Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mugura sāp

 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
Sveikas!
Vēršos šeit, jo nezinu ko darīt. Pirms 2 dienām sākās lielas sāpes muguras lejasdaļā, pēkšņi nevarēju muguru iztaisnot un staigāju ar saliektu muguru. Vakar sāpes palika spēcīgākas un grūti jau staigāt, durās pa vidu muguras lejasdaļā, sāpes ļoti nepatīkamas. Iedzēru Nimesil un Voltaren ziedi pasmērēju, nepalīdz. Šodien jau jūtu, ka labā kāja sāk tirpt, un arī dur nervā. Tagad jau mugura un kāja sāp.
Kur man labāk vērsties? Pie fizioterapeita?
Vai kādai tā ir bijis?
04.12.2022 12:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es tavā vietā ja nevari paprasīt padomu ĢĀ tad dotos uz slimnīcu.
04.12.2022 12:19 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Pirmais jau vajadzētu apmeklēt ĢĀ, viņš jau nu zinās ko iesākt tālāk.
04.12.2022 12:23 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Ja atstaro uz kāju un zāles nepalīdz varētu but diska trūce. Pieraksties pie algologa, rehabilitaloga un dabu nosūtījumus uz DT un magnētisko rezonansi
04.12.2022 13:19 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Kamēr tiec līdz ārstam, pakrājies kaut kur. Kā taisot pievilkšanos, tikai karājies. Vai arī jogas child poza. Vajag pastiept muguru, lai ir vairāk vietas starp diskiem un nesaspiež nervus.
04.12.2022 15:00 |
 
Reitings 43
Reģ: 31.10.2022
Ja atstaro kaja sapes,tad varetu tiesham but diska truce vai ari saspiesti diski, splodiartroze… Pieraksties pie gimenes arsta un prasi nosutijumu uz datortomografiju. Draudzenei bija ar tadiem simptomiem saspiesti diski,bet man liela diska truce. Pirms 4 nedelam bija mikrodistektomijas operacija. Skaties kur atrak vari tikt uz datortomografiju. Jelgava bija jagaida 3 meneshi,Orto klinika apmeram nedelju. Pieraksties ari pie laba neirologa ar arsta nosutijumu vai ari mugurksula kirurga/vertebrologa. Es uzreiz pierakstijos pie Gulbja Orto klinika,jo nojautu,ka man visdrizak ir truce. Nevareju ne sedet,ne pati apavus uzvilkt,gulet vareju tikai uz muguras un ari piecelties no gultas.Sapes mezonigas 🙁 Bet sakas viss ar minimalam sapem kaja un grutibam sedet.
04.12.2022 15:28 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Mana recepte šādām reizēm:
Ibumetīns - 400 mg (1 - 3x dienā) pēc iespējas ātrāk, tiklīdz sāk sāpēt.
Ledus vai saldētu dārzeņu paka ietīta dvielī uz muguras sāpošās daļas (pirmās 2 dienas), pēc tam sildošas kompreses.
Noguļos uz vēdera un stiepjos ar rokām uz augšu. Tas gandrīz automātiski atsologos muskuļus un kļūs labāk, bet nepalīdz uz ilgu laiku, pēc tam atkal jāatkārto.
Ilgtermiņā palīdz tikai muguras un vēdera preses nostiprināšana (to arī tagad praktizēju). Ja pavisam slikti ir kaut kādas šprices, ko var izrakstīt arī ģimenes ārsts. Atlaidīs uzreiz.
05.12.2022 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits