Krāpšana

 
Reitings 3265
Reģ: 30.11.2021
Čau, meitenes!
Gribas parunāties. Gribas kādu padomu.
Vai kādai ir izdevies piedot krāpšanu otrajai pusei un turpināt laimīgu kopdzīvi? Biju nolēmusi piedot, aizmirst, nolikt plauktā. Bet jūtu, ka iekšā viss turpina gruzdēt. Varbūt, ka es no sevis prasu par daudz, vai ceru, ka viss pāries ātrāk, ka tas vispār ir iespējams. Kopš uzzināju, pagājušas vien 3 dienas.
Bet gribas zināt, vai reāli to var piedot? Esam kopā 12 gadus, ir divi kopīgi bērni un nebija ne mazākās sajūtas, ka kaut kas nav labi. No viņa puses nav pilnīgi nekādi pārmetumi man, vai kaut kāda slēpti mājieni, ka es esmu līdzvainīga, nožēlo, ir gatavs darīt visu, lai saglābtu ģimeni.
Zinu, ka esmu viņam ļoti svarīga, mums tiešām vienmēr viss bijis labi, gan seksā, gan savstarpējā saskarsmē. Vienmēr esam bijuši uz viena viļņa. Tāpēc arī uzzinot centos domāt racionāli un vismaz mēģināt visu piedot. Vienlaikus neko viņam neapsolot, nedodot solījumu, ka piedošu.
Attiecību turpināšanai nav nekā kopīga ar to, ka baidītos palikt viena, nepavilktu bērnus, vai finansiāli būtu atkarīga. Pelnu labi, esmu pašpietiekama sieviete un palikt viena tik tiešām nebaidos (viena arī nepaliktu, ar mani būtu bērni).
Gribas zināt citu sieviešu pieredzi, domas. Jo par šo tēmu neesmu gatava runāt ar nevienu tuvu cilvēku, pieņemot, ka lielākā daļa nesapratīs to, ka turpinu attiecības, vai, ka vismaz mēģinu to darīt.
30.09.2022 12:41 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Nemoci sevi, nepiespied sevi piedot. Vai Tev šķiet, ka laiks visu labos?
Manuprāt, arī ja Tu piedosi, Tevī kaut kur iekšā tas turpinās gruzdēt un nebūs atrisināts, kas nāks uz āru ik pa laikam.
30.09.2022 12:47 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.04.2020
Bija laiks, kad piedevu. Vienkārši aizmirsu un piedevu. Ja izlem piedot, tad nedrīkst to atgādināt, urķēt pārmest. Aizmirsti un viss. Bet.. tās vairs nebija tās attiecības. Tas vairs nav tavs cilvēks. Ik uz soļa ir situācijas, kad tas viss par sevi atgādina. Tev vairs nav tās atklātās, foršās attiecības. Ja sēdi kādā draugu lokā un sarunas par to tēmu tev galvā jau ķīmiķojas domas un nespēj piedalīties sarunā. Nespēj vairs padiskutēt par šo tēmu, jo tu zini, ka tavas attiecības ir šī tēma. Vispār viss uzticības, cieņas utt jautājums aiziet pagrīdē. Tev vairs nav tā cilvēka ar ko par šo pārrunāt. Es pēc gadiem izšķīros jo atradu sev citu. Jo tas cilvēks vairs nebija manējais lai kā centos. Ar ši brīža prātu nepiedodu. Noteikti neesmu to "gudro"sieviešu pusē, kuras saka, ka gudra sieva tādām lietām piemiedz acis. Kāda iemesla pēc?! Kāpēc ir jādzīvo kopā ar cilvēku, kuram ar tevi nepietiek!! Tikai lai kāds blakām būtu!! Attiecībām ir jābūt tādām, kurās spēj būt atklāts. Pat ja izlem piedot un necilāt to tēmu, tas cilvēks vairs nav tavējais... Tā kā ar šī brīža saprātu nepiedotu. Dzīve ir pārāk īsa lai veltītu laiku cilvēkam, kurš tevi neciena. Tad labāk dživot vienai.
30.09.2022 12:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!