Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ļoti sausas kutikulas

 
Reitings 29
Reģ: 27.10.2022
Nezinu, ko iesākt. Āda ap nagiem, kutikulas - nenormāli sauss. Šķeļas, plaisā, veidojas "atskabargas" un pirksti praktiski vienmēr sāpīgi, jo kaut kur kaut kas ir atplīsi, saplīsis, vai ļoti ciets. Pašai pēc būtības āda ir uz sauso pusi, noteikti tas arī ietekmē.
Kopju, eļļoju, roku krēmi, kutikulas atbīdu, nogriežu, aso ādu cenšos novīlēt. Ko vēl es varu iesākt? Manikīre saka, lai eļļoju, bet es jau eļļju 3x dienā. Visu dienu ar rokām eļļa es dzīvot nevaru.
Ļoti gribētu skaistus pirkstus visu laiku, nevis tikai svaigi pēc manikīra.
27.10.2022 13:51 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Saprotu Tevi, man kutikulu eļļas nepalīdz.
Smērēju ar Eucerin Aquaphor vai ar šī sviesta eļļu. Sākumā iesaku smērēt vairākas reizes dienā, pēc tam var reizi dienā vai kad atcerās 😀
Palīdz un strādā.
27.10.2022 14:00 |
 
Reitings 29
Reģ: 27.10.2022
Stephaniee @ 27.10.2022 14:00
Saprotu Tevi, man kutikulu eļļas nepalīdz.
Smērēju ar Eucerin Aquaphor vai ar šī sviesta eļļu. Sākumā iesaku smērēt vairākas reizes dienā, pēc tam var reizi dienā vai kad atcerās ?
Palīdz un strādā.

Paldies Dievam, ka neesmu vienīgā tāda. es tiešām kopju, mitrinu, bet šķiet, ka paliek tikai trakāk. Šodien sāp viss rādītājpirksts, jo atkal ir saplaisājis. Un ne es knibinu vai plēšu, vai graužu. neaiztieku, bet tāpat ir traki.
Paldies, noteikti paskatīšu to Eucerin.
27.10.2022 14:09 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Čučū @ 27.10.2022 14:09

Paldies Dievam, ka neesmu vienīgā tāda. es tiešām kopju, mitrinu, bet šķiet, ka paliek tikai trakāk. Šodien sāp viss rādītājpirksts, jo atkal ir saplaisājis. Un ne es knibinu vai plēšu, vai graužu. neaiztieku, bet tāpat ir traki.
Paldies, noteikti paskatīšu to Eucerin.

noteikti neesi, youtube var atrast pamācības. Viena manikīra meistare stàstīja tieši par šo tēmu.
27.10.2022 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 144
Reģ: 17.10.2011
man ar šādi bija, izradījās, ka trūka vitamīni. iesaku apsvērt iespēju uztaisīt asinsanalīzes.
28.10.2022 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 1353
Reģ: 13.02.2009
Man šādi izpaudās alerģija pret gēllakām, kā pārtraucu likt, ādas stāvoklis strauji uzlabojās. Tagad eju uz japāņu manikīru, katru vakaru pirms dodos gulēt, bagātīgi uzlieku kutikulu eļļu vai serumu, ko iemasēju un roku krēmu vairākas x dienā lieku. Man arī ādai tendence uz sausumu un sākoties rudenim parasti ādas stāvoklis pasliktinās. Parastās ziepes un dušas želejas nomainīju pret dušas eļļām, krēmiem utt., vitamīni netrūkst organismā, to pārbaudīju.
Man vismaz šis viss strādā, ilgu laiku mēģināju atrast savu formulu, lai sakoptu roku ādu.
28.10.2022 11:16 |
 
Reitings 29
Reģ: 27.10.2022
Gariņš @ 28.10.2022 10:48
man ar šādi bija, izradījās, ka trūka vitamīni. iesaku apsvērt iespēju uztaisīt asinsanalīzes.

Es sāku tieši ar šo, bet analīzēs viss normā. Katrā ziņā, nekas tāds, kas varētu norādīt uz kaut kādu būtisku trūkumu organismā, kas sabojā manus pirkstus.
jenna @ 28.10.2022 11:16
Man šādi izpaudās alerģija pret gēllakām, kā pārtraucu likt, ādas stāvoklis strauji uzlabojās. Tagad eju uz japāņu manikīru, katru vakaru pirms dodos gulēt, bagātīgi uzlieku kutikulu eļļu vai serumu, ko iemasēju un roku krēmu vairākas x dienā lieku. Man arī ādai tendence uz sausumu un sākoties rudenim parasti ādas stāvoklis pasliktinās. Parastās ziepes un dušas želejas nomainīju pret dušas eļļām, krēmiem utt., vitamīni netrūkst organismā, to pārbaudīju.
Man vismaz šis viss strādā, ilgu laiku mēģināju atrast savu formulu, lai sakoptu roku ādu.

Es apmeklēju tikai klasisko manikīru un nelieku ne gēlus, ne gēllakas. Nu jau kādu gadu nelietoju arī parastās lakas. Tāpat jau nebūs smuki, ja gēla nagi, bet āda ap to smukumu ir neglīta, bojāta.
Jā, ja tā padomā, tad pirksti, kutikulas izteikti pasliktinās uz rudeni, ziemu (bet tā smuki, mīksti, maigi nav reāli nekad).
Kādas eļļas jūs lietojat?
Es sūtu eļļas no speciālajiem nagu kopšanas produktu veikaliem, bet eļļas tiešām neko nedod. Tikai uz eļļošanas brīdi.
28.10.2022 11:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Eļļai patiesībā nemaz nav jābūt speciālai kutikulu eļļai. Tikpat labi var lietot olīveļļu, tā mitrinās tikpat labi, cik kutikulu eļļa.
28.10.2022 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 1353
Reģ: 13.02.2009
Čučū @ 28.10.2022 11:21

Es sāku tieši ar šo, bet analīzēs viss normā. Katrā ziņā, nekas tāds, kas varētu norādīt uz kaut kādu būtisku trūkumu organismā, kas sabojā manus pirkstus.
Es apmeklēju tikai klasisko manikīru un nelieku ne gēlus, ne gēllakas. Nu jau kādu gadu nelietoju arī parastās lakas. Tāpat jau nebūs smuki, ja gēla nagi, bet āda ap to smukumu ir neglīta, bojāta.
Jā, ja tā padomā, tad pirksti, kutikulas izteikti pasliktinās uz rudeni, ziemu (bet tā smuki, mīksti, maigi nav reāli nekad).
Kādas eļļas jūs lietojat?
Es sūtu eļļas no speciālajiem nagu kopšanas produktu veikaliem, bet eļļas tiešām neko nedod. Tikai uz eļļošanas brīdi.

Esmu bijusi arī pie dermatologa, un man ieteica izvairīties no parastajām ziepēm, kas sausina roku ādu, tādēļ nomainīju uz dušas eļļām utml., jo ādai tendence uz sausumu. Roku krēmu lietoju vai nu ar Urea vai kādu citu lipīdu atjaunojošu. Tāpat arī izvairos no ādas saskares ar jebkādiem sadzīves tīrīšanas līdzekļiem utml. Manā gadījumā problēmu atrisināja atteikšanās no gēlllakām un ādas stāvokli uzlaboja pareiza kopšana, varbūt vērts aiziet uz konsultāciju pie dermatologa, lai saprastu kas ir tas trigeris, kādēļ tik traki plaisā kutikulas, jo būtībā krēmi un eļļas šajā gadījumā ir cīnīšanās ar sekām. Katrā ziņā - lai veicas rast risinājumu, jo saprotu, ka problēma nav patīkama ne sajūtu ziņā, ne estētiski!🙏🏻
28.10.2022 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!