Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums decembrī

 
Reitings 11
Reģ: 24.01.2021
Kur Jūs braukt ceļot decembrī,var teikt pēdējā brīdī?
Iepriekš neesmu ceļojusi ar tūrisma operatoriem,bet nolemu pamēģināt.
Kā ir ceļot uz Hurgadu,Sarmelšeihu?Var ko sīkāk uzzināt,kādai ir pieredze?
Kā ir ceļot ar autobusu,piemēram,aizbraukt uz dažām dienām uz Somiju,Čehiju?
11.12.2022 09:08 |
 
Reitings 226
Reģ: 27.06.2014
Laikam brauktu tur, kur silti. Neesmu bijusi Hurgadā utt., izmantojot tūroperatoru pakalpojumus..
Esmu brauksi uz Poliju ar mašīnu, diezgan mokoši bija. :D
11.12.2022 11:05 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Kuri tūroperatori ir labākie? Šogad nevaru izlemt vai pašai plānot ceļojumu, vai lieki nelauzīt galvu un izmantot tūroperatora pakalpojumus..🤔
11.12.2022 11:24 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
es ceļojumus pērku tikai caur TezTour, esmu ļoti apmierināta un nekādu problēmu, tāpēc nav bijusi vajadzība mēģināt kādu citu aģentūru. Ko tieši gribi uzzināt? biju arī Šarmelšeihā novembra vidū.
11.12.2022 11:55 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.11.2022
Pagāšgad decembra sākumā braucām uz Maltu- 5 dienām. Biļetes nopirkām pēdējā brīdī caur ryanair, dzīvošanu uz vietas arī atradām pa lēto, jo skaitās nesezona. Laikapstākļi bija patīkami silti, ap 21-23 grādiem, varēja izbraukāt visu krustām šķērsām bez tūristu pūļiem. Patika daudz labāk kā pāris gadus iepriekš, kad braucu pavasara beigās. No sevis ieteiktu ceļojumu plānot pašai, bez tūroperātoru vai aģentūru palīdzības, jo tas ir daudz lētāk, kā arī ir iespēja visu pielāgot vairāk savām vēlmēm. Nepaņems standarta viesnīcu, kur viss ko redzi ir jūra un numuriņš (kas, protams, nav slikti, ja vēlies atpūtu tieši šādu).
11.12.2022 13:26 |
 
Patīk
Reitings 30331
Reģ: 12.10.2022
Ja ieietu sudzibas.lv, tur var palasīt par jebkuru tūroperatoru kaut kādus kasjakus. Laikam ir - kā paveicas, bet pēc savas pieredzes varu ieteikt Novatours vai celojumubode.lv.
Ja izvēlies uz Ēģipti vai Turciju (respektīvi - čarterreisi), tad vislabāk ir caur tūroperatoru, kur ir čarteris, lai par neko neuztrauktos. Es vienmēr tādos atpūtas braucienos ņemu Ultra All Inclusive 5*, lai būtu max. komforts un varētu ēst un darīt visu, ko vēlos un kas tiek piedāvāts ar plašu izvēles klāstu. (Ēģiptē 4* un 5* nav būtiskas atšķirības, var gan 4zvaigžņu, gan 5zvaigžņu, bet Turcijā gan 5* būtiski atšķiras no 4*).
Ja braucu uz Eiropas galvaspilsētām var lidmašīnu vai autobusu, tad izvēlos ekonomisku variantu, jo tāpat lielākoties lielāko daļu laika pavadu ārā, apskatot pilsētu, objektus un citas lietas.
Šis pagaidām ir mans tāds ceļošanas veids? plāns?, jo uzskatu, ka, ja brauc apskatīt pilsētu, tad var ekonomēt uz dzīvesvietu, bet, ja plāns ir gulēt pie jūras un dzīvoties viesnīcā - tad arī ņemt ar visu iekļautu un izbaudīt.
+ Ēģiptē var paņemt ekskursijas, izbraukt pa tuksnesi, snorkelēt. Tur ļoti skaisti koraļļu rifi. :)
11.12.2022 14:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits