Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izpalīdzēšana

 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Sveikas.
Lieta sekojoša. Strādāju darbā, kas atrodas aptuveni stundas gājienā no mājām. Darbs sākas ļoti agri - sešos no rīta. Pa cik vel neesmu sakrājusi naudu savam auto, es pārsvarā uz darbu braucu ar kolēģiem, kuri tepat arī dzīvo. Dotajā brīdī ir Ziemassvētku laiks un kolēģi, kuriem ir bērni, paņēmuši atvaļinājuma dienas. Pa cik manam partnerim ir auto, vakar minēju, ka vajadzētu mani izručīt uz divām dienām, jo nav kas aizved. Turklāt zinu, ka tās divas dienas viņam nav darba dienas, jo tad viņš uz darbu ceļas vēlāk nekā es un neprasītu. Uz ko sekoja atbilde - " Kapēc man vajadzētu celties piecos no rīta un vest tevi uz darbu?" Es paliku mazliet apmulsusi un dusmās noteicu "Jo cilvēki attiecībās viens otram palīdz. Bet pa cik man nepatīk kādam justies parādā, es pati aiziešu."
Minēšu, ka mums nav bijuši ne strīdi vai kādi aizvainojumi, lai viņš kaut kādā veidā censtos man atriebt vai kā tamlīdzīgi. Esam kopā 3 gadus. Sarunai nebija turpinājuma, gāju gulēt, jo šodien darba diena. Bet pie sevis nodomāju "Un kāda velna pēc man šodien savā brīvdienā bija jāgatavo viņam ēst, jo viņš paprasija? Turklāt vel jāieliek līdzņemšanai uz darbu?" Laikam cilvēki esot kopīgās attiecībās vienkārši tā dara.
Vai arī es esmu tā, kura īsti kaut ko neizprot?
Kā jūs rīkotos?
Kā jums tas izskatās no malas?
22.12.2022 04:19 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Aizmirsu pieminēt, ka dzīviju ārzemēs, kā rezultātā viņa auto neņemu lietošanā, jo uz mana vārda nav apdrošināšana attiecīgajam auto. Bez tās braukt ar viņa auto nedrīkstu.
22.12.2022 04:57 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Manās attiecības tas būtu pilnībā normāli ja kāds otru aizvestu kaut vai nakts vidū, jo esam braukuši viens otram pakaļ uz darbu cauri visai pilsētai vēlās vakara stundās utt. Mēs darām visu lai viens otram izpalīdzētu.
Bet ir jau attiecībās kur cilvēki dzīvo tā teikt neatkarīgā. Bet tas arī nav godīgi ka tu viņam palīdzi bet viņš tev nē.
Tev vajadzētu izrunāties šito ar savu draugu.
22.12.2022 06:36 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Es esmu gatava darīt jebko, pilnīgi jebko savas otras pusītes vārdā, bet ne celties 5 no rīta 😄 Mans mīļotais cilvēks ir lietas kursā par to, ka es esmu izteikta pūce un nespēju pamosties nakts vidū, rīti man vienmēr ir grūti. Tā vietā viņš paņemtu taksometru vai aizbrauktu ar sabiedrisko transportu, ja pastāv tāda iespēja. Ja tādas iespējas nav, tad gan man nekas cits neatliktu kā celties 5 no rīta un vest viņu uz darbu.
Tavā gadījumā, grūti spriest vai par to vajadzētu uztraukties, ja viņš ir izteikta pūce, turpina tevi apčubināt citos veidos un tev ir iespēja nokļūt uz darbu ar taksometru vai sabiedrisko, es par šo īpaši neuztrauktos.
22.12.2022 06:58 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Man šķiet, ja tavai otrai pusītei ir brīvdienas, tad jau varēja piecelties piecos, aizvest un šņākuļot tālāk. Tā nav ikdienas situācija, bet gan dažas dienas.
Protams, mēs, forumā, nezinām par jūsu attiecībām tik daudz kā Jūs paši
22.12.2022 07:13 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Atbildot uz komentāriem, apčubināšana nav kaut kas tāds, kas no viņa būtu sagaidāms. Viņš vairāk ir praktiķis. Taču šāda maza palīdzība man šķiet tāda elementāra lieta. Nu es viņu aizvestu, ja būtu viņa situācijā. Opcija par taksi pastāv. Nekad neesmu izmantojusi, nemāku teikt cik dārgi, taču dzirdēts, ka lēti tas vairs arī nav. Protams, tas aiztaupītu to agro celšanos par stundu. Sabiedriskais tik agri nekursē. Man tādas dalītas sajūtas. Tapēc arī taujāju viedokli no malas.
22.12.2022 07:38 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Savu lūgumu vajadzēja pasniegt nedaudz savādāk,tad iespējams būtu cita reakcija no vīrieša puses.
Jā, attiecībās būtu vienam otru jāatbalsta un jāpalīdz otram,bet tam jānotiek no paša gribas/vēlmes.
Un tas,ka attiecībās nav strīdu,ne vienmēr liecina,ka tajās viss ir kārtībā.
Ja visās citās situācijās vīrietis palīdz/rūpējas un atbalsta,tad iespējams šajā gadījumā tiešām grib atpūsties brīvdienās.
22.12.2022 07:44 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Mušpapīrs @ 22.12.2022 07:13
Man šķiet, ja tavai otrai pusītei ir brīvdienas, tad jau varēja piecelties piecos, aizvest un šņākuļot tālāk. Tā nav ikdienas situācija, bet gan dažas dienas.
Protams, mēs, forumā, nezinām par jūsu attiecībām tik daudz kā Jūs paši

Ir jau viegli teikt, aizvest un šņākulot tālāk. Man arī miegs ir ļoti svarīgs un ja man ir beidzot brīvdiena, tad es to vēlētos izmantot lai pilnvērtīgi izgulētos, un līdz ko Tu izlien no gultas un kaut ko sāc darīt, tā nav vairs opcijas aiziet gulēt tālāk.
Autore, ja tiešām nav opcijas aizbraukt ar autobusu vai taksis par dārgu, tad jā nepatīkami. Varēja jau saņemties uz tām divām dienām un piecelties agrāk, bet tiešām saprotu arī cilvēkus kuriem miegs ir svarīgs.
22.12.2022 07:53 |
 
Reitings 10703
Reģ: 05.03.2020
mans vīrs aizbrauktu, bez ierunām. cita lieta, cik man pašai būtu viegli to prasīt (esmu tādā ziņā max. patstāvīga, ja kaut ko varu izdarīt bez viņa, tad to darīšu pati) 😀
tavs vīrietis ir egoists un savu miegu vērtē augstāk par tavu komfortu.
22.12.2022 07:54 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Šaubos, vai lūguma izteikšana citādāk kaut ko mainītu. Vienai manai klasesbiedrenei tēvs nekad no rīta piecos necēlās, lai aizvestu uz autobusu kādā ekskursijā vai tamlīdzīgi. Tas nebija darba specifikas dēļ. Normāls vīrietis, bet nekad necēlās agrāk kā viņam paredzēts un viss.
22.12.2022 07:57 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Lorra @ 22.12.2022 07:53

Ir jau viegli teikt, aizvest un šņākulot tālāk. Man arī miegs ir ļoti svarīgs un ja man ir beidzot brīvdiena, tad es to vēlētos izmantot lai pilnvērtīgi izgulētos, un līdz ko Tu izlien no gultas un kaut ko sāc darīt, tā nav vairs opcijas aiziet gulēt tālāk.
Autore, ja tiešām nav opcijas aizbraukt ar autobusu vai taksis par dārgu, tad jā nepatīkami. Varēja jau saņemties uz tām divām dienām un piecelties agrāk, bet tiešām saprotu arī cilvēkus kuriem miegs ir svarīgs.

Jā, katram miegs ir citādāks 😅
22.12.2022 07:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Kāpēc tu viņam gatavo ja strādājat abi? Kalpone esi? Redzi tev pat 2 dienas neizpalidz. Draņķīgas attiecības. Nevar uz tādu paļauties.
22.12.2022 08:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Un kāda vella pēc noklusēji par to ēst gatavošanu? Ja neizpalidz, tad tam jābūt abpusēji, katrs par sevi. Tev ir tiesības atpūsties brīvdienā, nevis privātais pavārs jātēlo. Minēšu, tu parasti mazgā veļu, gludini, uzkop māju, gatavo, un rēķinus dalat uz pusēm. Izdevīgi puisim, malacis, labi iekārtojies
22.12.2022 08:17 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Gatavoju es salīdzinoši reti. Pa cik man tāpat bija jāgatavo sev līdzņemšanai, pagatavoju arī abiem vakariņas un viņam lidzņemšanai (tā bija mana iniciatīva). Bet taisnība, rēķini uz pusēm un parasti es esmu tā mājsaimniece, kas pakārto, piekārto, saloca, izmazgā. Tomēr nav arī tā, ka pats neko nedara. Taču primārais ir darbs un nauda. Nu tad arī šādās izvēlēs neizpalīdzēt arī tas parādās ļoti uzskatāmi.
22.12.2022 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Personīgi man tas būtu labs signāls, lai dzīvē kaut ko pamainītu. Nevaru pat iedomāties, ka draugs mani šādā situācijā uzmestu, jo miegs un brīvdiena. Domāju, tas nav tavs cilvēks, ja reiz tik elementāru lietu nevar izlīdzēt - nav jau viduslaiki, kad būtu jāiet uz stalli, jājūdz zirgs, jāceļas četros u.tml.
22.12.2022 09:45 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Guncha01 @ 22.12.2022 09:37
Gatavoju es salīdzinoši reti. Pa cik man tāpat bija jāgatavo sev līdzņemšanai, pagatavoju arī abiem vakariņas un viņam lidzņemšanai (tā bija mana iniciatīva). Bet taisnība, rēķini uz pusēm un parasti es esmu tā mājsaimniece, kas pakārto, piekārto, saloca, izmazgā. Tomēr nav arī tā, ka pats neko nedara. Taču primārais ir darbs un nauda. Nu tad arī šādās izvēlēs neizpalīdzēt arī tas parādās ļoti uzskatāmi.
Un kāpēc jaunai, veselai, simpātiska sievietei uz tādu jātērē dzīves vienīgās laiks? Viņu var saprast, ērti iekārtojies. Tev kam to visu vajag?
22.12.2022 09:59 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Nu, kas tas pa mīksto, kas nevar piecelties piecos no rīta un aizvest? Tādā gadījumā, Tu piecos no rīta pa ziemu ,stundu velcies ar kājām, kamēr šis saldi gulēs? Un, viņam pilnīgi vienalga kā Tu tiksi?
Laikam esmu atriebīga un nekādas pusdienas viņam uz darbu līdzi netaisītu, un tā arī pateiktu - kāpēc man brīvdienās Tev kaut kas jāgatavo?
22.12.2022 10:05 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Vīrs nereti savās brīvdienās ceļas, lai mani pavadītu uz darbu. Tāpat vien. Sabučo un novēl labu dienu, kad izeju pa durvīm. Ja vajadzētu, arī aizvestu.
Manuprāt tieši tā ir mīlestība - rūpēties par otru pat ar mazām lietām :)
22.12.2022 10:30 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Principā uz jebkuru viņa lūgumu varētu atbildēt ar "Kāpēc man tas būtu jādara savā brīvdienā/brīvajā vakarā pēc darba?" neuzskatu, ka tas ir normāli, tad būtu vismaz pateicis, ka iedos naudu taksim vai izrādījis kādu interesi, nevis atbildējis kā svešam cilvēkam.
22.12.2022 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Turklāt Tu saki, ka darbs ir stundas gājiena attālumā. Es eju vidēji 6 km/h (neiesvīstot, bet normāls temps staigāšanai). Tas sanāktu 10-15 min ar automašīnu? Pareizi saprotu?
22.12.2022 11:22 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Tu esi tik neglīta, ka jādzīvo ar vīrieti, pie kura jāmaksā puse rēķinu, jāveic mājas darbi un vēl pilnai laimei uz darbu (!!!) nevar aizvest?
Salīdzinājumam - mūsmājās rēķinus maksā/pirkumus veic vīrietis, es maksāju tikai savu telefonu, nopērku kaut kādu sīkumu pēc iedvesmas, vispār savu naudu izmantoju, kā gribu. Gatavojam abi, bet, ja neviens nepagatavo, tad mierīgi var ēst sviestmaizes vai da jebko gatavu. Un, neraugoties uz sabiedriskā transporta pieejamību visu diennakti, vajadzības gadījumā tieku aizvesta/atvesta, kur man vajag, un tā vajadzība nav darbs, bet gan visbiežāk kaut kādi pasākumi/izbraucieni, kur esmu devusies viena.
Labi iekārtojies, sekss, kalpone un dzīvesvieta uz pusi lētāka. Kam Tev tas vajadzīgs? Dzīvokli var īrēt divatā arī ar kādu kolēģi/draudzeni, kamēr satiek normālu vīrieti.
22.12.2022 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits