Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iqos 3 Duo vai Lil Solid 2.0

 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Vai te ir kāds, kurš lieto Lil Solid 2.0 tabakas karsēšanas ierīci?
Vai ir kādas atsauksmes? Kā ar saderbību ar Heets?
Zinu, ka Lil domāti savi stiki Fiit (esmu redzējusi pagaidam tikai Mego, pat nezinu, kādā cenā). Vai heeti der?
Šobrīd svārstos starp jauna Iqos un Lil iegādi, noderētu pieredze
https://www.iqos.lv/lv/eveikals/lil-solid-2-0
20.12.2022 22:15 |
 
Reitings 73
Reģ: 25.02.2022
Iqos der Fiit, tad jāder arī otrādi. Fiit ir nedaudz lētāki par Heet, bet man nepatīk. Ir vēl Nuso. To tikai Latvijas Naftā esmu redzējusi. Arī lētāki nekā Heet un mani favorīti.
21.12.2022 00:12 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Lilam der gan heeti gan tie fiiti, bet tie man nepatīk un nuso arī nepatīk.
Un 3 duo arī der visi veidi.
Vislabāk patīk jaunie heeti mauve wave vai kaut kā tā.
Izmantoju 3duo. Lilam arī nav nekāda vaina. Stabili var izmantot veselu iepakojumu. Neiet pie sirds lilam tas, ka tāds kā blāķis nevis sticks kā 3duo.
21.12.2022 23:04 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Es šobrīd izmantoju iqos 3 duo, bet man nepatīk, ka jānoņem uzgalis, un tad man citreiz ātrumā nesanāk pareizi uzlikt atpakaļ (vienreiz tumsā riktīgi nomocījos). Šķiet, ka Lil tādā ziņā ērtāk, jo ir viena ierīce, kur nekas nav jāizņem, arī asmens nav tik trausls. Man ar iqos visu laiku bail nolaust. Arī tīrot nepatīk, ka netieku klāt tur, kur asmenim sāni, sanāk ar zobu bakstāmo tur keksēties. Liekas, ka baigas čakars, bet varbūt es vnk neesmu piešāvusies.
Izmēģināju fiit zaļos, kas ir ar mentolu, šķiet, ka ir vieglāki nekož tā, kā pelēkie un jaunie violetie heets. Heeti reāli šķiet rūgtāki, ja salīdzina ar fiit 🧐
22.12.2022 21:30 |
 
Reitings 1
Reģ: 23.05.2023
Par Lill Solid 2,0 un Iqos 3 DUO.
Abas ierīces var lietot gan ar Heets,gan Fiit tabakas izstrādājumiem.Atšķiras tikai tabakas presēšanas veids.Heets tabaka ir sapresēta,lai ideāli darbotos ar asmeni(Iqos 3 Duo un Iqos 3 Duo Originals ierīce),savukārt Fiit tabaka sapresēta,lai labāk darbotos
ar adatas karsēšanas tehnoloģiju(Lil Solid 2.0).
Bet,var izmantot kā patīk.Abām ierīcēm der gan Fiit,gan Heets.Arī Nusso.Tos var nopirkt Fix Price veikalos,dažādas garšas un laba cena.Tas ir gaumes jautājums.Kas kuram patīk.Man Lil Solid patīk vislabāk,jo kompakta ierīce un nav atsevišķa turētāja kā 3 Duo.Ērta ierīce.Ja ir grūti ar tīrīšanu 3 Duo,bail nolauzt asmeni utt.,jānes uz jebkuru Iqos apkalpošanas vietu Latvijā.Veikali,stendi.Tīra bez maksas,pārbauda gaisa plūsmu tvaikam,veic atjaunināšanas programmu ierīcēm,tas jādara ik pēc 3 mēn.,lai ierīce darbotos nevainojami.Ar kociņu bakstīt pie asmens apakšas neiesaku,lai to dara veikala darbinieki.Bet jātīra regulāri,jo tvaika nosēdumi laika gaitā pārvēršas par ogli,apgrūtinot asmens darbību.Var nedarboties ierīce vai sākt niķoties,mainās tabakas izstrādājumu garša.
23.05.2023 22:44 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Riry @ 22.12.2022 21:30
Es šobrīd izmantoju iqos 3 duo, bet man nepatīk, ka jānoņem uzgalis, un tad man citreiz ātrumā nesanāk pareizi uzlikt atpakaļ (vienreiz tumsā riktīgi nomocījos). Šķiet, ka Lil tādā ziņā ērtāk, jo ir viena ierīce, kur nekas nav jāizņem, arī asmens nav tik trausls. Man ar iqos visu laiku bail nolaust. Arī tīrot nepatīk, ka netieku klāt tur, kur asmenim sāni, sanāk ar zobu bakstāmo tur keksēties. Liekas, ka baigas čakars, bet varbūt es vnk neesmu piešāvusies.
Izmēģināju fiit zaļos, kas ir ar mentolu, šķiet, ka ir vieglāki nekož tā, kā pelēkie un jaunie violetie heets. Heeti reāli šķiet rūgtāki, ja salīdzina ar fiit ?
iqos duo lietoju jau gadu un uzgalis nav jāņem nost 😂😂😂😂 mazliet tikai jāpavelk uz augšu. Un lai tīrītu ir taču speciālie spirta stiki! Lēti pie tam. Un ļoti viegli ar viņiem tīrīt. Kāds zobubakstāmais 🤓
23.05.2023 22:52 |
 
Reitings 24
Reģ: 12.06.2022
Glo arī ir laba opcija un heeti kas viņiem ir neo arī ir ļoti lēti
Glo cena ir 9 eiro un ja nemaldos neo 2,95
24.05.2023 02:23 |
 
Reitings 8646
Reģ: 06.07.2022
Riry ir mans dienas prieks :D Aikosam ņem nost uzgali, lai uzspraustu hītu :D
Mīļo cilvēk, nekur nekas nav jāņem nost, hīts ir vnk jāieliek no augšas. Visbiežāk tas uzsēžas ideāli, bet ir reizes, kad jau spraužot jūti - dūma nebūs. Nezinu, no kā tas atkarīgs, bet ja spraudiens jau ir pagrūts, tad arī smēķis kaifu nedos.
24.05.2023 14:53 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
EmilijaArm @ 24.05.2023 14:53
Riry ir mans dienas prieks :D Aikosam ņem nost uzgali, lai uzspraustu hītu :D
Mīļo cilvēk, nekur nekas nav jāņem nost, hīts ir vnk jāieliek no augšas. Visbiežāk tas uzsēžas ideāli, bet ir reizes, kad jau spraužot jūti - dūma nebūs. Nezinu, no kā tas atkarīgs, bet ja spraudiens jau ir pagrūts, tad arī smēķis kaifu nedos.
man bija šitā problēma,kad bāzu heetu un tad tik uzsāku karsēt. Tagad uzspiežu pogu un tad uzreiz lieku heetu, problēmu nav bijis ne reizi. Vienīgi,ja iqos ir aizdirsies melns🤣🤣
24.05.2023 15:43 |
 
Reitings 8646
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 24.05.2023 15:43
man bija šitā problēma,kad bāzu heetu un tad tik uzsāku karsēt. Tagad uzspiežu pogu un tad uzreiz lieku heetu, problēmu nav bijis ne reizi. Vienīgi,ja iqos ir aizdirsies melns??

Paldies, pamēģināšu Tavu piegājienu :) Patiesībā nekad nebiju domājusi, kā ir pareizi - vispirm hīts un tad poga, vai vispirms poga un tad hīts.
24.05.2023 17:36 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
EmilijaArm @ 24.05.2023 17:36

Paldies, pamēģināšu Tavu piegājienu :) Patiesībā nekad nebiju domājusi, kā ir pareizi - vispirm hīts un tad poga, vai vispirms poga un tad hīts.
pēc instrukcijas laikam,ja nemaldos pirmais iet heets. Bet tad,kad no 20 heetiem 6-7 aizgāja miskastē es domāju,ka nav ko zaudēt un pamēģināšu savādāk. Jo uzgalis drusku paspēj sasilt un viegli ieiet heetā
24.05.2023 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits