izmitināties uz 12 - 13 dienām

 
Reitings 5
Reģ: 11.12.2022
Holā!
I'm here for the first time , bet runājot latviski , tad vēlētos painteresēties , vai šeit forumā ir young peoples , vecāki cilvēki , sievietes , vīrieši , vienalga kas. Jo lieta tāda , ka dzīvoju jau vairākus gadus Čehijā un uz Latviju diezgan reti sanāk atbraukt , te man ir diezgan maz draugu un radu gandrīz neviena. Skatos naktsmītnes un mazliet liekas par dārgu tā viena nakts , vēlētos apmesties uz 12 - 13 dienām , bet cenas ir kosmoss , negribu maksāt tādas astronomiskas summas , vai šeit var atrast cilvēku , kas mani (bez mantām , tikai mani) varētu šīs 2 nedēļas uzņemt pie sevis? Protams būšu gandrīz vai nepamanāms , līdzi būs tikai dators iekš darba , mugursoma un tas praktiski arī viss. Ja vajadzēs palīdzēšu saimnieciskajos darbos + 100 eiro iedošu par šīm 12 - 13 uzņemtajām dienām. Varu gulēt arī uz grīdas , ja ir matracis protams , bet galvenais lai būtu pajumte nodrošināta.
Esmu jaunietis , sīkāk privāti.
Pilsētai nav nozīmes.
Laiks , kad varētu ierasties ir 19.01.23 līdz 30 vai 31.01.
11.12.2022 18:15 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Varbūt šis ir stulbs jautājums, bet kā tu tik labi zini latviešu valodu, ņemot vērā, ka tavs tēvs ir čehs un tu 90% dzīvo Čehijā? Pat cilvēki, kuri lielu daļu dzīves ir pavadījuši Latvijā, pārvācoties ar laiku aizmirst latviešu valodu (vismaz daļu interpunkcijas un ortogrāfiskos likumus).
Un šo forumu arī nav tik viegli atrast, diezgan specifiska vietne. Kāpēc tu neizmantoji, piemēram, Facebook pieejamās iespējas?
14.12.2022 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Chillax cilvēki.. atkal vētra ūdensglāzē.
100EUR tiešām ir ļoti simboliski, bet iesaku painteresēties FB grupā: Riga Student Market - tur ir pārsvarā LV dzīvojoši ārzemju studenti, kuri ir atvērti visādiem piedāvājumiem un tagad uz Ziemassvētku laiku noteikti daudzi laiž mājās, brīva vieta kādam varētu atrasties.
Un paskaties couchsurfing.com vai fb grupā couchsurfing Latvia - nezinu, cik tagad tā mājaslapa ir dzīva, bet agrāk man pašai bija fantastiska pieredze ārzemēs, ko nevar salīdzināt ar vienkārši aizbraukšanu uz viesnīcu citā valstī.
14.12.2022 01:20 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
TimeToDream @ 14.12.2022 00:23
Varbūt šis ir stulbs jautājums, bet kā tu tik labi zini latviešu valodu, ņemot vērā, ka tavs tēvs ir čehs un tu 90% dzīvo Čehijā? Pat cilvēki, kuri lielu daļu dzīves ir pavadījuši Latvijā, pārvācoties ar laiku aizmirst latviešu valodu (vismaz daļu interpunkcijas un ortogrāfiskos likumus).
Un šo forumu arī nav tik viegli atrast, diezgan specifiska vietne. Kāpēc tu neizmantoji, piemēram, Facebook pieejamās iespējas?

Iespējams izmanto tulkotāju, jeb viņam palīdz kāds cits un iztulko čehu valodā.
14.12.2022 04:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
boots @ 14.12.2022 01:20
Chillax cilvēki.. atkal vētra ūdensglāzē.
100EUR tiešām ir ļoti simboliski, bet iesaku painteresēties FB grupā: Riga Student Market - tur ir pārsvarā LV dzīvojoši ārzemju studenti, kuri ir atvērti visādiem piedāvājumiem un tagad uz Ziemassvētku laiku noteikti daudzi laiž mājās, brīva vieta kādam varētu atrasties.
Un paskaties couchsurfing.com vai fb grupā couchsurfing Latvia - nezinu, cik tagad tā mājaslapa ir dzīva, bet agrāk man pašai bija fantastiska pieredze ārzemēs, ko nevar salīdzināt ar vienkārši aizbraukšanu uz viesnīcu citā valstī.
dīvānsērfotāji ņem uz 1 vai 2 dienām. Ne jau uz 13 dienām.
Bet autors ar atbildi parāda nespēju saprast citus. Nervozumu, un agresiju nepamatotu.
14.12.2022 06:28 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Autoram vajadzēja ar to arī sākt - ar normālu bildi/savu info/ ģimenes viesu nama info un tas bija jādara attiecīgajās FB grupās vai couchsurfingā, būtu pavisam citas atbildes un piedāvājumi, noteikti atrastos cilvēki, kuri gribētu vēlāk apskatīt to Čehijas pilsētu. Kā arī man zināmajiem couchsērfotājiem ir tāsi dzīvokļi, kuros nav ne ko zagt, ne salauzt, dzīvesveids tāds.
Savukārt ielīšana sieviešu diskusiju forumā un lekšanās, ka “gaļas veikalā nepiedāvā šokolādes kūku”, ir dīvaina un dumja.
14.12.2022 08:28 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Miuce @ 14.12.2022 08:28
Autoram vajadzēja ar to arī sākt - ar normālu bildi/savu info/ ģimenes viesu nama info un tas bija jādara attiecīgajās FB grupās vai couchsurfingā, būtu pavisam citas atbildes un piedāvājumi, noteikti atrastos cilvēki, kuri gribētu vēlāk apskatīt to Čehijas pilsētu. Kā arī man zināmajiem couchsērfotājiem ir tāsi dzīvokļi, kuros nav ne ko zagt, ne salauzt, dzīvesveids tāds.
Savukārt ielīšana sieviešu diskusiju forumā un lekšanās, ka “gaļas veikalā nepiedāvā šokolādes kūku”, ir dīvaina un dumja.

Sieviešu forums ir gaļas veikals🙃.ar dažādiem gaļas veidiem. Karbonādes, vistas kotletes, cūkgaļas. Liellopu 😀
14.12.2022 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!