tāpat es jūtu dusmas uz viņu. Es neko nezinādama, sūtīju viņam pat pusi no sava pabalsta lai vins atver bērnam krājkontu, domāju ka viņš kā ģimenes galva to uzņemsies un vēl arī pats no savas naudas tur ko ieliks, bet tās naudas jau sen vairs nav.. tā kā mazais piedzima citā valstī, mums bija ļoti labs piedzimšanas pabalsts, vispār nekas nav, viņš to visu KATRU dienu ir nospēlējis. Vins visu darija caur telefonu, caur datoru neko. Es nekad nelīdu viņa telefonā, neko nedarīju tur, jo taču uzticējos!! Bet viss tagad ir pagaisis. Uz darbu viņš iet, visu naudu ko nopelna atdod man bet tāpat es jūtu dusmas, ka man viss ir jāmaina dēļ viņa un ka vins visu laiku man melojis.. plus vēl velkas līdzi tie viņa kredīti kas nav ņemti tikai LV, bet valstî kurā vins vēl strādāja.. es nevienai šo visu nekad nenovēlētu..

Viņam pat bērna nākotne pie kājas. Tev tiešām ar to nepietiek?
Bēdz prom un ātri
28.12.2022 10:17 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Good girl @ 28.12.2022 08:33
ja Tu gudrā galva izlasītu visu un mācētu vispār lasīt, tad Tu saprastu, ka es NEZINĀJU ka viņš ir atkarīgs! Un neviens nevienam nav un nebija zem tupeles! Pāris aprecās un ir kopā, ir bērns tas nozīmē ka nevar būt kopīgs ģimenes budžets kurā katra no pusēm iegulda naudu bērnam?! Pēc kara visi gudri ir! Gribētu redzēt Tavu seju, ja Tu ko tādu uzzinātu no savējā.. aa vispār jāsāk domat vai Tev vispār kāds ir pēc Taviem komentāriem, ne tikai šajā sadaļā.

Koments nav veltīts man, bet atbildēšu 🤣🤣🤣
Mana seja būtu šķiršanās dokumentu sagatavošana, pārvākšanās un alimentu pieprasīšana. Vienošanās par to, kad tiekas ar bērnu. Pat 5 minūtes nediskutētu un neko nejautātu. Kur tādas stulbenes rodas vispār. Man pastulba jau likās viena no blakus tēmas, kura maksā pusi maksājumu un uz darbu iet gatava kājām. Te vispār kronis visam 🤣🤣🤣 Pārgriez olvadus, tādām idiotēm nav jāvairojas, veča grīdaslupata. Te pārsit visās jomas pat Blaumaņa Kristīni 🤣🤣🤣 Bet laikam nav jātērē laiks rakstot, jāpalasa kā pasaka pie rīta kafijas un jāpateicas tam tur augšā, ka esmu piedzimusi ar smadzenēm 🤣🤣🤣
28.12.2022 10:22 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Miuce @ 28.12.2022 10:22

Koments nav veltīts man, bet atbildēšu ???
Mana seja būtu šķiršanās dokumentu sagatavošana, pārvākšanās un alimentu pieprasīšana. Vienošanās par to, kad tiekas ar bērnu. Pat 5 minūtes nediskutētu un neko nejautātu. Kur tādas stulbenes rodas vispār. Man pastulba jau likās viena no blakus tēmas, kura maksā pusi maksājumu un uz darbu iet gatava kājām. Te vispār kronis visam ??? Pārgriez olvadus, tādām idiotēm nav jāvairojas, veča grīdaslupata. Te pārsit visās jomas pat Blaumaņa Kristīni ??? Bet laikam nav jātērē laiks rakstot, jāpalasa kā pasaka pie rīta kafijas un jāpateicas tam tur augšā, ka esmu piedzimusi ar smadzenēm ???
Droši darbojies! Attā!
28.12.2022 10:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Miuce @ 28.12.2022 10:22

Koments nav veltīts man, bet atbildēšu ???
Mana seja būtu šķiršanās dokumentu sagatavošana, pārvākšanās un alimentu pieprasīšana. Vienošanās par to, kad tiekas ar bērnu. Pat 5 minūtes nediskutētu un neko nejautātu. Kur tādas stulbenes rodas vispār. Man pastulba jau likās viena no blakus tēmas, kura maksā pusi maksājumu un uz darbu iet gatava kājām. Te vispār kronis visam ??? Pārgriez olvadus, tādām idiotēm nav jāvairojas, veča grīdaslupata. Te pārsit visās jomas pat Blaumaņa Kristīni ??? Bet laikam nav jātērē laiks rakstot, jāpalasa kā pasaka pie rīta kafijas un jāpateicas tam tur augšā, ka esmu piedzimusi ar smadzenēm ???

Tu gan esi viena aukstasinīga, riebīga sieviete. Ceru, ka vismaz gūsti kaut kādu prieku komentējot šādi. :)
28.12.2022 10:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits