Chogan MLM shēma - par un pret

 
Patīk
Reitings 30344
Reģ: 12.10.2022
Sveikas visas Chogan atbalstītājas un heiteres.
Lai nepiedrazotu citas diskusijas par šo jauni uzlekušo MLM shēmu, tad aicinu visas šeit izteikt domas, jo, manuprāt, līdz ar daudzu meiteņu pāriešanu no NL uz Chogan, tas būs diezgan plaši izplatīts temats.
Have fun!
31.10.2022 00:24 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
īsti nesaprotu pirmamīdshēmu atbalstītājus.
Man vienkāršāk ir aizbraukt nopirkt, vai netā izmeklēties un pasūtīt no kvalitatīviem brendiem to, ko vēlos.
Bet kkādi koferīši, prezentācijas, reklāmas?!? jesus… laika tērēšana un skaiC, ka sū vien ir.
Tagad jebkuram brendam ir arī dārgais gals- Prada, Gucci, Kilian utt. smaržas par pāris simtiem, ja gribās exkluzīvu. Bet tas viss testēts, pārbaudīts, drošs.
Es piramīdas nekad neatbalstīju un neatbalstīšu
03.12.2022 20:34 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lorra @ 02.12.2022 21:52
Smieklīgi ir tas, ka NL viņām bija pats labākais, produkti paši lieliskākie, labāki taču nav! Nevar piecelties bez draineffecta, nevar dzīvot bez tiem kokčiem un visa pārejā, bet še ku re ku, tagad varēs ļoti labi iztikt bez tā visa. Slavināsim citus ideālos produktus.
Nu Tanja nesaka ka produkti pekšni slikti palikuši,Chogana mazliet savaks sortiments. Pietam neesu redzejusi,ka Tanja lielitu visu pec kartas.ir vairakam lietam teikusi ,ka nav aizgajis.ari chogana ir ,kas nav aizgajis uz to ko bija cerejusi,vai tieši preteji labak,ka gaidijusi.
03.12.2022 20:39 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Olly30 @ 03.12.2022 20:39
Nu Tanja nesaka ka produkti pekšni slikti palikuši,Chogana mazliet savaks sortiments. Pietam neesu redzejusi,ka Tanja lielitu visu pec kartas.ir vairakam lietam teikusi ,ka nav aizgajis.ari chogana ir ,kas nav aizgajis uz to ko bija cerejusi,vai tieši preteji labak,ka gaidijusi.

Atsaucoties uz savu komentāru, nebiju domājusi Taņu kā "ļauno tēlu". Vienkārši šķiet, ka viņa būs tikusi piramīdas augšgalā (tāpēc pieminēju bišu māti, noteikti nesalīdzinu ar Saulieti), jo Chogan ir jauns LV (laikam) un viņa jau dēļ NL bija zināma un šķiet, ka zem sevis ātri komanda vācās.
P.S. es viņai nesekoju, bet spriežu pēc redzētā pa retam pačekojot viņu.
03.12.2022 21:54 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Hey_Lola @ 03.12.2022 21:54

Atsaucoties uz savu komentāru, nebiju domājusi Taņu kā "ļauno tēlu". Vienkārši šķiet, ka viņa būs tikusi piramīdas augšgalā (tāpēc pieminēju bišu māti, noteikti nesalīdzinu ar Saulieti), jo Chogan ir jauns LV (laikam) un viņa jau dēļ NL bija zināma un šķiet, ka zem sevis ātri komanda vācās.
P.S. es viņai nesekoju, bet spriežu pēc redzētā pa retam pačekojot viņu.
pirmstam par choganu ne ar vienu ausi neesu dzirdējusi.Bet pati pati pirmā viņa nav.vienkarši masveida no NL pāriet tāpec tads efekts.
03.12.2022 22:16 |
 
Reitings 139
Reģ: 26.09.2022
Un tagad jānoslēdz kvalifikācija lai tiktu uz pasākumu Chogana , nekas nemainās tas pats NL turpinās tikai šoreiz Chogan , cilvēki izskatās ka nemainās nemaz!
04.12.2022 11:38 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Olly30 @ 03.12.2022 20:39
Nu Tanja nesaka ka produkti pekšni slikti palikuši,Chogana mazliet savaks sortiments. Pietam neesu redzejusi,ka Tanja lielitu visu pec kartas.ir vairakam lietam teikusi ,ka nav aizgajis.ari chogana ir ,kas nav aizgajis uz to ko bija cerejusi,vai tieši preteji labak,ka gaidijusi.

Es jau nemaz nebiju domājusi neko tieši tēmētu uz Taņu, nevienai no viņām vispār nesekoju, saku to ko esmu ievērojusi no pāris redzētiem story, bet cik nu atceros tad Taņa slavināja gan. Šis jau viens un tas pats princips ir, protams daudz kas atšķiras no NL, bet MLM ir un paliek MLM.
04.12.2022 11:45 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lorra @ 04.12.2022 11:45

Es jau nemaz nebiju domājusi neko tieši tēmētu uz Taņu, nevienai no viņām vispār nesekoju, saku to ko esmu ievērojusi no pāris redzētiem story, bet cik nu atceros tad Taņa slavināja gan. Šis jau viens un tas pats princips ir, protams daudz kas atšķiras no NL, bet MLM ir un paliek MLM.
piemeram jaunā linijas krems sejai neaizgaja.patik veca linija.visas garšas negarso, piemēri. Chogana ari.tirišanas lidzekli.vannai nenoberza to maliņu,to ari paradija.tas ka ir MLM tas svarigi tam ,kas iesaistas ka darbinieks.Ja esi klients tikai.tad ipaši neintrese.Maksimas un Drogas ari pelna no pārdotā
04.12.2022 12:40 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
Hey_Lola @ 03.12.2022 13:43
Kura, jūsuprāt, ir Chogan "bišu māte"? ? Vai tā varētu būt Taņa? ?
Bet nu jā, smieklīgi kā NL dievināja produktus, bez tiem nevar dzīvot, bet nomainot kompāniju vietā nāk citi. Nekas nav neaizstājams, bet izskatās stulbi, kad izreklamē produktu kā labāko visumā, bet tikai līdz brīdim kamēr ir kompānijā ?
Es pati pie vienas pasūtīju koppasūtījumā šo to no Chogan (ne smaržas) un ar visu biju apmierināta, nav anormālās summas. Varbūt vēl kādreiz kaut ko nopirkšu, bet pašai neinteresē iesaistīties kādā MLM.

Bet viņas jau nav teikušas, ka NL ir slikti produkti. Tie produkti, kuri viņām nepatika, viņas to arī pateica, ka nepatīk. Vismaz dažām no tām, kuras tagad Chogan, biju manījusi arī tādus storijus.
Aizgāja no NL viņas lielākoties tās "iekšējās virtuves" dēļ. Un pašas bija teikušas, ka turpinās kaut ko NL arī lietot. Nebūs iespējas dabūt, meklēs alternatīvas. Mēginot produktus jaunajā kompānijā, iespējams atradīs aizvietotājus.
Un redzot to tīrīšanas līdzekļu rezultātus, nu, man pašai rodas vēlme pamēģināt. Rezultāts ir acīmredzams, ka tie konkrētie produkti ir labi.
04.12.2022 16:59 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
Mathilde @ 03.12.2022 20:34
īsti nesaprotu pirmamīdshēmu atbalstītājus.
Man vienkāršāk ir aizbraukt nopirkt, vai netā izmeklēties un pasūtīt no kvalitatīviem brendiem to, ko vēlos.
Bet kkādi koferīši, prezentācijas, reklāmas?!? jesus… laika tērēšana un skaiC, ka sū vien ir.
Tagad jebkuram brendam ir arī dārgais gals- Prada, Gucci, Kilian utt. smaržas par pāris simtiem, ja gribās exkluzīvu. Bet tas viss testēts, pārbaudīts, drošs.
Es piramīdas nekad neatbalstīju un neatbalstīšu

Katram savs. Katram savas izvēles iespējas. Ir cilvēki, kuri joprojām izvēlas sev kosmētiku no Avon. Katrs dzīvo pēc savas rocības/iespējām. Neaizmirsīsim, ka cilvēkiem dažādi ienākumi. Kuram tā ir minimālā alga, kuram vairāki simti, bet kuram tūkstoši. Un tas, kuram minimālā alga uz brendu veikaliem neies. Un nevajag nosodīt, ka kāda izvēlas kaut ko lētāku.
04.12.2022 17:08 |
 
Patīk
Reitings 30344
Reģ: 12.10.2022
Mani vienīgi uzjautrina tā koferīšu sūtīšana un ceļošana pa Omnivu :D
Bet nu Tanja normāli uzkāpusi tik ātrā laika posmā līdz Onxy kvalifikācijai, kas ir sestā augstākā (no 10).
Nez Vucēna kož pirkstos, ka ar Tanju šādi izdarīja? Jo aizgāja vēl tiiik daudzas no NL prom dēļ Tanjas un Sandras. Un kamēr Vucēna NL krīt, tikmēr Tanja Choganā kāpj :D
11.12.2022 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Vai Taņa chogan arī pelnīs tūkstošus un būs ka Sauliete?vai algas te chogan mazākas?
11.12.2022 15:58 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 11.12.2022 15:05
Mani vienīgi uzjautrina tā koferīšu sūtīšana un ceļošana pa Omnivu :D
Bet nu Tanja normāli uzkāpusi tik ātrā laika posmā līdz Onxy kvalifikācijai, kas ir sestā augstākā (no 10).
Nez Vucēna kož pirkstos, ka ar Tanju šādi izdarīja? Jo aizgāja vēl tiiik daudzas no NL prom dēļ Tanjas un Sandras. Un kamēr Vucēna NL krīt, tikmēr Tanja Choganā kāpj :D
tam koferītim ticamibas moments,ka nepirksi kaķi maisā.uz aromātiem.Bet amizanti tas gan musdienu pasaulē 😁 Vēl paklausijos ,ka sejas kopšanas līdzekļiem ir mazie tilpumi ,lai nepirktu lielos tilpumus,ja piemēram neder produkts. Ja iepatikas var lielu tilpumu pasūtīt.
11.12.2022 16:00 |
 
Reitings 139
Reģ: 26.09.2022
Tas jau normāli ka sejas kopšanai vai velkam tir ir paraudziņi , es ar NL krēmiem taiegrabos 🥺
11.12.2022 16:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4962
Reģ: 03.11.2012
amnēzija @ 04.12.2022 17:08

Katram savs. Katram savas izvēles iespējas. Ir cilvēki, kuri joprojām izvēlas sev kosmētiku no Avon. Katrs dzīvo pēc savas rocības/iespējām. Neaizmirsīsim, ka cilvēkiem dažādi ienākumi. Kuram tā ir minimālā alga, kuram vairāki simti, bet kuram tūkstoši. Un tas, kuram minimālā alga uz brendu veikaliem neies. Un nevajag nosodīt, ka kāda izvēlas kaut ko lētāku.

Vai vienkārši patīk produkts, pat ja var atļauties kaut ko dārgāku, ir cilvēki, kuri paliek uzticīgi vienam produktam, jo ir gan pieradums, gan patīk pats produkts.
Man tā ir ar skūšanās želeju, jau 10+ gadus pērku no Avon, jo ne viena cita nav tāda kā tā no Avon.
11.12.2022 17:03 |
 
Reitings 237
Reģ: 01.08.2022
Vai kāda ir pirkusi tās slavenās Chogan cauruļu tīrāmās granulas? Slavina kā baigo bestselleri…
07.01.2023 11:04 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Stalkere Jr. @ 07.01.2023 11:04
Vai kāda ir pirkusi tās slavenās Chogan cauruļu tīrāmās granulas? Slavina kā baigo bestselleri…

Protams, ka slavina. Viņām tak nauda jāpelna un produkts jāpārdod. Ja teiks, ka sūds, kurš tad pirks?
Ja Tev ir problēmas ar caurulēm izsauc santehniķi. Ja problēma nav lieta, tad jau izvērtē kādas ir labākās iespējas, lai atbrīvotos no problēmas. Bet nepērc produktu tikai tāpēc, ka kāds slavina. Un ja nopērc, tad pastāsti arī šeit kā darbojas.
07.01.2023 11:28 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Saprotami007 @ 04.12.2022 11:38
Un tagad jānoslēdz kvalifikācija lai tiktu uz pasākumu Chogana , nekas nemainās tas pats NL turpinās tikai šoreiz Chogan , cilvēki izskatās ka nemainās nemaz!

Nav jānoslēdz nekāda kvalifikācija, pilnīgas mułkības
07.01.2023 11:38 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
amnēzija @ 04.12.2022 17:08

Katram savs. Katram savas izvēles iespējas. Ir cilvēki, kuri joprojām izvēlas sev kosmētiku no Avon. Katrs dzīvo pēc savas rocības/iespējām. Neaizmirsīsim, ka cilvēkiem dažādi ienākumi. Kuram tā ir minimālā alga, kuram vairāki simti, bet kuram tūkstoši. Un tas, kuram minimālā alga uz brendu veikaliem neies. Un nevajag nosodīt, ka kāda izvēlas kaut ko lētāku.

Tieši tīkla mārketinga kompānijās produkti mēdz būt pārcenoti, tāpēc šo argumentu nesaprotu. Protams, katrs var izvēlēties tērēt savu naudu kur un kā grib, bet es savu naudu neizvēlētos tērēt piramīdshēmas barošanā.
07.01.2023 11:48 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Stalkere Jr. @ 07.01.2023 11:04
Vai kāda ir pirkusi tās slavenās Chogan cauruļu tīrāmās granulas? Slavina kā baigo bestselleri…

Vai cauruļu tīrāmās granulas var būt arī sliktas? Skābe vienkārši.
Bet vispār es biju ar vienām glaunajām sakausējusi kanalizācijas sistēmu, no skābes deformējās plasmasa. Tad santehniķis ieteica, ka Krot visdrošākās tādā ziņā.
07.01.2023 12:37 |
 
Reitings 315
Reģ: 16.09.2022
Man fb viena paziņa reklamē Chogan. Es tos storijus skatos ar tādu cringe sajūtu. Cilvēks intraverts, reklāma nesanāk, nofilmēt arī nesanāk tā smuki, bet tak kaut kā tā lieta jāreklamē😁.
Bet, kas mani izbrīnīja - smaržas zīdainim! Nu na*ig zīdainim smaržas? 🙈
07.01.2023 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits