Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

GO3

 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Sveikas.
Man jautājums tām kurām ir Go3 televīzīja. Kāds ir process pieslēgšanai? Un kāda ir kvalitāte attēlām? Vai ir ļoti labi,vai ir arī kādi mīnusi?
Man ir Tet-maksāju mēnesī 21,50eur (inetrnets+wi-fi+ interaktīvā televīzija).
Gribu pamainīt ko lētāku un izdevīgāku,jo pašlaik ar Tet ir tā,ka maz jau to raidījumu kurus var ierakstīt,ja atsevišķi gribu kādas filmas skatīties,tad papildus maksa.
Interesējos par Go3, bet kā tur būs,ja viņu paņēmu tad klāt arī internets tajā summā? Jo ja es atteikšos no Tet,tad arī internets man nebūs pieejams.
05.10.2022 08:39 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Man ir go3.bet es viņu aboneju piesledzot savam tele2 internetam.bez interneta nezinu.tad ir jamaina no tet uz baltkom,biti vai velk kadu,daudzi piedava majas internetu ar go 3 abonesanu kopā
05.10.2022 09:02 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Neatrodu tādu info, ka Go3 ir iekļauts internets. Tas ir tikai filmu, seriālu un TV programmu pakalpojums. Man ir LMT internets + Go3 abonements. Mīnusus Go3 it kā neesmu pamanījusi. Par ierakstīšanu nezinu, jo man parasti pietiek ar piekļuvi visu programmu 7 dienu arhīvam, tādēļ ierakstīt nav nepieciešams.
05.10.2022 13:31 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Man ir go3 , šķiet par tiem 14 eur. Mīnusus nekādus neredzu. Kvalitāti pats go3 piedavā mainīt no sliktākās uz labāko, kā arī citām filmām var izvēlēties valodu- latviešu, krievu, angļu, ar subtitriem vai bez.
Redzēt var visu televīziju + skatīties filmas, sportu, seriālus un kas cits tur pieslēgts.
05.10.2022 13:37 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Un pieslēgšana pavisam jau vienkārša. Jāreģistrējas go3, pievieno karti un izvēlies to paku, kuru ņemsi. Viss. No tava konta 1x mēnesī noņem to summu
05.10.2022 13:39 |
 
Reitings 308
Reģ: 21.02.2021
Bija šis pieslēgums kādu brīdi, neko briesmīgāku nezinu. Ļoti neērta vietne, ļoti grūti orientēties, nezinu, varbūt, ja lietotu ilgstoši , tad pierastu. Bet vēl trakāk par pašu vietni bija atteikšanās no tās, tas vispār bija kronis visam, ļoti grūti no viņiem atteikties, esmu šo dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem.
05.10.2022 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 2705
Reģ: 25.05.2009
Fantasia @ 05.10.2022 08:39
Sveikas.
Man jautājums tām kurām ir Go3 televīzīja. Kāds ir process pieslēgšanai? Un kāda ir kvalitāte attēlām? Vai ir ļoti labi,vai ir arī kādi mīnusi?
Man ir Tet-maksāju mēnesī 21,50eur (inetrnets+wi-fi+ interaktīvā televīzija).
Gribu pamainīt ko lētāku un izdevīgāku,jo pašlaik ar Tet ir tā,ka maz jau to raidījumu kurus var ierakstīt,ja atsevišķi gribu kādas filmas skatīties,tad papildus maksa.
Interesējos par Go3, bet kā tur būs,ja viņu paņēmu tad klāt arī internets tajā summā? Jo ja es atteikšos no Tet,tad arī internets man nebūs pieejams.

Bitei ir piedāvājums mājas internets+go3+ rūteris pa 20.50 EUR, diži lētāk gan par tavu pašreizējo 21.50 EUR nebūs. https://www.bite.lv/lv/internets-majas
Bet tu jau vari pieslēgt jebkuru lētāko internetu bez visādiem papildus pakalpojumiem un tad abonēt jebkuru no strīmošanas saitiem (Go3, Netflix, Apple TV utt.) par papildus samaksu. Neesmu gan pētījusi vai tas sanāks finansiāli izdevīgāk, bet tāda opcija pastāv.
05.10.2022 23:55 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.03.2022
Piezvani uz biti un pajautā, ko tev var piedāvāt. Es gadu maksāju tikai par internetu un dāvanā bija GO3 trlevīzija + filmas. Man šķiet, ka diezgan izdevīgi mainīt šos pakalpojumu sniedzējus, jo viņi vienmēr būs ieinteresēti dabūt vēl klientus.
06.10.2022 08:17 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Paldies par noderīgājām atbildēm. Sāku pētīt,ka Tele2 arī piedāvā go3, esmu viņu klients,varbūt pat būtu izdevīgi pamainīt. Vēlos pamainīt,jo šajos apstākļos meklēju lētāku variantu, kā arī saprotu go3 nav tie vadi,kurus velk meistars. Man tet interaktīvajai vilka,tad nevaru pamainīt nekur citur vietu TV (jo reizēm patīk pāsrtumdīt mēbeles). Šis saprotu tāds ceļojošais variants.
Man ļoti savarīgs faktors kvalitāte attēlam, bet domāju ja šis jauns,tad noteikti 4K, jo pirms tet man bija Baltcom uz mēnesi,atteicos un pārgāju tet tikai viena iemesla pēc,ka attēls bija tik nebaudāms, tāds kā ar kubiciņiem un tiešām graudains. Tet tomēr nodrošināja skaistu kvalitatīvu bildi. Principā saprotu,ka atsauksmes ir labas!👍
06.10.2022 09:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits