Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sl. lapa un ginekologa prombūtne

 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Sveikas , jautājums. Patreiz strādāju un esmu grūtniecības 23. ned. Līdz dekrētam atlicis vēl nedaudz, bet jūtos nogurusi un netieku galā ar stresu. Slimības lapas gr. laikā neizmantoju necik. Vai varētu būt problēmas, ja lūgtu ārstam , lai liek uz lapas atlikušo laiku līdz dekrētam, sanāk- 7ned, vairāk par mēnesi. Otra lieta, mana ginekoloģe pie kuras esmu uzskaitē ir saslimusi uz pagaidām nezināmu laiku, nevienu kas viņu aizvieto , man nenorādija, tātad neaiZvieto neviens, bija noteikta vizīte 29.09. Kā tagad rīkoties, meklēt citu ginekologu, jo analīzes un zāles(lietoju gepretiz), taču ir vajadzīgas, vai cits ginekologs man varēs izrakstīt lapu, vai tomēr vērsties pie ģ/ā?😰
01.10.2022 12:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Gan ginekologs, gan ģimenes ārsts var Tev izrakstīt slimības lapu, ja nejūties labi. Dīvaini, ka ginekologam nav aizvietotājs uz prombūtnes laiku. Ja grūtniecība nav problemātiska, tad jau varbūt citu var nemeklēt, jo ārkārtas gadījumā tāpat būs iespēja aiziet pie cita vai uz slimnīcas uzņemšanu.
01.10.2022 12:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits