Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

caur ērkšķiem uz 5

 
Reitings 51
Reģ: 11.04.2022
Kā jums liekas kurā no meitenēm uzvarēs? Un kurai no meitenēm visvairāk esat noticejušas? Personīgi man visvairāk simpatizē Madara, un savā ziņā patika Ieva.
24.11.2022 20:01 |
 
Reitings 259
Reģ: 02.04.2022
Es domāju, ka uzvarēs Madara
24.11.2022 21:03 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es uzvaru novēlētu Madarai vai Anastasijai (?), blondajai sievietei. Abas šīs liekas gana prātīgas un sakarīgas, vismaz šovā. Katrā ziņā ne Marijai, ne Kristīnei uzvaru nenovēlētu, liekas nedaudz saputrojušās. Vairāk savas attiecības kārto, nevis domā,ko darīs, ko mainīs beidzoties šovam.
24.11.2022 21:06 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Es gribētu, lai uzvar Anastasija.
24.11.2022 21:10 |
 
Reitings 51
Reģ: 11.04.2022
Molle @ 24.11.2022 21:06
Es uzvaru novēlētu Madarai vai Anastasijai (?), blondajai sievietei. Abas šīs liekas gana prātīgas un sakarīgas, vismaz šovā. Katrā ziņā ne Marijai, ne Kristīnei uzvaru nenovēlētu, liekas nedaudz saputrojušās. Vairāk savas attiecības kārto, nevis domā,ko darīs, ko mainīs beidzoties šovam.

Jā, Anastasija. Arī viņai savā ziņā novēlētu uzvaru, jo cik saprotu, jau arī pirms šova viņa kādu laiku jau pati centusies būt uz pareizā ceļa
24.11.2022 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Novēlu Madarai vai Anastasijai uzvarēt. Man liekas, ka viņas varētu arī pēc šova izmantot balvas, kas būs un noturēties, neatkrist atpakaļ purvā.
Marija un Kristīne šķiet vairāk laika tagad pavada kaut kādās savās attiecību peripetijās. Bet par Ievu vispār nesapratu, ko viņa tur veido. Kaitināja tā pārspīlētā mūžīgā muldēšana. Bet pat Ieva nebija tik besīga, cik Gunita. Labi, ka Gunitu jau izbalsoja.
24.11.2022 21:27 |
 
Reitings 2126
Reģ: 10.04.2022
Madara vinnēs
24.11.2022 22:34 |
 
Reitings 100
Reģ: 06.08.2014
Man arī šķiet, ka uzvarēs Madara (nezinu, bet man viņa nedaudz atgādina pirmo divu sezonu meitenes, proti, tādas, kurām dzīvē ir pamatīga bedre, un šis šovs varētu ļaut no tās izkāpt, līdz ar to, ir motivācija mainīties). Vēl varētu uzvarēt Anastasija (blondā sieviete, kura bija kopā ar Mariju pirms šova), tomēr viņai neliels mīnuss (vismaz manā ieskatā) ir tas, ka viņa līdz galam īsti negrib mainīties (par to spriežu/domāju, no tā, ka viņa šobrīd lieto heroīna aizstājēju, bet iepriekšējā sērijā, kad tikās ar narkologu, radās priekšstats, ka viņa nevēlas iet līdz galam (proti, šī aizstājēja devas īsti negrib samazināt).
Par to, kuras nebūtu pelnījušas uzvarēt - Kristīne un Marija. Nezinu, bet, manuprāt, abas ir aizņemtas ar kaut kādu privātās dzīves kārtošanu nevis mainīšanos (nezinu, bet, man ir sajūta, ka Marija vispār nav gandrīz mainījusies).
Par besīgākajām dalībniecēm - šajā kategorijā Ieva ar Gunitu varētu cīnīties par uzvaru (kaut kā šķiet, ka Gunita tomēr uzvarētu ar atrāvienu), jo, tā Ievas "muldēšana" jau veselu cilvēku varētu izvest no pacietības.
Par šo sezonu runājot, man nedaudz pārsteidz ekspertu izvēle. Piemēram, vakardienas sērijā darba intervijās bija abi Kambalas (gan Kaspars, gan Olga), bet man radās jautājums kādā sakarā? Viņi vispār ir bijuši darba devēji un meklējuši darbiniekus kādreiz (tad jau varēja arī pie reizes Kivičus paņemt)? Piemēram, otrajā sezonā darba interviju uzdevumā piedalījās Linda Mūrniece (par viņas kā viesnīcas vadītāju var runāt/diskutēt, tomēr viņai noteikti ir kaut kāda pieredze darbinieku atlasīšanā), kurai vismaz kaut kādai pieredzei būtu jābūt. Tāpat man personiski jautājumus radīja tas mācītājs ar cigāru.
25.11.2022 08:37 |
 
Reitings 222
Reģ: 25.11.2022
Ilze179 @ 25.11.2022 08:37
Man arī šķiet, ka uzvarēs Madara (nezinu, bet man viņa nedaudz atgādina pirmo divu sezonu meitenes, proti, tādas, kurām dzīvē ir pamatīga bedre, un šis šovs varētu ļaut no tās izkāpt, līdz ar to, ir motivācija mainīties). Vēl varētu uzvarēt Anastasija (blondā sieviete, kura bija kopā ar Mariju pirms šova), tomēr viņai neliels mīnuss (vismaz manā ieskatā) ir tas, ka viņa līdz galam īsti negrib mainīties (par to spriežu/domāju, no tā, ka viņa šobrīd lieto heroīna aizstājēju, bet iepriekšējā sērijā, kad tikās ar narkologu, radās priekšstats, ka viņa nevēlas iet līdz galam (proti, šī aizstājēja devas īsti negrib samazināt).
Par to, kuras nebūtu pelnījušas uzvarēt - Kristīne un Marija. Nezinu, bet, manuprāt, abas ir aizņemtas ar kaut kādu privātās dzīves kārtošanu nevis mainīšanos (nezinu, bet, man ir sajūta, ka Marija vispār nav gandrīz mainījusies).
Par besīgākajām dalībniecēm - šajā kategorijā Ieva ar Gunitu varētu cīnīties par uzvaru (kaut kā šķiet, ka Gunita tomēr uzvarētu ar atrāvienu), jo, tā Ievas "muldēšana" jau veselu cilvēku varētu izvest no pacietības.
Par šo sezonu runājot, man nedaudz pārsteidz ekspertu izvēle. Piemēram, vakardienas sērijā darba intervijās bija abi Kambalas (gan Kaspars, gan Olga), bet man radās jautājums kādā sakarā? Viņi vispār ir bijuši darba devēji un meklējuši darbiniekus kādreiz (tad jau varēja arī pie reizes Kivičus paņemt)? Piemēram, otrajā sezonā darba interviju uzdevumā piedalījās Linda Mūrniece (par viņas kā viesnīcas vadītāju var runāt/diskutēt, tomēr viņai noteikti ir kaut kāda pieredze darbinieku atlasīšanā), kurai vismaz kaut kādai pieredzei būtu jābūt. Tāpat man personiski jautājumus radīja tas mācītājs ar cigāru.

Ou,jā,mani tas mācītājs arī nedaudz šokēja. Sēž,kūpina savu cigāru un pūš dūmus sejā. ..
25.11.2022 15:19 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Es ar par Anastasiju vai Madaru , Kristīne liekas tāda čīkstētāja, kas visam atradis attaisnojumu , lai kautko nedarītu, Marija ar liekas brīžam cenšas , brīžam galīgi nevar saprast , Ieva tik visu laiku gudri runā, ja godīgi nesaprotu , kāpēc aizsūtīja pagaisoreizi mājās Elīnu, domāju, ka tā būs Kristīne.
25.11.2022 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Tas mācītājs ar cigāru tiešā bija wtf? Man šķita, ka no sarunas ar viņu vispār neko nevarēja iegūt.
Interesanti, kas notiktu, ja Kristīni aizsūtītu mājās un izbeigtos tā ziepene ar Mariju. Varbūt tad Marijai atkal būtu fokuss uz pārmaiņām un motivācija sevī ko mainīt. Jo tagad liekas, ka tur prioritāte ir tikai ņemties. Man jau likās, ka Marija tiek pažēlota un viņai dota otrā iespēja, kad viņu neizmeta pēc sitiena Lilitai. Toreiz es domāju, ka viņu izmetīs uzreiz, jo fiziska vardarbība tomēr utt. Atstāja. Taču, neliekas, ka viņa baigi izmantotu to palikšanas iespēju. Īpaši salīdzinot ar to pašu Madaru, kura cenšas uzdevumos.
25.11.2022 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 423
Reģ: 25.08.2011
Šodien Madaras TikTok live komentāros lasīju, ka Gunita esot izpļāpājusies, kura uzvarēs - it kā Anastasija.
25.11.2022 20:42 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
elfa* @ 24.11.2022 21:27
Novēlu Madarai vai Anastasijai uzvarēt. Man liekas, ka viņas varētu arī pēc šova izmantot balvas, kas būs un noturēties, neatkrist atpakaļ purvā.
Marija un Kristīne šķiet vairāk laika tagad pavada kaut kādās savās attiecību peripetijās. Bet par Ievu vispār nesapratu, ko viņa tur veido. Kaitināja tā pārspīlētā mūžīgā muldēšana. Bet pat Ieva nebija tik besīga, cik Gunita. Labi, ka Gunitu jau izbalsoja.

Aizvakardienas sėrijā Ieva tajā “darba intervijā” ieminējās, ka smēkē zāli. Domāju, ka no tā vińai arī fāzes saslēgušās.
26.11.2022 09:16 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
elfa* @ 25.11.2022 18:12
Tas mācītājs ar cigāru tiešā bija wtf? Man šķita, ka no sarunas ar viņu vispār neko nevarēja iegūt.
Interesanti, kas notiktu, ja Kristīni aizsūtītu mājās un izbeigtos tā ziepene ar Mariju. Varbūt tad Marijai atkal būtu fokuss uz pārmaiņām un motivācija sevī ko mainīt. Jo tagad liekas, ka tur prioritāte ir tikai ņemties. Man jau likās, ka Marija tiek pažēlota un viņai dota otrā iespēja, kad viņu neizmeta pēc sitiena Lilitai. Toreiz es domāju, ka viņu izmetīs uzreiz, jo fiziska vardarbība tomēr utt. Atstāja. Taču, neliekas, ka viņa baigi izmantotu to palikšanas iespēju. Īpaši salīdzinot ar to pašu Madaru, kura cenšas uzdevumos.

Tā būtu kłūda, ja Marija būtu aizsūtīta mājās. Lilitu vajadzēja aizsūtīt, jo tāda provokācija un tēlošana.. Man uzreiz tapa skaidrs, kas tur īsti varēja būt noticis vińas bērnībā, arī provokācijas un izlikšanās.
26.11.2022 09:22 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ja intresē tik zema līmeņa cilvēki,tad drīz vien pats būsi /esi tāds.
26.11.2022 15:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Domāju uzvarēs Madara vai Anastasija, 3. paliks Marija. Uzvaru novēlētu Anastasijai, vispatiesākā no visām un līdz šim es teiktu, izcīnījusi ļoti daudz, narkotiku lietošana ir viena no dziļākajām un tumšākajām bedrēm..stimulam arī pēc šova visvairāk noderētu balvas, kursi utt. Pagaidām skatoties , šķiet iespēju nenopūdelēs. Par Madaru iespaids tåds so , so. Šķiet tieši lepojas , ka tai cietumā sēdējusi, visur to bāž pa priekšu, skatoties jau tagad pēdējas sērijas, paliek iespaids , ka viņa pat nepieļauj domu , ka varētu neuzvarēt un vienīgā konkurente ir Anastasija.. + sava daļa jūtama, ka vēlas iegūt arī popularitāti, ko savukārt nejūt no Anastasijas. Madara pati par sevi ir autoratīvais tips un pašapziņas gana, bez uzvaras domāju tāpat nekur nepazudīs un būs viss ok.
27.11.2022 11:50 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Ilze179 @ 25.11.2022 08:37
Man arī šķiet, ka uzvarēs Madara (nezinu, bet man viņa nedaudz atgādina pirmo divu sezonu meitenes, proti, tādas, kurām dzīvē ir pamatīga bedre, un šis šovs varētu ļaut no tās izkāpt, līdz ar to, ir motivācija mainīties). Vēl varētu uzvarēt Anastasija (blondā sieviete, kura bija kopā ar Mariju pirms šova), tomēr viņai neliels mīnuss (vismaz manā ieskatā) ir tas, ka viņa līdz galam īsti negrib mainīties (par to spriežu/domāju, no tā, ka viņa šobrīd lieto heroīna aizstājēju, bet iepriekšējā sērijā, kad tikās ar narkologu, radās priekšstats, ka viņa nevēlas iet līdz galam (proti, šī aizstājēja devas īsti negrib samazināt).
Par to, kuras nebūtu pelnījušas uzvarēt - Kristīne un Marija. Nezinu, bet, manuprāt, abas ir aizņemtas ar kaut kādu privātās dzīves kārtošanu nevis mainīšanos (nezinu, bet, man ir sajūta, ka Marija vispār nav gandrīz mainījusies).
Par besīgākajām dalībniecēm - šajā kategorijā Ieva ar Gunitu varētu cīnīties par uzvaru (kaut kā šķiet, ka Gunita tomēr uzvarētu ar atrāvienu), jo, tā Ievas "muldēšana" jau veselu cilvēku varētu izvest no pacietības.
Par šo sezonu runājot, man nedaudz pārsteidz ekspertu izvēle. Piemēram, vakardienas sērijā darba intervijās bija abi Kambalas (gan Kaspars, gan Olga), bet man radās jautājums kādā sakarā? Viņi vispār ir bijuši darba devēji un meklējuši darbiniekus kādreiz (tad jau varēja arī pie reizes Kivičus paņemt)? Piemēram, otrajā sezonā darba interviju uzdevumā piedalījās Linda Mūrniece (par viņas kā viesnīcas vadītāju var runāt/diskutēt, tomēr viņai noteikti ir kaut kāda pieredze darbinieku atlasīšanā), kurai vismaz kaut kādai pieredzei būtu jābūt. Tāpat man personiski jautājumus radīja tas mācītājs ar cigāru.
par Kambaliem piekrītu un ap visu to čuhņas sāgu un mobingu lēja gaužas asaras, bet Ievas zābakus nokomentēt nepakautrējās, tas laikam neskaitās.. bija tie zābaki kādi nu bija, bet varēja tomēr nekomentēt.
27.11.2022 12:09 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
Ilze179 @ 25.11.2022 08:37
Man arī šķiet, ka uzvarēs Madara (nezinu, bet man viņa nedaudz atgādina pirmo divu sezonu meitenes, proti, tādas, kurām dzīvē ir pamatīga bedre, un šis šovs varētu ļaut no tās izkāpt, līdz ar to, ir motivācija mainīties). Vēl varētu uzvarēt Anastasija (blondā sieviete, kura bija kopā ar Mariju pirms šova), tomēr viņai neliels mīnuss (vismaz manā ieskatā) ir tas, ka viņa līdz galam īsti negrib mainīties (par to spriežu/domāju, no tā, ka viņa šobrīd lieto heroīna aizstājēju, bet iepriekšējā sērijā, kad tikās ar narkologu, radās priekšstats, ka viņa nevēlas iet līdz galam (proti, šī aizstājēja devas īsti negrib samazināt).
Par to, kuras nebūtu pelnījušas uzvarēt - Kristīne un Marija. Nezinu, bet, manuprāt, abas ir aizņemtas ar kaut kādu privātās dzīves kārtošanu nevis mainīšanos (nezinu, bet, man ir sajūta, ka Marija vispār nav gandrīz mainījusies).
Par besīgākajām dalībniecēm - šajā kategorijā Ieva ar Gunitu varētu cīnīties par uzvaru (kaut kā šķiet, ka Gunita tomēr uzvarētu ar atrāvienu), jo, tā Ievas "muldēšana" jau veselu cilvēku varētu izvest no pacietības.
Par šo sezonu runājot, man nedaudz pārsteidz ekspertu izvēle. Piemēram, vakardienas sērijā darba intervijās bija abi Kambalas (gan Kaspars, gan Olga), bet man radās jautājums kādā sakarā? Viņi vispār ir bijuši darba devēji un meklējuši darbiniekus kādreiz (tad jau varēja arī pie reizes Kivičus paņemt)? Piemēram, otrajā sezonā darba interviju uzdevumā piedalījās Linda Mūrniece (par viņas kā viesnīcas vadītāju var runāt/diskutēt, tomēr viņai noteikti ir kaut kāda pieredze darbinieku atlasīšanā), kurai vismaz kaut kādai pieredzei būtu jābūt. Tāpat man personiski jautājumus radīja tas mācītājs ar cigāru.

Vispār labs jautājums par ekspertiem. Meitenes uzticas, ka saņems palīdzību. Bet tas līmenis tāds apšaubāms.
Gadījumā nebūs vēl Agrita? Parādīs savus pulverus un tā ... kaut ko bezjēdzīgi.
28.11.2022 00:44 |
 
Reitings 541
Reģ: 29.01.2020
Loti patīk anastasija un cerams ka uzvarēs
Kristine vispār ir ļoti saņēmusies un ir tieva!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100082856731360
Kaut ko jau mainījusi pēc šova
28.11.2022 01:19 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Ļoti patika Madara, kā jau lasu daudzām te. Tomēr nespēju pieņemt viņas neforšos skatienus vai to attieksmi ko viņa rāda tad, kad kaut kas nav pa prātam. Tik Tok laivos viņa mēdz būt nejauka un iedomīga, un arī šova pēdējās sērijās sāku pamanīt to cik ļoti viņa mēdās par citām meitenēm utt. Tā jau super cilvēks, ir pelnījusi pārmaiņas un galvenais ka ir atvērta pārmaiņām. Tomēr man nepatika piemēram kā viņa “no augšas” skatījās uz to mūziķi Siguldā, kopā ar Anastasiju. Nu labi, tev nepatīk tāda mūzika, bet Tu taču nevēlētos lai citi pret taču mūziku tā vīpsnātos. Tas ir par cieņu un Madara to ir aizmirsusi.
Anastasija tādā ziņā vismaz ir patiesa sev, un cilvēks tiešām ir gatavs mainīties. Viņa joproj;am piemēram nelieto, cik saprotu. Ir jau kas arī nepatīk tomēr viņa pasaka acīs, nevis ņirgājās aiz muguras vai aizkadrā.
Kristīnei tur šajā šova posmā vairs nav ko darīt. Kā jau citas te saka - attiecības ar Mariju ir svarīgākas nekā sevis attīstīšana.
28.11.2022 16:53 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Man arī visvairāk simpatizē Anastasija, gribētos, lai viņa arī uzvar, bet liekas, ka uzvarēs Madara. Nepatīk Marija, domāju, ka Ievai vai Elīnai vajadzēja palikt ilgāk šovā viņas vietā.
Šovam vajag jaunus vadītājus un ekspertus, šie jau savu izsmēluši, paliek garlaicīgi, šovam prasās svaigas idejas un sejas. To interviju daļu pat skatīties negribējās, kaut kāda ņirgāšanās, varēja tomēr uzlūgt profesionāļus vai cilvēkus kam kaut kāda pieredze ar to visu ir. :D
28.11.2022 17:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits