Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DĪVAINĀ ROMANTIKA VIESU NAMĀ

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveikas!
Nedēļas nogalē ar mīļoto divvientulībā svinējām manu dzimšanas dienu skaistā muižā, kurā ierīkots arī viesu nams. Sniedziņš ietinis apkārtnes kokus pasakainā mētelītī, blakus aizsalušā ezera ledus atstaro mēness gaismu, un tikai mēs divi vien...
Sprakšķ kamīns, vāzē uz galda man dāvātais lielais tumši sarkano rožu klēpis, glāzēs sarkanvīns, un Bēthovena mūzikas skaņās esmu ieritinājusies Mīļumam azotē. Pilna laime.
Es pieeju un atvero mūsu otrā stāva logu, lai istabiņā ienāk dzestrais ziemas gaiss. Paraugos lejā baltajā sniegā, un ieraugu tajā svaigi parādījušos tumšu svītru. Mazliet sabijos, nodomāju, ka tā varētu būt kāda zīme no kosmosa šajā vientuļajā vietā. Aicinu Mīļumu un prasu viņam, kas tas varētu būt.
Un viņš sakautrējies atbild, ka bijis nupat ārā lielajās darīšanās (numuriņā bijis neērti no manis iespējamā aromāta dēļ). Un tad pēc defekācijas esot noslaucījis dibenu, velkot to kailu pa balto sniegu. Esot to iemācījies laukos no sava suņa Ringo.
Šķita mazliet jocīgi, taču reizē arī novērtēju viņa cieņu pret mani.
Ko jūs domājat par šādu atgadījuma un mīļotā cilvēka rīcību?
19.12.2022 00:19 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2020
Tādas divejādas sajūtas pārņem izlasot šo ziemas romantisko ainu, ceru, ka puisis labu gribēdams nebūs sabojājis savas lieliskās attiecības, jo mēs meitenes esam ļoti jūtīgas uz šādām lietām.
19.12.2022 08:26 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.12.2022
Tev vajadzētu izdot grāmatas par saviem romatiskajiem piedzīvojumiem! Ļoti laba iztēle.
19.12.2022 09:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Manuprāt, ne katrs vīrietis ir gatavs sievietes dēļ ledainā aukstumā doties ārā nokārtoties, lai pasargātu savu sievieti no nepatīkamā aromāta iekštelpu tualetē.
19.12.2022 11:22 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.12.2022
Lauma07 @ 19.12.2022 11:22
Manuprāt, ne katrs vīrietis ir gatavs sievietes dēļ ledainā aukstumā doties ārā nokārtoties, lai pasargātu savu sievieti no nepatīkamā aromāta iekštelpu tualetē.

Pilnīgi noteikti ārkārtīgi liels retums 😀😀😀😀
19.12.2022 12:00 |
 
Reitings 21435
Reģ: 18.08.2022
Lauma07 @ 19.12.2022 11:22
Manuprāt, ne katrs vīrietis ir gatavs sievietes dēļ ledainā aukstumā doties ārā nokārtoties, lai pasargātu savu sievieti no nepatīkamā aromāta iekštelpu tualetē.

Kopš kuriem laikiem Jums tā ir problema ?
Tu taču teici ,ka vinam pirms tam bija dzivoklis ar atverto gulamistabas /tualetes planojumu cik atceros 😁😀😁
19.12.2022 12:07 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
SantaBarbara @ 19.12.2022 12:07

Kopš kuriem laikiem Jums tā ir problema ?
Tu taču teici ,ka vinam pirms tam bija dzivoklis ar atverto gulamistabas /tualetes planojumu cik atceros ???

Jā, tā ir, bet tur mums virs poda ir tvaika nosūcējs- es par to rakstīju. Tas būtiski absorbē visu. Vienīgi pa laikam jāmaina tam nosūcējām filtri, kad aizsērē.
19.12.2022 12:49 |
 
Reitings 6950
Reģ: 13.04.2022
tas tas pats kam 65 gadi? neko jau sev, un pustupus dirsu slauka ap sniegu.
19.12.2022 12:53 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
amoreamore @ 19.12.2022 12:53
tas tas pats kam 65 gadi? neko jau sev, un pustupus dirsu slauka ap sniegu.

Taču jau toreiz rakstīju, ka ar Uldi (kuram bija 67 gadi mūsu attiecību laikā), esmu šķīrusies.
19.12.2022 13:30 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Nu, ko lai saka …
Plašs vārdu krājums (cilvēks visticamāk daudz lasa), tēlaina valoda un labas gramatikas zināšanas.
Ja katrreiz tekstā neiepītu dibenlietas, būtu labāk.
P.S.: mīļotajam debesu zvani nenosala un nenodila ārā, sniegā?
19.12.2022 14:56 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Globuss @ 19.12.2022 14:56
Nu, ko lai saka …
Plašs vārdu krājums (cilvēks visticamāk daudz lasa), tēlaina valoda un labas gramatikas zināšanas.
Ja katrreiz tekstā neiepītu dibenlietas, būtu labāk.
P.S.: mīļotajam debesu zvani nenosala un nenodila ārā, sniegā?
Piekrītu! Man arī ir patīkami lasīt, bet dibenu kaku lietas jau ir par daudz. Vislabāk man patika Laumas stāsts par attiecībām ar veco vīrieti :)
19.12.2022 15:23 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
P.S.: mīļotajam debesu zvani nenosala un nenodila ārā, sniegā?

Tieši tāpēc arī saku, ka apbrīnoju savu vīrieti par cieņas izrādīšanu, riskējot ar veselību. Arī es biju uztraukusies par viņa sēklinieku maisiņu (tautā dēvētu par "kuli"), bet viņš it kā vienaldzīgi tikai nosmēja un teica, ka viss esot kārtībā! Lieli cilvēki tā dara, nesūkstās par sīkumiem.👍
19.12.2022 17:08 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Globuss @ 19.12.2022 14:56
Nu, ko lai saka …
Plašs vārdu krājums (cilvēks visticamāk daudz lasa), tēlaina valoda un labas gramatikas zināšanas.
Ja katrreiz tekstā neiepītu dibenlietas, būtu labāk.
P.S.: mīļotajam debesu zvani nenosala un nenodila ārā, sniegā?

Man šķiet, ka Lauma ir vīrietis.
19.12.2022 18:05 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.12.2022
Dārgā dvēseles māsa Lauma,
kad Tu minēji brūnu svītru sniegā, manā iztēlē tas viss iezīmējās nedaudz citādi. Atvainojos, ka iespraukšos te ar savu stāstu, taču uzskatu to par ievērības cienīgu atgadījumu manā mūžā, un vēlos ar šo brīnumaino jebšu brūnumaino kuriozu padalīties arī ar jums.
Tas notika pirms gadiem sešiem, kad mēs ar vīru ieradāmies svinēt kādas jaunas dāmas kāzas, un vakaru palielā radu kompānijā pavadījām viņu pašu glaunā lauku mājā. Galds bija bagātīgi klāts. Mans lielākais prieks - un arī lielākā bēda - bija varen labas brētliņas, ko namamāte bija personīgi atvedusi no tālās Sanktpēterburgas. Tovakar pirmo reizi savā dzīvē ēdu kaut ko ar tik lielu baudu, nekā nevarēdama atēsties. Kā jums arī tas varētu būt zināms, brētliņas ir visai sāļas, un ēdot vienmēr nepieciešams iemalkot kaut ko atspirdzinošu, nedaudz atgūt duku, un tad ar jauniem spēkiem šņakstināt tālāk. Man krietni paveicās, jo tieši aiz mana krēsla namamāte bija nolikusi spaini ar svaigi slauktu pienu. Tā nu es tajā vakarā izēdu pus spaini brētliņu un pa virsu uzdzēru tik pat svaigi slaukta piena. Jūs jau droši vien saprotat (bet es tolaik vēl nesapratu), ka vēderā tas drīz vien rada ārkārtēju, es pat atļautos teikt - katastrofālu - situāciju.
Es attapos mājas otrajā stāvā, kad man pēkšņi sānā kā ar dunci iedūra. Sākumā nodomāju, ka slepkavnieks tumsā slēpjas, bet tomēr tā nebija vis. Pēc pazīstamā, bet toreiz jau daudz piesātinātākā aromāta tūlīt jau arī aptvēru, kādi dabas procesi tuvākajos brīžos diktēs manu likteni. Liku lietā visas fizikas zināšanas, kas vēl aizķērušās mana prāta nostūros, un ātri aprēķināju, ka skrienot uz tualeti pirmajā stāvā, uztaisīšu avāriju jau uz kāpnēm starp astoto un piekto pakāpienu, un kritīšu mūžīgā negodā visu viesu acu priekšā.
19.12.2022 18:06 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.12.2022
Tā nu man neatlika nekas cits kā raut vaļā logu, uzkārtot pēcpusi uz palodzes, ar visiem desmit nagiem ieķerties sienās cik nu to neaprakstāmajā agonijā vēl spēju, un dāmas, nebija jāgaida ne sekunde, kad gāja vaļā kā no ložmetēja. Man uzreiz nostaļģiju par Franču revolūciju uzdzina, acu priekšā viena pēc otras zibēja tās ainas - Napoleona armija kreisajā pusē, austrieši labajā, no abām pusēm bundzinieki rībina, vīri uz zirgiem auļo priekšā, ložmetēju rindas aizmugurē, pa vidu simti kājinieku ar musketēm, un tik pārlādē un tik šauj, un tik pārlādē un tik šauj!
Pēc dažām minūtēm pilnīgā nespēkā nošļuku uz grīdas. Kad uz īsu acu mirkli nedaudz atguvu samaņu, tad jutos kā augšāmcēlusies no kapa, un joprojām to datumu svinu kā savu otro dzimšanas dienu. Jāatzīst, pat ar lielāku prieku nekā savu īsto dzimšanas dienu, jo šos svētkus tomēr es sev radīju pati.
Tiesa, ar to vēl nekas nebija beidzies. Nākamajā rītā tur pat uz grīdas arī pamodos. Knapi paspēju uzraut bikses pār pēcpusi un piecelties kājās, kā gaitenī parādījās inspektors Bite ar rejošu kranci pavadā. Tajā dienā tika uzsākta krimināllieta par lauku nama sātanisku apgānīšanu. Ekskrementi tika atrasti pat 200 metru attālumā no ēkas, turklāt tajos tika konstatētas gan zivju galvas, gan cilvēka asinis, un pat viens taisnās zarnas gabals, kas izskaidrotu dažas manas nedienas pēc šī traģiskā bet svētlaimīgā vakara.
Dārgā, es izsaku Tev milzīgu pateicību, ka šajā aukstajā ziemas vakarā ļāvi man uz brīdi gremdēties tik pacilājošās atmiņās!
19.12.2022 18:06 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Sweet Melon @ 19.12.2022 18:05

Man šķiet, ka Lauma ir vīrietis.

Man arī tā šķiet.
19.12.2022 19:00 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sardīne. @ 19.12.2022 18:06
Tā nu man neatlika nekas cits kā raut vaļā logu, uzkārtot pēcpusi uz palodzes, ar visiem desmit nagiem ieķerties sienās cik nu to neaprakstāmajā agonijā vēl spēju, un dāmas, nebija jāgaida ne sekunde, kad gāja vaļā kā no ložmetēja. Man uzreiz nostaļģiju par Franču revolūciju uzdzina, acu priekšā viena pēc otras zibēja tās ainas - Napoleona armija kreisajā pusē, austrieši labajā, no abām pusēm bundzinieki rībina, vīri uz zirgiem auļo priekšā, ložmetēju rindas aizmugurē, pa vidu simti kājinieku ar musketēm, un tik pārlādē un tik šauj, un tik pārlādē un tik šauj!
Pēc dažām minūtēm pilnīgā nespēkā nošļuku uz grīdas. Kad uz īsu acu mirkli nedaudz atguvu samaņu, tad jutos kā augšāmcēlusies no kapa, un joprojām to datumu svinu kā savu otro dzimšanas dienu. Jāatzīst, pat ar lielāku prieku nekā savu īsto dzimšanas dienu, jo šos svētkus tomēr es sev radīju pati.
Tiesa, ar to vēl nekas nebija beidzies. Nākamajā rītā tur pat uz grīdas arī pamodos. Knapi paspēju uzraut bikses pār pēcpusi un piecelties kājās, kā gaitenī parādījās inspektors Bite ar rejošu kranci pavadā. Tajā dienā tika uzsākta krimināllieta par lauku nama sātanisku apgānīšanu. Ekskrementi tika atrasti pat 200 metru attālumā no ēkas, turklāt tajos tika konstatētas gan zivju galvas, gan cilvēka asinis, un pat viens taisnās zarnas gabals, kas izskaidrotu dažas manas nedienas pēc šī traģiskā bet svētlaimīgā vakara.
Dārgā, es izsaku Tev milzīgu pateicību, ka šajā aukstajā ziemas vakarā ļāvi man uz brīdi gremdēties tik pacilājošās atmiņās!

Fuj, ku pretīgi! Ko es nupat izlasīju!!! 🥺
19.12.2022 21:22 |
 
Reitings 5873
Reģ: 04.12.2022
Lauma07 @ 19.12.2022 21:22

Fuj, ku pretīgi! Ko es nupat izlasīju!!! ?

Man liekas, ka šitos pastāstiņus drukā Kivičliene, lai novērstu uzmanību no aktīvo komentāru plūsmu kivičsāgas sadaļā 😂
19.12.2022 21:27 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Sweet Melon @ 19.12.2022 18:05

Man šķiet, ka Lauma ir vīrietis.

Lieku, ka tā ir sieviete vai ļoooooti sievišķīgs vīrietis
19.12.2022 23:45 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.12.2022
Kurpīte @ 19.12.2022 21:27

Man liekas, ka šitos pastāstiņus drukā Kivičliene, lai novērstu uzmanību no aktīvo komentāru plūsmu kivičsāgas sadaļā ?

Andris ticamāk 😀
19.12.2022 23:49 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Sardīne, škic atpakaļ bundžā!
20.12.2022 00:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits